|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:32:10   
Skye
glede na to, kaj vse plava v morju.....nikoli ne veš:)-

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:32:55   
tinkamiška
Zato bi pa jst šla na Korčulooooo:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:35:49   
crna
jaz pa plačujem po obrokih počitnice za v Grčijo- Zakyntos, to bo pa moje darilo za dragega ki ima maja roj.dan in ga bom presenetla ter mu v škatlico od zlatnine priložila listek kjer bo pisalo odhod 27.06.-04.07. letalo-letalo Grčija-Zakyntos. mislim da bi za darilo mogu bit srečen, saj si želi v Grčijo in ne ve da bo dobil to za roj.dan... Me je pa prišlo zame in za njega skupaj 250.000,00sit za en teden.

upam pa da bo v grških krajih, če ne že prej ratalo

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:38:03   
pupika
Jooooj kolk mene že mika tole morje. Midva pa letos po vsej verjetnosti ne bova šla, ker bova zidala najino hiško, no po tihem pa oba upava, da pa bova vseeno letos dopustovala tudi na morju in ne samo na parceli.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:40:08   
Sulfinija
Hay!!!

Punce midva z mojim lubijem :love::love::love: imava že rezervirano morje letos sva se odločila za Rabac.
Leta 2002 sva bla skupaj v Biograd na moru-res prava špica.
Leta 2003 na leto anjine poroke sva bla na predporočnem potovanju Rogaška Slatina,Podčetrtek
poročno potovanje z letalom na otok Korčulo res je blo super in še ognjemet sva doživela.
Leta 2003 sva bla tudi na slivestrovanju v Dubrovniku res nekaj nepozabnega sva doživela takrat.
Leta 2004 sva bla na otoku Rabu,Šibenik,San Marino,Biograd in seveda Pirovac.
Letos sva se odločila za Rabac od 2.07.-9.07. iamva vse samopostrežno in to polpenzion,rezervirala sva že januarja,ker je bil 30% popust takrat.
Če bi prišel slučaj in ne bi mogla iti zaradi najine :duda: upava pač na vse naj,naj imava zavarovano tako da bova denar dobila nazaj,ali pa bodo šli starši na mesto naj,vendar upava na vse anjboiljše.

Punce zaradi mojega posta in izcedka me je pa Kira totalno pomirila se pač zgodi da so me ranoili in je lepo nehal.

Pa še enkrat LP in lepo si rezervirajte svoja mesta upam,da se katera odločil za isti kraj in termin kot pač midva.

Mojca :sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:40:25   
Skye
crna zelo lepo darilo...uh bo dragi srečen:bravo::bravo::bravo:

pupika saj veš kako pravijo.... najprej štalca pol pa morje:)-:)-

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:43:08   
tinkamiška
Crna to jr pa les lepo darilo:bravo::bravo::bravo: pa tam se bosta sigurno lepo mela, pa če se prej ne prime se pa menda ja bo prijelo;)

Pupika upam, da vama rata vsaj mal namočit se v morje:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:45:46   
Mijavček
OOOj!

Midva lani nisva preveč vidla morja, ker sva obnavljala hiško, za letos pa nisva nič planirala, ker sva mislila, da bova :nosecka:
Julija se poročiva in bova šla na poročno potovanje, kam pa še ne veva. Moj se navdušuje nad Azijo
kakšna ideja?:zmeden:

men je tud všeč "skutiranje" na grških otokih, na Santoriniju še ne bla, ampak Rodos in Karpathos :bravo::bravo::bravo: Priporočam!!!

Mijavček:muca:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:51:06   
Skye
Mijavček...otok Bali?;)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 10:52:10   
tinkamiška
Jaaa, Karpathos je tut super, tak mal bolj divji:bravo::bravo::bravo: sem bla tam in bi šla še enkrat.

Kam bi šla na poročno potovanje, hmm, midva sva bla na Santoriniju, šla bi pa še na Sicilijo, sam bi šla z avtom pa bi malo raziskovala otok,...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:14:37   
darjatimci
Živijo!
Ja,Crna Zakyntos to je dobra odločitev smo bili lani v Laganasu in smo ful uživali,šli bi tudi letos ker so ugodne cene,pa še ne vemo kako se bomo odločili.:bravo::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:20:27   
crna
darjatimci
kakšna pa je kaj hrana tam? a veš mogoče taxi in to koliko stane? so res plaže tako sanjske kot na slikah?

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:21:27   
crna
mi imamo Tsilivi zraven centra Zakyntos

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:34:06   
bambi
MIdva z možem sva se odločila, da greva nekam blizu, če se slučajno zgodi kakšno presenečenje, ker bom takrat že v 6. mesecu in bi rada šla v Opatijo, tem še edino nisem bila....

A je bila katera že v Opatiji in kako je????? Vsi jo ful hvalijo pa me zanima kaj pravite ve...

Drugače pa glede Dalmacije jaz prisegam na Brač (Bol, mi je bilo tam najlepše, samo je malo predaleč....

Bambi

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:35:45   
Skye
ih kakio dolgo se že odpravljal na Bol....vsi ki so bili tam ga tako hvalijo:bravo::bravo:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:36:20   
darjatimci
V glavnem so plaže mivkaste,vidva če bosta sama lahko raziščeta ves otok,vodiči te popeljejo na najlepše plaže,najcenejše prevozno sredstvo je skuter,ki ga lahko najameš za več dni imajo tudi tiste mini džipe ne vem kako jim rečejo,skratka ,mi smo bili z Iliriko in vsa jim čast vse je bilo ok.hrana evropska ogromno je fast fudov,da o PIZZI HUT ne govorim nisem še jedla boljše.Mi žal nismo hodili na organizirane izlete zaradi našega najmlajšega je imel 14 mesecev.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:36:29   
Skye
uh koliko slovničnih napak....se vidi da zraven jem.....riževo čokolado.....mljask;)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:41:15   
bambi
Midva sva na Bol hodila za svojim avtom v privat apartma, nikoli nisva bila razočarana, ljudje prijazni, hrana odlična in če si s svojim avtom, ali si najameš kakno prevozno sredstvo, lahko raziščeš cel otok, ki je enostavno krasen.... Eno lato sva celo bila na vzhodu Brača v Sumartinu, privat apartma, privar gril, smop si pekli ribe, privat plaža..... enostavno neopisljivo.... Jaz definitivno priporočam.

NO, kako pa je z Opatijo??????

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:51:06   
TANTRA
Ojla, midva sva se pogovarjala, da bi šli na Mali lošinj ali Rab. Bi šla pa takoj po koncu šole, ko ne bo tako vroče, takrat bom v 6 mesecu - 7...
Pravijo, da bo vroče poletje...Uf me nosečnice...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:54:45   
ameli
Pa kaj vse silite v toto Hrvaško?? Meni je bila naprimer najbolj všeč Provansa, na poti domov sva se vtavila še v Parizu - ni lepšega. Pred dvema letoma sva osvojila Amsterdam - utrip ulic fenomenalen. Lani sva bila v Skandinaviji (no dobro za :nosecka:predaleč). Za te dobpuste nisva zapravila nič kaj dosti več kot bi na Hrvatiji. Pa še nekaj sva videla- ne le ležanje na plaži.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:56:24   
baguSka
Jst tud rada potujm. Ampak mam tako službo, da med dopustom rada le izležavam.:ups:

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:58:49   
Skye
ameli tujina je zelo draga....vse kaj jaz gledam...kam bi šla...stane od 300.000,00 SIT naprej:(

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 11:59:57   
ameli
Jaz sem po 5 minutah ležanja na plaži živčna ko:hudicek:. Relaksiram se npr. ko sedim na ful prometni ulici, pijem kavico in opazujem mimoidoče:bravo:. Obožujem galerije in muzeje:bravo::bravo:, itd...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 12:00:53   
darjatimci
Ameli to sem jih tudi jaz hotela vprašat,če samo cenovno pogledaš ni primerjave,da ne govorim o odnosu drugje si turist ne opet vi Slovenci.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Kam boste šle letos na morje?
18.3.2005 12:01:23   
ameli
Skye- poskusi z Vikingom (malo bol kavbojsko apmak super) oz. wonmobil (poceni varianta, če se najde družba 6 ljudi)

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?