|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:57:08   
Anonimen
ninny, nya in taanikaa hvala za čestitke, Luki sprašuje kdaj boste prinesle darila


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:57:17   
Anonimen
oujeeeeeaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 9:58:15   
Anonimen


VSE NAJBOLŠE ZA 5 MESECEV:
 
nInAzWeRiNa-Tejauser posted image user posted image
tweetek-Janezuser posted image user posted image user posted image
 

 


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:09:11   
Anonimen
Dobro jutro,pa hvala za user posted image ,me se caka.

user posted image user posted image user posted image za vse mini 4in 5mesecke.
user posted image user posted image user posted image za 3ji del.

AS  sem bila na sprehodu,je bil res krasen dan,sicer malo mrzlo,ampak tamala je uzivala.Sem dvignila naslonjalo na vozu,pod nogice zvito dekco,je ful pridna.Mi je ni potrebno vec nosit.

KAYA  nc ne bom rekla...


Je bila pa noc spet bolj tako,tako.Ob 1ih sem ji dala flasko,ker nikakor ni hotela zaspat,pa se cez noc veckrat dudo...komaj cakam,da kupimo novo postlco,mi ne bo treba vstajat za dudo,bom samo roko stegnila.Pa seveda tamala bo imela vec prostora.

No trenutno pa moja bejbi spancka.

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:10:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

ninny kako je že s to rastjo zobekov???..sej vem spet te isto sprašujemuser posted image
ko pride eden ven pol v parih dneh ali takoj še drugi???eden spodaj,eden zgoraj??k rastejo v parih al kako??



ninny hvala...naš ima eno enko spodaj,pa se mi zdi da zna bit kmalu še en zobek zraven spodaj..enica tudi ne?...pa čakamo...ga mažem s colagelom,bošček..je manj siten se mi zdi,ko ga mažem
najprej so enke spodaj, potem dvojke zgoraj , pa ponavadi rastejo v paru, tako da če je ena enka prišla ven bo kmalu še ta druga enica pogledala...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:12:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ninny



VSE NAJBOLŠE ZA 5 MESECEV:
 
nInAzWeRiNa-Tejauser posted image user posted image
tweetek-Janezuser posted image user posted image user posted image
 

 







že???kaj hitro čas beži...še v mojem imenu vse naj najuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:15:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

ninny kako je že s to rastjo zobekov???..sej vem spet te isto sprašujemuser posted image
ko pride eden ven pol v parih dneh ali takoj še drugi???eden spodaj,eden zgoraj??k rastejo v parih al kako??



ninny hvala...naš ima eno enko spodaj,pa se mi zdi da zna bit kmalu še en zobek zraven spodaj..enica tudi ne?...pa čakamo...ga mažem s colagelom,bošček..je manj siten se mi zdi,ko ga mažem
najprej so enke spodaj, potem dvojke zgoraj , pa ponavadi rastejo v paru, tako da če je ena enka prišla ven bo kmalu še ta druga enica pogledala...





ja spodaj sta enici,potem zgoraj dvojki..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:17:20   
Anonimen
ninny ko boš velika boš zobaruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:24:52   
Anonimen
evo,zdej sem poslala link moderatorki barbari da bo letnico zraven dodala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:27:37   
Anonimen
evo mali spi pa imam malo časa...spet slabo ponoči spimo..sej spimo ampak skoz jamra zraven,pa ene 5x vstanem da mu dudo dam..evem al uboščka bolijo tile zobeki pa slabo spi...prvič se hranimo nekaj do 5-tih zjutraj pol pa komi nazaj zaspi da 8-mih...no vsaj nekaj je,sej nič,pač vstajam,sam da ga nebi bolelo ponoči tile zobekiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:28:47   
Anonimen
mojči..moj je tud izrazil željo da bi šli v zooooooooooooouser posted image user posted image user posted image ...upam da kmaluuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:32:02   
Anonimen
Spet HRANA!!!!

Rada bi ji dala gres.Sem kupila od Aptamila,je mesanica z rizem in koruzo.Pa ne vem,naj ji dam po zlicki ali po flaski.Saj bi naredila vecjo luknico,ampak ne vem ce je to v redu.In tiste ki dajete,kdaj,takoj zjutraj,al kako?

Ce pa sama skuham riz...ga skuham na vodi,pretlacim skozi cedilo...in potem,dodam kaj aptamila,ali kar takega dam?

Sem jezna,ker nimam pojma,sploh ne morem verjet,da sem ze vse pozabila,saj vendar nisem prvic mami.Ze zaradi tamale moram hitro nazaj v Slo.,da bom imela pomoc pri dojencku,ker to je pa res ze katastrofauser posted image .Ce ne bi bilo RR,bi ves cas visela na telefonu,kar pa tudi ni poceni,niti prirocno.

Me pa se zanima,je katera od junijcic z vecjimi otroci,tam okoli 13let,bi bilo fino kaksno se o nasih najstnikih podebatirat.Mi to na RR manjka,da bi pa cel RR sprasevala kako pri njih poteka najstnistvo...mi ni,sem ze o drugih stvareh prevec pisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:36:05   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: *Mojca*



Zdaj pa resne stvari: se kateri sanja kako se po novem plačuje upavna taksa? Po starem so bili koleki, zdaj pa jih ni več? Nujno rabim vedet do 14h user posted image




šmirgl šmirgl user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:36:22   
Anonimen
kleo jst ti povem tole..sama sem kupila od milupe riževo kašico..in jema na žličko,na začetku je fajn tekoče potem se pa ful zgosti..tko da moj Žan recimo je 20minut in v tem času je na koncu že kašica kr fajn gosta...zdej nevem kok je s AM kašico sam men je tud P rekla ko obrok mleka nadomestimo z GH naj bo po žlici,da otrok zazna razliko...riževe kašice pa še nisem sama kuhala,je pa menda Nya pisala o tem včeraj na 2.delu...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:37:21   
Anonimen
mojči kaj pa če pokličeš na upravno enoto al na občino??pa vprašaš...jst nevem ...žaluser posted image

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:41:13   
Anonimen
Tannikaa,kdaj mu jo pa das?Zvecer ji ne bom,da ne bo ponoci krcev,zjutraj je sestradana,in ne verjamem,da bo po zlicki sploh hotla.Ji bpom za zacetek dala samo 50ml,da vidim ce bo sploh za.
A da je Nya pisala...samo ste toooliko naklofale,in preden jaz to najdem...bom probala.
Pa hvalauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:42:49   
Anonimen
kleopatra najboljš da ji dopoldne to daš


Mojca-ne bi vedelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:45:26   
Anonimen
moj mali je na 4 ure..ko pride obrok GH na vrsto in ker se dolgo hranimo mu dam gh po 3 urah in to nekje dopoldne,ker če so kake reakcije,krči al karkoli do večera izzvenijo-naj bi,da nebi imela ponoči direndaj...mislim pa da je nya napisala da riž skuhaš in dodaš mleko,AM..
ninny zagotovo ve....ninny!!!!ninny!!!kje si!!!!ninny!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:46:26   
Anonimen
ninny zobar!!!,ninny!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:47:00   
*Mojca*
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

ninny kako je že s to rastjo zobekov???..sej vem spet te isto sprašujemuser posted image
ko pride eden ven pol v parih dneh ali takoj še drugi???eden spodaj,eden zgoraj??k rastejo v parih al kako??



ninny hvala...naš ima eno enko spodaj,pa se mi zdi da zna bit kmalu še en zobek zraven spodaj..enica tudi ne?...pa čakamo...ga mažem s colagelom,bošček..je manj siten se mi zdi,ko ga mažem
najprej so enke spodaj, potem dvojke zgoraj , pa ponavadi rastejo v paru, tako da če je ena enka prišla ven bo kmalu še ta druga enica pogledala...





ja spodaj sta enici,potem zgoraj dvojki..



popravek najprej spodnje enkice, potem zg. enkice user posted image


_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:47:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

ninny zobar!!!,ninny!!! user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:48:35   
Anonimen
Sem vam poslala vabilo za slikce, če hočete pogledat, samo so bolj take, da ni naju dveh na slikcah,ker imam ta album javen, bom pa popoldne al pa zvečer naredila album, ki ne bo javen in bova tud midva kaj na slikcah pa še kakšen komentar bom napisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:48:48   
Anonimen
uu thanx mojči..no vglavnem enice so na udaru..čakamo spodnjo še eno...

(odgovor članu *Mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:55:00   
Anonimen
uuuu ninny kake lepe slikice...jst bi tud šla tjauser posted image ..sem ti foušuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: <<junijski princi in princeske 3.de...
24.10.2008 10:56:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: taanikaa

uuuu ninny kake lepe slikice...jst bi tud šla tjauser posted image ..sem ti foušuser posted image user posted image


jaz bi šla tud še enkratuser posted image Sva se zmenila, da greva za 10 obletnico če ne prejuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?