|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 8:12:57   
Neni13
Jenciliuser posted image user posted image user posted image  če se bosta z user posted image  izmenično menjavala za vstajanje

jaz če ne skočim ponoč takoj, ko tamal zajamra me moj že buta s komolcem, al pa "reče" pa kaj ne slisis..
Tako, da se kdaj ponoc zaradi tega pičima, ker to da pa bi se on ostal, bi pa bilo že prevec, niti pomisli ne na to..
Eh, danes je pač tak dan, da smo ene malo nataknjene, pa saj bo boljše

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 8:13:56   
jencili
aja, sm pozabla povedat, da naju je Taj včeraj in danes zjutraj pričakal na nogicah...user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 8:17:50   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Neni13

Jenciliuser posted image user posted image user posted image  če se bosta z user posted image  izmenično menjavala za vstajanje

jaz če ne skočim ponoč takoj, ko tamal zajamra me moj že buta s komolcem, al pa "reče" pa kaj ne slisis..
Tako, da se kdaj ponoc zaradi tega pičima, ker to da pa bi se on ostal, bi pa bilo že prevec, niti pomisli ne na to..
Eh, danes je pač tak dan, da smo ene malo nataknjene, pa saj bo boljše


user posted image user posted image user posted image

pri nas je kr priden ati, ga morem pohvalituser posted image , čeprov sej veste kako je..vedno strmimo k boljšemu in hočemo večuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 9:04:40   
dolenjka
Jutro user posted image

Vidim, da ste še kar redkobesedne user posted image  user posted image

Naša noč spet taka, kot običajno, le da je carici ura za 1 uro prehitevala user posted image . Spala je do malo pred osmo, sam je mami ni šmirglala in sem jo šla šele 8.15 iskat, ko sem se naspala user posted image
Zdaj je gospodična popila mlekeca, jaz pa kofetkam. Sledi malo igračkanja, potem pa gre carica ob 10h nina nana, jaz malo v ekšn in ko se zbudi na sončka user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 9:13:41   
pina-1
Pa sva nazaj. Ana je v deželi palčkov, jaz se pa ravnokar pojedla in pijem kavico.
Mam tudi jaz danes kar neki dela še, ampak bo vmes f5 stiskalauser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 9:15:48   
Neni13
Priručnik za žene iz 1955.
Davne 1955. godine štampan je priručnik za žene nazvan "Kućna ekonomija". Slijedi nekoliko savjeta za žene iz priručnika "Kućna ekonomija", starih samo 50 godina:
Pripremite večeru na vrijeme. Večeru planirajte ujutro, ili čak prethodnog dana, kako bi vašeg supruga dočekao ukusan obrok kad se vrati s posla. Tako ćete mu dati do znanja da ste mislili na njega dok je on radio, ali i da se brinete za njegove potrebe. Većina muškaraca je gladna kad se vrate s posla, a pripremanjem njemu omiljenog jela ispunit ćete mu potrebu za toplom dobrodošlicom. Pripremite se za njega Odmorite se 15 minuta prije njegovog dolaska kući, tako ćete biti osvježeni kada on dođe. Popravite šminku, stavite vrpcu u kosu i izgledajte svježe. Vas suprug je proveo puno vremena s ljudima umornima od posla. Budite zanimljiva i vesela za njega. Njegov dan je bio dosadan i treba mu malo zabave, a dio vaših dužnosti je da se pobrinete za to. Smanjite razinu buke .Kad se vaš suprug vrati s posla, isključite sve kućanske aparate i potaknite djecu da se i ona utišaju. Budite sretni sto ga vidite. Toplo mu se nasmijte i pokažite iskrenu želju da mu udovoljite. Posluąšjte ga iako mu možda morate reći puno toga, nemojte to učiniti neposredno nakon njegovog dolaska kući. Neka on prvo govori, on sigurno ima važnije stvari na umu od vas. Ne ometajte ga. Ne žalite se ako vas muž dođe kući kasno navečer ili ako želi otići van na večeru bez vas. Umjesto prigovaranja, pokušajte razumjeti pod kolikim je on pritiskom zbog posla. Kad je kod kuće, sigurno se želi odmoriti i opustiti. I na kraju,ne postavljajte mu nepotrebna pitanja i ne sumnjajte u njegovu sposobnost prosuđivanje ili integritet. Ne zaboravite da je on gospodar u kući i kao takav će uvijek provoditi svoju volju, pošteno i pravedno.
I zapamtite, dobra žena zna gdje joj je mjesto.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Neni13 -- 30.9.2008 9:18:04 >

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 9:41:11   
misar
user posted image user posted image user posted image evo neni, nisem našla smajla, ki bi točno opisal moje občutke ob branju tega člankauser posted image user posted image user posted image user posted image ...gotovo je članek napisala ženska user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 9:57:41   
itata
jutro,
naš že mal počiva. da ne omenjam, da se je sicer zbudu "samo" 3x ponoč, ampak ta zadnje bujenje je blo neki konfliktno - se ni pa ni mogu naštimat in se je premetaval od 3:30 do 4h pa jamral kej vmes, da se je še moj zbudu in se je pol še on GLASNO premetaval do 4:45 ko se je odločil vstat, ker je moral itak ob 5:30 štartat od doma - avto peljat nima veze... skratka vmes nisem spala od 3:30 do 5h, pa celo tokrat ni bil sam jakob kriv... sej ni čudn da sem čist zalimanauser posted image

da se pridružim debati, moj tud glih ni da bi ponoč vstal - sam si mislim, sej mali itak ni navajen, bi se mu zihr dret začel. će se mu že zvečer, če ga kej merka pa k je že zmatran pa zaspan se mu prec dret začne...

popoldne peljem mulčka k zdravniku, ker se mi skooooz po ušesu praska, da pogleda not če je kej na tem. pa sam po enem.... pa še vneto kožo ima pod brado in na vratu k se tko slin bogi revček moj...

dobila sem pa pisno mnenje iz alergološke in piše, da je alergičen na jajčni beljak, tko da moram to skint dokler se dojiva. pol mava pa ponovni pregled januarja pa upam, da bo takrat že ok... drugo je bilo vse negativno. sej sam jajca mi niso tko panika. pa itak se res mal doji, tko da mi je vseen še teh par mesecev. pa tko zlo striktna ne bom, sam ne bom pa si glih 4 pečena jajca nardila pa bouser posted image

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 10:29:22   
dolenjka
Tako, moje dete pančka, jaz sem pomalcala, zdaj grem pa v ekšn, moram spet mal kidat user posted image

Aja Pinči, veš me je Stipe mal razočaral včeraj - ni me zmasiral user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 10:29:41   
jencili
ewo zdej je pa ati vstal, mami pa spi....res sva team...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 10:37:43   
jencili
nič več, sm že pokonciuser posted image  - kr lepo spočita, zdej mi pa ati zajtrk pripravlja, jst pa čvekamuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 10:42:13   
buči
Čakam, da se mali zbudi, da grem na sonce. Držite pesti, da moj danes dobi zaključeno bolniško!

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 10:48:53   
kati kati
dan,

dve noči spimo kr ok...

uglavnem včiri dobla pleniceuser posted image ,šla na obisk eni v bolnico ko čaka še 3 mesece na odrešenje-rodit-najmanj še 8 tednov strogega ležanjauser posted image ker ma cirklažouser posted image

včiri je mojem srna skočla v avto, nam je avteka razbilauser posted image ...

kr neki se dogajauser posted image aja polna luna je bla včeraj


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 11:13:45   
dolenjka
IZVIRNO SPOROČILO: kati kati



kr neki se dogajauser posted image aja polna luna je bla včeraj



no, pol pa upam, da bo od ju3 naprej vse lepše in boljše user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 11:56:48   
pina-1
midve sva tudi odvozičkali. sicer krajše kot sva mislili, pa vseeno j ok. Sedaj pa ana spi in jaz grem v ekšn. ŠE nič nisem nardila, razen obesla enega stroja in dala novega pratuser posted image .

Pri nas se je sonček skril. Upa, da bo vreme tolko zdržalo, da se cunje vsaj posušijo.

Dolenjka, ne morem verjet, da se ti Stipe ni posvetil. Pa Zagotavlja ti, da s Pinotom nista bla nič na vezi. KEr oj Pino je skori že pozabu, kako se z ženo "pogovarja", da o razvajanju ne govori. user posted image  istrski

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 12:31:40   
jencili
samo na hitro...

pojedli smo, ati je še Taja nahranil, ga previl, zrihtal in sta odvihrala v mesto po opravkih, da lahko mami mal v miru spegla pa kej poštima.
PRva runda je že zlikana, zdej sm pa sam dala še en stroj vmes oprat, pospravla kuhno, odnesla smeti in že drvim naslednjumu kupčku cunj naprotiuser posted image
Kk je to fajn, če ma človk voljo...čez eno urco pa pičiva v lj, k stari mami na obisk in naju cel dan ni...user posted image

me že ni več...user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 13:24:43   
Februarka08
Pina, kolk velik pekač pa je za tisto pecivouser posted image ker testa se mi zdi ful mal, nadeva je pa fuuuuuuuuuuuuuuuuuul velikuser posted image user posted image user posted image se mi zdi, da bo nadev kar zlezu po testu in ga nič ne bouser posted image pa če ga bom posula gor, bo pomoje kar not zlezuuser posted image jest pojma več nimamuser posted image zdej še čakam, da se testo še mal shladi, ker ga ne morm ribat... matr, sm si dela nardilauser posted image al pa ga mam sam jest tolkuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Februarka08 -- 30.9.2008 13:26:24 >


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 13:32:10   
pina-1
februarka, jaz dam v pravokoten pekač. Testa ti delujemalo ampak ko ga naribaš ga je dovolj. Malo pa še vstane, ker je noter pecilni. Pa to pecivo res ni zakoplicirano. A tebi se zdi?user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 13:41:29   
Februarka08
IZVIRNO SPOROČILO: pina-1

februarka, jaz dam v pravokoten pekač. Testa ti delujemalo ampak ko ga naribaš ga je dovolj. Malo pa še vstane, ker je noter pecilni. Pa to pecivo res ni zakoplicirano. A tebi se zdi?user posted image


mah meni se zdi k sm mela polno kuhno vsegauser posted image sej zdej ko je že mal pospravlen, se mi ne zdi večuser posted image zdej dam še neki na šporget kuhat, pol grem pa ribat... pa da vidimouser posted image
Hvalauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 13:59:28   
Suzi*
dan.

noč je bal srednje ok. je jedla 2x, zjutraj sem jo mogla pa 7.15 zbudit, mi je blo fuuul hudo, ker smo peljale anžeja v vrtec. je blo tako mraz, brrr. pol smo šle malo domov, da je pojedla zizo, zaspat ni hotla in smo šle ob desetih pa do poldne ven na sončka in na čvek. je prov pasalo se martinčkat. žana je malenkost odspala, kakšne slabe pol urce. doma je pol zmazala cca 1 dcl kašice jabolko, borovnica, zdej pa ordinira spet po cajtngih. najbolj luštno je pa pod mizo in pod stoli stikat. user posted image  user posted image  pa po čevljih tud rada brska na hodniku. user posted image  

čez kakšne pol ure pa že pičiva po anžeja, edino ne vem kdaj bo spet kej spala. user posted image  se mi zdi kokr da eno spanje ukinja in da bo samo 2x na dan začela spat. user posted image



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 14:03:52   
Suzi*
pina, kateri mai-tai si naročila?????

ma ne moremtipkat, ker mi žana hoče pomagat......user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 14:05:43   
Februarka08
Suzi, a vaša da ukinja spanje? Kaj bom pa jest pol rekla k že ful dolg sam 1x na dan spiuser posted image user posted image oh, ta naš otrokuser posted image

Aja, sem ji pa dala prej za malico 1. Fruhtzwerge - banano... jest sem mislila da ne bo nehala ust odpiratuser posted image kak je to jedlauser posted image naj ji bo... mal za pocrklat, čeprav mi ni tkole kupovat... apmak kaj ko domače nikol ne bi tkole zmazalauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 14:36:44   
pina-1
suzi nisem še naričila nobenega, ker mi ga bo prijatelca vzela v splitu na sejmu. verjetno pa tegale
user posted image

če ne bo tega mi bo pa dala keri drugi panel, trakovi bodo pa rdečiuser posted image

kerega maš pa ti? tetica mi bo še popust nardila tako da sem prov veselauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pina-1 -- 30.9.2008 14:37:46 >


_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 16:12:30   
Februarka08
Joj, kam smo padle... celo na drugo stranuser posted image

Pecivo je končno v pečici... danes ni bil moj dan za peko... vse mi je šlo narobeuser posted image najprej se mi testo ni nareduuser posted image pol je bil preveč pacastuser posted image pol se mi ni hotu ˝oledenit˝, pol ga grem končno ribat, se je spet začel pacat... ma, podnuser posted image sej, pri drugi polovici sem mal sistem pogruntala in je šlo boljšuser posted image pa še u ribežn sem se urezalauser posted image mah, ni za govort... morm met dan, da dam kaj v pečico, očitno danes ni takuser posted image upam da bo vsaj užitno če ne gre s pečico vred skozi oknouser posted image

Zdej grem pa ven k Larisi, upam da uživauser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Februarski sončki - 6.del
30.9.2008 17:19:04   
Suzi*
user posted image  kje pa ste vse??
pri nas se je vreme poslabšalo, je oblačno in piha.user posted image
zdej kuham pozno kosilo. bodo školjkice z omako iz piščančka in brokolija v smetanovi omaki. žana je prej poskusla meska v juhici, pa je šlo srednje dobro.

pina, jaz se nisem mogla odločit za rdfečo, ker nisem vedla kolk žive barve je, pol sem vzela pa črnega pa še 2 panela zraven. tako da imam črno-belega, oranžnega in bordo (panele).



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?