|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 13:18:47   
nokes
tole je pa res mal preveč mild zame, no!!! eno barvo, pliiiiz!

netka, samo da si zrihtala pri blanki in dobila vrečko, user posted image user posted image , nekdo je enkrat rekel, da sestre res berejo naše čveke na RRju! tak da vsem sestram na SIII: carice ste!!! (en štuk više pa ne!user posted image ) aja, in dobro si tole kopirala, sam da se bere!

dajamaja, držite se, pa cartaj malo svoj trebušček!!user posted image

zarja, upam, da bo tale tvoja tečka čimprej mimo in da neha bolet, danes pa je itak en tak dan za kavčkat!

_____________________________

nokes

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 13:21:24   
mismis

user posted image
  user posted image  
 
AKTUALNO V TEM TEDNU  
   
Torek, 23.09.
Mandreja - ET
Goldy - UZ
Gigi1 - 1. špika
Netka34 - 1. špika

Sreda, 24.09.
Gita14 - ET

Četrtek, 25.09.
Pika74 - UZ
Goldy - punkcija
 
Petek, 26.09.
Sabsa - UZ

Sobota, 27.09.
Kicsi - ET

Ponedeljek, 29.09.
Kajsica - UZ
Zarja1 - UZ
 
Torek, 30.09.
gospodarica - UZ

Torek, 07.10.
Gigi1- UZ
Netka34 - UZ

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image       
 
NAŠE NOSEČKE 
 
 
Sreda, 24.09.
Jadrnica - pregled
 
Petek, 26.09.
Ledenka - pregled
 
Torek, 30.09.
Sonček85 - pregled

Četrtek, 02.10.
LaraLight - UZ
 
Torek, 07.10.
Bozza - UZ

Sreda, 15.10.
Zvezdica - pregled

Četrtek, 16.10.
Dakec - morfologija

Sreda, 22.10.
Shuka - pregled
 
OBJEMČKOMETER
 
user posted image   Oktavija  user posted image
user posted image    gospodarica   user posted image
user posted image  Blanč user posted image
user posted image   T1979 user posted image
 
  user posted image user posted image   T R E P E T A L K E  user posted image user posted image
(beri TESTI)


Pija76 greje    user posted image user posted image test 25.09.2008
M.L.B.K. greje     user posted image user posted image   test 26.09.2008
Kiwi greje   user posted image   test 26.09.2008
Ozone greje    user posted image   test 26.09.2008
Arneja greje     user posted image user posted image test 29.09.2008
Stijan greje    user posted image user posted image   test 29.09.2008
Baci greje   user posted image   test 29.09.2008
Dajamaja greje    user posted image user posted image user posted image test 30.09.2008
mismis greje   user posted image user posted image test 02.10.2008
Sisy greje   user posted image   test 02.10.2008
Obayifo greje  user posted image ?   test 02.10.2008
Mojsonček greje user posted image user posted image test 06.10.2008
Mandreja greje  user posted image user posted image test 07.10.2008

 
user posted image user posted image


user posted image  KANDIDATKE 
user posted image    V  POSTOPKUuser posted image  
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, septembra)
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič, ET 13.9.)
  • Stijan (MB, 4. ICSI, ET 15.9)
  • Dajamaja (dr. Reš, čaka)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič v Mb,dr.Gavrič, ET 16.9.)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš, ET 12.9.)
  • Andreja07 (PO, dr. Reš)
  • Mikimiška78 (1.IVF, dr. Reš, dipherline in Menopur)
  • Kikaa (3. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sabsa (GK LJ, 02.09. sestra Blanka)
  • Arneja (3. IVF, dr. Reš)
  • Goldy (3. ICSI, dr. Drobnič, LJ) 
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš, ET 11.9.) 
  • mismis (2.IVF;LJ,dr.Drobnič, ET 16.9.) 
  • mojsonček (1. IVF, dr. Reš, PO, ET 22.9.)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ, 04.09. začetek špikanja)
  • DaisyE (dr. Reš, 14.10. pogovor)
  • netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Mateja.goljev (2. IVF/ICSI)
  • Gigi (2. ICSI, GK LJ, dr. Vogler, 22.09. sestra Blanka)
  • Kicsi (11.09.)
  • Mlinčka (2. IVF, 30. let, dr. Drobnič, 23.09. sis. Blanka)
  • Paddy (2.ICSI, MB. 09.09. špikanje)
  • Lana08 (1.IVF/ICSI, GK LJ, dr. Zorn)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ, 24.09.)
  • Kiwi ( 1. IVF, MB)
  • Gita14 (IVF, dr. Bokal, zamrznjenčki) 
  • mandreja (2. IVF, GK LJ, dr. D)
  • Jazzz27 (1.IVF, dr. Reš,) 
  • Kalina (2. IVF, dr. Merlo)
  • Reni70 (4.ICSI,PO,dr.Reš)
  • Sisy (3.IVF, dr. Reš, ET 18.9.)
  • Miška73 (1.IVF, GK LJ, 24.09. sestra Blanka) 
  • anci banci (1.IVF, dr. Reš, 30.9. pogovor)
  • gospodarica (2. IVF, dr. Reš)
  • Serendipity (1.ICSI, MB, dr. Gavrić, 30.09. posvet)
 
user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image   

  • paki (PO)
  • Anja31 (2. IVF, dr. Reš) 
  • Pikovit (6. IVF, MB)
  • Mimmy (postopek z zamrznjenčki)
  • Vanja 44 (2. postopek, dr.Reš)
  • Barbarella77
  • Anabanana
  • Iannia
  • Žirafca
  • Tia-na (33 let, 1. IVF, dr. Vogler)
  • Bambi75 (4.IVF/ICSI, MB)
  • moni29 (MB) 
  • Tjasshyy (LJ?) 
  • mami26 (LJ)
  • Titi3 (Superfact in Menopur)
  • cukica (24let)(LJ,dr.Ribič, novembra zamrznjenčki)
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • tička (ICSI, dr. Reš, Postojna)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB)
  • Sapi (1.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vijolica30 (31. let, 3.IVF, dr. Bokal)
  • Anadejka
  • Sarasan (2. IVF)
  • šemalo (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 1.10. pregled)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn )
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Lučka25 (1. IVF, dr. Reš, suprefact+menogon)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • Blanč (4. IVF, dr. Reš, november)
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon)

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    


    Hope2user posted image , sayuri user posted image user posted image , pfuser posted image ,  Gloriauser posted image   , dakec user posted image   user posted image   ,  Ameliauser posted image , Goldfish
    user posted image , Mandarinca, Črni Tulipan, Animeuser posted image   , Mijavček user posted image , Špelka12 ,  Konina  user posted image user posted image user posted image , Mavrica72 user posted image  , Zvezdicauser posted image  user posted image , Pinki36user posted image , Abra user posted image  user posted image , Sonček33user posted image , Rubin , Julija30 user posted image , Orto2user posted image , Hedvigauser posted image , Libi user posted image , Shukauser posted image , Grethy user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image + turist user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnicauser posted image , Sonček85   user posted image   
Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207

 

 
user posted image  NOVE NOSEČKE SEPTEMBER user posted image    
 

user posted image    Dobrovoljčica (PO) 

user posted image     Ledenka (N)
 
user posted image    LaraLight (PO)
 
user posted image   Bozza (PO)



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 13:32:50   
mismis
Mandreja, čestitke za dve pikici user posted image user posted image user posted image

Lepo ju cartaj in grej, da bo čez 14. dni en velik plusek user posted image user posted image



daj povej, daj povej, a je bila danes na ET dr. R?

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 13:51:48   
zarja1
Netka in Nokes jaz tud upam, da bo tega mučenja že konc počas. Zdaj bi že bil cajt za našega prvega user posted image .

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 14:02:46   
KIWI
IZVIRNO SPOROČILO: netka34


Kiwi, ti si meni nekam sumljiva!user posted image Meni, ko je začelo curljat, je pol ornk zacurilo. Če jemlješ uno za si dat notuser posted image , so izcedki garant od tega! ITAK!!



Netka, skrajno sumljivo je vse skupaj ja,pa nič druga ne jemljem kot dabroston in folno. Ja, zdaj popoldan se je spet ta nemaren izcedek pokazal. Tko kot že dva dni.

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 14:09:16   
anci banci
oj dekleta

imam eno vprašanje , zdej ko že imam menogon in superfact, me zanima kakšne inekcije je potrebno kupit... ?
oz saj vrjetno v lekarni vedo, kakšne ti morajo dat?
potem me pa še zanima če katera ve kakšna je razlika je med dolgim postokom in kratkim postopkom ICSI

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 14:33:16   
baci
arneja-upam da nič slabega ni ta glavobol

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 14:49:48   
dajamaja
 user posted image user posted image user posted image  

Eto, zdej so me pa direktor razkurl in grem k vam ...
 
Mismis, sem se nasmejala ... te kr v živo vidim, kako te vlači okol. Sem te že včeraj hotla vprašat, če si ga nosla okol, da si tolk zamtrana. In v bistvu si ga ... srotka. A zatezne ovratnice pa nima? Pri našemu čudeže dela – takoj ko basa odpove (kar je izredno redko).  
Našga že tud puberteta daje, hoče vse pod sebe spravit. Ne sam psičke, tud pse ... tisto na predajo. Pravi naša šefica, da še kak mesec in se ne bo hotel niti s svojimi zdajšnjimi prijatelji več igrat. Sem kr mal žalostna, ker ga je zdej tako fajn gledat, ko nori okol z bando.
user posted image user posted image user posted image  pa zato, ker sem najprej nekaj službenega gor kopirala - to bo gotovo slaba vest user posted image user posted image user posted image

Zanima me, kako ko ve s Prometriumom do WC ja neopazno pridete ..jaz moram čez polno pisarno, s škatlico v roki user posted image  ful diskretno, sploh ker mi prej alarm zvoni user posted image user posted image


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 14:55:51   
mismis
Dajamaja,

ma ma, naš kužon ima zatezno ovratnico že od 6 meseca, še sploh me roke (dlani) bolijo od nje.
Ampak včeraj je bil pa res nemogoč kužon, mislim da so mu šli vsi že tako na živce.
Ma ja bomo videli, kako bo v četrtek.

Kar se tiče tvojega vprašanja za prometrium, sicer ne vem, kako velik je, ampak jaz sem že doma odrezala od embalaže dve kuglici utragestana in jih dala v žep, potem pa samo hop na WC, noben nič porajtal

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:02:04   
lučka 25
Dober dan. Smo že na novi temi. Super. user posted image

bozza user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . kako lepa novica. Si nam prav polepšala dan s to novico. Zdaj si pa srečka user posted image . čuvaj še naprej svoji pikici in naj ti čas do UZ hitro mine. user posted image  Pa kako lepo presenečenje ti je pripravil dragi, ti pa tudi s pozitivnim testom.


Shuki user posted image user posted image user posted image  naj bo kmalu vse tako kot je treba. Icedki naj se nehajo, posteljica pa dvigne. user posted image user posted image user posted image  Že tako in tako sva skoraj sosedi, zdaj ko j v bolnici pa sva bližnji sosedi.


gigi, kako je kaj padla prva špika? Praviš, da je prej k nataliteti prispeval najboljši sosed, sedaj pa lekarnar? user posted image


gospodarica, supoer za akcijo. Ata je res brzinski, a ne? user posted image


zarja,  tvoja user posted image  pa je še malo bolj pokazala zobe. A potem ji je bil že rjav kostim dovolj, ni rabila belega? Važno, da se vse sčisti in bo vse tipi top pripravljno z otročke.


kajsica, naj se vse te kombinacijo uravnovesijo in naj b čim manj stranskih učinkov, skratka edini stranski učinek je dovoljen v obliki foliklov polnih z jajčnimi celicami.user posted image


Arneja, šč šč s slabimi mialimi, znaki,...Držim pesti, da je vse o.k. in bo test pokazal user posted image user posted image .


dajamaja, kako si kaj ti? Kaj znakov? Še en teden te loči do testa. Kako gre čas po eni strani hitro, po drugi pa počasi.


mismis user posted image user posted image user posted image user posted image  ne tako razmišljat. Daj š malo upaj. Jaz že oz. me vse smo s tabo in še upamo. Mora uspeti. user posted image user posted image


Mijavček, kako kaj kaže pri vas? Se pikicama ž kaj mudi na svet, a sta še v varnem zavetju pri tebi v bušiju?


obi, sedaj še čakaj in naj bo rezultat čakanja user posted image .


Želvica, Blanč še malo pa bom spet štartale v postopek. Tokrat pa nam bo uspelo. user posted image  user posted image  user posted image


Pija, naj izcedki kar gredo nekam po svoje, ker tebe čaka user posted image user posted image . Še mao pa bo čas za dan D. naj ti čas do takrat hitro mine.


KIWI, naj se izcedki nehajo in naj raje pride čas za test in lep rezultat sz user posted image .


lara, kako si  mi kaj nosečka? Počutje v redu?


Goldy, bravo za folikle. Tista dva pa se skrivata, nič bat bosta na punkciji spet ven udarila. V četrtek pa čim manj bolečo punkcijo in dober pridelek.user posted image


mandreja, dobro grej user posted image  user posted image , naj ostaneta pri tebi vseh 9 mesecov. Krvavitve pa naj se ustavijo. Žal mi je, da ti je tako grdo naredila ET. Srečno.user posted image


netka user posted image  user posted image  user posted image  za vrečko. user posted image  Upam, da je v vrečki še čarobni prah, ki bo pripomorel k še večjemu uspehu. Srečno. user posted image


nokes, kako ste vi trije? Si danes polna pozitivne energije. Super. Pokonci držiš punce. user posted image  kar se spreminjanj barv na RR tiče pa mene tudi bega. Komaj se navadim ene, pride druga in, že tretja, ko di+ojamem, da se je zamenjala že prva. user posted image  user posted image  user posted image Sem pa naštrikala tale stavek.user posted image


anci banci, inekcije ti bo dal Reš. To naj te nič ne skrbi. Tudi če si samoplačniško. na prvi dan špikanja prinesi robo in ti on da potem toliko inekcij in igel, kot jih potrebuješ do prvega UZ in en komplet za po vrhu (za vsak sluščaj)


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:09:31   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja


Zanima me, kako ko ve s Prometriumom do WC ja neopazno pridete ..jaz moram čez polno pisarno, s škatlico v roki user posted image  ful diskretno, sploh ker mi prej alarm zvoni user posted image user posted image




lahko pa si za službo narežeš tablico s tabletami, tako da vzameš samo eno in jo imaš v dlani.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:10:35   
anci banci
lučka 25 hvala za odgovor...

če  da pa on pa sploh super

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:16:53   
arneja
Sem se zdajle najedla kot mali slonček user posted image .

Nokes, da bi tvoje besede o tem, da smo vsak dan bližje cilju držale user posted image .

Netka, se mi je zdelo, da sem tvoj post že prebrala, pa sem mislila, da se mi meša user posted image .

Punce, jaz vsake toliko časa izvedem joškotres, da preverim, če me vsaj še malo bolijo user posted image . In malo me user posted image . Samo, ubogi otročička, da ne mislijo, da se je mamici zmešalo user posted image ?

Dajamaja, jaz sem vaju srečala (če sta bila vidva) pri tistih težkih vratih iz ZD-ja v bolnišnico. Si bila pa nasmejana, ja, in sem imela občutek, da me še opazila nisi user posted image . Da bi se pa Dajamaja, Dajamaja, začela dreti, se mi pa ni zdelo ravno najbolj primerno user posted image .

Mismis, takšne dogodivščine imata vidva s kužonom user posted image ? Čakaj, da bo kakšna goneča se psička v bližini user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:17:14   
marjetka cvetka
user posted image user posted image user posted image  čestitke bozza za novo nosečko srečko!!!
kar tako naprej, teden je še dolg in pester!!!

go user posted image  go user posted image  go user posted image user posted image
go user posted image  go user posted image  go user posted image
go user posted image user posted image  go user posted image user posted image  go user posted image user posted image user posted image  (ta je pa za dajomajouser posted image )

Najprej moram okregati ves tisti obup, ki vas napada, naj gre že ven in naj vas ne nadleguje več! Pija76 draga, saj bo, samo še parkrat prespiš, potem boš pa že zavedna user posted image

Mismis, moram poveedati, da si carica in karakter, da obvladuješ takega psa, ki je po informacijah kar šarf pasma. Ampak dobro pa je, da se še z njim ukvarjaš in ne le s stranskimi učinki in znaki nosečnosti ;)

Sedaj pa sledi še eno butasto a pomembno vprašanje, pa posipam se s pepelom, samo to mi res nikoli ni jasno: (tiste s slabimi živci in nižjo stopnjo potrpežljivosti naj raje ne berejo dalje user posted image )

Torej vprašanje: Kdaj vemo, da je prvi uradni dan menstruacije?
a: takrat, ko se žačnejo rjavkasti izcedki
b: ob prvem svežem krvavo rdečem izcedku
c: šele ob izlivu rdeče barve

Torej kaj bo pravilni odgovor a (to sem se že naučila, da verjetno ne), b ali c. Pa še enkrat lepo prosim za potrpežljivost, ker vem, da če bi to napisala na uvodno stran, bi me že na RR vse linčale user posted image

hvala vam za odgovore in lep pozdravček od ene male pozabljivke



_____________________________

Upaj, če upaš upat!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:22:22   
arneja
Vidim, da nobeni od nas ta nova barva ni všeč user posted image . Za sestre pa verjamem, da RR berejo user posted image .

Kiwi, jaz mislim, da ta izdcedek zares nič strašnega ne napoveduje user posted image .

Baci, veš kako šele jaz upam, da je tale glavobol kr neki user posted image .

Haha, Dajamaja, tebi kar alarm za Prometrium zvoni user posted image ? Jaz si narežem na koščke, pa samo en košček iz škatlice vzamem in hop na WC user posted image . Evo, čisto tako kot Mismis, vidim zdaj user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:26:48   
marjetka cvetka
ja tile alarmi na telefonu so res zakon. Sem imela tudi jaz napisano zjutraj in zvečer - sprej - suprefact, potem pa ko sem bila ob 19h kje na obisku je zanimivo izpadlo:
najprej alarm, ga utišam, potem pa v bližjnji prihodnosti kar se da incognito s torbico na wc malo posnifat. Drugače definitivno ne nosim torbice s seboj na toaleto user posted image  
Kaj so si ostali mislili????? Mah briga me user posted image

_____________________________

Upaj, če upaš upat!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:28:27   
arneja
Lučka, zdaj sem že bolje, ampak ponoči je bila pa res kar kriza user posted image . In itak, da bom vam trem z Želvico in Blanč novembra uspelo user posted image . Vsaj injekcije nam Reško šenka user posted image .

No, Dajamaja, pa ti je še Ledenka dala identično rešitev user posted image .

Haha, Marjetka, dobro za Dajamajo navijaš user posted image . Dajmo, Dajamajini user posted image user posted image user posted image  user posted image . Jaz za prvi dan M štejem, ko se mi tista nezaželjena rdeča barva prikaže.

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:34:08   
Pija76
Dajamaja zdele sem se pa nasmejala tebi user posted image !!! Sori ampak tale da imaš pa celo škatlo s sabo je pa res močna! Ja a ne odstrižeš vsak dan enega? No jaz ga odstrižem, pa ga dam v uno torbico za šminke, pol ko pa alarm začne ob 14.20 pa elegantno ven vzamem, valda dam torbico za šminke pod mizo, držim v pesti in grem na WC, v zadnjih dneh je ta obisk ob 14.20 ( če sem seveda sploh še na DM) že en ta 10 obisk. To je mene začelo skrbeti kaj si bojo začel mislt ker tolk na wc šetam.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:35:31   
arneja
Pija, no, tole non-stop lulanje pa na en lep plusek jutri kaže user posted image . Greš po službi po testek?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:37:21   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25



Pija, naj izcedki kar gredo nekam po svoje, ker tebe čaka user posted image user posted image . Še mao pa bo čas za dan D. naj ti čas do takrat hitro mine.






Lučka lubica moja, ti si tako pozorna, da si vsaki nekaj napisala, sam pr meni prosim ne kliči izcedka, ker ga še ni, in ga tud nočem in ne želim, in ga ne maram, pa too much ga mam, ker ne pomeni pri meni nič dobrega. Hvala ti za lepe želje, bomo lulali kmalu user posted image . In javim rezultat. Danes še nisem kupila testa, ker bi drugač ju3 zihr lulali user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:37:21   
hedviga
Joj, joj, joj, joj....

1.joj:sem zamudila enih 30-40 strani in  spet ne vem za kaj se gre
2.joj: tole sem pa ujela Miška moja, tvoj jamranje, boš že vidla ko se vidimo user posted image user posted image
3.joj: ta barva je ČIST MIM
4.joj.: zdej morm pa vse za nazaj prebrat če čem keri kaj napisat


In vsem enga velkekga lupčka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:38:16   
marjetka cvetka
Ja Pija koristen in uradni izgovor sodelavcem za non-stop lulanje je seveda možnost prehlajenega mehurja v teh dneh, ko je tako zahladilo.
Neuradno pa mi že vemo .... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upaj, če upaš upat!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 15:44:12   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Pija, no, tole non-stop lulanje pa na en lep plusek jutri kaže user posted image . Greš po službi po testek?


Arnejči, ne jaz hodim skoz na wc čekirat, sej ne da me tolkrat lulat user posted image . Ne grem ju3 sploh na noben testek, ne bom lulala, in ne grem na krvnega. Bom v četrtek lulala. Pol bom pa na UZ čakala....da vidim kolk jih je.

Marjetka cvetka jaz bi rekla odgovor b. A to rabiš za kdaj greš k Reškotu?

Drugač pa glede branja sester, jaz sem prepričana da berejo! Pa ne sam SIII al kolk je že, še katere druge... sicer pa naj, sej...

Mandreja kdo ti je delal ET? Lepo grej pikici, naj ti čez 14 dni test narišeuser posted image user posted image !

A nisem jaz zadnjič, da ne bom več kalamarov jedla? No dons sem jih, tokrat filane, bili so odlični pa še  super družba.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 16:04:53   
Pija76
Madoniš se vidi da je konec službe user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: September IVF/ICSI II.del
23.9.2008 16:20:56   
miska73
O, smo na novi temi. Ma ste pridne čvekice... kot vedno.

Da na hitro poročam.
Sem danes dvignila napotnico za IVF.
Me je določila za ta kratki postopek.
Jutri me pa čaka randi s sestro Blanko.

Drugače sem pa danes spet v službi user posted image
Tko bolj turistično sem prišla šele ob 12h, pa so takoj vsi neki name navalili...
No, na RR mi še vseeno rata vmes malo pokukat...

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?