|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 15:50:26   
ljubljana
nana najlepša hvala za pomoč pri avatarju.
 
user posted image
Tele rožice so pa zate! 

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 15:52:12   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: Intruder24

Bravo za 4. del user posted image

Kako prijaznouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana
TRIŠ tista s čokolado mi je znana


Ja samo tebi se nič ne pozna.Da sem jaz kot ti bi jedla od jutra do večera.Joj kako bi bilo to lepo

KATJA VSE NAJBOLJŠE PA DA OSTANEŠ ŠE NAPREJ NAJBOLJ PRIDNA DEKLICA V VESOLJUuser posted image user posted image user posted image user posted image

ljubljana
kdo pa je ta dojenček na avatarjuuser posted image

(odgovor članu Intruder24)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 15:56:25   
ljubljana
Klepetka super spalke imajo v babycentru, preveri mogoče ti bo katera všeč.

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 15:57:46   
ljubljana
ljubljana kdo pa je ta dojenček na avatarju


Naš Jakob. Na morju, ko je pri meni v ruti spal.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 16:00:20   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

ljubljana kdo pa je ta dojenček na avatarju


Naš Jakob. Na morju, ko je pri meni v ruti spal.

Joj kako srčkana slika.Tale je za povečat in za v okviruser posted image

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 16:00:51   
TRIŠ
Dašabina ,a si že vse v red spravilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 17:00:14   
SuzanaKK
Hello!


Na kratko, ker sva sama, vreme obupno, naše dete sitno ...

ljubljana res lepa slikica, sem že zadnjič hotela pohvalitii n sem pozabila. EMŠO kaj čem.

mala pikica midva načeloma prideva, no razen, če ne bi preveč ulivalo, potem se nerada vozim z Aljažem v avtu.

klepetka jaz sem Aljaža dala šele zdaj v spalno vrečo in ni panike, ker ima kar veliko, tako da njegovo gibanje ni omejeno. Ma na živce mi je šlo, ker je bil cele noči odkrit. Sem pa jaz videla res lepe spalne vreče v Pikapolonici, imajo jih tudi v H&M-u. Debele, za zimo so pa v BC Aljaževe (firma, saj poznaš), samo so drage kot hudič. Za TV pa se vam res splača zdejle vzeti LCD ali plazmo, ker niti regalov za dnevne sobe ne delajo več za navadne TV-jeuser posted image . Meni osebno je najboljša Bravia od Sony, ampak draga.


He he he, zdaj pa bojo barviti naši posti, ko vse obvladamo limanje slikicuser posted image . O šment, sem spet na Mozilli, zato:


KATJA vse naj naj za mini rojstni dan!!!!!!!!


_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 17:43:16   
vaney
dan.

vse sem prebrala in imela sem veliiiiko dela, verjemite, ampak sproti vse pozabilauser posted image

mi smo bili danes tudi na hitro v šopingu v Novem mestu, smo planirali Ljubljano, pa časovno ni zneslo, ker so Gregata že na poti klicali, kdaj misli prit (jagrske obveznosti že cel teden, še danes in jutri najbrž cel danuser posted image ) jaz sem zapravljala v Millerju (smo prešli kar na Milumil 3), pa počasi mu bom začela delat ...linote kar na navadnem mleku (Pomursko ste rekle, da je najboljše za začetek, ne? Ali Alpskouser posted image ). Grega pa je kupil Anžetu 2 bundici (eno 80 št. eno 92. št, 80 mu je glih prav, 92 pa par cm prevelika, tako da ne vem, kako so vašim sončkom prav 74 št., ali so pa samo številke tako različneuser posted image  )aja, kupovali smo v Kiku, moramo šparat, pa itak bo vse na hitro prerasel, pa še eno majčko in meni eno jopco s kapuco, za ostalo je pa zmanjkalo časauser posted image  bomo morali it še 1x v Lj, da kupimo še ograjo za na hodnik, ker nam bo Anže kam pobegniluser posted image user posted image  začel še nam je namreč postavljati na noge, zdaj pa ne vem, ali je to user posted image  ali user posted image  za 7m3t starega otroka? Valda je ok, če mu tako pašeuser posted image
Danes me je prav presenetil, sem mislila, da spi, ker je bilo vse tiho v sobici, pa pridem pogledat, gospod pa na kolegih, z rokami na vrhu ograjice in gleda na tlauser posted image  me je skoraj kap, moramo še danes posteljico spustit

triš, sem se mislila danes celo oglasit mimo tebe (saj bi te prej poklicala), ko smo šli 2x mimo vas, pa najprej nisem vedela, če bi vam bilo ok, potem pa itak ni bilo časa...

vprašanje; kakšne kapice boste kupovale? in katero številko? samo bombažne ali flis ali??? jaz sem nameravala kupit samo bombažno, pa ne vem, če bo to dosti toplo? ok, za hud mraz, mu bo kar pleteno z "ušesniki", za vsak dan pa ne vemuser posted image

vsem slavljenčkom, vse naj naj
 
grem prilepit še eno slikico od današnje vstajeuser posted image user posted image
 
a je še katera kaj nujnega spraševala? ker jaz pojma nimam, kaj sem brala 5 strani nazaj, ste prehitre zame

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu SuzanaKK)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 17:54:47   
vaney
takole "spim" in sem čiiiisto tihouser posted image

user posted image

stojiiiim
user posted image

user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:02:45   
Alfabeta
Tole moram najprej prilimati, potem pa grem brat za nazaj

user posted image
Takole pri nas jemo kifle, pa še zelo dobro nam greuser posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:18:58   
Alfabeta
Čer!
 
Katja, user posted image user posted image user posted image  vse naj naj ob obmesečnici
 
Sunny, dež je bil, kot vidiš, ampak smo imeli "piknik" v hiši. Vseeno uspelouser posted image


limma, njet. Ni bilo sončka user posted image


nana imaš nov ZS. A misliš da se je Klemen v spanju prehladil user posted image ? A spite pri odprtem oknu?


martinca WB. O tem pogrešanju smo pa že razčistile, enkrat ko je Dašabina rekla, da vedno to pišemo, da nas ni nihče pogrešal....Vedno se kaka pogreša, samo nas je toliko da ne napišemo ravno za vsako posebej, da je ni. Saj kak dan dopusta si pa lahko vzamemo, a ne? user posted image


majra in ursulina upam, da ste uživali. Vreme sicer ni bilo naklonjeno, ampak družba je bila pa odlična, a ne?user posted image


dašabina wb, te dolgo ni bilo tukaj. Teta s kufri odšla? Upam,da je pustila kako vsebino kufra pri vasuser posted image


ljubljana tvoj avatar je pa res user posted image user posted image user posted image


Vaney, naši sem tudi kupila 80 bundico v Kiku, sicer pa so številke res različne od proizvajalca do proizvajalca. če bi vzela v H&M-u bi bila verjetno tudi na 74 dovolj.


kapice jaz kupim eno bombažno ali 2, ker imam navado izgubljati stvari, pa tole za ziher mora bit, pa eno debelo volneno, za tahudi mraz


drugače pa ne vem kaj štrajkate...nekam malo se oglašate. Čeprav pravi Vaney da smo prehitre. Ampak meni se pa zdi da malo napišemo.user posted image  

No, jaz imam danes čas, moj je še vedno na morju, otroci spijo, film sem včeraj pogledala (mimogrede, P.S.I love you ni glih jokav film, kot so govorili)

Toliko za enkrat...


Sedaj pa čakam na kako čvekico, da kaj poveuser posted image . Če ne bom začela z monologi, tako da hitro kaj pišite, če ne bom jaz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:37:53   
Sunny Morning
Čer.

Evo Neja spi in mene je kar strah kako bo ponoči, ker tako zgodaj še ni šla spat. Se bom kar pripravila, da bomo imeli ob 3.00 veselico.user posted image

Alfabeta me veseli, da je "piknik" uspel. Kifle so bile sigurno vrhunske. Sploh ni čudno, da jih Ajda tako veselo papca.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:41:02   
vaney
alfabetauser posted image user posted image user posted image  saj ne napišete preveč, samo kaj, ko meni, ko vas vse preberem, zmanjka časa, da bi še pisalauser posted image  zadnjič 1x ste napisale (nasmetileuser posted image user posted image ) 5 ali 6 strani, se ne spomnim, me je skoraj kap, ko sem vidla, koliko imam za prebrat...ampak sem kmalu videla, da je "lahko čtivo"user posted image

jaz sem pa zdaj zvečer še nekaj pospravljala po Anžetovi sobi (samo premetavam premajhne stvari in mečem v omaro tiste, ki so prav) in sem našla še eno vrečko (sem čisto pozabila, da obstajauser posted image ) in v njej 5 majčk z dolgimi rokavi in 2 jopici s kapuco, vse št. 80user posted image  no, vsak dan se nekaj naučiš...danes sem se naučila, da je včasih pa le pametno tudi pospravljatuser posted image  bom šla še okrog denarnice in dokumentov malo pospravljat, mogoče še kaj najdemuser posted image user posted image user posted image

joj, zdaj pa že bluzim, grem rajši jestuser posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:45:36   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

grem rajši jestuser posted image user posted image


Ti greš lahk, ja, ob tej uri. Men se je rok pred 1 uro in 45 minutami iztekel, tak da mi ne delaj skomin user posted image user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:51:46   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
grem rajši jestuser posted image user posted image

Ti greš lahk, ja, ob tej uri. Men se je rok pred 1 uro in 45 minutami iztekel, tak da mi ne delaj skomin user posted image user posted image

Jaz grem pa pizzo peč.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:53:03   
Sunny Morning
POSPRAVLJAM V HODNIKU
user posted image

POMAGAM TUDI V KUHINJI
user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:54:40   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
grem rajši jestuser posted image user posted image

Ti greš lahk, ja, ob tej uri. Men se je rok pred 1 uro in 45 minutami iztekel, tak da mi ne delaj skomin user posted image user posted image

Jaz grem pa pizzo peč.


Ti kar. Zdaj sem pa tolk trdna v tem, da me v bistvu ne boš premamila. Sem bikec, veš, tmasta pa tud, če hočemuser posted image user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:54:42   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
začel še nam je namreč postavljati na noge, zdaj pa ne vem, ali je to user posted image  ali user posted image  za 7m3t starega otroka? Valda je ok, če mu tako pašeuser posted image

vaney nič ni prezgodaj, če to sam dela. Važno, da ga ti ne postavljaš na nogice. Neja je to počela pri dopolnjenih 7m.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:55:21   
vaney
sunny, pico sem pa danes že jedlauser posted image  pa v četrtek tudiuser posted image  uf, kako zdravo živimuser posted image

alfabeta, ti se maš pa ful za sekirat in hujšat, ja...a maš timer naštiman, da ti začne zvonit, ko je konec uživanja za tisti danuser posted image  meni to ne bi ratalo, ker ne morem lačna sploh zaspat, me začne glava boletuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:55:57   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
grem rajši jestuser posted image user posted image

Ti greš lahk, ja, ob tej uri. Men se je rok pred 1 uro in 45 minutami iztekel, tak da mi ne delaj skomin user posted image user posted image

Jaz grem pa pizzo peč.

Ti kar. Zdaj sem pa tolk trdna v tem, da me v bistvu ne boš premamila. Sem bikec, veš, tmasta pa tud, če hočemuser posted image user posted image

Jaz sem tudi bik ampak se kar sama premamim.user posted image  Zato boš pa ti shujšala, jaz bom pa okrog hodila v okroglični obliki.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:57:11   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: vaney

alfabeta, ti se maš pa ful za sekirat in hujšat, ja...a maš timer naštiman, da ti začne zvonit, ko je konec uživanja za tisti danuser posted image  meni to ne bi ratalo, ker ne morem lačna sploh zaspat, me začne glava boletuser posted image


No,, vsaj nekdo se z mano strinjauser posted image . Ne jem po 18 uri, tajmer imam ja...sinka, ki večerja ob 18 uri in takrat tudi jaz in to je to. Madonca, al sem pridna...sem šla v 2 tednih 1,5 kg dol user posted image

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:57:29   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
ne morem lačna sploh zaspat, me začne glava boletuser posted image

Samo prepričat se je treba, da nisi lačen in tudi glava ne bi bolela...vse je psiha.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 19:59:28   
Alfabeta
Sunnika, jaz sem že predolgo odlašala s temle zbijanjem kg, če ne bi dojila bi že prej začela, pa bolj striktno. Pri sinu sem imela pomočuser posted image ...sem shujšala 6 kg pod svojo prednosečniško težo že do 8 meseca starosti sina.

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:00:13   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Morning

IZVIRNO SPOROČILO: vaney
ne morem lačna sploh zaspat, me začne glava boletuser posted image

Samo prepričat se je treba, da nisi lačen in tudi glava ne bi bolela...vse je psiha.


user posted image user posted image user posted image  točno to je to. Če mene slučajno zagrabi pa malo moje ljube Costellice spijem in sem spet fit in nič lačna.user posted image

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
13.9.2008 20:02:41   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta
malo moje ljube Costellice spijem

Važno, da je Costellica.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?