|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Previjalna miza
7.10.2008 14:28:35   
tojeto1
Čist nestabilna na tehle koleščkih. Ko bo malce strasel in brcal bo zelo nevarno!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Previjalna miza
8.10.2008 12:41:22   
nanaa
o Poli* super, koliko časa pa si čakala nanjo? Upam, da bomo znali sestavit, če pa ne pa se obrenem nate .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Previjalna miza
18.10.2008 18:25:44   
orto2
Ojla!

meni bo tudi mizar naredil previjalno komodo, pa me zanima kakšne so najboljše mere? Višino bi imela cca 95 cm, pa pol na to še podlogo, koliko pa širina in globina? mislim za previjalni del

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Previjalna miza
18.10.2008 18:40:11   
Annny
Jaz sem za klasično previjalno komodo, ki ima široko in udobno previjalno površino in se lahko kasneje še naprej uporablja kot omara...mi smo kupili Alplesovo sobico Planet in zraven njihovo komodo..zelo lepo, praktično..Pri prvi hčerki sem dobila podarjeno približno tako previjalno z banjico, kot je na sliki, ampak se je po dveh letih previjalni del podrl (otroka sem ujela v letu na tlauser posted image  ), tako da tega ne bi več kupila..kot je ena napisala - škoda denarja, potem ti je pa odveč in se je niti znebiti ne moreš user posted image  Papa

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?