|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V pričakovanju druge M ..
25.10.2008 10:54:44   
strumf
pozdravljene punce. tabelca je res super. manjkajoči podatek pri meni je kraj bivanja: okolica Brežic.

Tudi midva z dragim grema za 4 dni v toplice-Rogaško, od danes pa do torka, sva si vzela dva dni dopusta. tako da malo uživava in lenariva. samo me sedaj najbolj skrbi če ne pride Muser posted image , ravno čez vikend. tampone in vložke sem prvo spakirala user posted image user posted image user posted image user posted image . Moje M ni in ni. danes je že 40 dan user posted image user posted image . vedno sem imela redno na 36 dni. me pa špika v jajčnikih, tako da nekaj se pripravlja, pa napade lahkote tudi že imamuser posted image user posted image . punce fajn se imejte čez vikend. pa se potem "beremo" v torek. čav bav

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: V pričakovanju druge M ..
25.10.2008 11:12:56   
lara33
No še moja manjkajoča podatka za tabelo.
starost:34
teden SS:10
Ja pa še odogvor tebi strumf- jaz sem 1. menstruacijo po 1. abraziji dobila šele 42.dan, ceprav imam drugače menstruacijo na okrog 30 dni. No zdej po 2. abraziji pa še čakam.

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: V pričakovanju druge M ..
25.10.2008 20:09:07   
enkratna
IZVIRNO SPOROČILO: strumf
manjkajoči podatek pri meni je kraj bivanja: okolica Brežic.


Si pa skoraj moja soseda user posted image (sem iz okolice KK namreč user posted image ).

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: V pričakovanju druge M ..
25.10.2008 20:16:20   
enkratna
Malo treniram, kako se dela s podatki user posted image

Ime:
            Starost:      Kraj:        Otročki:    Nosečnost: 

Rižko              26        Celje               0                  1
Tassika           25        Domžale          0                  1
enkratna         35        okolica KK        0                  3
MAŠKA           33        n.p.                 1                  2
Drobtinica29    29        Maribor            0                  1
Lara33            34        n.p.                1                  3
strumf            26       
okolica Brežic    0                  1

Ime:             Datum SS:      Teden SS:     Katera M:  
Rižko                14.8.08           8                   2
Tassika             4.10.08          10                  1
enkratna           7.10.08          16/17              1
MAŠKA             16.8.08           8                   2
Drobtinica29      12.9.08          10                   2
Lara33              7.10.08          10                  1 
strumf                 15.8.08            20                      2

                           
Ime:              Prva M po A:     Druga M po A:    Test, II:-)
Rižko                  2.10.08                 
Tassika                                       
enkratna           
MAŠKA                23.9.08               23.10.08                                                
Drobtinica29       
Lara33               
strumf                15.9.08


< Sporočilo je popravil enkratna -- 25.10.2008 20:18:14 >

(odgovor članu lara33)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: V pričakovanju druge M ..
25.10.2008 20:22:13   
enkratna
strumf, jaz sem imela prej user posted image na 27/28 dni, zato me res zanima, kako bo tokrat... V torek se je namreč, po abraziji, končno nehal izcedek.

Tudi midva greva na dopust - letos zaradi user posted image sva opustila ta načrt, ampak glede na okoliščine, sva se odločila, da morava nafilati baterije, ki sva jih oba pošteno izpraznila te dni. Greva v drugi polovici novembra, za 2 tedna. Prav veselim se toplih temperatur, peščenih plaž in morja!

lara33, tebi pa pošiljam en objem user posted image . Vidim, da sva obe bili kar daleč user posted image

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 9:43:35   
Nea_teja_
Punce dodajte še men na seznam imam že tri otrčičke,abrazija v 12t,datum 1.10.,kraj Cerknica,starost 33,nosečnost 4, v pričakovanju prve menstruacije pa A. No upam da sem vse napisala če sem pa kaj falila me pa spomniteuser posted image

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 9:58:12   
enkratna
Dobrodošla Nea_teja_! Seveda bi vse raje videle, da bi bile na drugem forumu, ampak se bomo tudi tukaj vzpodbujale in upam, da kmalu znašle v kakšni od user posted image user posted image rubrik!
Tvoje podatke sem dodala (kakor sem spoznala Rižko, mi ne bo tega zamerila user posted image ). Zdaj še lahko takole skačem vmes, ker sem še malo več za računalnikom (novembra se vračam v službo).

Ime:            Starost:      Kraj:        Otročki:    Nosečnost: 
user posted image Rižko              26        Celje               0               1
Tassika           25        Domžale          0               1
enkratna         35        okolica KK        0               3
MAŠKA           33        n.p.                 1               2
Drobtinica29    29        Maribor            0               1
Lara33            34        n.p.                1               3
strumf            26        okolica Brežic    0               1
Nea_teja         33        Cerknica          ?               4

Ime:             Datum SS:      Teden SS:     Katera M:  
Rižko                14.8.08           8                   2
Tassika             4.10.08          10                  1
enkratna           7.10.08          16/17              1
MAŠKA             16.8.08           8                    2
Drobtinica29      12.9.08          10                   2
Lara33              7.10.08          10                  1 
strumf                 15.8.08            20                      2

Nea_teja          12.10.08         10                   1 
                           
Ime:              Prva M po A:     Druga M po A:    Test, II:-)
Rižko                  2.10.08      user posted image            
Tassika               user posted image                         
enkratna             user posted image
MAŠKA                23.9.08      23.10.08           user posted image  
Drobtinica29        user posted image
Lara33                user posted image
strumf                15.9.08
       user posted image
Nea_teja             user posted image             

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 14:12:25   
Anonimen
Ej punce moje...!!
Nea_teja_!, vesela sem, da si z nami in tudi za tebe mi je zelo žal, da se ti je pripetila ta žalost...
Jst sm nazaj! Včasih je en dan res zadosti, da se spočiješ, razbremeniš, pogovoriš in enostavno začutiš nek zagon in upanje.... ampak..., punce moje.., jst sm dobila še en razlog za upanje..., ki je prišel res nepričakovano!!! Sem se počutila res kot otrok, ko sem skakala po Wc-ju.user posted image Vam je že jasno?? Jeeeeeeeeeeee, moja 2 M je prišla. Danes drugi dan... in sem še konec dočakam in vam povem, da začnem.user posted image Mislim, da se M še nikoli nisem razveselila kot včeraj! Ja, z razlogom. Skratka ta A mi ni zamešala mojega ciklusa, prej sem mela M na 19 dni in vidim, da se bo tako nadaljevala. No, upam, da ne prav dolgo. Uglavnem..., vikend je bil zame, kar sem hotla in še več..., zdej sem pa z vami nazaj!! user posted image
MAŠKA... midve mava nekak podobno vse skupaj..... , mal si poglej podatke... Skupaj sva... in najbrž tud tebe tko grozno boli kot mene... ampak, sej je vseeen!!
enkratna, prav nič ne zamerim..., tud jst sm mela velik časa in sm Tassiki vskočila v delo..., upam, da ni bla jezica ali pa da ni. Pa sej sam sodelujemo in si pomagamo.., nismo tukaj, da se jezimo. Mal sm ti popravla podatke od Nea_teja_! in dodala sem moj nepričakovani datumček.
strumf..upam, da se imaš fajn...pa kaj, če M pride...kr nej!!
Tassika.. kje siii??
Skratka, danes sem doma.... , z bolečino a nasmejana... Oglasite se!!
Cmoka vsem!

Ime: Starost: Kraj: Otročki: Nosečnost:
Rižko 26 Celje 0 1
Tassika 25 Domžale 0 1
enkratna 35 Posavje 0 3
MAŠKA 33 1 2
Drobtinica29 29 Maribor 0 1
Lara33 34 1 3
strumf 26 okolica Brežic 0 1
Nea_teja_! 33 Cerknica 3 4


Ime: Datum SS: Teden SS: Katera M:
Rižko 14.8.08 8 2
Tassika 4.10.08 10 1
enkratna 7.10.08 16/17 1
MAŠKA 16.8.08 8 2
Drobtinica29 12.9.08 10 2
Lara33 7.10.08 10 1
strumf 15.8.08 20 2
Nea_teja_! 1.10.08 12 1

Ime: Prva M po A: Druga M po A: Test, II:-)
Rižko 2.10.08 25.10.08
Tassika
enkratna
MAŠKA 23.9.08 23.10.08
Drobtinica29 11.10.08
Lara33
strumf 15.9.08
Nea_teja_!

(odgovor članu enkratna)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 14:14:45   
Anonimen
Tabelca..zgleda, da doma ne uspe... Bo pa v službi!!Ali pa enkratna.., če maš čas dodaj...
Moja druga M: 25.10. 08
Nea_teja_! SS v 12t, 1.10.08. Si se čist mejčkan zmotla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 14:36:05   
Anonimen
Spet jst... user posted image
Mam velik časa...pa razmišljam, brskam, berem.
Včasih rabim samo 5 minut pa se kej drugega odločim. Odločila sem se, da počakam na tretjo M. In to drži. Zihr je zihr. 14. nov. bo komaj 3 mesece od A... pa raj vidim, da grem čez ta datum, da ne bodo potem kaka očitanja s strani moje G. Kaj pravite?
Cmoka

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 15:16:42   
enkratna
Ime:            Starost:      Kraj:        Otročki:    Nosečnost: 
Rižko              26        Celje               0               1
Tassika           25        Domžale          0               1
enkratna         35        okolica KK        0               3
MAŠKA           33        n.p.                 1               2
Drobtinica29    29        Maribor            0               1
Lara33            34        n.p.                1               3
strumf            26        okolica Brežic    0               1
Nea_teja         33        Cerknica          3               4

Ime:             Datum SS:      Teden SS:     Katera M:  
Rižko                14.8.08           8                   2
Tassika             4.10.08          10                  1
enkratna           7.10.08          16/17              1
MAŠKA             16.8.08           8                    2
Drobtinica29      12.9.08          10                   2
Lara33              7.10.08          10                  1 
strumf                 15.8.08            20                      2

Nea_teja            1.10.08         12                  1 
                           
Ime:              Prva M po A:     Druga M po A:    Test, II:-)
Rižko                  2.10.08      25.10.08            user posted image
Tassika               user posted image                         
enkratna             user posted image
MAŠKA               23.9.08      23.10.08            user posted image  
Drobtinica29        user posted image
Lara33                user posted image
strumf                15.9.08
      
Nea_teja             user posted image             

< Sporočilo je popravil enkratna -- 26.10.2008 15:27:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 15:17:46   
enkratna
Vsekakor je mesec kasneje vsekakor bolje kot pa mesec prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 15:22:13   
Anonimen
No ja... v tej smeri razmišljam. Si pa tko močno želim, da bi pa kr... NEupoštevala... tega "bolje kasnej, kot prej", če razumeš. No... bom pa. Se strinjam s teboj. Mi ni treba dolgo čakat, ker mam na 18-19 dni M... Sm si tko močno želela... pa pri teh zadevah tko niham v razpoloženju in mišljenju... Si tud sama nism jasna..., moj me pa sploh ne razume. Se tud ne trudim razlagat.
Nič, grem mal stanovanjčka zrihtat... Kako pa kaj ti, enkratna?

(odgovor članu enkratna)
  Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 15:24:31   
Anonimen
Aha,.. si tud tabelco.. dodala. Superca.
Nea_Teja ima že tri otročke. Pridna a ne?!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 15:33:46   
enkratna
Rižko, te čisto razumem, saj sama vedno znova kolebam... V bolnici so mi rekli 3 mesece, ginekolog 2 ciklusa... ampak ne bi se zaletela rada v IVF postopek, dokler ni vzrok pojasnjen in odkrite moje morebitne ostale bolezni, ki so vplivale na tak iztek).  Vem, da mi nihče ne more nič zagotavljati, pa vendar... če bom imela še neredno user posted image ... ne vem, bom še videla, kako se bo vse skupaj odvijalo... Nekje sem prebrala, da naj bi se čakalo toliko, kolikor je trajala nosečnost (ampak to so tiste "baje" variante, še vedno zaupam nasvetom ginekologov)...

Jaz sem kar OK, sva se prej vrnila z družinskega kosila pri tašči. Bratova sestra ima 2-letnico in 2,5-mesečno dojenčico, me je bilo malo strah, da se bom kaj zjokala. No, nisem se, bravo jaz user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 17:22:09   
Nea_teja_
Joj punce hvala ker ste me dodale.Jest iz dneva v dan komaj čakam ,da prideuser posted image  nje pa od nikoder.Mislim da jo nisem nikoli tako čakala kot sedaj.Zadnjič mi je moj reku še malo pa bomo lahko začeli ponovno razmišljati o novem user posted image .Ampak  da vam po pravici povem me je kr malo strah kaj pa če se zopet ponoviuser posted image .

(odgovor članu enkratna)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 17:46:13   
Anonimen
enkratna
BRAVO ti..user posted image . Upam, da bo solzic vedno manj..., res ti želim in verjamem tudi, da boš kmalu.. na poti in čakanju na novo malo pikico. Ta mali angelček, ki je odšel... pa ti bo pri tem pomagal...

Nea_teja_
Pozdravljena! Verjemi mi, da sem tudi jaz tako močno jo čakala. Prvo in drugo... , zdaj sem pa v mislih zmrznila. Sem se kar v 5 min odločila, da hočem počakat na tretjo. To je pa ta strah. Če ne bom počakala in če se spet zgodi... si bom rekla, da sem pa sama kriva, ker nisem potrpela..., če počakam... se pa ne bom krivila vsaj zaradi tega. Če razumeš...
Kakor sem bližje temu... , me je bolj strah.., ker si enostavno ne morem zagotoviti, da bo pa tokrat uspelo... Me je tudi strah.... , obupala pa ne bom. To je tisto.... , kar jaz pravim za življenje... Grenko, sladko.... in vedno in pri vsem je tako.... Grenko, sladko, ..... Tudi, če hočemo 100% vplivati, ne moremo..., nikoli ne bomo....
Upanje pa umre zadnje...

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 19:41:30   
tassika
Rižko evo me, sem malo opustila rač. za čez vikend, včeraj sem pospravljala, sama, ker moje leži v postelji, danes sva šla pa z mojimi na krvavec in ne morte verjet, da je bil gor tak lep sonček, da sem bila v kratkih rokavihuser posted image , me sploh ni mikalo, da bi šla nazaj v oblačnost, ampa je bilo treba, potem sta nama mami pa ati naredila kosilo in evo me nazaj doma. Drugi teden so pa itak samo 4 delovni dnevi potem pa v petek na kakšen izletek švignem, v soboto moram na štajersko mal grobke pogledat v nedeljo pa še ne vem. Čakam mojo M, upam da me preseneti kakšen dan prej, ne pa kasneje.
Rižko glede čakanja, je res čisto tvoja odločitev, jaz sem rekla, da bom počakala dve, ampak ne vem kaj me prime, ko pridem do tja, imam prijateljico, ki je imela za sabo 2SS in tudi ona mi je enkrat rekla, da si kar ne upa, to je bilo poleti in še vedno ne delata nauser posted image , je rekla, da bost, ko bo res prepričana, da je to to. Lahko pa probaš user posted image z zaščito, potem pa kakšen dan ne, jaz sem zanosila, ko sva prišla z enega roj.dneva, malo se mi je vrtelo in sem svojega kar napadla in to je to, upam, da tudi v drugo, ampak s srečnim koncemuser posted image .
No jaz imam 11.11 pregled pri g. in da vidimo kdaj mi bo dala zeleno luč, upam samo, da mi ne najdejo kake pregrade ali kaj drugega, mislim pa da je ne bi smelo biti, saj do sedaj mi niso nikoli rekli da bi kaj bilo.

ps.Rižko, a nisi rekla, da prideš v torek domov?
ps1. par slikc je v albumu, samo ne vem kako to sedaj deluje ko so novi.


< Sporočilo je popravil tassika -- 26.10.2008 19:52:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 20:13:54   
MAŠKA
MAŠKA... midve mava nekak podobno vse skupaj.....


Ja pa res, pa jaz sem tudi iz okolice Celjauser posted image . Le v letih se "malce" razlikujeva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: V pričakovanju druge M ..
26.10.2008 21:37:13   
Anonimen
Ej Tassi..
Jst sm že nazaj... in če se prav spomnim ena od punc, mislim, da strumfa.. pride v torek..hm, če sem prav prebrala.
Ja.., ma ne bom tvegala. To sm hotla... in tok komi čakala to M, zdej me je pa zmanjkal. SM se kr zagotovo odločila, da NE... Znova začneva po tretji M. Ta drugo M sem kar hitro dobila in u bistvu še ni 3 mesece od A. Bom raje počakala, da minejo trije meseci... Najbrž se bom lažje počutila... pa bolj sigurno šla v to. Čeparav... kokr bolj se bomo s tem obremenjevala, težje bo. Mislim, da bo sam odmislit treba, se prepustit in .... ne štet te dneve. Zna potrajat... , saj pri mojih parih puncah je.
Pri moji G sem bila 23. sept., je rekla, da mi da blagoslov na za silvestrovo... oz. popravila se je in sicer ... "za silvestrovo se lahko že noseča", je rekla. Ne vem kako naj si to obrazložim. Najbrž tko, da počakam še eno M, ki bo... enkrat nov. in potem UPAM, naslednja ne pride več.. in.. dec. sem že nosečka user posted image . Kok pozitivna sem, hm?? No, ko bi le lahko si to splanirala in bi bilo tko kot sem napisala. Skratka..., moram rečt, da me druga M boli 50x bolj kot prva M. Zvijam se že cel dan... in to sploh ni normalno. Tko me še ni bolel. Uf..

Vidim, da si uživala... uuu, na Krvavcu sta bla, prv fino. Si bla blizu sončka. Midva sva si danes že zaželela domov. Res je blo prijetno.... ampak mi paše zarad M bit doma. Včeraj sva se nahodila... po golf igriščih in... po okolici gradu v Mokricah..., res je pravi balzam za učke. Tud poklepetala sva mal... in sem dobila neko drugačno razumevanje... , sm bla takoj tud umirjena. No, jutr pa delat, se res prav nič  ne veselim.user posted image  
Tassi, še se oglasi...

MAŠKA
Jp, res je.. sam leta so..., izkušnja pa vseeno podobna. Bo po drugi M spet poskusila ali?

LAHKO NOČ vsem vam.... Grem pred Tv-ja mal..., pol pa k Rižkotu.
*

(odgovor članu tassika)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: V pričakovanju druge M ..
27.10.2008 7:55:23   
tassika
evo me, evo me, veselo zakorakala v novi teden, haha saj so samo 4 dneviuser posted image . Rižko jaz te podpiram v tvoji odločitvi, jaz sem rekla, da bi tudi začela v dec. delati na user posted image , samo moram počakati vsaj do prvega pregleda, da vidim kakšno je stanje, moglo bi biti vse ok, meni je zdravnica po A. naredila še en kontrolni pregled, da je videla, da je vse ok in d ani nič ostalo, meni je bilo pa tko kr čudno ko sem gledala na monitor in ni bilo več ni, itak pa nisem sploh dojela takrat, sem bila še malo zadeta od narkozeuser posted image . Če nama rata bova isti čas na porodniški, pol bom pa kaj v celje prišla na obisk, saj do planeta tuš se še celo znam pripeljatuser posted image .
Evo spet nakladam, pa nič pametnega ne povem. Sem se pa odločila, da grem sedaj na dopust dec. in dam 6 dni dopusta pa sem doma 16 dni, noro in takrat bomo pa user posted image user posted image . Sevede če bo vse BP. Joj še 2 tedna do pregleda, spet se bo vleklo.
Punce kaj boste pa naslednji vikend počele vreme je baje bolj slabo napovedano?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: V pričakovanju druge M ..
27.10.2008 8:59:02   
drobtinica29
pozdravljene punce!

kako ste kaj? jaz sem super, napolnjena z veliko energije, včerja sem se namreč z mojim, malo potepala po naših prelepih gorah, bila sma v julicih, bilo je super, nad 1400m sonceeeeuser posted image , v glavnem prekrasen dan, v primerjavi z meglo v dolini.


pozdravila bi našo novo članico neo_tejo!

en podatek še ni vpisan v moji tabelci, ste ga zgrešle, prva M po abraziji, jaz sem jo imela 11.10.08.   

joooj komaj pa čakam na drugo M, pa saj bo.

želim vam lep delovni teden, ta bo malo krajši,  juupi, za tiste ki delamo user posted image .





(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: V pričakovanju druge M ..
27.10.2008 9:19:24   
Anonimen
Ime:            Starost:     Kraj:        Otročki:    Nosečnost: 
Rižko              26           Celje              0               1
Tassika           25         Domžale          0               1
enkratna        35         okolica KK        0               3
MAŠKA            33        okolica Celja     1               2
Drobtinica29   29        Maribor             0               1
Lara33            34                                1               3
strumf            26        okolica Brežic    0               1
Nea_teja        33        Cerknica           3               4

Ime:             Datum SS:      Teden SS:     Katera M:  
Rižko                14.8.08           8                    2
Tassika             4.10.08          10                  1
enkratna          7.10.08       16/17                1
MAŠKA             16.8.08           8                     2
Drobtinica29     12.9.08        10                     2
Lara33              7.10.08         10                    1 
strumf               15.8.08         20                    2

Nea_teja           1.10.08         12                    1 
                           
Ime:              Prva M po A:     Druga M po A:    Tretja M po A:    Test, II:-)
Rižko                  2.10.08           25.10.08            
Tassika                                        
enkratna             
MAŠKA               23.9.08           23.10.08              
Drobtinica29     11.10.08  
Lara33                
strumf                15.9.08
      
Nea_teja                  

(odgovor članu drobtinica29)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: V pričakovanju druge M ..
27.10.2008 9:44:47   
Anonimen
Ej punce, dobro jutro!!
Tabelca posodobljena... , dodala sem še tretja M po A za tiste, ko bomo počakale na tretjo. Jst sm ta.... in najbrž bo še kera...

Tassika
V albumu nimaš slikic, jst nč ne vidim... V CE pa vabljena kadarkoli... Če nam rata bit skupi nosečke, bi blo čist zanimiv. Jst začnem po tretji M. To bo najbrš po 20. nov... ti boš mela pa takrat najbrž konc druge M, če se ne motim.
Skratka... , jst sm mela samo en pregled in je pokazal vse o.k., decembra naj bi šla še na enega, oooo.. se moram naročit. Sm pa pozabljivka. A te pregrade pa to.... to vidijo že po prvem ppregledu al je treba kaj dodatno na kake preiskave? Če kej veš, veste o tem.

Nč, grem delat. Boga sem dons, res boga. Ta druga M me je ubila..., to se res prav neznosne bolečine. Če me bo držal še kako uro tko močno, grem domov. Res.

Lupčka..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: V pričakovanju druge M ..
27.10.2008 9:52:34   
tassika
Rižko, meni so na urgenci rekli da naj bi prvo dobila okoli 4.11. in potem tako naprej, prej sem jo imela na 28 dni, ker mi je tko ostalo ko sem nehala jesti KT. Bomo videli kako, bo, drugače pa januarja, en mesec go en mesec dol. Samo da bo ratalo takoj, tako kot prvičuser posted image .
Glede pregrade, pa pojma nimam, moj kolegica je bila sedaj pa so ji rekli, da to lahko nastane tudi od SS, pa nočen nobene strašit, res pa da so jo njej odkrili po 2.SS ker te šele takrat malo bolje pregledajo. Poznam pa tudi punce, ki so uspešno zanosile in donosile s pregrado, tako da so tudi izjeme.
Mimo Celja pa se večkrat peljem, ker imam moj v Lesičnem babico.user posted image
ps. glede albuma pa ti bom slikce poslala na mail, pa bo najmanj kompliciranjauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Kdaj so vaši otroci dobili prvi zobek?




pred 3. mesecem (8%)

med 3. in 5. mesecem (23%)

med 5. in 7 mesecem (31%)

med 7. in 9. mesecem (18%)

med 9. in 11. mesecem (12%)

po 11. mesecu (8%)


Število vseh glasov: 352

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!