|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Kkao ste se ve počutile po postopkih!!! 20.3.2005 9:28:18
|
|
|
|
Maša26
|
Mojca, pozdravljena, sicer sama še nimam izkušenj s tem, ampak kar opisuješ, so tipični znaki za nosečnost. :miska::miska::miska::miska::miska: Ampak to itak že sama veš ;) Mogoče je za prave nosečniške znake še prezgodaj, seveda to ne pomeni, da nimaš :duda:. Ti bodo druge izvedenke povedale, če je to že lahko :duda:! Vsekakor ti to želim!!!!!! :miska::kuza:
|
|
|
|
|
|
Kkao ste se ve počutile po postopkih!!! 20.3.2005 10:52:08
|
|
|
|
mauri
|
Pozdravljena Mojca! Tudi mene mučijo isti problemi kot tebe. Utrujenost, tako napet trebuh, da so mi še hlače postale preozke, boleče in povečane prsi, bolečine v trebuhu, občasna slabost... Zato sem v petek, glede na to da je od zadnje M. minilo že 50 dni (običajen ciklus 34-38 dni), naredila test, ki pa je bil žal negativen :((, čeprav sem globoko v sebi vedela da bo, vendar je upanje ostajalo. In zdaj čakam to :hudicek: M., da se potem naročim pri G. za preiskave. Iskreno ti želim da bi bila srečka :nosecka:!!! Lepo sončno nedeljo vsem!!! Mauri :rozica::rozica::rozica:
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiOtrok in sidro v isti materniciTa mama se je za podvezovanje jajcevodov odločila pri 28 letih, saj je pred tem trikrat zanosila kljub uporabi kontracep...
Kako čim prej zanositi?Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Zadnje s foruma
silvestrovoNaTaŠa*Ali bote za silvestrovo dale vaše male sončke v varstvo ali pa bojo z vami?da, v varstvo (
9%)

ne (
91%)
Število vseh glasov: 190Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!