|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velike družine
28.10.2008 13:14:33   
Jumpy
Da še jaz pristavim piskrček. user posted image  Naši so stari user posted image 7, user posted image 4, user posted image 15m. Sploh se mi ne zdi, da bi bili velika družina. user posted image  Razen pri proračunu.user posted image  Bi pa imela še kakšnega, a bo moral počakati, da zgradimo hiško.

Cunje tudi jaz kupijem v C&A-ju - poceni, sploh, če naletiš še na kako znižanje-, včasih Spar, veliko pa tudi dobim od nečakov.

_____________________________

Hopla, hopla sem in tja,... :))

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: velike družine
28.10.2008 13:45:06   
CUKRČEK
jaa, pri nas tudi luna deluje. Brez da pogledam na koledar vem, kdaj je kak konec lune. Takrat so pravi hudiči. Drugače so pa pridni. Maladva spita celo noč..12 ur povprečno. PA še čez dan 2x. Manca je pa v vrtcu dopoldne.

Sem dala vlogo za podaljšanje in sem dobila samo za Aljaža. Se pravi , da grem delat februarja. Za Klaro pa nisem dobila. Ma, vsaj nekaj. Hudič bi bilo iti sedaj delatuser posted image Tako bom doma natanko 2 leti.
A ti nisi dala nič vloge za podaljšanje? Gresta v vrtec?? JAz se bom zdaj začela menit za vrtec..upam, da dobim. Ker prej nisem nič dala vloge, ker mi je "tu mač" plačevat rezervacijoČe ne dobim, bo pa tašča vskočila.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: velike družine
28.10.2008 15:08:45   
Naty*Taja
Oj, večkratne mamice! Ful vas je fajn prebrat. Mi sicer še ne  spadamo v vašo kategorijo (nam še enden manjka user posted image ) Bi pa!
Moram pa vprašat tole našo rr rekorderko Dodi - ali se počutiš zelo utrujeno po 7 zaporednih nosečnostih? Jaz imam 15 m razlike in sedaj po 2 letih po drugem porodu vidim, kako je moje telo nastradalo (scepljeni nohti, izpadanje las, povešena rodila...).
Drugače te pa tudi jaz občuduje, še posebej te rada preberem kjerkoli!

E upam, da se kmalu vrinem v vašo kategorijo...user posted image


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: velike družine
28.10.2008 15:49:37   
TRIŠ
Mi imamo tudi tri sončke,mogoče pa bo še četrti.......enkratuser posted image

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: velike družine
28.10.2008 15:52:08   
TRIŠ
Lumpa6,Hariba user posted image user posted image user posted image user posted image občudovanja vredni in močni mami

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: velike družine
28.10.2008 18:14:33   
Duškica
IZVIRNO SPOROČILO: lex

IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6


ja tko k pr nas, samo ni prav preveč prostorske stiske ampak tut negodovanje okolice, se preveč brigajo za nas pa premau zase



no evo tako je pri nas, vsi me sprašujejo če bo 4user posted image  že, pa je tretja stara komaj 3,5 meseceuser posted image


Se podpišem!!! In to navadno sprašujejo takšni, ki nimajo otrok, ali pa imajo samo enega...

Jaz bi tudi imela še 4. pa imamo premalo prostora...

< Sporočilo je popravil Duškica -- 28.10.2008 18:15:08 >


_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: velike družine
28.10.2008 18:20:54   
Duškica
Pa da še jaz napišem...moji trije so..user posted image  10 let, user posted image  8 let in še eden user posted image  1 leto.

_____________________________

Obogatimo svoje življenje.
Ne s stvarmi, ki imajo vrednost,
ampak s stvarmi, ki so vrednote.

(odgovor članu Duškica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: velike družine
28.10.2008 19:16:32   
dodi
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

Oj, večkratne mamice! Ful vas je fajn prebrat. Mi sicer še ne  spadamo v vašo kategorijo (nam še enden manjka user posted image ) Bi pa!
Moram pa vprašat tole našo rr rekorderko Dodi - ali se počutiš zelo utrujeno po 7 zaporednih nosečnostih? Jaz imam 15 m razlike in sedaj po 2 letih po drugem porodu vidim, kako je moje telo nastradalo (scepljeni nohti, izpadanje las, povešena rodila...).
Drugače te pa tudi jaz občuduje, še posebej te rada preberem kjerkoli!

E upam, da se kmalu vrinem v vašo kategorijo...user posted image



Problemov jaz za enkrat nimam nobenih...po porodu mi sicer vedno izpadajo lasje,a mi zrastejo še gostejši...sem ko en lev,če si jih ne razredčim....
Maternico nimam še nič povešeno,z zadrževanjem vode nimam problemov...in upam,da jih tudi ne bo.
Utrujena sem pa včsih,a kdo ne bi bil po celodnevnem ukvarjanju z otroki,gospodinjstvom,šolo,in še kaj....imam še kar polno energije.

Drugače je v naši družini kar pestro...se dogaja ...v šoli,pa okrog hiše,pa v novi hiši....ni da ni...kaj več napišem kdaj drugič.

Zdaj moji otročiči že spijo...razen velikih treh,ki gledajo RBD...
Zunaj pada dež in ko je dan tako temačen in mračen se v nas prebudijo spomini in strah na 18. september 2007...in upamo in molimo da se ne ponovi...edino kar je dobro,da smo sedaj vsi doma,z razliko tistega dne...


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: velike družine
28.10.2008 19:38:15   
Ronči
Maternico nimam še nič povešeno,z zadrževanjem vode nimam problemov...in upam,da jih tudi ne bo.
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Meni je kriza že po eni nosečnosti, Če samo poskočim se že polulam...


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: velike družine
28.10.2008 19:39:48   
dodi
IZVIRNO SPOROČILO: Ronči

Maternico nimam še nič povešeno,z zadrževanjem vode nimam problemov...in upam,da jih tudi ne bo.
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Meni je kriza že po eni nosečnosti, Če samo poskočim se že polulam...




Pa delaš kaj keglove vaje?


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: velike družine
28.10.2008 20:08:45   
rumba
dodi, ti si res občudovanja vredna mami.user posted image  Pa pridni otroci, da hodijo tako zgodaj spat. Moji so sedaj pri pravljici.user posted image
lumpa6 in Hariba, enako! Bravo mamici!user posted image

Moje oblačim največ v H&M cunje, najboljši mi je to, da sama skočim v štacuno, naberem cunjce, nato pa doma vse pomerimo. Če kaj ne ustreza, nesem zamenjat brez najmanjiš problemov. Sicer pa kupujem tudi v C&A, pa Špar,...hmm.......... aja, Turbo limač zna imeti tudi kaj zelo ugodnega.user posted image  Moram pa vse kupiti, vsaj za prvege, drugi dve potem še kaj ponosita. Sem pa tudi dobila nekaj oblačil, ki sem jih bila zelo vesela.

Mamice, napišite malo, kako vam pa kaj služba laufa s tako veliko družino?
Jaz ravno zaključujem porodniško in se vračam na delo. Me že kar stiska, ker bo zelo natrpan delavnik, nimamo pa nikogar, ki bi vsaj malo pomagal pri otrocih.user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: velike družine
28.10.2008 22:06:24   
Jumpy
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

dodi, ti si res občudovanja vredna mami.user posted image  Pa pridni otroci, da hodijo tako zgodaj spat. Moji so sedaj pri pravljici.user posted image
lumpa6 in Hariba, enako! Bravo mamici!user posted image

Moje oblačim največ v H&M cunje, najboljši mi je to, da sama skočim v štacuno, naberem cunjce, nato pa doma vse pomerimo. Če kaj ne ustreza, nesem zamenjat brez najmanjiš problemov. Sicer pa kupujem tudi v C&A, pa Špar,...hmm.......... aja, Turbo limač zna imeti tudi kaj zelo ugodnega.user posted image  Moram pa vse kupiti, vsaj za prvege, drugi dve potem še kaj ponosita. Sem pa tudi dobila nekaj oblačil, ki sem jih bila zelo vesela.

Mamice, napišite malo, kako vam pa kaj služba laufa s tako veliko družino?
Jaz ravno zaključujem porodniško in se vračam na delo. Me že kar stiska, ker bo zelo natrpan delavnik, nimamo pa nikogar, ki bi vsaj malo pomagal pri otrocih.user posted image


Tudi jaz čestitam vsem trem!

Rumba - prvi mesec v službi je bil kaotičen, sedaj pa smo se kar dobro zorganizirali. Najbolj me je skrbelo kako bom "sfolgala" s cunjami (pranje, sušenje,...), a moram priznati, da imam veliko bolj pošlihtano kot med porodniško. V vrtec fanta hodita skupaj, na isto lokacijo in se zjutraj zamudimo minimalno, punca hodi v šolo (2r), pa je že samostojna, hodi na šolski avtobus skupaj z drugimi otroci z našega kraja. Vendar me vedno bolj drži, da bi bila kar doma, a finance,... ne bo šlo.user posted image

_____________________________

Hopla, hopla sem in tja,... :))

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: velike družine
29.10.2008 7:23:00   
Naty*Taja
Ja, super Dodi, maš pa res srečo! Torej si res rojena za mamico user posted image . Kar se utrujenosti tiče mi je pa čist jasno, ja. Bolj so me zanimale one druge stvai. Pa da ti tako zgodaj že vsi spijo je tudi super. E, verjetno se, ko jih je več tudi navadijo drugačnega ritma pa da ne morejo vedno dobit pozornosti, ko to hočejo in se naučijo počakat?!
Doma pa jaz skoz nebi bila, ker sem že bila tri leta pa se mi je skor sfuzlalo. Rabim še druge ljudi okrog sebe včas pa včas...
Lep deževen dan vam želim in veliko cartanja.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Jumpy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: velike družine
29.10.2008 8:04:26   
hariba
Mamice, napišite malo, kako vam pa kaj služba laufa s tako veliko družino?

Jaz začnem delat ob 7h,moj pa običajno ob 8h, zato on najmlajšo obleče in odpelje v vrtec.  Šolarji se sami zrihtajo in odidejo v šolo,zbudi jih običajno še moj,ker je še doma. Jaz pa pol po telefonu preverim,če so res vstali in se odpravljajo. V času pouka jejo taveliki kosilo v šoli, mala v vrtcu. Zdaj,ko so počitnice zvečer skuham za naslednji dan, pa tudi v času šole večkrat kaj skuham zvečer za naslednji dan,da potem vsi skupaj jemo,ko pridem domov,ker je mularija takrat ponavadi že lačna. Po malo v vrtec hodim jaz. No popoldan sem običajno še taxit vozim na izvenšolske dejavnosti velike. No tavelik gre,če ima v bližini kar z kolesom. Vsak dan si pač vzamem 2 uri,ko pustim vso posodo in umazane cunje pri miru in se posvetim le njim. V petek,ko bom prosta se bomo šli kopat,tako da malo nadoknadim tisto,ko med tednom ni veliko časa za druženje. No jaz malo v gospodinjaska dela vključujem tudi veliko mularijo,ima vsak svoje zadolžitve,napišem razpored za vsak tedenuser posted image . Določene stvari pa jaz postorim,ko vsi spijo in je mir. Tako,da pri nas kar gre,nisem pa šporhet tip ženske,zato si ne morem predstavljat,da ne bi imela službe,potrebujem še druge iziveuser posted image . Sem po rojstvu četrtega otroka celo malo pomislila nato,da bi še ostala doma vendar sem nato hitro pozabila,ker imam rada svojo službo,bi se biti doma kmalu naveličala.

Dodi jaz tebe tudi ful občudujem. Enkrat sem na nekem forumu videla vaše skupinske fotke. Čudoviti ste.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: velike družine
29.10.2008 8:33:02   
dodi
Dan!

Evoti...pri nas še vedno pada dež...vode že naraščajo in v nas je strah....user posted image user posted image

Nič me ni treba občudovati,sem vendar čisto navadna mama,ki ima malo več čmrljev okrog sebe.
Pa prav lepo se imamao in res si ne predstavljam,da bi katerega ne bilo.
Včasih me še vedno daje dojenčkodiš...user posted image user posted image in včasih sem kar fovš user posted image za vse tiste metuljče,pa brcike...pa pot v porodno,pa tisto prvo srečanje in tisti prvi pogled novorojenčka,pa tisti vonj,mehkoba in toplina...pa tiste učke,ki te gledajo med dojenjem z vsem zaupanjem sveta ...pa......bolje da neham...


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: velike družine
29.10.2008 9:09:47   
hariba
Dodi a ste imeli poplavo? Držim pesti,da ne bo nič hujšega in, da čimprej neha deževat. Pri nas sonček sije.

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: velike družine
29.10.2008 10:23:56   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Dan!

Evoti...pri nas še vedno pada dež...vode že naraščajo in v nas je strah....user posted image user posted image




SEM SE ZADNJI SLUŽBENO PRVIČ PELJALA MALO PO VAŠI STARI CESTO IN NISEM MOGLA VERJETI KOK ENE CESTE JE VODA ODNESLA.user posted image  upajmo, da se kaj takega ne bo več dogajalo.

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: velike družine
29.10.2008 10:31:02   
smotka lonib
IZVIRNO SPOROČILO: rumba


Mamice, napišite malo, kako vam pa kaj služba laufa s tako veliko družino?
Jaz ravno zaključujem porodniško in se vračam na delo. Me že kar stiska, ker bo zelo natrpan delavnik, nimamo pa nikogar, ki bi vsaj malo pomagal pri otrocih.user posted image


jest imam zelo natrpan urnik, ker delam dopoldne, popoldne in ponoči ali pa cel dan (12 ur čez vikend). pol pa še moj dela na dve izmeni. jest delam ponavadi dva dni dopoldne, pol pa kakšen dan popoldne, pa vmes 2 dni prosto, pol pa kakšne 3-4 nočne. Nočnih mi do 3 leta otroke starosti ne bi bilo treba ampak sem se odločila, da sem vsaj z njimi popoldne. če ne bi delala ponoči, bi več dni delala popoldne kot dopoldne.
ponavadi nimam časa niti za računalnik. pridejo pa dnevi, ko kakšno cunjo pustim v kotu in jo šele naslednji dan zlikam

_____________________________

Nejc 15.9.1995 (53cm, 3320g)
Vanja, 24.11.2000 (59cm, 4880g)
Zala 29.3.2007 (54cm, 3970g)


(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: velike družine
29.10.2008 11:19:42   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: dodi

Dan!

Evoti...pri nas še vedno pada dež...vode že naraščajo in v nas je strah....user posted image user posted image

Nič me ni treba občudovati,sem vendar čisto navadna mama,ki ima malo več čmrljev okrog sebe.
Pa prav lepo se imamao in res si ne predstavljam,da bi katerega ne bilo.
Včasih me še vedno daje dojenčkodiš...user posted image user posted image in včasih sem kar fovš user posted image za vse tiste metuljče,pa brcike...pa pot v porodno,pa tisto prvo srečanje in tisti prvi pogled novorojenčka,pa tisti vonj,mehkoba in toplina...pa tiste učke,ki te gledajo med dojenjem z vsem zaupanjem sveta ...pa......bolje da neham...



če sem odkrita mi zelo paše da smo iz lj, tukaj ni poplavuser posted image seveda pa otroci potrebujejo svež zrak, to jim pa omogočmo poleti na morju imamo prikolico tamuser posted image user posted image , pozimi in jeseni je pa krizauser posted image

user posted image jaz bi tudi z veseljem še bila vsaj 1× pa neupam

službe pa nimamuser posted image user posted image sem doma, sem jo iskala pa imajo vsi neke pomisleke, veliko otrok, nism ravno suhai.t.d

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: velike družine
29.10.2008 11:22:14   
anckabancka
Ojla! vidim, da nas je vedno več.

Tudi jaz te občudujem, Dodi! A imaš tamale otroke vse v vrtcu?
Jaz imam (samo) tri majhne mulčke in včasih komaj folgam. Ne vem kako bi bilo, če ne bi bila na porodniški. Tako imam dopoldan čas, da perem, kuham, pospravljam, likam, nakupujem... Popoldne pa se posvetim tamalim in možu. In prav uživam v tem ritmu. Jaz sem takoj zato, da ostanem doma. user posted image Pa z možem si zvečer kar dostikrat privoščiva varuško in greva ven, pa skupaj k maši... Tako, da nisem izolirana. Imam veliko fajn prijateljev pa cel kup žlahte z majhnimi otroki.

Dodi poznam ta občutek in noro željo po dojenčku, nosečnosti... Mene kmalu po porodu zagrabi vse od začetka. Zato pa je starejši star šele dobra 3 leta. user posted image Me zanima, če me bo čez par mesecev spet začelo matratiuser posted image

A vse delate poln delovni čas? Jaz razmišljam, da bi po vrnitvi v službo delala le 6 ur. No, bomo videli.

< Sporočilo je popravil anckabancka -- 29.10.2008 11:24:56 >


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu smotka lonib)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: velike družine
29.10.2008 15:47:20   
dodi
Dan!

Še kar dežuje in zunaj je temno kot ob 18 zvečer...user posted image

Jaz otrok nimam v vrtcu....so pri meni doma...pet jih hodi v šolo,ostalih pet pa je doma...sedaj do aprila imam še porodniškouser posted image user posted image

Stvari delamo skupaj in kar lepo sfolgamo...otroci so pridni in radi pomagajo,tako da me včasih zelo zelo presenetijo in kaj naredijo...pohvalit jih moram...so samostojni in upam,da lepo vzgojeni,čeprav včasih nas obišče tudi sestrična trmica in potem se jo kar malo trudimo da jo spravimo iz naše hiše...user posted image user posted image user posted image

Se javim zvečer...napadajo me....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: velike družine
29.10.2008 17:13:18   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: dodi


Včasih me še vedno daje dojenčkodiš...user posted image user posted image in včasih sem kar fovš user posted image za vse tiste metuljče,pa brcike...pa pot v porodno,pa tisto prvo srečanje in tisti prvi pogled novorojenčka,pa tisti vonj,mehkoba in toplina...pa tiste učke,ki te gledajo med dojenjem z vsem zaupanjem sveta ...pa......bolje da neham...



Kako lepo si tole napisalauser posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: velike družine
30.10.2008 18:04:30   
sliva10


IZVIRNO SPOROČILO: dodi


Včasih me še vedno daje dojenčkodiš...user posted image user posted image in včasih sem kar fovš user posted image za vse tiste metuljče,pa brcike...pa pot v porodno,pa tisto prvo srečanje in tisti prvi pogled novorojenčka,pa tisti vonj,mehkoba in toplina...pa tiste učke,ki te gledajo med dojenjem z vsem zaupanjem sveta ...pa......bolje da neham...



Tudi mene daje....imamo jih 6 (jaz sem 4 rodila dvem sem mačeha, živimo skupaj, v glavnem vseh 6 je mojih kar se skrbi tičeuser posted image )

Na okolico se neoziram, mi nič ne pomagajo, komentarjev pa tudi ne rabimuser posted image


_____________________________

Mame so kot angeli na preizkušnji

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: velike družine
30.10.2008 23:40:14   
hariba
A se vaši kaj stepejo? Pri nas so kar pogosto borbe na sporedu,v 99 % zaradi tega kdo bo na pc.

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: velike družine
31.10.2008 7:30:38   
lumpa6
IZVIRNO SPOROČILO: sliva10



IZVIRNO SPOROČILO: dodi


Včasih me še vedno daje dojenčkodiš...user posted image user posted image in včasih sem kar fovš user posted image za vse tiste metuljče,pa brcike...pa pot v porodno,pa tisto prvo srečanje in tisti prvi pogled novorojenčka,pa tisti vonj,mehkoba in toplina...pa tiste učke,ki te gledajo med dojenjem z vsem zaupanjem sveta ...pa......bolje da neham...



Tudi mene daje....imamo jih 6 (jaz sem 4 rodila dvem sem mačeha, živimo skupaj, v glavnem vseh 6 je mojih kar se skrbi tičeuser posted image )

Na okolico se neoziram, mi nič ne pomagajo, komentarjev pa tudi ne rabimuser posted image


kok so pa stariuser posted image

(odgovor članu sliva10)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?