|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 14:00:17   
mama06
IZVIRNO SPOROČILO: micla




Pa kje ste vse?   Ne mi zdej rečt, da imaste drugje sonce in se lepo sprehajate z vozički.  K tle pri nas nam bo hmali zrasla plavalna kožica med prsti.    Prou voha se ta dež v zraku, čeprav je pa ful toplo, spet 20 stopinj.




Pri nas je ful sončno, lepo, prekrasno in še 20 stopinj imamouser posted image

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 2826
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 15:59:13   
Alina_alin
micla,  tu je tudi sončkek, samo čez dan je pihal veter in tudi 20 st. user posted image

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA -
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES.
(Gabriela Mistral, Nobelova nagrajenka)

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 2827
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 17:03:53   
Pandica
Anže in Oskar  vse najboljše user posted image  user posted image  user posted image



user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2828
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 17:05:35   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

micla,  tu je tudi sončkek, samo čez dan je pihal veter in tudi 20 st. user posted image



Ja, res je user posted image   samo mi2 sma kljub vetru bili skoraj cel dan zunaj. Zdaj sma ravno prišli domov pred 15 minutami. Sem ji dala kapico na glavo in je blo. Toplo pa je res full danes.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2829
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 18:58:21   
Pandica
Tak by the way, da vam povem, da nas rešujem iz druge strani user posted image  user posted image  user posted image

Zdaj pa grem nekaj pojest user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2830
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 19:17:44   
Jenny Anny
Tukaj pa zadnje dni res vlada pravo zatišje.

Najprej vse naj naj vsem slavljencem in pikapoke bolančkom, ti Kinnie pa upam, da se kmalu porihtašuser posted image

No pri nas se naša princeska ne pusti motiti ob premiku ure. Za ponoči hodi spat že ob 6ih zvečeruser posted image user posted image user posted image .
Spi do enih, poje flašo mleka, potem pa spi do pol šestih in auf. No saj men ne smeta, ker vstanem ob petih, moj pa čist pop....

Nič moram it pospravljat, mam svinjak u kuhinjiuser posted image



(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2831
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 19:33:57   
mehurčica
Oskar in Anže, vse najboljše!user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Jenny Anny)
Neposredna povezava do sporočila: 2832
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 19:43:46   
mehurčica
Klaudia, vem kako je.user posted image Upam, da se čimprej porihtaš!!!user posted image


Lane31, meni se tudi zdi, da čas prehitro beži ob naših malčkih. Pa ko ju grem gledat med spanjem in sta tako mirna, lepa in nebogljena.user posted image Pa taka mehka koža, ko se z mojim licem dotaknem njunih ličk. Pure love.user posted image



Joj, odkar sem v službi se ne upam več tehtat. Sem se ful zredila nazaj. In v petek začnem z aerobiko, ker tak se ne sme nadaljevat. Morem nekaj ukrenit. Čeprav sem utrujena že do zadnje mere....user posted image Si morem tisti pivski kvas kupit al kaj. 2ursae, ti si nekaj pisala o tem ne? Daj prosim mi še enkrat povej kje kupiš in kako se reče.


_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu micla)
Neposredna povezava do sporočila: 2833
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 20:11:46   
teka
IZVIRNO SPOROČILO: Pandica

Anže in Oskar  vse najboljše user posted image  user posted image  user posted image



user posted image



tudi od maxa, zare in mene!


mehurčica, pivski kvas dobiš v Ajdi (imajo v prašku in v obliki tablet), pa tudi v dm-ju mislim da sem ga vidla...



(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2834
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 20:14:12   
teka
IZVIRNO SPOROČILO: sanwebdra



 
Teka, sem ti danes SMS poslala s povabilom na kavico ... no Noa1 ga je tudi prejela ... tako da, Štajerke, ta teden še dopoldne (pa prosim ne med 12.00 in 13.00, ker se takrat vsuje 40 gostovuser posted image ) pridite na kavico v City2user posted image (Intro caffee bar) ...


sem vidla, hvala za povabilo, pa sorry da nisem nič odgovorila, kaj šele prišla user posted image do danes sem bla z bolančkoma doma, danes pa v službo...tak da kofetkanje po city-ju žal odpade user posted image

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 2835
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 20:20:44   
2ursae
pivski kvas imajo tud v večjih trgovinah - Mercator, Spar ... med bio izdelki, jaz imam pakiranje od Biotopa. Dobr da si me spomnila, sem ga mal zanemarila user posted image , danes zihr ruknem enega, sploh, ker je bolj user posted image  okusa in moram NUJNO nekaj čez pojest - sladkega, seveda user posted image .

Hujšanje - rejenje: jaz sem precej shujšala med vnetjem sinusov in sicer za 3 kg user posted image  (valjda zdaj user posted image , ko je bolezen za mano, le žanjem ugodne posledice), sem imela pa predvčerajšnjim prebavne motnje (bruhanje) in se mi je apetit povrnil šele danes - upam, da sem tud tam iztržila kakšen minus.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2836
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 21:23:09   
Pandica
Evo, spet mene user posted image

Mala že hb spi, mami pa hitro prečekirat rr user posted image

Spet sem si prinesla gor nekaj za jest, pa saj to ni nič novega, kajne? Kljub večerji, ki pa sem jo že prej pojedla doli. Zdaj pa še imam tu en kr velik rogljiček in vročo čokolado, njami user posted image kak se bom spet basala...


Ju3 pa bomo spet jedli z "veliko žlico", ker ima moja mami roj. dan in gremo ven na kosilo user posted image user posted image   jeee, kak bo dobra papica user posted image
Darilo pa že čaka v omari user posted image
Obenem pa se bo moja miška ju3 prvič peljala v sedežu, me prav zanima kako se bo obnašala. Bom zvečer poročala.



Mehurčica   ja, pa kaj vi pa samo jeste v službi, ko praviš, da si se zredila odkar delaš tam? user posted image user posted image
Te bi bla to vredi služba za mene  user posted image



Pivski kvas    zakaj vse ga je že dobro uporabljati?
Bi ga jaz tut probala kdaj ruknit user posted image , če se bom spomnila, da ga kupim.
Koliko pa stane? Je drag?





Mehurčica


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2837
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 21:40:06   
jasna
Anže in oskar, vse najboljše za vajin prvi rojstni danuser posted image user posted image user posted image  Čestitke družinicamauser posted image

teka, ste že kaj boljši? Pri nas so danes vsi trije oživeli in je bilo norouser posted image . hvala punce za pika pokeuser posted image

lane, to si pa lepo napisalauser posted image . Jaz pri vsakem RD zvečer gledam stare posnetke in jokam ko dežuser posted image

klaudia, user posted image  Boš pa rabila kaj močnejšega kot lekadoluser posted image

skuštrana, saj mogoče jih pa ne bo dobilauser posted image . Mi smo se še vsakič izognili, vendar imata naša čisto kratke lase.

micla, ker sem cele dneve zaprta z deco not, sem si vzela popoldan fraj in šla po štacunahuser posted image , čist samauser posted image  in prav lep dežek je biluser posted image .




(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 2838
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 22:00:30   
lane31
Samo pripopam slikice obeh tort,ki sem jih danes naredila......ni glih za 5 je pa z veliko duše user posted image

user posted image

user posted image


user posted image



_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 2839
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 22:05:39   
lane31
Lani na ta dan sem prvič spekla kruh.......ob 21h je šel mož v nočno ,ob 22h sem že imela drisko user posted image ,ob 1h se je že vrnil po mene user posted image

_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2840
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 22:24:54   
teka
lane31...uaaauuu, kakšne kul tortice!!!! to bo veselo praznovanje!

jasna...super da so malčki bolje! tudi naša dva sta, se je babi javila da bo kar oba skupaj popazla (prvič! najbrž je mislila, če zmorem jaz, lahko ona to z levo roko user posted image !), jaz pa v službo....je malo pasalo, kar ne morem verjet user posted image





(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2841
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 22:35:30   
2ursae
user posted image  sem ravnokar plačevala račune plus premijo za danes zopet obnovljeno zavarovanje za hišo (imam požarno in potres) user posted image , samo zavarovanje je bilo 470 € ... pa a ste nori. Joj, bi se mi prilegla ena mila zima, da mi ne bi bilo treba kupovat preveč olja. Resno, mene tale recesija vedno bolj skrbi user posted image , slišim in berem take, da me glava boli.

lane, super tortici user posted image

jasna, krasno, da se že preklopili na razgrajalni program user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu teka)
Neposredna povezava do sporočila: 2842
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 22:38:31   
2ursae
da še mal porecesiram user posted image , na Čvekanju v tri dni je ena ful fajn in slikovito opisala naš današnji stil življenja:

IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Hja, kaj naj rečem. Ni ravno rožnato. Pa sva oba v dejavnosti, kjer se nama zelo poznajo tile časi 'panike'.
Česa nas je strah? Najbolj tega, da je v najinem okolišu na prodaj dnevno vsaj tri do štiri stanovanja več, in jim cena počasi pada. In to dela panika - folk kot nor prodaja stanovanja, kot nor prodaja delnice, točke sklada, življenjska zavarovanja. Iz bank dvigujejo prihranke.
Pa če čisto realno pogledamo sliko zadnjih parih let:
- ljudje brez problema dobijo kreditne kartice. pa to ne samo eno - odpreš povprečno denarnico slovenca, pa so not Visa, MC, Diners, Karanta, pa še kakšne kartice v kombinaciji Merkur Diners itd. Če si samo malo pogledamo limit na ter karticah - nekje v povprečju plačeuser posted image Recimo mesečno zaslužiš 850€, limita na kreditni imaš pa 700€ -> pa še to se odločiš, da obročno odplačuješ tja nekje do konca leta, se pravi 12mesecev recimo. Pika kartica je dandanes tako standard, še boljša je tista zlata, brez limita, da se mal 'pošponaš' pred frendom.
- druga meni ne razumljiva zadeva je ta, da so banke meni nič, tebi nič, delile tele limite na osebnih računih kot kekse, če pa imaš zlat račun imaš avtomatsko 2000€ limita - wauuu, kajne, a ni to super. Ene fajn počitnice al pa nova sedežna za šenk. Od tega plačujejo mesečno 40 € obresti, pa se noben ne vpraša, da je to v 3letih 2000€ en dva tri skup nabranih.
- pa smo pri kreditih -> a potrebujete kredit za šolske stvari (absurd!!!!!)? Ni problema! Za počitnice? Ni problema! Za nova vhodna vrata ali pa za nakup računalnika? Brez problema! V vsaki banki našteješ **** različnih hitrih kreditov, kjer niti potrdila delodajalca ne potrebuješ. Pač nekje 3mesece si gledal na to, da si lepo posloval na računu s pozitivno nulo, pa kamot greš na Sešele za 5000€, sej banka da.
- tudi trikrat preveliki avtomobili niso problem. vsak povprečen slovenc, ki zasluži vsaj 600€ mesečno mora imeti Passata. Pri 800€ na mesec se pogovarjamo o Audijih, pri 1000€ mesečno imajo pa doma novega terenca. Pa saj ni problema, vzamimo lizing, pa vsak mesec po malo, v 7,8letih mamo pa odplačanegauser posted image Registracija? Saj se da na obroke? Teh 50€ mesečno bom še zmogel. Gume? Koliko? 800€? Koliko je to na mesec? 75€? e, pa dajmo!

To je zame problem, pa ne samo slovenski problem, svetovni problem. Ljudje so zadolženi pri bankah, banke so zadolžene, zavarovalnice bodo pojedle nizke premije in prevelike škode, nafte ni neomejeno, vsak dan pridelamo na tone in tone smeti (da ne omenjam tega, kako mi je slabo, ko ljudje drejo na pokopališča z najdražjimi ikebanami, prej pa celo leto nikogar blizu!!!! - trpela bo pa spet zemljica polna plastičnih odpadkov, ki jih fino zakopljejouser posted image user posted image user posted image )...
PA ne me čudno gledat, mene ni strah recesije, mene je strah nove svetovne vojne. Ljudje po svetu nimajo več kaj za jest, mi pa vsak dan dobesedno mečemo denar skozi okno.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2843
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 23:06:12   
Pandica
Lane31   ravno sem te misla vprašat, če si lani v takem času že predihavala popadke? user posted image  user posted image  user posted image

Tortici pa sta lepi, še bolj pa bosta verjetno dobri user posted image user posted image user posted image


Alina_alin   kje pa si ti? A ti tut že globoko dihaš? user posted image user posted image



2ursae   pa saj je res to kaj je napisala ta Pikapolonica. Se je res treba zamislit, a ne? user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2844
   RE: Desetke007 part 5
29.10.2008 23:25:11   
živa
Hoj!

Čvergi se lepo zahvaljuje za čestitke, jaz pa sploh ne morem verjeti, kako čas beži in kaj že vse mali obvlada pri enem letu user posted image . Po ne vem koliko časa sem spet spekla eno torto, kar Nutelino, ni bila ravno top-of-the-art, je bila pa čisto okusna. No, čvergi je bil že tako utrujen, preden je moj prišel z nabave gradbenega materiala, da še tortice ni hotel jest - še dobro, da jo je pol ostalo za jutri. Razbojnik je bil pa itak čisto navdušen in mi je pomagal peči torto in kar naprej sem mu morala zagotavljati, da mu jo bom še več kosov prihranila, čeprav je pojedel le tri žlice prvega kosa user posted image . Za darilo sem pa kupila ene lesene magnetne kocke in ene lesene kocke z različnimi glasovi (noter so npr. kroglice, zvonček ipd.), oboje v Müllerju, dala malo manj kot 25 evrov in to je to.

Finančna kriza: danes sem se pogovarjala s sodelavkama, da komaj pridemo skozi mesec, dokler ne pride kak nepričakovani račun, npr. zavarovanje hiše, poračun elektrike, nabava kurilnega olja/plina, menjava strehe v bloku ... In vse imamo diplomo ali magisterij in partnerja, oni dve še preživnino. Nobena ne plačuje najemnine, ena ima kredit za obnovo stanovanja v hiši, pri nas pa tudi obnavljamo. Skratka, z ok. 1000 evri (v kar je všteta malica in tudi potni stroški) komaj shajamo skozi mesec čisto povprečnega življenja - kot družina imamo torej vse tri do 2.000 evrov mesečnega prihodka. In jaz zdaj samo močno močno močnooooo upam, da ima kak dobri sorodnik kaj za posodit, da bi lahko speljala adaptacijo bajte do konca brez kredita.

Jasna, teka - me veseli, da ste bolje. Jasna, ko bo deca v vrtcu, te pokličem za kafe, naslednji teden, imaš čas? - bova bolj v miru počvekali kot danes.

Lane31, uuu, kake fensi tortice user posted image

Mene pa že dva dni prav pujsasto boli vrat + rame + hrbet do lopatic. Ampak najbolj vrat, kot bi imela heksenšus, težko dam uho k rami (na obeh straneh). Pojma nimam, od česa je to prišlo, in razmišljam, če imam denarčke za kako masažo - če bi to sploh pomagalo ...

Zdaj grem pa končno malo počit.

Lp,

živa

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2845
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 0:32:34   
Pandica
TJAŠA in ANETA vse najboljše za prvo svečko malčici user posted image  user posted image  user posted image



user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 2846
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 0:34:37   
Pandica
Zdaj sem čestitala in lahko grem spat user posted image

Nočko vsem user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2847
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 8:07:18   
lane31
TJAŠA.............vse najboljše malčica

user posted image


_____________________________

Ko te bom poljubila za lahko noč,
te bom še tesneje
in še malo dlje stiskala k sebi.
Takrat se bom zahvalila Bogu zate.
Ničesar drugega ga ne bom prosila,
kot le za še en dan s teboj...

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 2848
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 8:31:08   
Klaudia
ANETA in TJAŠA VSE NAJBOLJŠE!

user posted image

jasna - saj vem ja. Sem šla včeraj potem kupit ibuprufen 200. Edini ki se ga dobiti brez recepta pa za en kuser posted image c pomaga. No saj danes imam pregled pri zdravnici pa da vidmo kaj bo povedala.
A pri dermatologu ko greš na ponovni pregled imaš isto čakalno dobo, al si takoj na vrsti? Lio bi mogla naročit za kontrolni pregled...

lane31 - lepi tortici user posted image

2ursae - se strinjam s pikapolonico. In ravno zato na kartici nimam limita in nimam kreditnih kartic. Čeprav se zavedam, da bo enkrat prišlo do tega, da jih bom potrebovala user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu lane31)
Neposredna povezava do sporočila: 2849
   RE: Desetke007 part 5
30.10.2008 8:47:09   
skuštrana
Hojla, punceuser posted image

Mi smo se pa danes zaspali, je Liza skoraj zamudila zajtrk v vrtcuuser posted image Je imel mali spet pevske vaje ponoči, ma ta otrok je res neverjeten. V več kot 1 letu ni prespal več kot 4u v kosu (pa te 4 ure je spal enkrat popoldanuser posted image ), ponoči uspe naklamfat 2-3 v komadu in to je že praznik...Jao...

Kreditne kartice, jaz jih tudi nimam, pa limita tudi ne...Imava pa zato kredi za hiškotuser posted image user posted image Še 10 let..

Moram it, možek rabi računalnik..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 2850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  112 113 [114] 115 116   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?