|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nic kavice??
11.3.2005 19:00:59   
ZARA
men se tko pocs odpira RR da ...ma podn!!
Preobremenjena z vsem,se nick si spremenila...a si se le hotla razbremenit!!??

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Nic kavice??
11.3.2005 19:01:48   
Pia73
Grem zdaj možu večerjo pripravit, pa pridem še pol kaj pogledat,........

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Nic kavice??
11.3.2005 19:01:49   
biba77
Uh, Zara, zdaj sem se spomnila: Moja denarnica je preobremenjena.:)-:)-:)-:)- Pa, zal, ne v smislu, da poka po sivih od polnosti z derajem, ampak, ker bi rada od nje vec, kot mi ona privosci... suzenj svoje denarnice:)-:)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Nic kavice??
11.3.2005 19:03:52   
biba77
Ma, ves, tisto oz. to, kar je bil prvotni razlog, da sem zacela z RR sploh ni tak hudo. Vsaj zavestno ne... Vse drugo pa... Pride, pa gre... Me ne muci. Trenutne se malo zaj... z dejstvom, da se predalec od doma... :(

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Nic kavice??
11.3.2005 19:16:34   
biba77
No, pol pa nic...
Jaz se poslavljam... grem iz sluzbe...
Lahko noc...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Nic kavice??
11.3.2005 19:16:41   
Udb
Čer, punčke!!! ;)

Kako ste kaj?

Moj :love: mi je spet ušel!! In jaz takoj na net...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Nic kavice??
11.3.2005 19:24:46   
Udb
A zdaj ste pa vse pobegnile :((:((:((:((

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Nic kavice??
11.3.2005 19:26:24   
wawa
Ne jaz sem tukaj pa sem tako lena da se mi niti tipkat ne da:)-:)-:)-:)-:)-

Sem nekaj popoapala, pa mam sedaj filing kot da bi mi v grlu ostalo....saj to pa je to ko je človek požrešen.....

Kako si kaj?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Nic kavice??
11.3.2005 19:54:33   
pika74
Halllooooo bejbike :love::love::love::love:

jst bi pa eno vročo čokolado :kava: prosm :).

Bi mi pasal, k sva glihkar :sloncek:.


(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Nic kavice??
11.3.2005 19:58:29   
emaa
vroča čokolada prihaja

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Nic kavice??
11.3.2005 19:59:28   
pika74
u hvala lepa.

Kako si kej? A boš ti tud na TV gledala sanjsko babnco?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Nic kavice??
11.3.2005 20:00:17   
emaa
bom mal pošpegal, sam mislim, da bojo kazal posnetke z bosanskega moškega:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Nic kavice??
11.3.2005 20:03:46   
pika74
hahaha :)-:)-:)- baje je kr gajstna ja

sm slišala...

itak se jo bo pol ful popluval na RR 8) - mi ni treba niti gledat, bom vse zvedla 8)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Nic kavice??
11.3.2005 20:05:36   
emaa
je po moje tolk dolgcajt, da bom zaspala zraven, se mi pozna, da sem mal utrujena, cel teden norišnica v službi, pa še leonišče, moram mal počit;)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Nic kavice??
11.3.2005 20:06:54   
pika74
kdaj si bla na leonišču? a dons? Jst sm tud ta tedn mela kr dost. Drug tedn bom pa jst v leonišču :bravo::bravo::bravo: dala noge u luft 8)8)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Nic kavice??
11.3.2005 20:09:31   
emaa
v torek, mi še nog ni blo treba dat v luft, je sam pogledal izvide od moje G, a svojih O nimate, bomo poštimali, še prej me zanima, a ste imeli kako operacijo trebuha. Valda pravim slepič, ona a razlit, jaz - tik pred smrtjo. G stop nić O štimat, najprej jajčnike, pa bomo zraven še histero naredil zaradi vašega ss, pol pa naprej. Se bo še malo vleklo, če zdravnikov ne presenetim naravno

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Nic kavice??
11.3.2005 20:11:40   
pika74
ah ne. Sej ko bojo operacijo nardil, bo pa več šans. Sam upam, da M prej dobiš kot jaz ;), k sm še zmer brez.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Nic kavice??
11.3.2005 20:13:30   
emaa
kolk časa si pa na date s kirurgom čakala?
M ma dokaj redno 28-35 dni, mi jo pa zna laparo precej zavleč, ker sem mela leta nazaj tud tri tedne zamude, pa sem se navadla skulirat, da nič ni, ker ni blo planirano, pa ne vem kaj bi takrat naredila

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Nic kavice??
11.3.2005 20:22:55   
pika74
- 3.11. sm se prjavla.
- decembra prec dobila termin (dajo ti zaporedno št. in pokličeš takoj prve dni M)
- pa sm dobila M nekje sred decembra in so mi rekl, da bi mogla met operacijo glih na 24. al pa na 31. decembra (ker moj G operira sam ob petkih) in so mi svetoval, da nej rajš prestavim na januar, ker ni fajn na praznk to delat.
- pa sm poklicala tkoj po januarski M (sred mesca) in so mi dal datum 3.2.

Evo tkole je blo8)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Nic kavice??
11.3.2005 20:25:05   
anajmad
Tud jst sem se mal prguncala mim.Že dolg nismo pile:kava:,a ne? Mene pa ful zvija in kr mal mi je slabo od te smotane:hudicek:.Sam to me tolaži,da čez dva tedna grem na laparo in upam,da bo potem boljš.Pol pa mal počakat tam do poletja in veselo v akcijo:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:.In upam,da bom potem imela,res si želim saj:duda::duda:.
en lp:morje:D.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Nic kavice??
11.3.2005 20:28:14   
emaa
jaz sem takoj zavila po številko, mam pa Ribičevo za specilaista, pa še operirala me bo (mi je napisala na napotnico), me je :grrr: sestra pr naročevanju napizdila, da je za čakat, da je marec in paril poln, naj marca sploh ne kličem, da bom maja na vrsti, če bom imela srečo. Halo, a probat pa ne smem. Jaz se ne pustim motit in bom klicala verjetno naslednji teden, ko pride moja M predvidoma na obisk (ni ziher prejšnji mesec je štrajkala in 1 teden pozneje prišla). Komaj čakam, sem mogla preiskat une debate, ko sta vidve s tinkamiško spraševale kako in kaj. Moj se najbolj veseli britja za laparo in histero, misl delat frizurco po svoje:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Nic kavice??
11.3.2005 20:29:41   
emaa
damjana a z laparo odstranijo tudi miome. drugač je pa Ribičeva fajn, vprašaš pa pove, mi je všeč, ker je direktna in ne zavija v celofan, pa paničari tud ne brezveze

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Nic kavice??
11.3.2005 20:35:31   
pika74
ženske, letos bo prelomno leto za vse nas. Tok jih ma laparoskopijo in histeroskopijo, da bo prot konc leta kar naval :nosecka::nosecka::nosecka:.

damjana, kako je kej na :morje: ?

kje se pa neva6 skriva?

ema, kdaj bo pa spet kšno srečanje v Lj?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Nic kavice??
11.3.2005 20:47:25   
anajmad
Pr nas je škifo:(.Nevi je crknu računalnik,drgač pa....Jutri imamo r.d.Se kr mal psihično pripravljam na 12 nadebudnih frišnih najstnikov.Upam,da bom na koncu dneva še migala kej:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:.Jst sem pa dans klicala gor v LJ in zopet potrdila datum,se me je pa sestra tok zapomnila od zadnjič,ko so mi živci popustili.Ribičeva je bila na enem simpoziju v Londonu in je še mal podaljšala,zato pa ima vse polno,ker cel febr.ni imela operacij.Ah,sam da dam to skoz,pol mi pa držte pesti,da bi vsaj do konca donosila,da me ne bi slučajno spet vse skupi prehitel,ker imam res smolo.In prvič(hvala bogu,se je srečno izteklo)in drugič,na žalost ne:angel:.
en lp:morje:D.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Nic kavice??
11.3.2005 20:51:00   
pika74
damjana - a boš torto pekla?

A nevi je pa od hudga crknu - ojojojoj:zmeden:

Evo, pesti pa že držim :miska::miska::miska::miska:. Zihr je zihr. Pa sej bo Ribičeva vse pošlihtala. So sami stručkoti tam.

Lp
:metulj:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Moški odrastejo šele pri 43 letih
Kot so ugotovili raziskovalci, lahko pričakujete, da bo vaš moški zares odrasel šele v srednjih letih. Moški namreč odra...
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?