|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.11.2008 9:22:09   
crvicek
Giotti, Sonček ne gre in ne greuser posted image user posted image Uf sem že štufa...

Sem probala že vse živo. Res pa nimam Explorerja ampak Mozillo, zato s copy paste ne gre. Sem si pa odprla račun na shrani.si, shranla slikice in ko kliknem na dostop do gesla, dobim : OBJECT NOT FOUND! Bo ??????

Ma bom pa več pisala, namesto limala slikce, pa bo.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo decembra :)
1.11.2008 20:57:51   
M1987
Joj pupe en big user posted image za vas!



Veselo slončkajte user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo decembra :)
2.11.2008 14:51:17   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

Giotti, Sonček ne gre in ne greuser posted image user posted image Uf sem že štufa...

Sem probala že vse živo. Res pa nimam Explorerja ampak Mozillo, zato s copy paste ne gre. Sem si pa odprla račun na shrani.si, shranla slikice in ko kliknem na dostop do gesla, dobim : OBJECT NOT FOUND! Bo ??????

Ma bom pa več pisala, namesto limala slikce, pa bo.user posted image user posted image user posted image

jaz pa če grem na shrani.si sploh ne odprem računa in si ga tudi prej nisem samo dam brskaj in potrdi pa že imam.user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo decembra :)
2.11.2008 14:52:09   
sonček85
tudi zate en velik huggggggggggggg

user posted image in



Veselo slončkanje user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo decembra :)
3.11.2008 12:41:21   
giotti
Crvicek, ja, na shrani.si ne rabiš računa... no, pa saj ni važno.
Kaj drugače delaš na Windowsih? Ker če si na Windowsih, potem imaš Internet Explorer že kar tam inštaliran in lahko z njim bravzaš, kadar si na RR. Če pa ne, pa bom malo pogledala, kako bi tole v Mozilii speljal, takoj ko bom imela kakšno urco frej.

Srečno, pupe

Prve razočarane iz novembra se bodo začele selit k Miklavžu, tako da jim dajmo že zdaj dobrodošlico in fulll vzpodbude in volje za naprej

user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo decembra :)
3.11.2008 12:56:42   
crvicek
Giotti, sem včeraj še mojega nahecala, da mi pomaga pri tem in ko sem mu končno razložila zakaj rabim Explorer, se je začel smejat, tako da mi je bilo kar user posted image user posted image . No ma potem se me je usmilil in poskušal pomagat in ugotovil da Explorer ne dela, ker nimam inštaliranega. Mi je pa obljubil, da mi bo kaj uredil, ko bo imel čas, kajti jaz se na te zadeve ne glih nevam kaj spoznam. Če boš pa ti Giotti naštudirala, kako gre to z mozillo, pa se ti bom oddolžila.
Vsekakor pa ni to prioritetna stvar, bomo raje user posted image da bo v decembru imel Miklavž kaj dela, saj drugače ne bo imel kaj metat skozi dimnike. user posted image

Giotti, a si bla pri na ultrazvoku zaradi ovulacije?


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo decembra :)
3.11.2008 13:08:22   
S*
Jaz sem pa totalno zaj...ta mesec december sem kar preskočila user posted image user posted image user posted image user posted image , očitno mi matematika ne leži. Torej se selim iz navijačic med borke. user posted image ,user posted image  pričakujem 3. 12.
giotti, tvoja napoved se uresničuje, sama sem napreč prva razočarana, ki se seli iz novembra v december.

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo decembra :)
3.11.2008 13:17:40   
Anonimen
Ojla punce.

Tudi jaz se vam spet pridružujem. user posted image  pričakujem nekje konec novembra - točno ne vem, ker imam drug teden HSG in ne vem koliko se mi bo ciklus zmešal. Pa vseeno me lahko dodate na seznam nekje 30.11. Je pa to že 8. ciklus user posted image  - joj kako gre čas hitro.. Se mi zdi, da sva šele prejšnji mesec začela delati na user posted image .

(odgovor članu S*)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo decembra :)
3.11.2008 18:32:35   
strumf
dobrodošle punce , upam, da boste imele več uspeha v mesecu decembru. vem da bomo vse vestno pisale Miklavžu, da nam izpolne skitro željouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo decembra :)
3.11.2008 21:44:21   
giotti

user posted image

(odgovor članu strumf)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo decembra :)
3.11.2008 22:19:56   
giotti
joj, sorry, punce... sem šla malo testirat za našga Crvicka v Mozilli, pa sem dala fuuul preveliko sliko user posted image

grem mal

user posted image

mam ful dela...]

Crvicek, te slikce lahko dobiš tako, da desno klikneš na slikco in izbereš Copy Image Location. Nato greš v to okence, kjer pišeš, na mesto, kjer bi rada imela slikico, ter narediš 3 stvari, vse v isti vrstici brez presledkov:
1. natipkaš tole: [img], 2. Pejstneš skopirano (torej pritisneš ctrl+v) 3. natipkaš tole: [/img]:

Ne morem napisat konkreten primer kode, ker bo prišla slikca namesto texta, saj razumeš. Skratka, tole je zdaj vse v mozzili:
user posted image
user posted image
user posted image
PS Za shrani.si pa naslednjič pogledam, zdaj moram it...







(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 8:02:22   
crvicek
Giotti, da poskusim:

[img]http://www.bellaroseyoga.com/Aum_05.jpg[/img]



user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne gre...

Hvala ker si zelo jasno napisala, ma očitno pri meni ne gre.

Hvala vseeno.
 

_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 8:07:20   
crvicek
Decemberke, upam da niste hude, če se tolk s temi slikcami ukvarjamo, ampak saj veste da smo še vedno malo otroci user posted image user posted image user posted image user posted image .

Zdaj je itak še prehitro za pogovor o znakcih, ta mesec morate biti vse pridne in veliko user posted image , tako da bo december pester in bosta imela Miklavž in Dedek mraz polne roke dela.

Lep dan vsemuser posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 9:26:34   
sonček85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti se kar igraj saj se boš lahko čez eno leto z user posted image igrala ko ti bo pa miklavž prnesel najlepše darilo in seveda to je -.......................user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 9:38:51   
kalypso
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

Giotti, da poskusim:

[img]http://www.bellaroseyoga.com/Aum_05.jpg[/img]



user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne gre...

Hvala ker si zelo jasno napisala, ma očitno pri meni ne gre.

Hvala vseeno.
 


vidiš tisto poševnico pred drugim img?

[img]http://www.bellaroseyoga.com/Aum_05.jpg[img]

Na, zdej pa mam, ko se delam pametno user posted image


< Sporočilo je popravil kalypso -- 4.11.2008 9:39:40 >

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 9:42:56   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: kalypso

IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

Giotti, da poskusim:

[img]http://www.bellaroseyoga.com/Aum_05.jpg[/img]



user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne gre...

Hvala ker si zelo jasno napisala, ma očitno pri meni ne gre.

Hvala vseeno.
 


vidiš tisto poševnico pred drugim img?

[img]

Na, zdej pa mam, ko se delam pametno user posted image

pa saj se bo naučila ,vaja dela   mojstra



< Sporočilo je popravil sonček85 -- 4.11.2008 9:44:02 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 15:19:10   
crvicek
No pa da vidimo, kako sem bom obnesla na popravnem...

[img]http://www.bellaroseyoga.com/Aum_05.jpg[img]



...sedi nezadostno (1)user posted image user posted image user posted image


Kalypso, sonček ...jaz nevem no, saj res da sem naravno bjonda, ma v tem primeru mislim da me zaj**** moj računalnik
 


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 15:20:11   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti se kar igraj saj se boš lahko čez eno leto z user posted image igrala ko ti bo pa miklavž prnesel najlepše darilo in seveda to je -.......................user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image o sonček, ko bi vsaj bilo tako.


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo decembra :)
4.11.2008 15:33:56   
tassika
Evo še jaz, zaenkrat samo navijačica, ker bova šele decembra počasi začela delati na dojenčku, lahko pa rečem, da upam da bosta miklavž in božiček poskrbela, da bom v januarju zagledala user posted image .

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo decembra :)
5.11.2008 8:27:57   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti se kar igraj saj se boš lahko čez eno leto z user posted image igrala ko ti bo pa miklavž prnesel najlepše darilo in seveda to je -.......................user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image o sonček, ko bi vsaj bilo tako.



Sonček, veš jaz full rada vedno kaj ročno ustvarjam, tudi z otroci od prijateljic. Pri meni se nikoli ne dolgočasijo in me imajo zaradi tega full radi.
Zadnjič, ko je deževalo in nisem imela kaj počet, sem naredila novoletne okraske iz slanega testa, ker sem si zamislila letos čisto naravno novoletno smrekico. Zdaj se sušijo in ko bodo suhi jih moram še pobarvat. Sem pa te dni že nabavila material za izdelavo novoletnih voščilnic, tako da me čaka še to. Moram pa se potrudit, da končam v novembru, saj decembra itak ne bo časa za te stvari. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo decembra :)
5.11.2008 10:09:55   
tane
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek


Sonček, veš jaz full rada vedno kaj ročno ustvarjam, tudi z otroci od prijateljic. Pri meni se nikoli ne dolgočasijo in me imajo zaradi tega full radi.
Zadnjič, ko je deževalo in nisem imela kaj počet, sem naredila novoletne okraske iz slanega testa, ker sem si zamislila letos čisto naravno novoletno smrekico. Zdaj se sušijo in ko bodo suhi jih moram še pobarvat. Sem pa te dni že nabavila material za izdelavo novoletnih voščilnic, tako da me čaka še to. Moram pa se potrudit, da končam v novembru, saj decembra itak ne bo časa za te stvari. user posted image user posted image user posted image




crvicek, točno tako, decembra ne bo časa zato, drugače pa me prijetno presenečaš, tudi sama rada izdelujem novoletna darilaca in okraske, ampak sem žal ugotovila, da včasih ljzdjene cenijo tega tako, imajo raje da dobijo kaj iz trgovine, ampak saj je vseeno, bomo pa potem ko bomo svoje pikice imele(evo mene govorim v množini, pa še ene nimam)z njimi ustvarjale in jih naučile, da cenijo take stvari.

eko smrekca, super ideja, samo se bojim, da bi naša kužika kar hitro snedla te okraskeuser posted image upam, da bova letos sploh lahko imela smrekco, da ji ne bo preveč všeč tisto binglanje in utripanjeuser posted image

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo decembra :)
5.11.2008 11:18:00   
crvicek
IZVIRNO SPOROČILO: tane

IZVIRNO SPOROČILO: crvicek


Sonček, veš jaz full rada vedno kaj ročno ustvarjam, tudi z otroci od prijateljic. Pri meni se nikoli ne dolgočasijo in me imajo zaradi tega full radi.
Zadnjič, ko je deževalo in nisem imela kaj počet, sem naredila novoletne okraske iz slanega testa, ker sem si zamislila letos čisto naravno novoletno smrekico. Zdaj se sušijo in ko bodo suhi jih moram še pobarvat. Sem pa te dni že nabavila material za izdelavo novoletnih voščilnic, tako da me čaka še to. Moram pa se potrudit, da končam v novembru, saj decembra itak ne bo časa za te stvari. user posted image user posted image user posted image




crvicek, točno tako, decembra ne bo časa zato, drugače pa me prijetno presenečaš, tudi sama rada izdelujem novoletna darilaca in okraske, ampak sem žal ugotovila, da včasih ljzdjene cenijo tega tako, imajo raje da dobijo kaj iz trgovine, ampak saj je vseeno, bomo pa potem ko bomo svoje pikice imele(evo mene govorim v množini, pa še ene nimam)z njimi ustvarjale in jih naučile, da cenijo take stvari.

eko smrekca, super ideja, samo se bojim, da bi naša kužika kar hitro snedla te okraskeuser posted image upam, da bova letos sploh lahko imela smrekco, da ji ne bo preveč všeč tisto binglanje in utripanjeuser posted image


Tane, ja res je da eni ne znajo ceniti tega, zato pa sem se naučila da obdarim samo meni najdražje, ki so mojih izvirnosti vedno veseli.

Glede smrekice, pa bo pri vas verjetno res zanimivo. Spomnem se, da je moji noni hodil mucek spat v jaslice in se igral z balončki. To je bilo smeha. user posted image user posted image user posted image Te živalce so res zanimive, kaj jim pade vse na misel. Ma saj so res kot majhni otroci. Pazi, enim našim prijateljem, je mali star 1,5 leta zlezel po vseh štirih kar v kučo k rotvajlerju. Resda je bil še mladiček, ma jaz nevem če bi mirno stala in se smejala, če bi bil to moj otrok.user posted image


_____________________________

Najini princeski raseta...

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo decembra :)
5.11.2008 11:54:37   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: crvicek

Giotti, da poskusim:

[img]http://www.bellaroseyoga.com/Aum_05.jpg[/img]



user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne gre...

Hvala ker si zelo jasno napisala, ma očitno pri meni ne gre.

Hvala vseeno.


Ma, kaj si dala zdaj to v boldan text!! user posted image  Zdaj koda več ne izgleda tako, kot mora, ker si dala kodo za boldanje še zraven. Sicer ne ročno, ampak si kliknila B, ampak v sami html kodi, ki se v ozadju zapisuje, se je to pobrkalo. Daj prosim daj goli text, brez spreminjanja barv, velikosti črk, debelini.... čisto navaden text s temi [img] okoli! Upam, da bo delalo user posted image
Cmokec user posted image



(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo decembra :)
5.11.2008 12:04:19   
kalypso
Let me see...


[img]http://www.bellaroseyoga.com/Aum_05.jpg[img]









(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo decembra :)
5.11.2008 12:04:58   
kalypso
amm user posted image

ihihihi user posted image

(odgovor članu kalypso)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?