|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 15:17:44   
Anonimen
da vas ni sram!

v 7 dneh niste do 200 prišle? user posted image

mah... bom pomagala zvečer user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala za lepe želje, hvala za pestke...

na hitrico.... gastroenterocolitis ma naš lukec, vnetje črevesja in želodčka... ali je bakterijsko ali virosno pa zvem v ponedeljek, ker rabijo tri dni, da dobijo izvid blata.

ima tudi refluks (itak, ko sem pametovala, da naš ga pa že nimauser posted image )

skratka, ker sem tudi jaz imela drisko cel teden, sklepam da sva nekaj skupaj dobila, res pa je da jaz tega nisem prej vidla kot povezavo, ker nisem vedla, da ga to muči.

v ponedeljek je 6 ur skupaj kričal, se zvijal in sem ga pač peljala k pediatru, v torek je začel fajn polivat, v sredo bruhat in driskat in zdej se počasi umirja.

vse ostalo kar ga muči, nimajo pojma, pravijo da prehitro je user posted image no pa mi je danes spet jokal in se zvijal v krčih od 7- 14 ure.

pravjo naj počakamo, da bo pač minilo do 6 meseca. upam, upam... več volje niti nimam.

ostalo pa kasneje

hvala mojcek in tinky, da sta prijazno obveščali.

in še pozdravček od moje roza punčke :

user posted image

< Sporočilo je popravil lunica24 -- 15.11.2008 15:20:57 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 15:18:51   
Anonimen
ajaaaa, pa skoz so mi žnarali, da je debel !!!!!!!! grrrrr user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4927
   [Brisano sporočilo]
15.11.2008 15:29:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 15:32:47   
petra1984
lunica... če je pa tvoj debel, pol se pa jaz pišem drek!!!!!!!!!!! Po slikci je videt prav fleten pa glih prav ga je. Bože moj, kaj morjo bit že zdej dojenčki suhi kot da bi imel anoreksijo????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 15:41:51   
Anonimen
bogi revež zdej pa spi, pa sem mislila, da bo jedel.

ma jaaaa, valda sem ga hranila v spanju, če sem se bala, da bo kričal ponoči.

sem pozabla v prvem postu povedat, da je v ponedeljek preden sva šla do P, zavračal hrano cel dan sem spravila vanj 530 g, kar je za lukca polovica. pol v bolnici pa je v sredo štrajkal cel dan, ponoči sem mu pa dvakrat v polsnu dodala za jest, ker čez dan se je drl ko zverina, pa sem se bala ponovitve.

no ko sem že tle.

da mal vtisov strnem, če katero zanima. zdravnice so FUL prijazne, se zavzemajo res res raje nekaj več kot premalo, ful predane svojemu delu, čeprav majo gužvo, da so cele utrujene in cel dan delajo, se posvetijo otročku in mamici, otročke božajo, ljubkujejo, skratka same pohvale!

medicinske sestre so v večini njihovo nasprotje, razen redkih mladih izjem, so vse popolnoma hladne do otrok, prileti, zmeri temperaturo in gre nazaj sedet v sestrsko sobo. dela skoraj nimajo za moje pojme, ker so tak povsod mamice poleg pri tamajhnih. če jih kaj vprašaš, dobiš "ne vem", al pa stojijo pri vratih, z eno nogo zunaj in ti s telesom kažejo, da dej že pohiti, ker se jim mudi.

majo tako hecno logiko za moje pojme. to ni šimfanje zoprne mamice, ampak pač moja opažanja. ful je interes KAJ, KDAJ in KOLIKO natančno je otrok pojedel. to je ful pomembno in čez cel dan vestno sprašujejo in zapisujejo, uletijo v sobo magari ob 12 ponoči, obvezno pa vsako jutro ob 4.30 in prižgejo luč, zbudijo ubogega otroka (pa upoštevajmo, da so eni res res ubogi) zapišejo podatek in grejo ven. kje je tu logika ne vem, naj otrok spi, luba duša.

prehrana, sem 7 dni žvela na cukru user posted image user posted image user posted image user posted image preživela, ni škodlo user posted image

sicer so pa lepe sobice, dost praktično vse, se vam splača ker je za 15 evrov najcenejši hotel daleš naokoli.

< Sporočilo je popravil lunica24 -- 15.11.2008 15:43:37 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 16:00:02   
nanka
Lunica in Luka, dobrodošla nazaj, samo da sta spet z nami, zdaj vama bo lažje.user posted image user posted image user posted image user posted image

Katera je že dala recept za PECIVO NA SUHO? HVALA Fantastičen je, sem ga danes spekla. Hitro, enostavno in dooobro, priporočam. Mi je boljši kot gibanica in nič kompliciran.

< Sporočilo je popravil nanka -- 15.11.2008 16:04:50 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 16:03:53   
petra1984
lunica...kaj si mogla doplačat, da si bla lahko pri njem? Ko sva bila midva na pediatriji v Brežicah, sva imela isto svojo sobico in mi ni bilo treba nič doplačat. Kje si grejo zaslužek delat!?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 17:00:32   
dzanika
Lunica in Luka dobrodošla nazaj!!  user posted image user posted image

(odgovor članu petra1984)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 17:11:15   
Netta
luncauser posted image user posted image user posted image super da si nazaj. upam da bo tvoj lukec čimprej okreval. če smem vprašat; od česa pa dobi otrok vnetje črevesja??

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 17:13:39   
Netta
kaj jim boste kaj kuple za miklavža?? a še prekmalu sprašujem? sploh ne vem kaj ji bo zanimivo v petek mesecu???

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 17:14:06   
Netta
ups...v petem mesecu!user posted image

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 17:43:52   
159lila
Naš Sven je pa danes dobil prvi zobek.

(odgovor članu Netta)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   [Brisano sporočilo]
15.11.2008 17:47:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 159lila)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   [Brisano sporočilo]
15.11.2008 17:47:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu 159lila)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   [Brisano sporočilo]
15.11.2008 17:49:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 18:17:13   
Anonimen
hruška vidim... dobr, da sem še prav čas uletela, da pade 200user posted image

al ste me počakale, da nardimo kot se spodobi?user posted image user posted image user posted image user posted image

sicer pa moja lubika spi, sva mu dvignila vzglavje, mogoče pa je tudi to blo fejst narobe zaradi refluksa, ker v najini postelji je spal kr  na ravnem, danes bo spal v svoji postelji, zaenkrat se nič ne buni, je kr zaspal user posted image in zdej čakam. če drugega ne, je v bolnici spal, da nisem mogla verjet! in nočne in dnevne spance, verjamete ali ne!

na koncu se bo pa izkazalo, da je za vse težave kriv refluks. kakorkoli, sam da porihtamo.

petra1984, jap pri nas je treba plačat. sam veš... ahahaha lej zdej spet mene: plačamo sam mamice, ki NE dojimo user posted image user posted image user posted image meni je na listu pisalo NEDOJILJA, nekako tako kot bi pisalo morilka, posiljevalka, luštno no, user posted image user posted image nisem si mogla pomagat. v glavnem je tako, da v celjski bolnišnici, je mamica otroku samo en velik jošk, če pa ta jošk otroka ne hrani, pa je 3 mesečno dete ne potrebuje in mora zato mamica plačat. sicer pa hvalabogu, da je vsaj opcija. tudi če bi blo 100 evrov na dan, bi bla s svojim malim tam.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 18:19:35   
Anonimen
lila  bravo za zobek, julijčki so čist nori user posted image user posted image user posted image

na hitrico sem preletela kaj ste pisale v tem tednu in vidla, da ste se prijavile na družinski dvoboj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma fenomenalne ste, komaj čakam, da pridete na vrsto.

ps. kot kaže bom sama nardila 200 danes

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 18:24:33   
Tinky
o lunčika moja, sem te pogrešala močno, močno user posted image user posted image user posted image

ma kaj zdej z mlekom, ga boš menjala al ostaneta na istem?


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 18:42:46   
rovar_ka
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, lunica in Lukec sta domaaaaaaauser posted image user posted image user posted image Kako prijetno presenečenjeuser posted image user posted image user posted image

Lepo da sta spet z nami, smo vaju pogrešaleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

***Pomeniš mi vse in še več***

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 18:43:04   
neboglasnica
lunica24: dobrodošla nazaj...Saj sem vedela, da nam boš pomagala do 200-tke, saj sem to parkrat napisala.

Mojemu dragemu se je zmešalo, na hišni kino nabija Mamma mio, še pisati ne znam, ker je takooo na glas, punci plešeta, sine spi, mami pa papca in visi na RR-ju.


Pa pa

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 19:10:45   
metuljcek321
'Cer, dame moje!

lunica, Lukec, WB! Vse se bo se poslihtalo, bos videla!!!!

Hvala za cestitke za 4 mesece ... se jim pridruzujem tudi jazuser posted image  Smo bili danes kar malo v sopingu in smo nabavili pametnega kuzka - ma, je cortkan sto na uro ... se je mami tolk zaljubila vanj, da smo mogli skor 2 vzet, da bo se kaj za Anjo ostalouser posted image  user posted image

Kaj praznujete pri vas doma? Miklavza, Bozicka, novo leto? Kdaj bodo otrocki dobili darila?

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 19:11:58   
Anonimen
na super, moj si je pravkar s sekiro odseku prst, kri mu uliva iz prsta, za silo sem povila, zdej pa leti na urgenco. ( še peljat se mora sam) ne vem kak hudo je, ker nisem mela preveč želodca gledat, zgleda itak masaker..

grem spucat stanovanje, je vse krvavo... zdej bom pa nervozna čakala...

**** no








(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 19:12:56   
metuljcek321
Kaj, hd, 2 dneva ze laufa stirica al kako? Ne morem verjet ... grem prav cekirat. Da se mi bo piscancji zur prej prebavil, moram zrekreirat prsteuser posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu metuljcek321)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 19:14:00   
dzanika
joj lunica ne mi s takim! Kaj so zmešani mal!!  Za nedojilje doplačilo za dojilje pa ne.  In to pri 3-mesečnemu malčku k je logično da ob sebi potrebuje mamo!!! Ma tole je pa res samo služenje denarja na račun otrok! Prov me je razjezilo tole zdaj!  In pol ti še tko fajn napišejo NEDOJILJA!!!   grrrrrrrrrrrrr  user posted image

(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Julijske čveke 2008, III. del
15.11.2008 19:14:09   
metuljcek321
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

na super, moj si je pravkar s sekiro odseku prst, kri mu uliva iz prsta, za silo sem povila, zdej pa leti na urgenco. ( še peljat se mora sam) ne vem kak hudo je, ker nisem mela preveč želodca gledat, zgleda itak masaker..

grem spucat stanovanje, je vse krvavo... zdej bom pa nervozna čakala...

**** no










A, dej, lunica, no ---- totalen shit! Me je kar zmrazil Stala! Pa to ni res!user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Families are like fudge - mostly sweet with a few nuts.
(author unknown)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?