|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2009
21.10.2008 22:12:33   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala vsem za čestitke in dobre želje. Tudi jaz imam doma že enega otročka, starega dobro leto. Anonimna bom pa še nekaj časa, da doma povem novico.


Nisem ziher tko da če sem kaj zafrknila in se ne poznava, bom rekla sam ups. Drugač pa še tuki čestitke!!!!!
Pa seveda vsem ostalim tudi pa da uspešno donosite zdrave otročke!!!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Julijke 2009
21.10.2008 23:07:07   
tims
Pozdravljene julijke 2009. Tudi jaz spadam med julijke 08 in sem vam prišla samo zaželet veliko lepih trenutkov v nosečnosti  in ekspresne porode kot so bili naši user posted image . Srečno!

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Julijke 2009
22.10.2008 9:10:12   
glossa
Sem prišla malo preverit, če je še kakšna nova julijka tukaj user posted image . Pa vidim, da sva zaenkrat še jaz in anonimna. Ja jaz tudi še nisem doma nič povedala, razen možu.
Mi pa že začenja vse smrdet, tako, da ne vem kako dolgo bom lahko to skrivala... Pri prejšnji nosečnosti mi je bilo ful slabo na račun vonjav, čim mi je kaj zasmrdelo mi je ratalo slabo user posted image
Anonimna ti boš v času nosečnosti otročka imela v vrtcu?


Pa hvala vsem za čestitke in lepe želje user posted image

(odgovor članu tims)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Julijke 2009
22.10.2008 16:11:41   
Anonimen
Meni v prvi nosečnosti ni nič smrdelo, pa tud nobenih drugih slabosti nisem imela. JA, sine je v vrtcu in bo še naprej hodil, ko bomo dobili novega člana. Mislim, da je prav, da se 100% posvetim dojenčku, sej popoldne bomo pa vsi skupaj. Pa še tok je živahen, da nevem, kako bi njega, pa še novorojenčka rihtala.

A ti boš imela oba doma? 

(odgovor članu glossa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Julijke 2009
22.10.2008 20:29:13   
glossa
Ja verjetno jo bom imela doma (zdaj itak, ker je šele 8 mesecev stara)
Se čist strinjam, da je dobro dat otročka v vrtec, samo pri nas zarad financ verjetno še ne bo šla... user posted image
Edino kar se je pri kolegici zgodilo - imam dva fantka pa nekje 16 mesecev je med njima. Starejši je iz vrtca prinesel domov vodene koze in tamal je bil res ful bogi, so ga v Lj prepeljali... Jih pa tut kar nekaj poznam, ki niso imeli nobenih večjih problemov, samo kak prehlad, angina...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Julijke 2009
22.10.2008 20:33:54   
Anonimen
Zaenkrat se naš tud dobr drži, razen smrkavega noska. So v septembru bli skoraj vsi bolni, razen naš pa še ena punčka. Tko, da zgleda, da je kar odporen in upam da tako ostane.

Kako se pa kaj počutiš?

(odgovor članu glossa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Julijke 2009
22.10.2008 20:39:53   
glossa
Počutje je zaenkrat dobro, samo kak smrad me zmoti user posted image  
Pa ti te že kaj matra?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Julijke 2009
22.10.2008 20:56:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: glossa

Počutje je zaenkrat dobro, samo kak smrad me zmoti user posted image  
Pa ti te že kaj matra?




Moram potrkat, da je zaenkrat še vse OK.

(odgovor članu glossa)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Julijke 2009
23.10.2008 7:13:53   
glossa
Že od 3h dežuram, ker hčeri poganjajo zobje user posted image
Ne vem, a bo zdaj za vsak zob tako? Tale je komaj drugi user posted image
Ko bi bilo vsaj čim dlje časa vse OK user posted image kako je bilo pa stabo v prvi nosečnosti? Ampak baje imaš lahko čisto različne nosečnosti... ne vem.
Ti zdaj delaš?
Kdaj pa boš domačim povedala? Upam, da ti nisem preveč naložila user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Julijke 2009
23.10.2008 14:11:01   
Češnca
Pozdravljeni - če se ne motim sta za zdaj dve julijčici 09, ne?!? user posted image

Čestitke za user posted image !!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18. julij je prav poseben dan!

(odgovor članu glossa)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Julijke 2009
23.10.2008 14:13:47   
Anonimen
Tudi midva upava, da bomo julija 09 zibali! Še malo bo treba počakati na user posted image . Se še javim.

Čim manj slabosti in veliko veselja!

(odgovor članu Češnca)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Julijke 2009
24.10.2008 12:33:05   
zoga08
Hoj, še ena user posted image julijka 09 no nisem še ziher lahko, da bom padla med junijke 09 sem mal na meji z datumom. Sva pa komaj čakala z mojim na user posted image . Bo prva bebicauser posted image in zaenkrat upam, da bo vse OK. Drugače pa veva samo jaz in mož. Bova še mal počakala z veselo novico.
Zoga user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Julijke 2009
27.10.2008 12:22:45   
martinca
anonimna, glossa,  in žoga08, user posted image user posted image user posted image za srečke . upam, da se vam tudi jaz pridružim. user posted image

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Julijke 2009
27.10.2008 20:54:35   
Jenny*
Živjo!
Nisem pričakovala, da bo že ta tema odprta. Tudi jaz sem danes zagledala user posted image in še ne dojamem povsem. Bo pa to drugi otroček, prvi ima 2,5 let. Rok pa imam 2.7., če se ne motim. Sem kar vesela, da sem lahko še nekomu povedalauser posted image . Čestitke tudi ostalim 3 user posted image in navijam tudi za tiste, ki si želijo pridružiti.
LP

(odgovor članu martinca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Julijke 2009
28.10.2008 18:49:54   
martinca
jenny*user posted image user posted image user posted image za srečko nosečko. 

(odgovor članu Jenny*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 14:08:50   
Anonimen
Hojla, še ena julijka 2009. Tudi danes zagledalauser posted image . Sm še mal v šoku. Sicer pa glede na ZM bo PDP nekje 3.7.2009. Bomo pa počakal, kaj bo G rekla. A ste se že kej na preglede naročvale? Men se zdi še mal prehitr?! 

(odgovor članu Dali*)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 15:21:11   
Nikita
Sicer sem rekla, da ne bom hitela s čvekanjem na RR, ampak ne zdržim več:)
V soboto sem delala test in v dveh sekundah se je pokazal user posted image user posted image user posted image user posted image

Upajmo, da gre v peto radouser posted image

PDP: 1.7.08

lp,
Nikita

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 17:57:39   
Jenny*
Vidim, da kar kapljamo skupaj, vsak dan kakšna nova nosečka user posted image user posted image user posted image .
jaknik1 jaz bom verjetno drug teden poklicala G, pa naj me naroči, kadar misli, jutri pa bom delala še en test, ker z mojim dragim, kar še ne upava bit ziher, da je to to. Imam tudi eno slabo izkušnjo SS.
Nikita tudi jaz upam, da bo tokrat vse OK in da ostaneš srečka user posted image . Čuvaj se.


(odgovor članu Nikita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 18:05:22   
Anonimen
Yenny, vidim, da si gor, pa mam eno prošnjo. Jst sm čist nova tukej gor, pa še precej stvari ne znam. A mi lahko poveš, kako pridem do tistih ikonic tam spodaj ( E-mail, Z.S., kontakt...)user posted image

(odgovor članu Jenny*)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 18:10:04   
Anonimen
Aha, pa še to. Jst sm v dveh dneh naredila 3 teste, pa še kr jih hodim gledat ( jih še nism vrgla proč). Kr ne morem verjet, sploh pa, ker tokrat to ni blo načrtovano. A ni hecno, načrtuješ prvega, pa načrtuješ drugega, pol pa v tretje zanosiš neplanirano, čeprav veš kako te stvari potekajo ( ko kaka šmrklja).user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 19:10:36   
N072009I
Tudi jaz se vam pridružujem saj sem srečka nosečka. PDP naj bi po izračunih imela 01.07.2009. Na splošni pregled pri G sem naročena 05.10, ker sva s fantom kar nekaj časa delala na naraščaju pa se ni in ni hotelo prijeti in sva hotela pregledati najino plodnost. Sedaj ga bom pa nekoliko presenetila. Hi hi

Lepo nosečnost vsem novopečenim bodočim mamicam

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 19:11:55   
N072009I
Naročena sem seveda 5. novembra

(odgovor članu N072009I)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 23:15:52   
Jenny*
jaknik1 a mogoče nisi prijavljena, da ni ikonic? Ker drugače se ne spomnim več, kako sem prišla do njih, mogoče je treba kaj naštimat v "moj profil", kar najdeš v "MOJA RINGARAJA" zgoraj desno. Sorry ne vem točno. A imaš že dva otročka? Kolk let pa mata?
N072009I pozdravljena in čestitke tudi tebi.




(odgovor članu N072009I)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Julijke 2009
29.10.2008 23:53:27   
Zvezdica
Julijke...ČESTITKE. Lepe in zdrave otročke.

Jast sem julijka 2004, pa morala bi biti  še julijka 2008...pa se žal ni izšlo, sem pa zato januarčica 2009user posted image user posted image user posted image

Lepo in zdravo nosečnost in veliko RRčvekanja,

Zvezdicauser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Jenny*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Julijke 2009
30.10.2008 9:09:37   
Anonimen
Dobro jutrouser posted image , hvala Jenny, bom probala zrihtat. Aja, imam pa dva user posted image , stara pa sta 8 let in 16 mesecev, tko da bi zdej prov pasala ena user posted image . Edino, če nisem obsojena na luloteuser posted image . Sam mal me skrbi, ka bo mal mejhna razlik med drugimuser posted image  in prihajajočimuser posted image . Je bil pa starejši strašno ljubosumen, ko smo dobiliuser posted image  ( zdej ga obožuje), pa je bil star 7 let, tko da si zdej sploh ne znam predstavlat kaka scena bo. Zdej pa šibam otrokom zajtrk naštimat (so počitnice, pa sta kr oba doma, čeprav vrtec dela). Lep dan, pa čimveč novih user posted image .

(odgovor članu Jenny*)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?