|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: goljufija
23.10.2008 13:45:15   
tina a
Ampak PSP stane 170€.

Je poleg tega kupil še kaj?

Drugače pa je kazen primerna ... mogoče bi mogla trajat malček dlje časa in ne samo 1 mesec.

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: goljufija
23.10.2008 13:46:19   
Anonimen
Meni se pa ne zdi prav da mu bosta čez en mesec dala stvar ki jo je kupil z krajo. Mislm k poba je pršu do tega kar je hotel. Mal na težji način sicer kot si je zamislil, ampk dobil pa bo čez mesec svoje. Tako da ne razumem čist kazni. Meni se sploh ne zdi kazen. Pri meni vem da nebi vžgala kot najstniciuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: goljufija
23.10.2008 13:48:11   
sanja nk.
ja kupil je psp , potem škatlo za noter spravit psp , pa 2 igri, vem da tisti dan je malo manjkalo da ga nisem vrgla čez okno , sam kaj k je res predrag za kaj takega......

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: goljufija
23.10.2008 13:51:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

ja kupil je psp , potem škatlo za noter spravit psp , pa 2 igri, vem da tisti dan je malo manjkalo da ga nisem vrgla čez okno , sam kaj k je res predrag za kaj takega......


Zakaj ga pa ne vrnes?

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: goljufija
23.10.2008 13:52:14   
sanja nk.
še zmeraj lahko nesem psp nazaj v bof , če bom vidla , da ne upošteva kazni, tako kot treba, kar tudi sam ve........, drugače je pa kazen čisto dovolj velika, bo moral doma veliko narediti, zdej k je jesen........, 

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: goljufija
23.10.2008 13:56:48   
KimPossible
Meni se zdi kazen absolutno premila. Sploh v točki, da bo dobil PSP po preteku kazni.

In kakorkoli, da izhajamo iz predpostavke, da je treba otrokom zaupati, bi lahko imela malo več pameti, ker dvodnevni izlet za 12 letnike brez pisnega obvestila šole? Ne morem verjeti, da ste tako naivni ali pa pač enostavno preleni, da bi se globlje ubadali s svojimi otroki.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: goljufija
23.10.2008 13:58:52   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: KimPossible

Meni se zdi kazen absolutno premila. Sploh v točki, da bo dobil PSP po preteku kazni.

In kakorkoli, da izhajamo iz predpostavke, da je treba otrokom zaupati, bi lahko imela malo več pameti, ker dvodnevni izlet za 12 letnike brez pisnega obvestila šole? Ne morem verjeti, da ste tako naivni ali pa pač enostavno preleni, da bi se globlje ubadali s svojimi otroki.



To se  mi pa zdi kar malo huda obtožba.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu KimPossible)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: goljufija
23.10.2008 14:00:34   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

ja kupil je psp , potem škatlo za noter spravit psp , pa 2 igri, vem da tisti dan je malo manjkalo da ga nisem vrgla čez okno , sam kaj k je res predrag za kaj takega......


Mi smo ga sinu kupil za 10 rd. Pod mi štejem - babico&dedka, teto&strica, moji 2 sestrični, moja sis, pa prababica, pa moj dragi in jaz.

Tak da vem kolk je to velik. Je pa 2 leti prosil zanj.


< Sporočilo je popravil tina a -- 23.10.2008 14:01:31 >


_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: goljufija
23.10.2008 14:02:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: KimPossible

Meni se zdi kazen absolutno premila. Sploh v točki, da bo dobil PSP po preteku kazni.

In kakorkoli, da izhajamo iz predpostavke, da je treba otrokom zaupati, bi lahko imela malo več pameti, ker dvodnevni izlet za 12 letnike brez pisnega obvestila šole? Ne morem verjeti, da ste tako naivni ali pa pač enostavno preleni, da bi se globlje ubadali s svojimi otroki.



To se  mi pa zdi kar malo huda obtožba.


Ja, in to taka, ki definitivno nazaj lahko prileti kot bumerang.

Ma dvakrat se okrog obrneš, pa verjamem, da te že doleti ena taka "biserna" od teh najstnikov.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: goljufija
23.10.2008 14:02:46   
sanja nk.
prva star nobeden mi ne bo učital da se ukvarjava z svojimi otroki, z možev se kar naprej ukvarjava z njima, za šolo, šport, izleti , veliko se pogovrajamo in res ne morem verjeti da je to naredil, glede tega sva bila res prenaivna , pa saj veš učimo se iz izkušenj, pa še nikoli se nama ni zlagal in zmeraj je dobil denar za šolo in zmeraj je vse dražalo..........

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: goljufija
23.10.2008 14:04:35   
KimPossible
Ja, se strinjam, da ne vemo, kaj nas čaka v življenju. Mogoče tudi moja ne bo ravno angelček v puberteti.

Ampak ob vseh pripetijah v svetu okoli nas je potrebno biti skrajno previden. Sploh pa je 200 EUR tretjina moje plače in skoraj zagotovo lahko zatrdim, da je ne bi dala kar tako otroku.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: goljufija
23.10.2008 14:07:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.
in zmeraj je dobil denar za šolo in zmeraj je vse dražalo..........


No, recimo ...user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: goljufija
23.10.2008 14:07:32   
KimPossible
Sanja, zadnje, kar je bil namen mojega sporočila je bilo, da te žalim ali obtožujem česa. Če si zastavljeno razumela tako, se ti opravičujem. To vsekakor ni bil moj namen.

Ampak priznati pa je treba, da nemalo staršev vzame teh 200 EUR iz denarnice, samo da je mir pri hiši.


(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: goljufija
23.10.2008 14:08:01   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: KimPossible
Ampak ob vseh pripetijah v svetu okoli nas je potrebno biti skrajno previden. Sploh pa je 200 EUR tretjina moje plače in skoraj zagotovo lahko zatrdim, da je ne bi dala kar tako otroku.


Ma te pa kje drugje "uhvati", res nikoli ne veš.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu KimPossible)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: goljufija
23.10.2008 14:09:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: KimPossible

Meni se zdi kazen absolutno premila. Sploh v točki, da bo dobil PSP po preteku kazni.

In kakorkoli, da izhajamo iz predpostavke, da je treba otrokom zaupati, bi lahko imela malo več pameti, ker dvodnevni izlet za 12 letnike brez pisnega obvestila šole? Ne morem verjeti, da ste tako naivni ali pa pač enostavno preleni, da bi se globlje ubadali s svojimi otroki.



To se  mi pa zdi kar malo huda obtožba.


Tudi meni.

Mene samo neki zanima: kaj lahko privede otroka do tega, da se gre tako zlagat in "prigoljufat" 200 evrov? Mislim, kje vmes se izgubi en člen, da se otrok "ne upa" o tem, kaj želi, pogovoriti s starši in najti nekako skupno rešitev? Mislim, kako priti do tistih 200 evrov? To me zanima. In se mi smili tak otrok in upam, da se mojemu ne bo treba nikoli takole lagati.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: goljufija
23.10.2008 14:09:53   
sanja nk.
sej vem kaj si hotela povedati , vem da to veliko denarja , zakaj pa misliš da smo počeli vse to , če bi blo to 10 eurov ne bi rekla nič , vendar pa je bilo to več kot 200 eurov, in tudi to vem da je to tretjine plače od nekoga......

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: goljufija
23.10.2008 14:11:11   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

ja je kupil , ker imam to stavr zaplenjeno v omari




Jaz sploh ne razumem, kako ti na kraj pameti pride mu to po kazni vrnit nazaj? Ukradeno  stvar (tvoj denar je ukradel, a ne) bi mu vrnila revčku bogemu, ki ni mogel mater prepričat počasi, kar bi se zihr dalo na kak prijazen način, ampak je hotel v hipu imet, kar si je zamislil, četudi s krajo in lažjo, vrnila bi mu????? Ne, ne štekam. Skozi okno bi moral frčat isti hip, saj to ni več tvoj denar, njemu pa bi šele tisti hip ta denar nekaj pomenil, ko bi videl, kaj pomeni,d a ti nekdo denar, stvar "ukrade", kaj pomeni to na lastni koži.....pa še vrnit bi ti moral tebi denar, to itak in kot prvo, da bi pogruntal, kaj pomeni krasti. Tako bi jaz naredila.
Premila kazen? Lepo te prosim! Ni revež. Prav nič se mu nisi smilila ne ti, ne oče, ko vama je denar vzel, pravzaprav sta ga prav malo brigala, kvčjemu ga je skrbelo, da ne bi dobil kazni, samo to, sicer se je požvižgal na vaju.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: goljufija
23.10.2008 14:11:58   
KimPossible
Sanja, poglej, problem je tu: tolerirala bi pa laganje za 10 EUR?

V čem je potem bistvena razlika? Če zanemarimo višino zneska?

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: goljufija
23.10.2008 14:12:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Mene samo neki zanima: kaj lahko privede otroka do tega, da se gre tako zlagat in "prigoljufat" 200 evrov? Mislim, kje vmes se izgubi en člen, da se otrok "ne upa" o tem, kaj želi, pogovoriti s starši in najti nekako skupno rešitev? Mislim, kako priti do tistih 200 evrov? To me zanima. In se mi smili tak otrok in upam, da se mojemu ne bo treba nikoli takole lagati.


Nikjer. To je obdobje. To je podobno kot male kraje po trgovinah, npr.

Jaz sem tudi kradla čokolade po trgovinah. Kar tako, za filing. Pa si si jih lahko kupila. Najbrž mi je adrenalin dvigovalo. Pa UHU lepilo smo tudi kradli, se še dobro spomnim.
Po moje je to nekaj takega. To je obdobje enega takega sprobavanja nečesa nedovoljenega.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: goljufija
23.10.2008 14:13:14   
sanja nk.
ja volga s tem psp-jem smo imeli mi doma že prej probleme , ker ga je hotel imeti na vsak način , pa je ravno takrat dobil nov računalnik, pa ga nisva kupila iz principa da vse pa ne bo dobil, lahko bi nama vse povedal saj nama zmeraj , zdej se mu je šlo bolj za to ali mu rata ali pa ne, je pa mogoče res tudi to da je mlajši zmerja bil bolj zahteven kot starejši in je zmeraj hotel vse imeti....................


(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: goljufija
23.10.2008 14:14:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Jaz sploh ne razumem, kako ti na kraj pameti pride mu to po kazni vrnit nazaj? Ukradeno  stvar (tvoj denar je ukradel, a ne) bi mu vrnila revčku bogemu, ki ni mogel mater prepričat počasi, kar bi se zihr dalo na kak prijazen način, ampak je hotel v hipu imet, kar si je zamislil, četudi s krajo in lažjo, vrnila bi mu????? Ne, ne štekam. Skozi okno bi moral frčat isti hip,


Ja, s tem se strinjam. Reagirati je treba burno in take stvari zatreti v kali.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: goljufija
23.10.2008 14:14:49   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Mene samo neki zanima: kaj lahko privede otroka do tega, da se gre tako zlagat in "prigoljufat" 200 evrov? Mislim, kje vmes se izgubi en člen, da se otrok "ne upa" o tem, kaj želi, pogovoriti s starši in najti nekako skupno rešitev? Mislim, kako priti do tistih 200 evrov? To me zanima. In se mi smili tak otrok in upam, da se mojemu ne bo treba nikoli takole lagati.


Nikjer. To je obdobje. To je podobno kot male kraje po trgovinah, npr.

Jaz sem tudi kradla čokolade po trgovinah. Kar tako, za filing. Pa si si jih lahko kupila. Najbrž mi je adrenalin dvigovalo. Pa UHU lepilo smo tudi kradli, se še dobro spomnim.
Po moje je to nekaj takega. To je obdobje enega takega sprobavanja nečesa nedovoljenega.


Ja, saj je res verjetno. UHU ste pa šnofali potem?

ne, saj ni treba odgovorit, da se tema ne poserje.

Samo res, s tem se pa strinjam, kot je ena rekla? A krajo 10 evrov bi pa tolerirala? Tukaj tudi jaz vidim problem.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: goljufija
23.10.2008 14:14:55   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Mene samo neki zanima: kaj lahko privede otroka do tega, da se gre tako zlagat in "prigoljufat" 200 evrov? Mislim, kje vmes se izgubi en člen, da se otrok "ne upa" o tem, kaj želi, pogovoriti s starši in najti nekako skupno rešitev? Mislim, kako priti do tistih 200 evrov? To me zanima. In se mi smili tak otrok in upam, da se mojemu ne bo treba nikoli takole lagati.


Sama vidim dva možna vzroka:
1. res ni komunikacije, otrok nima nič, starši ga ne razumejo in se poslužuje skrajnih metod (takih je zelo malo)

2. otroku je več ali manj dopuščeno vse, vse dobi, vse se mu ustreže, maksimalno se ukvarjajo z njim, svet se vrti okrog njega cel čas, vendar otrok ne prenese, da kaj ni po njegovo, da česa kdaj takoj ne dobi, ali pa mu je preprosto dolgčas in poskuša adrenalinske reči, ker se mu sicer ni treba z ničemer ukvarjat, niti s samim sabo ne, pa ker nima nobenih meja pravih postavljenih, pač proba, kje bi kakšno mejo našel. In gre dlje in dlje....evo, takih srečujemo v modernih časih učitelji na tone, žal, žal, žal, žal......

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: goljufija
23.10.2008 14:15:12   
tina a
Kaj pa če bi ga vseeno vrnila v BOF?



_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: goljufija
23.10.2008 14:16:07   
blaža
Jaz sploh ne razumem, kako ti na kraj pameti pride mu to po kazni vrnit nazaj? Ukradeno stvar (tvoj denar je ukradel, a ne) bi mu vrnila revčku bogemu, ki ni mogel mater prepričat počasi, kar bi se zihr dalo na kak prijazen način, ampak je hotel v hipu imet, kar si je zamislil, četudi s krajo in lažjo, vrnila bi mu????? Ne, ne štekam. Skozi okno bi moral frčat isti hip, saj to ni več tvoj denar, njemu pa bi šele tisti hip ta denar nekaj pomenil, ko bi videl, kaj pomeni,d a ti nekdo denar, stvar "ukrade", kaj pomeni to na lastni koži.....pa še vrnit bi ti moral tebi denar, to itak in kot prvo, da bi pogruntal, kaj pomeni krasti. Tako bi jaz naredila.
Premila kazen? Lepo te prosim! Ni revež. Prav nič se mu nisi smilila ne ti, ne oče, ko vama je denar vzel, pravzaprav sta ga prav malo brigala, kvčjemu ga je skrbelo, da ne bi dobil kazni, samo to, sicer se je požvižgal na vaju.



Se podpišem pod to. Ni varjante, da mu ga vrnem. Pol bo vedel, da če drugič spet kaj zmakne, al se zlaže, da potrpi dva tri tedne, pa dobi kar hoče. itak ni tako hudo, si bo mislil. Malo panike, pa dobim, kar hočem.

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?