|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 16:44:50   
Anonimen
Zivjo punce. Jaz sem tista anonimna ki je sredi oktobra po pol leta zanosila. Zdaj sem pa spet na zacetku 😓

(odgovor članu *snowflake*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 17:18:37   
Uporabnica123
Omg anonimna zal mi je! Kaj je blo narobe? :(

Ko ze komaj cakas da bojo dve crtice potem se ti pa to zgodi. Tocno vem kak se pocutis..  Da bo bolse in besede kot so saj bo ti ne pridejo v postev pri taki zadevi. Zato ti lahko napisem samo zdrzi! ❤️❤️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 17:32:27   
Anonimen
Ze od zacetka nosecnosti so se me lotevale krvavitve (dabroston ni pomagal) v 10t3d pa sem doma "porodila" posteljico skupaj s plodom. Najbolj me zalosti to ker sem na 10t2d se videla plod na UZ kako je migal😢. Bila sem v porodnisnici na abraziji. In zdaj cakam nove M 😒

(odgovor članu Uporabnica123)
  Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 17:34:12   
Srečka138
Hvala uporabnica za lepe besede. ❤❤ Priznam da po 16. Dneh se niti malo nisem prisla h sebi. Psihicno. In se mi zdi da se kar nekaj casa ne bom. Ker kar ne morem prebolet tega dogodka 😓

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 17:34:53   
Srečka138
Ti šment. Razkrinkala sem se. Pa naj bo tako. Mislim da si zasluzite vedeti kdo sem.!

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 19:31:56   
Malecka8
Srečka138, nič hudega če poznamo tvoj vzdevek.

Tudi ti boš srečka!!! Samo pozitivno naprej. :*
No.. Jaz pa sem dobila M, tako da ta mesec ni uspelo, poskušamo še do aprila, ko imava posvet v neplodnostni.. Upam da bo šlo po naravni poti.. 
Pozdravčke vsem in držim pesti. 

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 19:59:50   
Mariposa08
Srečka žal mi je za tvojo slabo izkušnjo, vem kako se počutiš, sem tudi jaz to dala skozi in ja.. Nobene besede saj bo boljše in tako naprej ne pomagajo, samo daj času čas, žaluj, zjokaj se, malo se odklopi od vsega.. S časoma bo lažje in pa seveda boš enkrat tudi ti SREČKA v najsrečnejšem pomenu! ❤️🐞




Malecka a spet je M tu 😔 tudi moja M pride vsak mesec, čeprav ji nič ne rečem, da mora pridet 🙈Sej bo, april bo hitro tu! Kje pa si v neplodnostni, sem malo pozabila, si v MB ali Lj? Jaz pa že odštevam dneve do posveta, ko bo zdravnica povedala kateri mesec bo tisti, ko gremo v postopek končno, mi že kr fajn živčki delajo 🤦‍♀️😊

(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Noseča vsak mesec znova
16.1.2020 20:12:34   
Sankka
Srečka žal mi je. Sem doživela podobno kot ti, v podobnih tednih. Kaj češ, nič ne moreš, čez čas bo bolje. Itak je slaba tolažba da rečejo boljše zdaj, kot pa potem, čeprav potem ko sem sama razmišljala, pa prebrala ful zgodb, ko se jim to zgodi ful kasneje, sem si misla da še res dobro, da se je tolko hitro, če se je že moglo zgodit. Na naravo pač nimamo vpliva :/ drži se <3 pravijo pa da je po splavu večja možnost zanositve, očitno pri nekaterih to drži, upam da bo tudi pri tebi.

Jaz sem bila na IUI v torek, v naravnem ciklu.. No ja. V ponedeljek pa imam posvet, pa upam da se končno prestavijo stvari naprej.

No punce, leto se je bolj slabo začelo, upam da bo kmalu boljše.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.1.2020 7:42:03   
Malecka8
Mariposa08...

Ja jaz ji tudi ne govorim naj pride, pa še kr prihaja, včasih s tedenskimi zamudami, da me še bolj muči.. 😑😁
V MB sem.. :/ po eni strani že komaj čakam, da bo april, po drugi pa seveda vsak cikel upam, mogoče pa bo zdaj.. Pa zdaj.. Pa zdaj.. Ah.. 
Enkrat menda bo. 
Lep petek vsem. 💪

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.1.2020 7:50:46   
*snowflake*
Srečka138, žal mi je, da to slišim. Kot pravijo punce, nobena beseda ne pomaga ob taki izkušnji, lahko pa rečemo, da smo tukaj na voljo ter da te vzpodbujamo, da čimprej pozitivno zaštartaš naprej🐞 je pa tudi moja kolegica imela splav lansko leto in je bila vsa boga, potem pa je takoj po tistem, ko je že lahko delala spet na otroku (ker naj bi malo počakal), je spet zanosila takoj in zdaj je vse ok. Pridno raste.Jaz je pa še nisem dobila, zamuja mi dva dni, ampak danes že čutim neke krče in seveda samo čakam, da pridejo tiste smotane predkrvavitve in pol seveda, da se ulije 🙁 tako da sem spet na istem.. žalost.. še slabše pa je, ker vem, da jo bom dobila, pa kar noče in noče pridt. Kot da me nalašč heca 😕 čist nesrečna.

(odgovor članu Sankka)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Noseča vsak mesec znova
17.1.2020 8:09:49   
Srečka138
Hvala vam punce za tako lepe besede ❤❤ danes imam pregled kjer izvem kdaj lahko spet delava na otrocku. Upam da cimprej.Malce sem se zgubila v teh mesecih. Kako dalec ste ze ve? Je kateri vmes ze kaj uspelo? Ali se je zaradi teh praznikov vse zavleklo.

(odgovor članu *snowflake*)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Noseča vsak mesec znova
19.1.2020 20:00:01   
Anonimen
Punce, ce bi katera sla mi je vrglo pod reklamo predavanje:Zato so organizirali predavanje o neplodnosti in razgovor o tej temi. To bo 27. januarja 2020 med 18. in 20. uro v predavalnici prim. dr. Zmaga Slokana, 16. nadstropje Klinike za kirurgijo, Univerzitetni klinični center Maribor. Vstop je prost, predhodna prijava ni potrebna.


Ena od točk bo tudi odgovor na vprašanja. Upam, da info kateri koristi in bo katera dobila odgovore na vprasanja. 🐞

(odgovor članu Srečka138)
  Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.1.2020 8:19:22   
Sofie

Pri meni je prišlo do SSuser posted image Upam, da se samo sčisti. Potem pa v nov boj za plusek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.1.2020 9:12:15   
Srečka138
Sofie v katerem tednu pa je prislo do splava? Kaj je bil vzrok? Si krvavela?

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.1.2020 9:14:18   
Srečka138
Drugace pa pusti si zalovat, tako bo najlazje zate. Ocitno nas je prevec ki imajo tako nesreco 😪😪 ampak bo. Tudi za vse nas bo posijalo sonce ❤❤❤

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.1.2020 9:22:19   
Sofie
V 7. tednu. Se je začelo z roza izcedkov in zdej s krvavitvijo. Očitno nekaj ni bilo ok. Je pa to moj drugi SS. Enkrat je bilo vse ok. Tako da upam, da bo tokrat podobno. In da bo pri naslednjem plusku vse ok. 


(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.1.2020 12:31:50   
fracek
Srecka in Sofie, zal mi je za vajini pikici. En velik objem obema, z zeljo, da si cim prej opomoreta.
Kako ste kaj ostale? Ajda, je dragi ze prestal operacijo? Kako ste resili glede postopka?
Ah, kako si zelim kaksnih pozitivnih novic. Drzite se vse.


(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.1.2020 15:57:04   
Sneezka
Pozdravljene. Berem vas že dolgo pisala pa še tu nisem. Tudi midva sva več kot eno leto delala na otročku..decembra presrečna zagledala plusek..in v začetku januarja na prvem pregledu v 9t se je tudi moja zgodba končala. Srčka ni bilo in sem šla na umetno prekinitev nosečnosti. V petek imam kontrolo pri svoji G upam da je vse okej in pove kdaj lahko greva novim zmagam naproti. Težko je bilo in je še vendar sem se nekak sprijaznila in optimizem vlila sama sebi da pa bo v drugo toliko lepše..čeprav ta pikica ne bo nikoli pozabljena. 

Upam in želim vam vsem da boste zagledale pluske in imele cudovito nosečnost brez zapletov. Vse se zgodi z razlogom in ko bo telo pripravljeno bodo pluski. Veliko sreče vsem in upam da ne pridejo M. 

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Noseča vsak mesec znova
20.1.2020 20:03:16   
*Ajda*
Srečka in Sofie žal mi je, da je prišlo do tega.. Vendar pravijo, da je vsaka stvar za nekaj dobra in očitno je tudi ta... Le, da še neveš zakaj.. S tem se tudi jaz tolažim. Fracek moj dragi je prestal operacijo je bila uspešna in je bilo vse uredu.. Bil je en teden v bolnici in za vikend doma.. Danes pa je šel v toplice za 14 dni.. Težko je ampak bova dala tudi to čez samo, da bo vse uredu.. Sem pa tudi jaz čist izčrpana že od vsega😕 glede postopka sem pa klicala tja in so rekli, da nej pokličem ko bo on uredu oz si bo opomogel vsaj malo.. Počakala bova vsaj toliko, da pride iz toplic in bova vidla kako bo.. Ker če bova čakala da bo čisto uredu bo eno leto mimo.. Nevem pa kaj naj sedaj naredim ker jemljem dabstron za sprožanje M. Koliko časa lahko to jemlješ sploh? Jaz ga sedaj ene 4 mesce.. A ga lahko še naprej?

Punce bolj slabo sem spremljala objave za nazaj ampak upam, da imate ostale kaj več sreče❤️🍀

(odgovor članu fracek)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.1.2020 10:12:52   
Malecka8
*Ajda* glavno, da je boljše.

Glede Dabrostona pa ne rabiš skrbet, jaz ga jemljem že 9 mesecev, nič mi ni rekla, da bi bilo kaj narobe. Ker če ga ne bom jemala bom spet imela cikle dolge 100 dni.. 😑 Tega si pa verjetno tudi ne želiš. 
Pozdravčke vsem in upam, da bo čimprej kaka pozitivna novička od katere izmed nas.. :*

(odgovor članu *Ajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.1.2020 11:58:58   
Srečka138
Punce imam eno vprasanje. Sem 22 dni po abraziji, na 16. Dan je kri pokazala visoko raven nosecnisckega hormona (nevem koliko ampak G je po telefonu rekla da ga je se kar nekaj). V sredini februarja moram senkrat dat kri da vidijo ce je kaj upadlo. Kaj bo potrebno narediti v primeru da ne upade, seenkrat abrazija? Dobim kaksne tablete? Sploh nevem kaj pricakovati. Saj zaradi tega hormona telo se vedno misli da sem noseca in posledicno tudi M ne bom dobila, kar pomeni da se poskusanje na 👶 spet zavlece 🙄


(odgovor članu Malecka8)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Noseča vsak mesec znova
22.1.2020 12:42:00   
Mariposa08
Zdravo punce!



Snezka dobrodošla med nami in žal mi je za ss, tudi jaz sem imela ss, sicer že 3 leta nazaj ampak vem kako ti je, verjemi čez čas bo lažje, samo ne obupaj 🍀🐞

Ajda lepo, da je tvoj bolje, sem zelo vesela! 😊 Drži se in pa upam, da vama ne bo potrebno dolgo čakati, važno pa je zdaj, da tvoj prvo okreva, vse ostalo potem pride 💪😀

Srečka ne bi vedela kako je s tem, vem, da vsako telo potrebuje čas. Če sem iskrena meni noben po ss ni preverjal pristonost nosečniškega hormona, vem samo, da sem imela kar dobre 3 tedne še znake nosečnosti po ss, krvavela sem pa tudi zeloooo dolgo ampak vse je bilo potem ok. Boš videla kako je, raje spremljaj, da ne bo kakšne povišane temperature ali kakšnih čudnih slabosti. Drugače je pa moja znanka morala 3x na čiščenje, ker ni šlo vse ven, grozno, ampak ne želim te strašiti. Upam, da se bo pri tebi to samo od sebe uredilo čim prej, verjamem, da ti je težko, smo s tabo 🐞🍀🐞🐞🍀


Pri meni noč novega, v torek imava končno posvet glede umetne, tako, da bova končno izvedela kateri mesec greva v postopek 😀

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.1.2020 14:15:48   
Janey
Pozdravljene punce. Sem prišla malo pokukat in upala na dobre novice. Srečka in Snezka žal mi je. Pošiljam objem in dobre misli. Pozitivna stran je, da obe vesta, da lahko zanosita in vrjemita, da vaju čaka sreča, kmalu. Držim pesti, da bosta kmalu spet delili srečne novice, tokrat do konca.

Ne vem kdaj sem se nazadnje javila. Imela sem hsc in laps, ugotovili so neprehodne jajcevode. Pred 14 dnevi sem imela kontrolo, priporočilo IVF. Čakava na pošto. Naj bila enkrat marca.

Mariposa držim pesti, da bo hitro. V Mariboru so procent uspešnosti postopka dvignili že na 40%, tako da držim pesti, da se kmalu veselimo pozitivnega testa pri tebi.

Mikimiška hvala za izkušnjo. Dobro je prebrati takšne zgodbe. Kanček upanja tu in tam nas naredi močnejše.

Mi je rekla zadnjič moja osebna zdravnica, ko sem ji povedala po op, da bo treba na ivf...samo rada se imej in vse bo prišlo kot mora.

Ajda tebi tudi en velik objem.

Ne vem katera je pisala za dabroston...jaz sem si dajala progesteron eno leto, so se mi uredile neke stvari res na boljše, tako da mislim,da ni nič narobe.

Upam, da ko pridem naslednjič pokukat, da bodo bolj vesele novice. srečno vsem.

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Noseča vsak mesec znova
24.1.2020 17:47:06   
*snowflake*
Jaz se javljam tudi, da sem jo dobila v ponedeljek. Zamujala mi je 5 dni, tako da si lahko mislite, kako sem pričakovala, da bo en teden zamujala preden naredim test. In je prišla 😕 dva dni bila depresija, zdaj sem pa že dobro in grem z glavo gor naprej.Srečno vsem, ki greste i tistim, ki čakate na postopek. Tako kot je rekla predhodnica: imejte se rade, pa bo vse tako kot mora bit. Mi je všeč ta misel 😊🍀

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Noseča vsak mesec znova
25.1.2020 10:55:57   
Anonimen
Zivjo punce. Prisla sem malo pojamrat, ker drugje pac ne morem. Skratka pred dobre pol leta se je zakljucila moja nosecnost v 14 tednu. Odkrili so nepravilnosti in predlagali prekinitev, ki sem jo tudi opravila. Sicer se je zakompliciralo, zato sem sla se na abrazijo in potem se antibioticno zdravljenje. Vse skupaj je na nek potuhnjen nacin precej nacelo odnos s partnerjem. O vsem sva se pogovarjala, kar veliko sem prejokala, ampak enostavno ni vec isto kot prej. Po koncanem zdravljenju sva dva meseca se poskusala, nakar je ugotovil, da raje ne bi imel vec otrok, da sta dva cisto dovolj ( otroka sta iz mojega prvega zakona) in da raje pustiva stvari kot so, ceprav si ga je prej zele in je bil zelo vesel. Sprva mi je bilo hudo, potem sem se nekako sprijaznila. Me pa moti, ker kljub vsemu ne uporabljava zascite. Lepo sem mu povedala, da predlagam uporabo kondomov, ker ce zanosim ne mislim it delat splava. Res je, da imava manj sp odnosov, ker pac najin odnos ni zadnjr case ravno roznat. Ker imate vec izkusenj s tem me zanima ce se vam sanja kaj se dogaja? Ocitno mu nekaj ni ok, pa ne znam pristopit k zadevi. S pogovorom ne pridem nikamor, imam obcutek da je cisto na svojem bregu. Sem vprasala ce se boji, da bi slo spet kaj narobe, ampak trdi, da ni to. Da se mu zdi, da bo se en otrok pac prevec.

(odgovor članu *snowflake*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?