|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
30.7.2009 19:07:47   
Majuska
Pika, lepo je slišat, da je Lučki všeč v vrtcu in da se lepo navaja. Kdaj se vračaš v službo?

Naš Aleksander je bolanček, imamo zamašen nos in vročino. Upam, da bo kmalu boljši, sredi te vročine je to počutje res tu mač user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
30.7.2009 22:41:56   
Pika Nogavička*

Kdaj se vračaš v službo?


11. avgusta user posted image

Naš Aleksander je bolanček, imamo zamašen nos in vročino.


Bošček. Pa kaj je to zaena reč, da je tolk mladičkov zdaj bolanih? Pa pri tej vročini. Al pa ravno zarad vročine?user posted image
Upam,da se nosek čimprej odmaši, da bo lahko lepo pihnil prvo svečko.

_____________________________

Nisem debela......sem ženska in pol!

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
1.8.2009 11:47:38   
Majuska
Ojla,

no naše počutje je že malo boljše ... Vročina je padla, nosek je vsaj delno odmašen. Dohtar pravi, da je to nek virus, ki pa mine v nekaj dneh. Upam da res - mali je bil pravi revček, nič ni mogel user posted image

Danes greva z mojim zvečer ven, babi bo pazila malčka.


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
16.8.2009 13:53:33   
Majuska
Kje ste, pupe?

Evo pri nas smo praznovali in upihnili prvo svečko. Ne morem verjeti, kako hitro se je obrnilo to leto! user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
17.8.2009 20:02:39   
Lara Croft
Kje ste, pupe?


Ma tle smo... user posted image user posted image

Ste imeli velik žur? Mi ne bomo nič vabli.... samo torto ji bom naredila, za fotko pač... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
19.8.2009 12:10:43   
Pika Nogavička*
Pozdrav s službe user posted image

Čestitke Aleksandru!

Nimam kej novega za povedat....otrok raste, jaz se staram, vrtec Lučki hvala bogu ne dela težav, v službi je vse po starem, vroče je.....

Žurke tud pri nas ne bo, samo torta za fotko, kot pravi Lara. Čeprav moj mož vsakemu ki vpraša če bo žurka reče...jaaaa, pa odojk pa gajba pira, da se dete veseli.

Mladenke, mejte se. Je treba delat, porkaduš.

_____________________________

Nisem debela......sem ženska in pol!

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
22.8.2009 15:43:28   
Majuska
Hojla,

da odgovorim Lari in Piki, nismo imeli velike žurke, le v družinskem krogu - kar pomeni 10 odraslih in 3 otroci, imeli smo se krasno. Aleksander je na torto navalil najprej z nogo, nato s prstki, skratka, bilo je ful dobr.

Z mojimi julijkami sem že na forumu Otrok, tako da bo tudi mene (najbrž) bolj redko najbrž poneslo sem.

Danes gremo spet na en rojstni dan, piknik varianta. Če ne bi bilo tako vroče, bi se imeli pa že preveč lepo! user posted image user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Pika Nogavička*)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
23.8.2009 12:14:12   
Lara Croft

Z mojimi julijkami sem že na forumu Otrok,


Tudi septembrke odhajamo počasi tja.... Najboljš, da se preselimo tudi mamice po 35.... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
23.8.2009 20:03:39   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: Lara Croft


Z mojimi julijkami sem že na forumu Otrok,


Tudi septembrke odhajamo počasi tja.... Najboljš, da se preselimo tudi mamice po 35.... user posted image



sem že razmišljala o tem ... če se strinjate, bom poskrbela za to user posted image


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
23.8.2009 20:54:50   
Lara Croft
sem že razmišljala o tem ... če se strinjate, bom poskrbela za to user posted image


Pa sej so tam že ene, se jim ne smemo kr pridružit? user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
23.8.2009 22:47:14   
Tedi77
Ojla bejbe!
Sem vas po dolgem času malo prečekirala in ugotovila, da tudi tule vlada poletno zatišje. Ve ste že pridno v službah, deteca v vrtcih... Tudi naša Neža ni več dojenček, je že prava babnica. Bomo tudi mi čez dobre 3 mesece pihali svečko.

Smo bili pa danes na rojstnodnevni fešti Nežinega enoletnega "frenda". No, to je zabava za starše, ta mali pa itak ne vejo za kaj gre in naša je na koncu že čisto pošizila od vsega tistega džumbusa. Sva se odločila, da bo Nežin prvi rojstni dan v krogu familije.



(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
3.9.2009 9:10:15   
šema
Tedi, mislim, da sva ostali edini še na porodniški...
Naj vam dnevi v službi hitro minejo- včasih, ko je Aljaž naporen (čez dan spi 2x po pol ure) si tud jaz želim, da bi bila že tam...sej me pol hitro mineuser posted image

Dopust sva že skoraj zaključila- verjetno bova šla še kak teden za par dni do oktobra. Ima pa tak dooooolg dopust tud slabe strani: mali se je navadil spat pri meni v postelji in zdej bi nadaljeval tradicijo tudi doma.

Ker tale tema očitno zamira vam dam še moj mail: maja.t2@gmail.com in pa FB ime: Mali Maly, če nam uspe tkole ostat v kontaktu.

resnično srečna-med poletjem nisem pozabila nate ampak sem imela nonstop obiske, tko da mi je en teden ko sem bila sama v prikoli prav pasalo, da nisem nikamor hodila. Če boš septembra kej na morju te pa zvrcnem, ker bom verjetno imela avto, pa se lahko dobimo na kofetu.

(odgovor članu Tedi77)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Mamice nad 35 - Ljubljana in okolica
1.1.2010 12:25:38   
Majuska
Če se katera še oglasi tu, bova z Aleksandrom pustila novoletne želje in vsem želiva srečno in zdravo leto 2010!


user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 438
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 16 17 [18]
Pojdi na:





Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?