|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: grdo govorjenje med seksom
20.10.2008 11:53:59   
Rožica I
Ko končno zberem pogum user posted image , da bi zinla kakšno takšno orng grdo, je ponavadi že tudi konec vsega user posted image ! Skratka sem znala kak pikanten SMS napisat aktualnemu, tako v živo pa kaj več kot klasične besede sexualnega besednjaka user posted image , pa ne.
Če bi me pa že kdo presenetil z vzdevki kot so **** ali ****- hmmm, po moje bi sredi dogajanja obstala odprtih ust user posted image ...
Ne, nekako se mi zdi, da mi ne bi bilo všeč user posted image !

Glede na reakcije tvojega svežega spolnega partnerja, pa bi rekla, da sam meni, da je sex nekaj grdega in opolzkega in kar se mene tiče, nima ravno zdrave presoje glede sexa. Sploh tisto v smislu, da ti ni nikoli dovolj?! user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 20.10.2008 11:54:11 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: grdo govorjenje med seksom
20.10.2008 11:58:37   
ronja
No, penis glih ne rečem med seksomuser posted image . Je preveč sterilnouser posted image . Moram priznat, da zadnje, kar si med seksom želim, bi bilo, da me spoštljivo gledaluser posted image . Takrat hočem strast, pa spontanost! Saj se tudi ne obnašam takrat ko svetnica, hehe, prej tisto drugouser posted image ... K**** mi sicer mislim da še ni rekel, (se ne spomnim, je že tako dolgo od tega, kar sva zadnjič seksalauser posted image - kdaj bo že ta januar?user posted image ), ampak ne bi bila užaljena - navsezadnje so to profesionalke na tem področju - saj tudi ne bom užaljena, če mi reče kuharica medtem, ko kuhamuser posted image . Pa sicer ve, da nisem kuharica, pa jaz vem, da s tem ne misli dajat moje izobrazbe v nič, ampak mu je pač všeč kako skuham. Zakaj bi bilo potem v postelji kaj drugače? A ni fajn bit v njegovih očeh profesionalka na vsakem področju, ki mu kaj pomeni?

Tako da kot anonimna in kerensa mislim, da grdo govorjenje med seksom ne izraža nespoštovanja - če se seveda oba strinjata. torej: povej mu, da ti ne paše, pa bo.

Mislim, da če imata partnerja pošlihtano v glavi in si zaupata in točno vesta, kaj drugemu pomenita, potem je čisto vseeno, kako si govorita med seksom, med crkljanjem, v šali, kar tako - samo da se ne zmerjata v prepiru (vsaj ne pred otroci), ker imajo tam psovke čisto drug namen - prizadeti. Med seksom pa je njihov namen nekaj čiiiiiiisto drugega!user posted image

Po akciji se pa stisneva "po najino" in začoriva, če se le da - zadnje leto pa je bilo navadno tako, da je eden hitel po otroka, ki se je praviloma zbudila vsaj na koncu, če že ne prejuser posted image ... Včasih je bilo pa dostikrat tako, da sva potem šibala kam, ker se je obvezno že mudilo... Res je pa, da seks fante zmatra in če so že sicer zmatrani, bojo hitro zaspali. Ampak dober seks ima navadno kar na oba tak učinek, tak da ni problem, hehe. Ker pa jaz navadno rabim manj spanja, res navadno on prej zaspi in se mi dostikrat opravičuje, da noče zaspat, ampak meni je všeč, ko zaspi in ga božam, me to ne moti. Da bi me pa nagnal stran, bi me pa seveda motilo!

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: grdo govorjenje med seksom
20.10.2008 18:19:09   
Anonimen
hehe..jas mu pa kdaj sama rečem da sem samo njegova ku...icauser posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: grdo govorjenje med seksom
20.10.2008 18:25:26   
rija
glede na to, da sem zadnje čase bolj slaba s splošno kondicijo, nimam energije za kakšne globoke pogovore med seksomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: grdo govorjenje med seksom
20.10.2008 23:51:42   
janca
Bravo Ronja. To si pa res dober napisala. K**** so profesionalke v sexuuser posted image . Zdej vem zakaj mojuser posted image večkrat reče to, za nekatere zlo grdo besedo, med sexom. Pa pa. Grem v akcijouser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: grdo govorjenje med seksom
21.10.2008 11:40:41   
Anonimen
mene pa to vzburja...in to ful...pa imava otroke+poročena sva že pet let...že od samega začetka nama je bila erotika na prvem mestu...mal sva..taka...čudna...mi še pride če mi reče o ti moja prasička med sexom...uf...sam ob branju tagale me je zrajcal....user posted image   kot je že ena rekla...100 ljudi 100 čudi..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: grdo govorjenje med seksom
21.10.2008 11:43:45   
čipka
Mislim, da če imata partnerja pošlihtano v glavi in si zaupata in točno vesta, kaj drugemu pomenita, potem je čisto vseeno, kako si govorita med seksom, med crkljanjem, v šali, kar tako - samo da se ne zmerjata v prepiru (vsaj ne pred otroci), ker imajo tam psovke čisto drug namen - prizadeti. Med seksom pa je njihov namen nekaj čiiiiiiisto drugega!


točno tako! bravo Ronja!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: grdo govorjenje med seksom
21.10.2008 11:47:53   
Anonimen
Pri nama pa jst vedno kaj takega govorim in mi ful paše, pa se mi to ne zdi nič groznega. Moj pa potem še bolj z veseljem user posted image

(odgovor članu trapa 33)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: grdo govorjenje med seksom
21.10.2008 12:06:37   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Mislim, da če imata partnerja pošlihtano v glavi in si zaupata in točno vesta, kaj drugemu pomenita, potem je čisto vseeno, kako si govorita med seksom, med crkljanjem, v šali, kar tako - samo da se ne zmerjata v prepiru (vsaj ne pred otroci), ker imajo tam psovke čisto drug namen - prizadeti. Med seksom pa je njihov namen nekaj čiiiiiiisto drugega!


točno tako! bravo Ronja!user posted image


user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: grdo govorjenje med seksom
21.10.2008 16:30:19   
devo
Bravo anomimne obe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: grdo govorjenje med seksom
21.10.2008 17:41:53   
janjja
Meni je pa to bol tak. No nebi mi blo glih fajn da mi človek ki ga ljubim reče p****** itd...

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: grdo govorjenje med seksom
22.10.2008 8:13:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33

ja meni je tudi bilo čudno, še bolj me je pa razjezilo oz. sem se potem res počutila kot k...ba, ko mi je rekel da če res nimam nikoli dovolj, ko sem po akciji stisnila k njemu. da on je utrujen, da ga naj pustim pri miru. ne vem, meni je vse padlo dol


U tole bi bil pa zame kompliment, da sem deca tolk utrudila da ne more večuser posted image

(odgovor članu trapa 33)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: grdo govorjenje med seksom
24.10.2008 19:00:31   
tanaja*
haha me like it too!user posted image sem pa ponavad jaz ta gobčna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: grdo govorjenje med seksom
24.10.2008 20:22:05   
Minka Pobalinka
Sočni izrazi me ne motijo, včasih celo pašejo.. user posted image  No če bi me pa ogovarjal z k***o ali pras**čko pa bi mu najbrž od besa odgriznila organ. To se mi ne zdijo primerni izrazi... pa tudi za take extra trenutke ne. user posted image

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: grdo govorjenje med seksom
25.10.2008 8:52:42   
MALINČICA
Tudi meni se ne zdi, da bi grdo govorjenje med seksom pomenilo nespoštovanje.
Večkrat mi reče, kaj je moja prasička... To mi reče všasih tudi kar tako, ko me pogleda in sem mu všeč. Pa sem rada njegova prasička!!!!!


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: grdo govorjenje med seksom
25.10.2008 9:46:24   
Anonimen
Bolj da ti reče pras*** kot pa da ti razlaga kaj je mel za kosilo al pa da je celo tiho pa razmišlja o žaganju drv.

(odgovor članu MALINČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: grdo govorjenje med seksom
25.10.2008 10:51:19   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Bolj da ti reče pras*** kot pa da ti razlaga kaj je mel za kosilo al pa da je celo tiho pa razmišlja o žaganju drv.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: grdo govorjenje med seksom
26.10.2008 0:50:36   
Anonimen
Uf, mene pa ful rajca grdo govorjenje. Ampak ne v smislu, da sem pra... ali kur..., pač pa da me bo pof..., da ga bo zaril v mojo p.... in podobne. Sem pa potrebovala kar nekaj let, da sem mu to sploh priznala user posted image . Sicer tega ne prakticirava redno, ker potem ne bi več imelo čara, ampak vsake toliko mi pa paše poslušat kakšne opolzkeuser posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: grdo govorjenje med seksom
26.10.2008 8:37:29   
Anonimen
Zdaj ko vas berem, se mi zdi, da bi bilo men tudi všeč, ampak nisem še probala. Sam moj je bolj zadržan, tak da ne vem, a bo kaj iz tega ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: grdo govorjenje med seksom
26.10.2008 10:52:31   
BigWhale
Besede na p... in k... in f.... so res zelo grde. Tega midva ne uporabljava. Kadar me zanese moji v navalu strasti recem: "Pokaži mi svojo vulvo pocestnica razvratna!" Ona pa potem ponavadi rece: "Dobro sem osedlana in pripravljena na ježo, ti jezdec moj!"

Tako si poveva marsikaj, kar naju vzburja in hkrati kazeva spostovanje eden do drugega! Se mi zdi, da je tako edino prav...
Vse ostalo pa... ufff!!

:>

_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: grdo govorjenje med seksom
26.10.2008 12:24:15   
ronja
Nočem provocirat, ampak - a ni pocestnica isto kot k*? Kako ji pa na ta način kažeš spoštovanje? Mislim, saj je samo druga beseda za isti poklic... Res da je ta v ssjk, k* pa verjetno ne, ampak vseeno, verjetno nisi užaljen/a zaradi kletvice same, ampak zato, kaj pomeni, če že misliš bit užaljen/a...

(odgovor članu BigWhale)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: grdo govorjenje med seksom
26.10.2008 13:13:00   
Rožica I
Pocestnica se vseeno sliši bolj sofisticirano kot navadna k* , zgleda user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: grdo govorjenje med seksom
26.10.2008 13:17:19   
Akil
Meni osebno je všeč, če mi govori "grdo". Od A pa do Ž, vse sem rada med sexom. Se mi ne zdi, da me zato ne spoštuje!
Je pa res, da če bi mi kaj takega rekel takrat ko kuham, ali pospravljam (neposteljne aktivnosti) bi mu nekaj zelo trdega v glavo zabrisala!user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: grdo govorjenje med seksom
26.10.2008 13:49:34   
ronja
hehe, če bi ti med seksom rekel kuharca ali pa gospodinja, se mu verjetno ne bi nič boljše pisalouser posted image

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: grdo govorjenje med seksom
29.10.2008 18:18:58   
Anonimen
Mene pa to govorjenje blazno rajca. Brez tega, kako me bo in kje me bo, mi je prav brez veze.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?