|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Simpatije do sodelavcev
13.10.2008 22:51:23   
Anonimen
si pa faca user posted image user posted image user posted image vsaka ti čast user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si mi prav polepšala večer... će komu, tebi pa res želim, da ti rata user posted image sam da ne boš potem razočarana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Simpatije do sodelavcev
13.10.2008 22:53:14   
Kerensa*
Sem se že nehala truditi... tista faza je že mimo... zdaj je samo še podje*avanje na sporedu... obojestransko... fu*abilen je še vedno, ampak po tolikem času ni več (z moje strani) tistih ta pravih iskric... z njegove jih pa itak očitno nikoli ni bilo user posted image ... če bi si pa premislil... ja, no, potem bi imeli pa na RR spet kaj za brat'. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Simpatije do sodelavcev
13.10.2008 22:56:00   
Anonimen
držim pesti in se že veselim nove epizode user posted image

bodi lepo

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Simpatije do sodelavcev
13.10.2008 22:56:45   
Kerensa*
Nočko. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Simpatije do sodelavcev
13.10.2008 22:57:49   
Anonimen
nočka user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 5:30:13   
Anonimen
jst sem ga pa srala z sodelavcem,pa me je mož dobil.Ne,se ne splača,pol ko je pa konc se pa težko gledaš cel šiht.Bil je pa res dober v postli,no večinoma v avtu in če nebi bila poročena ga nebi kr tako spustila.Še danes mi grejo metuljčki po trebuhu,ko se spomnem,kako divje me je posexal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 8:14:29   
puncica

Imate ženske kakkšen greha vredne sodelavce, za pohrustat dobre? JA
Vas mikajo? JA
Ste se že kdaj pregrešile s sodelavcem? NE
Se boste? NE ne smem
user posted image



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 8:54:15   
MAŠKA
Imate ženske kakkšen greha vredne sodelavce, za pohrustat dobre?


Včasih bi kakšnga tečneža požrla, da mi ga ne bi blo treba več gledat in prenašat! user posted image  
Seveda bi ga šla tud zbruhat!

Sicer imam pa same starce za sodelavceuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 9:10:50   
Katey
Ne vem al se starama al je samo prehodno obdobje, ampak v tej službi me ne gane prov nobeden.
Metuljčke v želodcu občutim ko pridem domov in vidim mojega user posted image .
So pa bili v prejšnji službi zelooooo zanimivi user posted image .......

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 10:14:41   
zmajči25
Da
Da
Ne
Ne

user posted image

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 10:56:56   
Anonimen
Matr, jst mam v službi sam šefa pa dve sodelavke... Nimam koga naskočituser posted image

Bi pa rada imela koga za gledat, ja... Pa za fantazijo nafilat. Moj trenutno štrajkauser posted image user posted image user posted image Se mi zdi, da se me boji posexat tko kt je trebauser posted image user posted image On bi sam lepooo pa nežnoooo pa svečke pa tko. Porkaš, da bi me pa konkretno, v avtu, u hosti, pa nevemkješevse, to pa neeeeeeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 11:24:26   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Imate ženske kakkšen greha vredne sodelavce, za pohrustat dobre? Vas mikajo? Ste se že kdaj pregrešile s sodelavcem? Se boste?


Ne, zdaj ne. Bolj so mi simpatične sodelavke.

Enkrat mi je bil en simpatičen (mislim, da zdaj ne dela več tam, ne vem, ker sem na bolniški in porodniški že lep čas), smo se malo družili, pa z lubijem sta skupaj športala. Ampak pri meni je itak vedno tako, da če vidim, da mi je en luškan, je najboljša taktika, da ga malo boljše spoznam, potem se vedno še bolj zatreskam v svojega lubija - ker majo vsi kake take napake, ki jih ne maram, lubijeve pa toleriramuser posted image oz. mi ne grejo tako na živce.

Tak da je odg. ne, nisem se še pregrešila s sodelavcem in se zaenkrat tudi ne mislim - ampak, nikoli ne reci nikoliuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 11:32:56   
ronja
Aja, pod boljše spoznam je mišljeno prijateljsko druženje, nič več, da ne bo kakega nesporazumauser posted image . Ampak navadno že v tej fazi vidim, kaj vse mi gre na jetra, tak da ni problemauser posted image .

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 15:20:46   
mojamura
Sem edina ženska v svojem kolektivu, nas je pa 13, sodelavci stari od 26-35. Nobeden ni taki, da bi bil ''vreden greha'' oz. za pohrustati....ne vem ali so mi vsi ostali moški off ko sem v zvezi ali pa sem čudnauser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 16:07:26   
devo
Bi pa ne smem user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 17:23:36   
mojcapr
Ja imam moža sodelavca.user posted image user posted image user posted image tak, da me ne more obsodit da ga nadlegujem, ko namesto malice .

_____________________________

Danes je tvoj dan, izkoristi ga maksimalno...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 18:06:27   
Skratek46
hahahaha...Mam 3 sodelavce-eden je smešen(vsaj meni), drugi je gay(zelo fajn dečko) in tretji naj bi bil nek manekenček pa padajo ženske za njim ko hruške-sam ni nič posebnega-vsaj meni...V glavnem ko ga spoznaš dobro te mine vse, če te sploh karkoli  prime. Tako da ne.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 19:51:03   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Verjemi, da eden o drugem po dveh letih veva vse... ampak meni to nič ne pomaga... njegov NE je NE, pa se lahko jaz potem kar sama je*em, če hočem. user posted image


A ne tvoj mož tudi tole tukaj prebira?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 22:41:25   
HuAnita
Kak tak hrustljav bi se že našel...user posted image   Ampak evo vam oči gladne, to je samo za pogledat... Itak pa se potem itkaže, da so vsi ta bolši tipi 2. liga, roza ali kako žeuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Simpatije do sodelavcev
14.10.2008 23:00:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr
Ja imam moža sodelavca.

Jaz tudi. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: lenika
A ne tvoj mož tudi tole tukaj prebira?

Mu ni treba na RR priti, da bi vse to vedel... sta sodelavca tudi onadva. user posted image

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Simpatije do sodelavcev
15.10.2008 14:31:21   
devo
Jaz bi tud mel kakšno za pogledat in fantazijo filat user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?