|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: goljufija
25.10.2008 12:29:55   
Gina
Aja, picola, jaz teh odogovorov že nekaj časa ne pišem sanji, ker pri njej jasno vidim, da ne more drugače gledat na svet, enostavno ne more, niti si ne more pomagat, zelo močno čuti tako, kot čuti....pišem skoraj vselej nazaj repliko za druge, za tiste, ki pa morda vidijo nek point v zadevi.

Kar se tiče tega, kaj menim o drugih, je najbrž res težko dojet, da mi je popolnoma vseeno, kaj si kdo misli o meni. A veš, meni so to od malega govorili, da je to najmanj pomembna zadeva v življenju in fajn je biti tako vzgojen, ker v lajfu je to res popolnoma nepomembno. Že tako je dosti bureka in naporov, da če bi se človek še s tem ukvarjal, bi bilo pa res meni osebno grozno. Zato tega, če si nekdo nekaj o meni misli ne morem vzeti kot osebni problem. Nekdo me ima rad, nekdo ne, in niti si ne želim, da bi me vsi ljubili ali mislili o meni kaj lepega. če me majo radi, je fajn, če me ne, pa itak od tega ni nobene škode. Kako bi lahko imela neko škodo, če me recimo ti ne ljubiš? Ne štekam. In tudi obratno je res, da večino ljudi jemljem za fajn ljudi, dokler mi glih ne vem kaj hudega ne naredijo. pa še potem zelo hitro pozabim in čim naredijo nekaj lepega, jih jemljem spet za fajn ljudi. To zaradi sebe delam, ker a veš kako je težko živet, če koga ne maraš. Pa to je grozno, da ti okupira misli. ne maram biti tako od daleč upravljana od nekoga, torej imam raje večino ljudi rada. IN to fajn funkcionira. Verjamem pa ti, da najbrž redko koga takega poznaš, pa da ti je to težko v resnici čutit, da je to možno. Če boš svoje otroke striktno učila, da je mnenje drugih o tebi brez teže, da od tega ne more biti odvisno njihovo samospoštovanje, boš doživela svoje otroke take, kot sem jaz. Lahko probaš.

Pa še nekaj, zakaj dojemaš klepetanje za kreganje ali kaj vem za kaj? Jaz vse klepetanje na forumu dojemam kot klepetanje, ap četudi do nezavesti. Tukaj sem zaradi klepetanja, zaradi tega, ker so mi ljudje zanimivi in mi je zabavno. Če bi to dojemala kot kreganje ali žaljenje, ne bi bila tukaj. Enkrat je mič nekje napisala, da bere zato, da se kaj nauči ali nekaj takega. Pa da včasih potem rahlo spremeni mnenje, ker vidi še drugi point. Evo, jaz sem čisto ista. Vedno dopuščam možnost, da me prepričaš, da mi razložiš zakaj, kako in kaj. Ful mi je fajn videti v druge možgane zakaj tako razmišljajo kot razmišljajo in če mi ne razložijo, ne morem razumeti, zakaj tako razmišljajo. Ko mi enkrat razložijo svoj point, razumem. Al pa tudi ne. Odvisno ali se mi zdi smiseln ali ne. A ni pri vseh enako?

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: goljufija
25.10.2008 12:46:30   
sanja nk.
no comment gina!! user posted image

dej reč še da je psihopat......okey

po tem kar sem do zdej izvedela iz tvojih postov bi lahko napisala marsikaj pa ..........zakaj ubistvu bi
rečem lahko samo to da ne živiš z dvema najstnikoma, upam da nekoč boš pa boš takart malo drugače razmišljala, pač mladost je preizkušanje mej, nezavedanje posledic, odraščanje in učenje na napakah........., nato pride kazen če je potrebno ................., važno je to da vem da ni tak kot si ti misliš in sem vse tudi že povedala, bi pa že sumila, če se ne bi zavedal kaj je naredil in mu ne bi bilo žal , še  enkrat ni razvajen in ni tak kot si ga predstavljaš, pač je naredil napako , ker je pa zmeraj iznajdljiv kar se pa tiče da hoče imeti vse takoj da ga nič ne razveseli se pa čist motiš, ta psp je hotel imeti že pred 1 letom pa je njpraj dobil playstatin 3 , potem nov računalnik pa ipod, tko da sva rekla da mu ga kupiva za novo leto, pa se je pač poskusil dokopati do njega...........aja pa zakaj mu kupiva vse to , ker v teh napravah bolj uživa očka kot pa onuser posted image user posted image ,,,,

jst tebe kot mamo ne sodem sam če hočeš od njih samo perfekcijo , potem bodo gagal...........pa ne zamerit

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: goljufija
25.10.2008 12:57:16   
Gina
Joj, sanja,a ja, a to sem napisala, da je psihopat.... a je s tabo vse ok, eh pa ta preobčutljivost človeška?

Pa še to, jaz živim z dvema najstnikoma, pa še z enim mlajšim otrokom poleg teh dveh.user posted image user posted image

Kraja in laž sta pa daleč od perfekcije in ja, jaz kraje in laži ne toleriram, pa četudi zaradi tega revčki "trpijo".

< Sporočilo je popravil Gina -- 25.10.2008 13:00:11 >

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: goljufija
25.10.2008 13:11:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Aja, picola, jaz teh odogovorov že nekaj časa ne pišem sanji, ker pri njej jasno vidim, da ne more drugače gledat na svet, enostavno ne more, niti si ne more pomagat, zelo močno čuti tako, kot čuti....pišem skoraj vselej nazaj repliko za druge, za tiste, ki pa morda vidijo nek point v zadevi.

Kar se tiče tega, kaj menim o drugih, je najbrž res težko dojet, da mi je popolnoma vseeno, kaj si kdo misli o meni. A veš, meni so to od malega govorili, da je to najmanj pomembna zadeva v življenju in fajn je biti tako vzgojen, ker v lajfu je to res popolnoma nepomembno. Že tako je dosti bureka in naporov, da če bi se človek še s tem ukvarjal, bi bilo pa res meni osebno grozno. Zato tega, če si nekdo nekaj o meni misli ne morem vzeti kot osebni problem. Nekdo me ima rad, nekdo ne, in niti si ne želim, da bi me vsi ljubili ali mislili o meni kaj lepega. če me majo radi, je fajn, če me ne, pa itak od tega ni nobene škode. Kako bi lahko imela neko škodo, če me recimo ti ne ljubiš? Ne štekam. In tudi obratno je res, da večino ljudi jemljem za fajn ljudi, dokler mi glih ne vem kaj hudega ne naredijo. pa še potem zelo hitro pozabim in čim naredijo nekaj lepega, jih jemljem spet za fajn ljudi. To zaradi sebe delam, ker a veš kako je težko živet, če koga ne maraš. Pa to je grozno, da ti okupira misli. ne maram biti tako od daleč upravljana od nekoga, torej imam raje večino ljudi rada. IN to fajn funkcionira. Verjamem pa ti, da najbrž redko koga takega poznaš, pa da ti je to težko v resnici čutit, da je to možno. Če boš svoje otroke striktno učila, da je mnenje drugih o tebi brez teže, da od tega ne more biti odvisno njihovo samospoštovanje, boš doživela svoje otroke take, kot sem jaz. Lahko probaš.

Pa še nekaj, zakaj dojemaš klepetanje za kreganje ali kaj vem za kaj? Jaz vse klepetanje na forumu dojemam kot klepetanje, ap četudi do nezavesti. Tukaj sem zaradi klepetanja, zaradi tega, ker so mi ljudje zanimivi in mi je zabavno. Če bi to dojemala kot kreganje ali žaljenje, ne bi bila tukaj. Enkrat je mič nekje napisala, da bere zato, da se kaj nauči ali nekaj takega. Pa da včasih potem rahlo spremeni mnenje, ker vidi še drugi point. Evo, jaz sem čisto ista. Vedno dopuščam možnost, da me prepričaš, da mi razložiš zakaj, kako in kaj. Ful mi je fajn videti v druge možgane zakaj tako razmišljajo kot razmišljajo in če mi ne razložijo, ne morem razumeti, zakaj tako razmišljajo. Ko mi enkrat razložijo svoj point, razumem. Al pa tudi ne. Odvisno ali se mi zdi smiseln ali ne. A ni pri vseh enako?


user posted image user posted image user posted image ,zelo lepo napisano.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: goljufija
25.10.2008 13:39:32   
kaya2007
kar se pa tiče da hoče imeti vse takoj da ga nič ne razveseli se pa čist motiš, ta psp je hotel imeti že pred 1 letom pa je njpraj dobil playstatin 3 , potem nov računalnik pa ipod, tko da sva rekla da mu ga kupiva za novo leto, pa se je pač poskusil dokopati do njega...........aja pa zakaj mu kupiva vse to , ker v teh napravah bolj uživa očka kot pa on ,,,,


no, pri tem se pa ne bom postavila na tvojo stran. dokaz, da ga nič zares ne razveseli, je prav to. kupite mu računalnik, playstation, ipod-vse v enem letu in mulc še ni zadovoljen, nujno je treba priti še do psp-ja??? mislim, da se je treba nad tem pa malo zamisliti, veš...in oče ni noben izgovor, mene tudi veselijo vse te napravice, pa si vseeno ne kupim vseh, pa tudi tamali jih ne bom. eno mejo je treba vseeno narediti, nujno! jaz sem imela veliko stvari kot otrok, vsega pa spet ne. no, moj polbrat pa je podobno kot tvoj sin imel vse kar si je izmislil...in se mu to tudi precej pozna, pa ne v pozitivnem smislu!
vsi psihologi pravijo, da je bistvo, da v otroku ustvariš željo, pričakovanje...ne pa da greš v šoping kot zabavo, kar je itak značilno za potrošniško družbo v katero nas peljejo...

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: goljufija
25.10.2008 14:33:16   
sanja nk.
no če pa živiš potem z dvema  najstnikoma pa oprosti sem se pač zmotila gina,
sam še zdej vam ni jasno smo čist skrenil iz teme, JAST SEM SPARŠEVALA KAKO BI REAGIRALI NE PA DA UCENJUJETE MOJEGA TAMALGA, PA VN POTEGNETE KAJ PA VSE MOGOČE JE ..........,

kaya 2007: ne sej je mulc z vsako stvarjo zadovoljen, pa tut to sem mal narobe napisala, i poda si je kupil sam, računalnik nov rabi, playstation 3 je kupil oče da ga bosta z bratom skupaj igrala in seveda tudi on, psp je pa težil pa sva mu potem pomladi ko je kupil ipoda povedala da zakaj si ga pa zdej ni kupil pa je rekel da bo psp pač kupil kasneje, potem je bilo poletje in mer pred temi tehološkimi čudesi zdaj je pa prišel v šolo in videl da ga ima par sošolcev in pač panika da ga hoče imeti ker bi potem igral eden proti drugemu in  ker je dobil letos že cel kup tehnologije in drugih stavri sva rekla da ne, potem pa je pač naredil.........

In če mi lahko zdej že nehate govorit da smo ne vem čista materialna družina ki gleda sam to na kaj ima, ker taki pa spet nismo, pač imam v hiši tri moške in jim gredo po glavi tehnikalije, če bi imela pa hčerke bi pa za obleke in podobne stvari non stop dajala..........., kar se pa tiče modernih družin to so ljudje ki gredo namesto za vikend kam v naravo raje po shopping centrih in kljub temu da nimajo denarja gledajo in sanjajo kaj bi imel...., pri nas je pač drugače, ko kaj rabimo kupimo brez brezveznih ogledovanj, izlet nam ni shopping center ker nas za vikend nikoli ni v mestu................ostalo pa že vse piše............pa mogoče ste dobil drugačen vtis jst sem povzela celo leto ker čez dan se pogovarjamo čisto druge stavri in ne mislit da skoz teži kaj bi imel................


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: goljufija
25.10.2008 14:51:28   
kaya2007
kaya 2007: ne sej je mulc z vsako stvarjo zadovoljen, pa tut to sem mal narobe napisala, i poda si je kupil sam, računalnik nov rabi, playstation 3 je kupil oče da ga bosta z bratom skupaj igrala in seveda tudi on


aja, potem pa uredu...nintendo wii je drugač tudi full zanimiv, pa še kakšen iphone ali blackberry user posted image  user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: goljufija
25.10.2008 14:54:36   
Anonimen
Sanja,ce lahko samo tolk vzkocim,imam 2punci,ena je sicer se dojencek,velika ima13let,in je ravn tako mahnjena na tehniko,tako da ne mislit,da si punce zelijo samo sminke in lepe oblekceuser posted image .

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: goljufija
25.10.2008 15:08:36   
sanja nk.
sej vem da bo to izpalo zdaj do konca noro, sam starejši in mož že ogledujeta tut ta wii al kaj je že in naj bi ga mož v kratkem tudi kupil....-to je pa zdej neka 3d konzula za igranje .., zdej vsaj vem po komu sta tamala dva ...........po očetu..........user posted image user posted image , sej vemmm trije otroci v hišiiiii,





(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: goljufija
25.10.2008 21:59:31   
Anonimen
Joj, otrok je PRVIČ naredil neumnost, pa ga vidite že kot problematičnega, pa mamilaša, pa nevemkaj še. Iz enega udarca ste naredile pretepanje, iz kupljenih igrač pa razvajenca.


Da.

Dobil je ze en kup dragih tehnicnih igrack (PC, Playstation, pa se neki) v kratkem csau in se vedno ni zadovoljen. Pa ne mi rect, da brez psp-ja ne more zivet? Ma nehaj no. Ce to ni razvajenost, kaj pa je user posted image .

In prvic, ko ni dobil želene igrace, je moral lagat in goljufat.
In na vse to je mama ponosna?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: goljufija
25.10.2008 22:05:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Joj, otrok je PRVIČ naredil neumnost, pa ga vidite že kot problematičnega, pa mamilaša, pa nevemkaj še. Iz enega udarca ste naredile pretepanje, iz kupljenih igrač pa razvajenca.


Da.

Dobil je ze en kup dragih tehnicnih igrack (PC, Playstation, pa se neki) v kratkem csau in se vedno ni zadovoljen. Pa ne mi rect, da brez psp-ja ne more zivet? Ma nehaj no. Ce to ni razvajenost, kaj pa je user posted image .

In prvic, ko ni dobil želene igrace, je moral lagat in goljufat.

In na vse to je mama ponosna?




Predvsem to.
Razvajen je pa zato ker se njegova mama smeje njegovi iznajdljivosti(pred njim) in je na to še ponosna. Razvajen v smislu da mu je itak odpuščeno vse ker je pač otrok pa še iznajdljiv povrh vsega. Upam vsaj da premorete dovolj premoženja da mu za 18 roj. dan kupte en 200konjski avto s katerim bo divjal po slovenskih cestah, da ne bo revež kje rabu na maturanca hodit na enoletni izlet po kitajski.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: goljufija
25.10.2008 22:08:44   
Anonimen
Predvsem to.


Ja, predvsem to.
Otroka se razumem, da je tak in drugacen, da preizkusa meje, mame pa ne.

Fina lekcija. Mal bo pometal, pac na pocitnice ne bo sel (saj itak bo dezevalo user posted image ), stvar pridobljeno z goljufijo obdrzi, mama je pa se ponosna? Bom rekla samo to, da ne jamrat naslednjic.

Pa sem prva, ki sem za dialoge in kompromise, kjer se le da. Ampak v pet procentih obvelja moja absolutna volja. Brez debate in brez moznosti ugovora. Pika.
In otroku delas medvedjo uslugo, ker mu ne postavis meje. Samo zmedla si ga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: goljufija
25.10.2008 22:10:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Joj, otrok je PRVIČ naredil neumnost, pa ga vidite že kot problematičnega, pa mamilaša, pa nevemkaj še. Iz enega udarca ste naredile pretepanje, iz kupljenih igrač pa razvajenca.


Da.

Dobil je ze en kup dragih tehnicnih igrack (PC, Playstation, pa se neki) v kratkem csau in se vedno ni zadovoljen. Pa ne mi rect, da brez psp-ja ne more zivet? Ma nehaj no. Ce to ni razvajenost, kaj pa je user posted image .

In prvic, ko ni dobil želene igrace, je moral lagat in goljufat.
In na vse to je mama ponosna?




Ma, jaz ne gledam tako. Fant je le star 12 let. Pri 12-ih so otroci zelo dovzetni na zunanje vplive- sploh vrstnikov. Jaz bi rekla, da je pač poskusil. Zdaj je na starših, da ob tej, prvi, priliki zadevo poštimajo tako, da se to ne bo več dogajalo. In kakor si bodo naredili, tako bodo imeli. Vsaj po prebranem sodeč, so se prvič spopadli s tako situacijo. Ni mi za obsojat vse povprek.user posted image

P.S. Za PSP sem pa tud napisala, da ga ne bi dobil. To pa se strinjam s tabo mič.user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 25.10.2008 22:11:25 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: goljufija
25.10.2008 22:10:40   
CatJa
sej vemmm trije otroci v hišiiiii



Točno tako kot si rekla. In ena trapasta mati, ki jih ponosno treplja po glavah.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: goljufija
25.10.2008 22:12:19   
Anonimen
Ni mi za obsojat vse povprek


Kaj bi pa ti rekla na to, da je mati ponosna na tako dejanje in da ji je vse smesno (ceprav nekaj humorne distance nikoli ne skodi)?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: goljufija
25.10.2008 22:13:18   
kaya2007
ok, meni pa od vsega skupaj samo še to ni jasno, zakaj je sanja tole sploh dala na forum, če nikjer ne vidi problema? da nas malo heca mogoče? user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: goljufija
25.10.2008 22:14:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

ok, meni pa od vsega skupaj samo še to ni jasno, zakaj je sanja tole sploh dala na forum, če nikjer ne vidi problema? da nas malo heca mogoče? user posted image



Ja da se pohvali z iznajdljivostjo sina no. Kaj ti ni jasnouser posted image
Pa saj da se predstavi kot mati bodočega slovenskega politika al pa "tajkuna"user posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: goljufija
25.10.2008 22:14:50   
Anonimen
zakaj je sanja tole sploh dala na forum, če nikjer ne vidi problema?


Zgolj predpostavka.
Da je lahko ponosna na svojega sina.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: goljufija
25.10.2008 22:19:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ni mi za obsojat vse povprek


Kaj bi pa ti rekla na to, da je mati ponosna na tako dejanje in da ji je vse smesno (ceprav nekaj humorne distance nikoli ne skodi)?


da se ji je zmešalo od hudega?user posted image  user posted image

zdaj je verjetno res že smešno, ko pogledaš nazaj. saj se midva z mojim tudi včasih komaj zadrživa, ko naju hoče mulc obrnit. jaz bi verjetno npr. na forumu isto tko reagirala, da bi se smejala, sploh kadar mi je hudo, se zatečem v smeh. samo tega otroku ne smeš pokazat. kazen, da na koncu dobi igračo, po mojem mišljenju, ni pravilna. tolk je pa le star, da loči med dobrim in slabim dejanjem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: goljufija
25.10.2008 22:22:18   
Anonimen
da se ji je zmešalo od hudega?user posted image  user posted image

zdaj je verjetno res že smešno, ko pogledaš nazaj.

samo tega otroku ne smeš pokazat. kazen, da na koncu dobi igračo, po mojem mišljenju, ni pravilna.


user posted image user posted image

Ja, se strinjam.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: goljufija
25.10.2008 22:40:05   
benika
Ok, pol ure sem se prebijala skozi tole kolobocijo in ugotovila le eno...da pojma nimam, kaj je to pspuser posted image  A bi me lahko kakšna prosim razsvetlilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: goljufija
25.10.2008 22:43:22   
Anonimen
kaj je to psp


http://si.playstation.com/psp/

Prenosni playstation za igranje igric.

No, to mi je zadnjic povedal en mulc. Samo da ga mama noce kupit in da bo treba do nadaljnjega igrati stare dosadne igrice user posted image  (samo ne vem, kako je bilo ime cudu pred psp).

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: goljufija
25.10.2008 22:43:29   
kaya2007
kaj je to psp A bi me lahko kakšna prosim razsvetlila


http://si.playstation.com/psp/

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: goljufija
25.10.2008 22:44:30   
kaya2007
o mič, sva istočasno prilepile isti link user posted image  to pa bo razsvetljenje!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: goljufija
25.10.2008 22:45:29   
Anonimen
to pa bo razsvetljenje!


Dvojno user posted image .

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




ime za punčko
madjanca

katero vam je lepše?

Metka (62%)

Žana (38%)


Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!