|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tiste, ki NISTE cepile otroka
9.11.2008 22:09:25   
BUŠICA
in ne gre enačiti tega cepljenja, al pa cepljenja za rota virus s tem cepljenjem po programu mislim...


a nam lohk tole obrazložiš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: tiste, ki NISTE cepile otroka
10.11.2008 4:42:29   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

o ljubi bog, pa kje pa obsojamuser posted image user posted image

jst sam pravim, da si želim za svojo hčerko, da bi mela tak odnos. ker dons je presneto malo najstnic, k ga majo. pri 14ih več spolnih partnerjev, kot jih bom jst kdajkol mela. celo parkrat več. na žalost. in tega si ne želim za svojo hčerko, zato upam, da bo moja vzgoja šla v tej smeri, da se to nebo dogajalo.
kak odnos do spolnosti maš pa ti, pa pojma nimam, pa tud ne zanima meuser posted image

dejstvo je, da več kot zamenjaš spolnih partnerjev, več možnosti maš za okužbe in bolj kot si izpostevljen tem okužbam vedno znova in znova, več možnosti maš za raka na m.v.

lohk maš pa tud sam enga, pa je zadost, sam to je bolj izjema, kot pravilo. in ne mi polagat besed v usta, za boga nouser posted image

 No vidiš Ulla80, saj znaš. Zdaj se pa čisto drugače sliš oz. bere user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: tiste, ki NISTE cepile otroka
10.11.2008 8:51:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

in ne gre enačiti tega cepljenja, al pa cepljenja za rota virus s tem cepljenjem po programu mislim...


a nam lohk tole obrazložiš?


takemu veleumu, razgledanemu in izobraženemuuser posted image ja ki si pa upamuser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: tiste, ki NISTE cepile otroka
10.11.2008 10:40:27   
BUŠICA
ja ki si pa upam


trditi upaš, obrazložiti pa neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?