Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Da sporocimo veselo novico, 12.3.2005 ob 15.14 uri (12 dni pred rokom) je s pomocjo carskega reza na svet privekal nas Luka:bravo:! Velik je 53cm in tezek 3500g! No sedaj smo koncno doma in se cartamo! Je pa pravi cukr-priden in res lep moj detek fletek!!!!
Lp, Eva in Luka
P.S. Kako pa kaj ostale marcevke-je se katera ostala???
Ooo :love: eva1 in Luka vse naj naj obema oz. celi mladi družinici. :bravo::bravo::bravo: Veliko cartanja in muckanja in vsega lepega 9nebesa9nebesa9nebesa tebi pa še en velik šopek :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:.
Imamo novo temo na forumu "Dojenček in otrok" z naslovom "Naši sončki"... :love: 9nebesa Tako, da se nam kar tam pridruži, ker se imamo fino. :bravo:
Lep pozdravček od marčevke, ki je med zadnjimi, ki še čaka...
Joj koliko sem zamudila!!!! Pa začnimo... Iskrene čestitke družinici:bravo:9nebesa:duda: Uživajte vsak trenutek skupnega življenja,čas tako hitro beži,da se ne sme niti hipca zamudit!!9nebesa9nebesa:bravo: Lp Neva:rozica:
Sem že mislila da sem včeraj čestitala , pa vidim da ne , zato nič drugega kot :bravo::bravo::bravo: , nekaj :rozica::rozica::rozica: in mnogo uspehov pri nadaljnem novem življenju z malim :angel: