|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 10:59:15   
sonček33
larilu - zgaga mene daje zadnje tri dni...jo kar usšeno krotim z donatom

jazzz - hvala, to bomo mi mimogrede spedenal :)
žižek - sem ti že na ivfovkah napisala



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:00:56   
gigi1
Larilu najprej sem prebrala novico leta user posted image . Pol sem šele sem prišla user posted image  user posted image  user posted image . Sem tolk vesela user posted image

Jazzy nekaj so se uštele pri municiji in moram ju3 spet po dodatno dozo. Po mojem so se tud pri datumu. Naslednji UZ naj bi imela 21.1., pa mislim, da bi morala 22.1.
Ja in cist NI! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:12:29   
jazzz27
žižika...zdaj si ti na vrsti, da nam pritreseš kakšno lepo novičko. Za prvič naj bo vsaj foliklov za izvoz, potem naj bo polno jajčk, potem se naj dobro oplodijo, dobro razvijajo...za peti dan. Vstavijo naj dva mulčka, in en cel kup za v skrinjo!!! A se držiš diete...pivo in jajca?user posted image

sonček...na hitr spedenal, tako se govori. Jaz bom tud jutri vprašala glede moje dioptrije...pa kako je z nošenjem mehkih leč pri porodu. A ti imaš še očala?

Kje pa je naša nosečka trin? A jo je katera kaj klicala kako je? Ona ima pa marca, če se ne motimuser posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:14:42   
Anonimen
gigi user posted image drgač pa super da nimaš cistuser posted image
jaz se morm pa popoldne naročit pa komi čakam da se naročim,da mi naredi uz da mi pove kako pa kajuser posted image

(odgovor članu gigi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:16:16   
Anonimen
jazzi leč ne smeš met pri porodu, k tud recimo nohtov naj ne bi smela met namazanih tok da lahk oni spremljajo tvojo prekrvavitev

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:20:31   
sonček33
jazzz ma larilu prav, mislim, da leče med porod ne smeš nositi. jaz niam očal, je pa res, da meni levo oko precej dobro služi, no mi pa zato desno skoarj nič. tako, da jaz tudi če niamm leče v očesu kar dobro vidim, mislim, vidim ok

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:24:50   
jazzz27
bom jaz jzti vprašala mojga G. Sem že pri parih puncah zasledila, da so imele leče pri porodu. Saj dejansko ne vem kaj naj bi bilo narobe. Zdrobit se mi ne more...pobegnit nima kam. Sicer vse delam z lečami, ne vem zakaj nebi rodila z njimi...jaz bi svojga otroka prov rada videla, ne samo otipalauser posted image ....

spps..a bo šel tvoj s tabo rodit?

larilu...kaj pa tvoj..sta se že kaj menila glede tega. Jaz še predno sem zanosila sem mu rekla, da drgač sploh rodit ne gremuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:28:26   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

jazzz ma larilu prav, mislim, da leče med porod ne smeš nositi. jaz niam očal, je pa res, da meni levo oko precej dobro služi, no mi pa zato desno skoarj nič. tako, da jaz tudi če niamm leče v očesu kar dobro vidim, mislim, vidim ok


sem prebrala, da tiste ki jih imajo med porodom sploh ne povejo, da jih imajo not, pa sploh ni nič narobe. Čeprav stroka pravi da jih je treba dat ven!user posted image

Mogoče je pa še bolš, da ne vidiš kaj se dogaja tam v doliniuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:36:20   
murkica
Larilu iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Želim ti seveda čim manj slabosti in otečenih nog, da ti bo zgaga čim manj nagajala user posted image  in da bo vse tako potekalo kot mora!!!!

Leto 2009 pa se je res odlično začelo... Zdaj mormo samo najdt en seznamček, ki se je zakopal nekje med temi stranmi in vpisat še tebe goruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

RES ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Punce ve se kar pogovarjajte o vozičkih, otečenih nogah, bolečinah v križu in seveda o oblekicah, mislim, da nobeno nič ne moti in ni za to potrebno odpirati novih tem... Me nenosečke smo zelo vesele za vas in je lepo videti, da stare borke o tem čvekajo... Konec koncev stvari bodo tudi nam prav prišle, ker bomo tudi me vse v tem letu srečke nosečke in bodo nasveti dobrodošli tudi pri nas... Tako, da ve kar veselo čvekajte...

Jaz obljubim da se bom bolj pogosto začela javljati, smao mi zadnje čase čas res ne dopušča visenja na računalniku... Še malo pa se bo življenje vrnilo v stare tirnice in bom lahko več z vami...

Poljubčka vsem...

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:39:42   
sonček33
Murkica - zelo si želimo več tvoje družbe. Poštimaj stavri, potem pa bomo spet klepetale. In aj, letos boste vse nosečke.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:40:58   
Anonimen
jazzi glej jaz poznam Anžeta babičarja in vidm kako on to dela in kaj se dogaja,ne vem no jaz ne bi tvegala, k tiste k ne dajo vn se igrajo z zdravjem,sej itak daš lahk takoj nazaj leče al pa očala nazaj gor.
drgač pa moj je bil že pri prvem porodu zraven in ti lahko resnično povem da brze njega ne vem kako bi rodila,tko sm se pa med popadki še smejala in on mi je na čelo in vrat dajal obkladke (ne morš vrjetn kolk tist pašeuser posted image ) men je bil v ful veliko pomoč k mislim da se še ne zaveda kolk mi je pomagal da je bil zraven,tist larifari da bo skup padel pa to je pa sam čenča k itak nima od česa skup padat razen če se otroka ustraš,ker ga obrišejo takoj k prileze vn,drgač pa ja sm se zaklepetala ja moj bo zraven in on komaj čaka k prav da je to neki najlepšega prav pa še da se bo potrudu met zdej fotoaparat sabouser posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:43:01   
Anonimen
hvala murkica!
ja jaz lahk še dans pa jutri čvekam k pol me pa cel dan ne bo in zvečer k bom prišla bom pa vrjetn sam v pojstlo padla zato pa zdej tok bolj čvekamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:48:08   
jazzz27
larilu..ne vem, če je glih larifari..nekateri res tega ne prenesejo...kri, pa to! So enga v nm porodnišnici iz koša za brisače ven pobiraluser posted image user posted image user posted image user posted image .
Verjamem, da ti pašejo obkladki. si predstavljaš kako bo nam, ko rodim julija? Mislim, da bo mogu moj kar cev napelat zraven. Je pa to definitino doživetje tudi za njega. Mislim, da potem moški mal drgač gledajo na porod, otroka in žensko.

Murkica, saj letos se nam pridružiš, a velja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:48:58   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

jazzi glej jaz poznam Anžeta babičarja


kdo je touser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:54:00   
Anonimen
dela v porodnišnici no jaz ga nisem imela pri porodu ker je mali prehitel,ampak ga pa poznam in je ful vredu človek tko da tud pri porodu je ful fajn prijazen pa vse tko da če ga bo ktera mela ji ne bo žaluser posted image in tud v šoli za starše ga babice dostikrat omenijo ker je njim vredu.
drgač pa jaz sm rodila v največji vročini,v sobi smo mele nad 30 stopinj in pol so pa halo sestre delale k tamali niso hotel jest,ja itak če jim je bilo prevročeuser posted image

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 11:54:50   
Anonimen
zdele si grem pa kosilo nardit sam še ne vem kaj k mi nč ne pašeuser posted image


< Sporočilo je popravil larilu -- 13.1.2009 11:56:07 >

(odgovor članu jazzz27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 12:12:41   
beyba
jst bom pa novo temo odprla a lahkouser posted image user posted image user posted image user posted image

Larilu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   lepih 8 mesecev

žižika kar fino papact jajca pit pivo pa fiksat se v rito da bos pridna kokoska ki bo pridno nesla veliko velikih jajčec....

Jst tut mislim da tale borba je user posted image za vse  ene i se borijo za bebije, ene ki se borite za lepo preživeto nosečnost, ene za službo, ene kako bomo noč prespale,...pa cel life je borba vsak dan nova in vedno se pripravlja na novo

Grem novo temo odpret....jo še nikol nisem....razen ko je mogu cel svet zvedt da sem nosečauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ela je moj največji zaklad, ki dopolnuje moje življenje v popolnost!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 12:41:07   
jazzz27
beyba..vse je enkrat prvič, no drugičuser posted image user posted image user posted image . Vidim, da ste jo že odprle...tale pa se zatika in nikakor je noče biti konecuser posted image .

Punce, kaj boste danes v pisker vrgle? Jaz imam že kuhano..samo mi to ne gre, tako da bom jaz kaj drugega....

A niso nekaj napovedovali, da bo snega...tu pa sije sonceuser posted image . sicer pa komaj čakam na japankice in lahke oblekice!! user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
13.1.2009 13:24:45   
jazzz27


user posted image     user posted image user posted image


BORKE ZA user posted image :

user posted image
 
  • Murkica - LJ - (RD 21.12.1984)user posted image
  • Spelka12 - user posted image user posted image   januar bo ta pravi mesec
  • Fargesia  -  čaka na 3. IUI  (RD 14.7.1982) - user posted image  
  • Polaris - MB - jolly še ni vnovčen  user posted image  
  • LuNa73 - CE/MB
  • Vita80 - xx - biomedicinska pomoč
  • aqua77- KP - posvet pri G 14.1.2009 / dela na bebici  user posted image
  • ~Biba~ - Razgovor v ambulanti 20.3.2009  user posted image
  • pikica36 - koroška user posted image
  • pikicao - papca Klomifen + Dabroston
  • gigi1  - v postopku za user posted image

  • miska73 - CE - gre v nove boje user posted image
  • skuštrana suzi
  • daisy23 - IVF/ICSI -user posted image
  • argojuhica -  user posted image  - user posted image
  • Hmm - user posted image  - user posted image
  • user posted image   user posted image user posted image  user posted image     user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

     Smo vesele in se močno borimo za naše biserčke user posted image !!! 

    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    user posted image                  
     
    user posted image NAŠE SREČKE NOSEČKE:user posted image
     user posted image
    Sonček33 - srečka nosečka user posted image  PDP 27.1.2009 user posted image
    Spps - srečka nosečka user posted image  PDP 7.3.2009
    trinity - srečka nosečka user posted image  PDP 14.3.2009
    Matt - srečka nosečka user posted image  PDP 11.4.2009
    Sonček85 - srečka nosečka user posted image  PDP 24.4.2009
    Ledenka - srečka nosečka user posted image PDP 11.5.2009
    nf - srečka nosečka user posted image  PDP
    Jazzz27 - srečka nosečka user posted image PDP 10.7.2009
    Lučka 25 - srečka nosečka user posted image  PDP
    Sulfinija - srečka nosečka user posted image  PDP
    Serendipity - Prekmurje - srečka nosečka user posted image  PDP 19.8.2009
    Živa25-LJ- srečka nosečka user posted image PDP 20.08.2009

    Oktavija - CE (RD 21.5.1980)- srečka nosečka user posted image PDP
  • larilu - srečka nosečka user posted image  PDP
    user posted image PONOSNE MAMICE:user posted image
    user posted image

    user posted image Erin - 6.8.2008 povila Tilna user posted image
    user posted image  Beyba - 23.6.2008 povila Elo user posted image

    user posted image  Hmm -  9.10.2008 - 21.10.2008 user posted image   Konstantin user posted image
  • user posted image Pikapoka2 - 7.1.2009 povila Nežo user posted image
     

    (odgovor članu Serendipity)
  • Neposredna povezava do sporočila: 4969
       RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
    13.1.2009 13:29:15   
    Anonimen
    jaz sm si nardila pečena jajčka pa hrenovko k se mi ni dal sam zase kuhat kej ekstrauser posted image
    jazzi hvala k si me dodala na seznamčekuser posted image
    trenutno pa visim na telefonu pa čakam da se bo kdo v zdravstvenem domu oglasil da bi se naročila sam zgleda da bom prej stara pzgubana postala kot pa zvezo dobilauser posted image

    (odgovor članu jazzz27)
      Neposredna povezava do sporočila: 4970
       RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
    13.1.2009 13:32:20   
    jazzz27
    user posted image  še prej boš rodilauser posted image user posted image  Ne vem, zakaj slikic ne da zraven seznamčka...sedaj iščem za nazaj, da vidim kje je predzadnji seznam...al je samo RR danes nerazpoloženuser posted image . A si že kaj računala kdaj bi imela PDP?

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 4971
       RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
    13.1.2009 13:42:03   
    murkica
    No pa da še mal sm pridem, da napišem še kaj na stari temi user posted image ...

    Jaz sem končno pomolia posodo, ki se je nabirala že 2 dni, ker se mi kar nekako ni dalo pospravit, zdej moram pa it še skuhat kosilo in sem rekla, da se na hitro javim....

    No resnično smo prave čveke, glede na to, da bomo ravnokar zapustile borbo 3 in začele čvekati na borbi 4...

    Vidim, pa da se je celo naš seznamček nekaj sfižil in so očitno že potekle nekatere slikce, saj jaz namreč vidim samo križce namesto njih...

    Ja Gigi zdej bomo pa zate držali pesti... user posted image user posted image user posted image  Še malo pa nam boš tudi ti sporočila veselo novičkouser posted image user posted image user posted image


    Je pa resnično lepo vidt, da se je naš seznamček tako lepo obarval roza no oziroma rdeče...

    Saj boste videle, občutek imam, da bomo do konca leta že vse na drugem delu seznama in se bo modro obarvala kvečjemu kakšna stara borka, ki bo šla v boj za drugega otročičkauser posted image user posted image user posted image user posted image

    Zdej vam moram pa še prlimat eno slikico za lepši dan :


    user posted image


    No pa lepo se imejte :)

    _____________________________

    Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

    Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

    (odgovor članu jazzz27)
    Neposredna povezava do sporočila: 4972
       RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
    13.1.2009 13:42:51   
    Anonimen
    ne nč še nisem računalauser posted image
    evo sm bla zdele pol ure na telefonu in k se noben ni oglasil sm še enkrat poklicala in pol mi pa pove da je zjutri en drug jo nadomešču,joj kolk se mi je snel jaz pa pol ure kle poslušala un glup komad k ga majo za ozadje matr jimuser posted image tko da morm spet do jutr počakatuser posted image

    (odgovor članu jazzz27)
      Neposredna povezava do sporočila: 4973
       RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
    13.1.2009 13:45:39   
    murkica
    p.s. No pa še en popravek, smo prave čveke, glede na to, da končujemo Borbo IV. in se podajamo v V. ne pa tako, kot sem jst prej napisala...




    _____________________________

    Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

    Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 4974
       RE: Nova Borba Se Pripravlja IV :)
    13.1.2009 13:46:02   
    jazzz27
    murkica...no take slikce..jaz kar žimimuser posted image user posted image user posted image user posted image ...niso mi všeč taki goli tipiuser posted image user posted image user posted image ..ma da ma ljubavni tepih!!


    larilu...pa si jih poslala nekam?Ponavadi je že tako, ko se naročaš...kdaj si imela prvi dan zadnje M?

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 4975
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
    Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
    "Delanje otroka" je lahko stresno
    Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




    NOSEČNOST
    пеперутка16

    Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?