
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
Uporabnik | |
|
|
RE: Sperma se ne zadrži v nožnici 16.9.2008 9:59:01
|
|
|
|
metuLJchy
|
Hej. Tko to gre! Kaj si pa ti mislna, kam da bo šla? Včasih se mi zdi, da se za otroke odločajo ljudje, ki ne vejo niti osnovnih zadev o ničemer, kar je v zvezi z sexom, nosečnostjo, naraščajem..Pa fak, mal je pa treba bit tut odresu, zrel, če se že odločamo za otroke!!! Lp Hej, hej, hej - punce ne se kregat no. Morda je nekomu vprašanje smešno, a nikakor ne sodit da je znak neodraslosti, nezrelosti. Zato pa smo tukaj, da si z mnenji pomagamo. Zrelost in odraslost se ne kaže v nepoznavanju neke zadeve...
|
|
|
|
Najbolj brane vsebine v rubrikiKako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
Otroški vozičekpikpikiKoliko ste pripravljene odšteti za otroški voziček?do 400eur (
55%)

med 400 in 700eur (
30%)

med 700 in 1000eur (
10%)

več kot 1000eur (
5%)
Število vseh glasov: 100Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!