|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 8:50:28   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Sunny morning tvoja Neja pa gre res s svetlobno hitrostjo naprej.Jaz mislim da bo hodila prva.No pa da vidimouser posted image

Ne bom dala roke v ogenj. Jaz stavim na Gašperja.

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ
Nana sušilci so večina energijski razred C,A pa so astronomsko dragiuser posted image

Pri ceni elektrike skoraj da ne poloviš razlike v ceni, tako da je skoraj nesmiselno.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:06:00   
vaney
sušilci; jaz bom z našim znorelauser posted image  ali je kaj pokvarjeno, ali pa jaz ne znam prav naštimatuser posted image

triš; koliko časa tebi suši? Jaz un krogec s programi naštimam samo na program čisto suho (za v omaro) - tisto, ko je sonček narisan (ne vem, če imajo vsi enake oznake) in zalaufam, ampak meni suši skoraj 4 ureuser posted image user posted image  glih včeraj sem spet norela. Pa še ni čisto suho?!? pa nisem preveč nametala, par kratkih majic in kratkih hlač. Zdaj pa res ne vem...bom še svojo teto poklicala, ima enakega (no, ona ga je po mojem priporočilu kupila, zdaj je pa ona ful zadovoljna, jaz pa norimuser posted image )

sunny, tvoja Neja je pa res hitrauser posted image  a sta dnes tudi same doma? midva sva spetuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:08:33   
Sunny Morning
JAKOB
user posted image
 
 
JONAS
user posted image
 
 
LUKA
user posted image
 
 
VIVIEN
user posted image
 
 
ANA KAROLINA
user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:23:57   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
sunny, tvoja Neja je pa res hitrauser posted image  a sta dnes tudi same doma? midva sva spetuser posted image

A je šel spet na jagerske obveznosti?user posted image  

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:26:50   
vaney
sunny, ja, šel je že ob 7h in pride enkrat popoldne. Je pa včeraj rekel, da samo še danes, potem bo pa mir, ker je danes ta glavno (praznik na Žežlju - romanje, in imajo vse jagri čez), potem pa konec. Upam, da res, ker se počutim že kot mati samohranilkauser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:40:51   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
sunny, ja, šel je že ob 7h in pride enkrat popoldne. Je pa včeraj rekel, da samo še danes, potem bo pa mir, ker je danes ta glavno (praznik na Žežlju - romanje, in imajo vse jagri čez), potem pa konec. Upam, da res, ker se počutim že kot mati samohranilkauser posted image

Držim pesti, da bo res samo še danes.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:41:59   
Sunny Morning
vaney ne vem, če si vidla ampak pozdravlja te Špela, bivša sodelavka iz Prevol.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:54:08   
vaney
sunny, sem vidla, pa pozabila, zdaj pa spet vidlauser posted image  pozdravi jo nazajuser posted image  od kje se pa vidve poznate? Ona tudi živi v Straži, v tistem bloku naprej od cvetličarne, sem bila 1x pri njej...davnega leta user posted image  A še dela na Otočcu ali je že kje med mladimi mamicami? Joj, ona je bila takooo fajnuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 9:58:40   
dašabina
Vaney, nič bat, tud pri nas smo dopoldne sami, ker je tud šel na jago, jaz imam že tri sončke, pa ga sploh ne pogrešamuser posted image user posted image user posted image
Drugač pa smo danes tud mi zelo slabo spali, ga je še ANa slišala, je rekla zjutraj,. da se je 9x zbudil.. Mala pikica, saj bo boljše, tud jaz sem ko zombi...
Me pa zanima, če je tudi še kateri zdravnik povečal dozo teh D3 kapljic, mi smo jih imeli najprej 5, potem od 6. meseca 7, zdaj pa 8 user posted image , zdaj pa razmišljam ali zato še nimamo zob, pač nekaj je omenjala v zvezi s tem.... Kar se pa tiče plazenja, je še vedno užaljen, ko leži na trebuhu in se takoj prevali na hrbet, ko pa je v naročju, pa poskakuje kot mala žaba (se odriva od opore)....
Nič, grem pospravljat, ker je dete malo zaspalo...
A se katera spomni, kako se reče tistemu programu, ki smo ga snele z interneta za pomanjševanje slik?

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:14:58   
nana35
Tudi jaz se javljam po zelo neprespani noči,sedaj sem se uspela še jaz malenkost naspati,ker je Klemen zgodaj zjutraj že šel z atijem iz spalnice in zdaj spi (po moje)spodaj.Si ne upam niti it pogledat,da me ne vidi in bo drenje tukaj.Moram še pripravit stvari za nas,ker gremo ob 11h v cerkev na krst. Mi ni, ampak je treba.

triš,tole s sušilci in energijskimi razredi pa nisem vedela,se vidi,da ga nimamo.
Sprehajalec stane 20€ (sicer 26€,pa ti gre 6€na Leclercovo kartico).

Jakob,Jonas,Luka,Vivien,Ana Karolina, Vse najboljše!!
 
user posted image


_____________________________

:))


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:17:58   
klepetka
Jutro,

kofetkam oz. kapučinčkam, pa sem še sem uletela. SEm sama, Lana pa spi.
Naša noč je bila super; bujenje samo 3xuser posted image .Amapk se  ne upam prevelč hvalit, ker se mi zdi da je bilo toel bolj za vzpodbudouser posted image

ME pa tako boli zob že od včeraj, da sem prejle spet vzela lekadol.Tako da ni druge , kot jutri k zobarjuuser posted image

Ampak kljub zobobolu  gremo danes vseeno na bazar.Do kdaj pa danes "obratuje", katera ve?

limma, OKuser posted image . Prijetno preživite te dni, ko imate obiske.

mala pikica, pa smo kar na istem glede spanja, zato še kako dobro vem, kako ti je . Ampak saj veš , pride kakšna boljša noč vmes, tako za vspoddbudo, da nam ti čmrlji dajo novih moči za naslednje katastrofalne noči. KOt je že ena enkart napisala; ne bo dolgo minilo, ko pa jih bomo mogle iz postelje metat. Evo, pri nas imamo dva taka primerka od ponedeljka do petka(ko je čas za šolo in vrtec), med vikendom pa itak akcija skoraj sredi noči(danes napr. ob pol sedmih)user posted image Le kdo bi jih razumel
Nana , lepo preživite današnji dan na krstuuser posted image (zvečer pa kakšno poročilo)

katee, dobrodošla nazajuser posted image

JAKOB, JONAS, VIVIEN, ANA KAROLINA VSE LEPO VAM ŽELIM
 
user posted image

zaenkart tole  od meneuser posted image

_____________________________



(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:20:26   
dašabina
Jakob,Jonas,Luka,Vivien,Ana Karolina, Vse najboljše
user posted image

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:21:37   
dašabina
Alfabeta in ostale, ali imate kakšen dober recept za prebranec?

_____________________________

V vsakem, še tako majhnem koraku je smisel življenja....

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:23:25   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: vaney
sunny, sem vidla, pa pozabila, zdaj pa spet vidlauser posted image  pozdravi jo nazajuser posted image  od kje se pa vidve poznate? Ona tudi živi v Straži, v tistem bloku naprej od cvetličarne, sem bila 1x pri njej...davnega leta user posted image  A še dela na Otočcu ali je že kje med mladimi mamicami? Joj, ona je bila takooo fajnuser posted image

Še dela na Otočcu, trenutno je na porodniški. Ona je med mojimi vozičkaricami, tako da se skoraj vsak dan vidiva. Rodila je 3.5. letos punčko Lino.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:26:06   
Sunny Morning
A je danes mogoče kakšna polna luna, ker so večinoma user posted image tako slabo spali?

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:26:51   
mml
user posted image

user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu dašabina)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:28:14   
klepetka
mml, vau, zdajle si me pa tako presenetila, da sem mogla najprej prav dobro pomislit, zakaj je danes tako pomemben danuser posted image .

Hvalauser posted image

_____________________________



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:34:02   
mml
klewpetka sploh ni problem, ker samo en teden zaostajaš za mano user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:40:12   
martinca
nana, upam, da bo današnja noč kaj boljša. pa lepo se imejte na krstu.

Jonas, Luka, Jakob, Vivien, Ana Karolina vse naj naj ob 8.mesecu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

klepetka vse najlepše ob 12. obletnici poroke. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:45:13   
klepetka
pozabila še prej;

hvala vsem za info o TV. Imamo že izbranega; LCD Samsung  bouser posted image

pa še da se malo"považim"; sem tako vesela(kot majhen otrok ko dobi sladkarijouser posted image ), ker bom imela končno uštiman akvarij tako kot je treba. Ga bo profi dobil v roke, tako da se res že veselim.Ker za kj takega sem pa res antitalent.

Zgodilo pa se bo v soboto. kEr je zdaj precej časa prazen stal, bo zdaj prav prijetna popestritev za v jedilnici; za oko mislim, ne za na krožnikuser posted image Ko bo zrihtan, vam  bom pa slikco pokazala.user posted image

martinca, hvalauser posted image .Pa kolk imaš lep avatar.Super  jeuser posted image .Patrik je pa  ziher glih od frizerja user posted image

< Sporočilo je popravil klepetka -- 14.9.2008 10:46:56 >


_____________________________



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 10:59:55   
vaney
sunny, lepo pozdravi Špelo, ko bom imela pa kaj časa, se bom pa malo oglasila v vajin konec, da vidim še njeno štručkouser posted image  saj njeno številko imam, samo ne vem, če je še skoz ista

martinca, zelo lep avataruser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 11:01:24   
vaney
aja, če ima katera malo časa in se hoče fajn nasmejat, naj gre prebrat "moške finte in navade" na Čvekanje v tri dniuser posted image jaz sem se nasmejala kot že dolgo neuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 11:12:06   
lutiropan
Evo, se vam Kaja mal oglaša....

h  hb k  9bjtujb rhg mnf  te m  m ,mm vjhb vhhuizftr90hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhxxxxxxx

Ima danes naročje sindrom user posted image user posted image user posted image . Je tko sitna, samo po naročju bi bila. No saj jih ima dosti pri hiši, sam ko pa mene zagleda, je potem samo mama ma mama.....Sej ,ko kaj delam, da me ne vidi je ok, ko pa me zagleda....

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 11:18:19   
klepetka
joj, malo sem ga biksnilauser posted image ;

pozabila oz. spustila sem;

LUKA, VSE NAJ NAJ  ŽELIVA Z LANO TUDI TEBI  user posted image

< Sporočilo je popravil klepetka -- 14.9.2008 11:31:31 >


_____________________________



(odgovor članu lutiropan)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Sončki januarčic 2008 - 4.del
14.9.2008 11:59:13   
mala pikica
Jaz ne vem, kaj je narobe ponoči. Ugotavljam, da mu je verjetno prevroče, pa se zato zbuja. No, ko sva še zjutraj poskusila jesti in na noben način ni šlo, mi je pa vse popustilo. Ob devetih sem dala Gašperja Dušanu in do desetih mi je uspelo zaspati. Potem nam je z veliki težavami uspleo spraviti zajtrk v Gašperja, zdaj pa smo vsi skupaj boljše volje user posted image

To nespanje od časa do česa še me ne spravlja ob živce, ga ima pač Dušan čez dan kakšno uro več, pa grem jaz takrat spat. Ampak s tem hranjenjem... To pa se nam res že rola zraven user posted image

martinca ful luškan avatar!!! Ampak ne bi prepoznala Patrika, če ne bi gor pisalo martinca user posted image Kaj ste ga že ostrigli? Daj kakšno slikico, prosim...

nana sprehajalca smo kupili v Leclercu, ja. Samo ni imel tast kartice zraven, bi bil še cenejši. triš sprehajalec stane 20 € s kartico (redna cena je 26 €, popoust pa dobiš v obliki bona za naslednji nakup). Se pa mi zelo fajn zdi. Pa še kar nekaj je za igrat zraven user posted image

sunny si že verjetno prebrala, da v Leclercu user posted image

klepetka vse najlepše ob obletnici poroke user posted image user posted image user posted image

Pa vsem današnjim slavleljnčkom, Jonasu, Luki, Jakobu, Vivien in Ani Karolini vse naj, naj user posted image user posted image user posted image user posted image

mml ti pa si zelo lepo potrudila z današnjo čestitko user posted image

Tako... Gašper še je trenutno na sprehodu, ko pa prideta z babico domov, pa gremo na piknik, je sestrična še vedno 2 v 1. Zaenkrat... user posted image Upam samo, da ne bomo pomrznili user posted image


_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?