|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: goljufija
25.10.2008 22:53:41   
benika
In za tole gre mulc krasti denaruser posted image

sanja, veš kaj, tvoj sine je lepo eno razvajeno malo derište, ki je navajeno, da mu vse prineseta k riti. Nikakor te ne bom prepričevala in ti kimala, da je odločitev o načinu kazni primerna, ker si se tako sama odločila, pa če se ostale s tem strinjamo ali ne. Vem pa, da tega psp-ja moj sine ne bi več dobil nazaj. In če je lagal prvič in mu je skoraj uspelo, bo lagal tudi drugič. In najbrž mu bosta zopet verjela.

Ti si pa itak moderna mamica, ki bo svojega otroka zagovarjala vedno, kljub temu, da vama je splel denar iz rok...načrtno.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: goljufija
26.10.2008 0:38:02   
sanja nk.
ja sej vem sem pač trapasta mama, če tko mislite , sem pač zmeraj tudi humorna ,
ja NIČ MU NE ZNESEVA K RITI OKEY IN TUDI NI RAZVAJEN KOT SI PREDSTAVLJATE, zmerja pridno pomaga , dela ,
je bolj samostojen kot marsikater toliko star,
je iznajdljiv, je najstnik, naredil je prvo napako pa to veliko........kaj čmo , zdej uglavnem je dobil drugo priložnost, kazen pridno izvaja, ni pa bil nikol trmoglav in si to res narobe predstavljate ne govorimi vsak dan kaj hoče imet.......

zdej pa to: JST SEM TO TEMO NAPISALA IN RES BI BILO BOLJE DA JE NE BIuser posted image , KAKO BI VI REAGIRALI NA DANO SITUACIJO TKO DA MAL PRIMERJAM , PA KAKŠNO KAZEN BI DALE NE PA DA GA OCENJUJETE ,KER GA NITI NE POZNATE,

kar se tiče že enkrat tega PSP-JA , smo se doma dogovoril , pač na moderen način ve kje je meja, ker je to naredil prvič bo psp na koncu dobil samo bo zanjega moral pridno delati da ga odplača pa še nobene tehnologije najmanj 14 dni in največ 1 mesec (kaj za katero stvar že piše), poleg tega ima še hišni pripor in ne gre na morje.........izgubil pa je tudi zaupanje za kar ga že danes skrbi.........,martretirala ga pa ne bova.............psp pa na koncu dobi zardi najine odločitve, da lahko drugič če kaj želi dobi brez goljufije ( to si težko predstavljate) ...............jao sej se sam ponavljam...........

Zdej pa to kar sva mu že 5 povedala, če se to ponovi , če bo goljufal, kradel ali kaj podobnega pa ne bo več kot je bilo ampak se bo vse spremenilo , potem bo konec žepnine, pobrana tehnologija, uglavnem samo še uraden odnos..........kar se dobro zaveda in mu je žal...........je obljubil in mu ajde pa če mi rečete neumna ........mu verjamem, ker ga poznam ...(vem zdej ga nisem spoznala ),učimo se na napakah.......,

Kar se tiče pa ponosa , sam napisala da s tem dejanjem me ni naredil ponosne , ampak me pa naredi z marsikatero stavrjo da sem ponosna na njega, ................marsikatero stvar (tajkun, monarh, in itd. sem napisala pač za hec)

Moram pa povedat da si nisem nikoli predstavljala da bo ta tema tako rekoč rekorderka., med komentiranimi,


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: goljufija
26.10.2008 8:17:26   
Anonimen
rekorderka pa še dooooooolgoooooo ne bouser posted image  odpri temo o religiji- ta bo rekordnauser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
  Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: goljufija
26.10.2008 8:27:33   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

rekorderka pa še dooooooolgoooooo ne bouser posted image  odpri temo o religiji- ta bo rekordnauser posted image


... ali o kajenju ali dojenju...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: goljufija
26.10.2008 8:34:00   
CatJa
... ali prdenju ali teženju ... user posted image










_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: goljufija
26.10.2008 8:45:38   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

[ (samo ne vem, kako je bilo ime cudu pred psp).



navadni playstationuser posted image

si je treba vedno nova zmisliti kako novost, da see dovolj kinte potegne....pa igrice so pri novih tudi kaki evro dražje...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: goljufija
26.10.2008 9:39:20   
tina a
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ok, pol ure sem se prebijala skozi tole kolobocijo in ugotovila le eno...da pojma nimam, kaj je to pspuser posted image  A bi me lahko kakšna prosim razsvetlilauser posted image


Najprej je bil Playstation 1 - to je zadeva, ki jo priključiš na tv in igraš igrice (zgleda nekako kot cd player), potem se je to nadgradilo in sta pršla Playstation 2 in Play station 3. Vse te zadeve so fiksne in se pač povežejo s tv in to je to.

PSP - Play station portable, pa je igralna konzola (ko smo bili mlajši smo imeli navadne igrice), katero lahko prenašaš gor in dol. Kamorkoli pač hočeš. In zadeva ni samo za igranje igric. Nanjo lahko naložiš tudi filme (risanke), mp3je (musko), lahko se povežeš na internet. Uglavnem ni samo igračka.

Poleg tega je fajn imeti tudi spominsko kartico (je za PSP priporočljiva). V primeru, da imaš spominsko kartico se ti rezultati igrice shranjujejo, ali pa si jo pač samo posnameš in igraš naprej od tam kjer si nehal. Na spominsko kartico si naložiš tudi filme in musko. 

No ja PSP je neke vrste mimi računalniček ... ali pa kar mp3, mp4 in igralna konzola v enem. 

< Sporočilo je popravil tina a -- 26.10.2008 9:40:02 >


_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: goljufija
26.10.2008 9:47:41   
Anonimen
Mene pa zanima avtorica posta, zakaj se tako zagovarjaš, oziroma braniš. Če si sigurna, da je pri vas vse okej,ni potrebno tolikokrat ponavljati, in nam nekaj dokazovati.Kdor ti ne verjame, je to njegov problem.

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: goljufija
26.10.2008 9:53:28   
Anonimen
rekorderka pa še dooooooolgoooooo ne bo


Za to se bo pa treba malo bolj potrudit user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: goljufija
11.11.2008 10:26:01   
migrena
ne bom obsojala čigava je krivda da otrok to naredi, lahko pa le rečem da se lahko starši še tako trudimo pri vzgoji, pa ga otrok kdaj mimo vseka...odsluži naj kazen ki se vama zdi primerna in seveda naj si zapomne kar ste se pogovorili za vnaprej......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 185
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




moško ime
gašperante

Katero moško ime vam je bolj pri srcu:

Gašper (18%)

Matic (20%)

Nejc (25%)

Blaž (13%)

Aljaž (19%)

Boris (5%)


Število vseh glasov: 536

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!