
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Kdaj iz PrioriFix-a v večjega? 5.10.2008 19:23:05
|
|
|
|
Sonrisa
|
Pozdravljeni, imamo 2,5 letnico in 10 mesečnika. Mali bo v lupinici vsaj še toliko časa, dokler bo glavica v lupinici in ne čez. Ta velika ima 12 kg in bo prej v višino šla, kot se zredila za tiste tri kile, ki so potrebne za večji sedež. Zdaj pa me zanima, če je pri avtosedežih enako kot pri lupinici - da je varen, dokler ne gre glava čez rob? Najraje bi kupila še enega PrioriFix-a, ampak če ga v dveh mesecih preraste, potem to ni najbolj pametno. Kakšno predlogi, ideje? Vseh bom vesela. Pa lep pozdrav, Sonrisa
|
|
|
|
|
RE: Kdaj iz PrioriFix-a v večjega? 5.10.2008 19:32:21
|
|
|
|
mehurčica
|
Ja koliko pa je visoka 2,5 letnica? Jaz sem mojega starejšega še kdaj zapeljala pri njegovih 18kg in 110cm. Malo mu je šla glava čez, ampak ne tako dosti. Je pa res, da sem ga samo občasno še peljala, če ni bilo druge možnosti(v našem avtu smo imeli že večji avtosedež). Če je tvoja punčka neke standardne velikosti, se bo kako leto še lahko vozila v njem. Ali pa če kaj takega kupite http://www.soncek.si/si/avtosedezi/od-9-do-36-kg/stm-recaro-g1527.shtml in ga ima za dalj časa.
_____________________________
Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj iz PrioriFix-a v večjega? 5.10.2008 20:14:40
|
|
|
|
glen
|
Mi smo našo pupiko iz maxi cosi priori xp prešaltali v maxi cosi rodi(tavečji 15-36 kg)pri 2,5
|
|
|
|
|
RE: Kdaj iz PrioriFix-a v večjega? 5.10.2008 20:16:19
|
|
|
|
glen
|
Je pa naša zdaj že 4 letnica zelo velika in je že od rojstva dalje prehitevala vrstnike po kg in po višini.
|
|
|
|
|
RE: Kdaj iz PrioriFix-a v večjega? 6.10.2008 20:35:07
|
|
|
|
ajdaN
|
Sedež preraste ko ušesa pogledajo čez. Se pravi par cm glave mu lahko gleda čez. Naš je šel ravno v večji sedež - star je 2l 9m, ampak ogromen - ima 104cm, in cca. 18kg. Brez problema ga pa spravim še v Kinga, kadar je treba. Na tvojem mestu bi kupila še en sedež 9-18. Sploh glede na kilažo punčke.
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNorice ali vodene kozeNorice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Izbira bolnišniceJanjikaaaaV kateri bolnišnici ste oz. najverjetneje boste rodile?Maribor (
13%)

Ljubljana (
28%)

Slovenj Gradec (
10%)

Drugod po Sloveniji (
44%)

Avstrija (
3%)

Druge države (
3%)
Število vseh glasov: 209Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!