|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 15:59:38   
petarda
Bubija sploh ni na tem seznamu


Jaoooo saj res user posted image user posted image user posted image user posted image , pa petardita tudi ne! user posted image user posted image user posted image ....ja, lani enkrat sem si ga shranila user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 16:08:45   
petarda
Petardica, a vi tisti baby fon, ko sem ti ga dala še uporabljate? Oz, verjetno boš ga zdaj spet ne? Ker, če ga ne rabiš, ... bi bilo škoda, da se ti nekje valja in bi te potem prosila, če mi ga posodiš, ker se bomo selili in je kar precej daleč dnevna od otroških sob .

Ampak res samo, če ga ne uporabljaš več. Če ne, se bomo že nekak znašli.




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...smo ga imeli za na morje...in zdaj smo že zaključili sezonouser posted image .....smo ga pa nekako tako naštimali (beri..petardito ga je), da potem nekaj ni prav delal, pa nismo znali nazaj naštimat, ker ni bilo nobenih navodil zraven...in smo rekli, da za drugega user posted image  bomo novega nabaviliuser posted image .... samo zdaj razmišljam, če imaš ti navodila, bi ga lahko nazaj naštelali user posted image user posted image user posted image ....samo nimam pojma, kdaj bomo šli naslednjič dol.
user posted image user posted image ....ojoj, sploh nisem razmišljala, da bi ga vi še kdaj rabili, ker si rekla, da itak ne pride v poštev, ker imate premajhno stanovanje, gradili boste pa šele čez nekaj let user posted image ....


Lej ko bo prvi lep vikend bom mojega poslala dol, da ga gre iskat...vi se selite za novo leto, ne? user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 16:14:55   
petarda
Jao, ste me presenetile zdaj...sem pričakovala polno nekih dobrih nasvetov kako umiriti trmo, vaši pa vsi čist pridni user posted image user posted image user posted image user posted image ....Zdaj se pa že sprašujem...ali je to pri nas "samo" obdobje trme....ali je tako razvajen user posted image user posted image user posted image ....sem malo računala, da je pri vseh novembrčkih isto, bi mi bilo takoj lažje user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 16:19:42   
petarda
Evo nove verzije user posted image ....če še keri novembrček manjka, naj se prosim vpišeuser posted image

01.11. - Ivana (vančo)
01.11. – Hana (tincci) 
05.11. - Anže in Jaka (kvaka)
06.11. - Lara in Sara (kada)
06.11. – Tea (chips)
09.11 – Jaka (Urša)
10.11. -  Max Luka (paštetka)
11.11. – Nika (mojcaH) 
12.11. - Ema (Še ena T)
13.11. – Tina (NinaŠ)
14.11. - Andraž (ŽELJA) 
14.11. – Anja (alijana)
14.11. - Blaž (mojamura)
14.11. - Petardito (petarda)
14.11. - Mark (sharpy)
15.11. – Lara (nincy)
16.11. - Brina (meggi)
17.11. - Eva (Evina)
18.11. - Bubi (bubi)
18.11. – Vid (podgurka)
20.11. - Andraž (wawa)
21.11. - Adam (ada2) 
22.11. - Mark Patrik (Minka Pobalinka)
23.11. - Aleks (amy26) 
23.11. - Anej (nej) 
24.11. – Zara (Petya)
26.11. - Minea (šmarnica)
28.11. - Lena (Rok_LM)
28.11. - Sergej (Naty_ka)
29.11. - Luka in Jaka (catya)
30.11. - Tilen (til)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 16:21:03   
petarda
Jaka je pa že celi frajer user posted image ....pa fuuuul ma dobro kravato! user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 16:36:24   
ada2
moje vprašanje je pa kar prezrlauser posted image user posted image .....

....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image namerno?


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 16:44:14   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: ada2

moje vprašanje je pa kar prezrlauser posted image user posted image .....

....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image namerno?



....ma ja...pustimo raje to user posted image ...saj ste itak rekle, da vas ne zanima user posted image user posted image user posted image ....

drgač pa mami še nič ne ve...me ni še nič vprašala po pregledu user posted image ....nasploh je zadnje čase nekam user posted image user posted image user posted image  odmaknjena user posted image ...samo to je že druga tema user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 18:26:52   
amy26
JAKA Iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image  je pa frajer s kravatouser posted image

napadi trme, so tudi vendar ne v taki obliki ki jih ti petarda opisuješ, pri nas v takem primeru pomaga grožnja z palico oz. kuhavnico, to res pomaga
palica pomaga tudi pri hrani ko je treba jestiuser posted image  

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 18:56:39   
*bubi*
drgač pa mami še nič ne ve...me ni še nič vprašala po pregledu ....nasploh je zadnje čase nekam odmaknjena ...samo to je že druga tema


user posted image user posted image user posted image

kaj pa, če ne upa vprašet, da ne bi bila vsiljiva in si misli, da boš itak sama povedala, če boš želela?

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 19:48:46   
Paštetka
Petarda, ni panike. kar pustite ga spodaj. Zaradi tega pa res ne bo zdaj letal dol. user posted image  Joj, kak si smešna user posted image .

Pozabi. Bom puščala odprta vrata user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
9.11.2008 20:09:10   
Teni_
Pozdravček punce.

Mi smo danes tudi praznovali Nikin rojstni dan(naslednji teden ne moremo, ker praznuje babica) in smo se imeli prav lušno.

  user posted image

user posted image

Upam, da niso slike prevelike.

Drugače pa smo končno končali s celodnevnim delom. Trgovski center je odprt. ČE katera kupuje Hoplo - naslednji petek bom v njej, ker so nas slikali na vip otvoritvi.user posted image

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 9.11.2008 20:14:15 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 8:35:59   
*bubi*
Vse najboljše, Max Luka user posted image user posted image  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 8:37:03   
*bubi*
SAmo Nike pa tudi že celo večnost nisem videla user posted image  Jo imam v spominu še bolj majhno in dojenčkasto user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 8:48:29   
Urša
Vse najboljše Max!

user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 9:32:30   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: petarda

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

moje vprašanje je pa kar prezrlauser posted image user posted image .....

....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image namerno?



....ma ja...pustimo raje to user posted image ...saj ste itak rekle, da vas ne zanima user posted image user posted image user posted image ....

drgač pa mami še nič ne ve...me ni še nič vprašala po pregledu user posted image ....nasploh je zadnje čase nekam user posted image user posted image user posted image  odmaknjena user posted image ...samo to je že druga tema user posted image


user posted image user posted image user posted image
mogoče pa razmišlja, če bo premogla toliko ljubezni še za enega otroka.... saj veš, ko včasih mame skrbi kadar imajo enega, pa potem zanosijo in si ne morejo predstavljat, da bi našle še toliko ljubezni za drugega, ker se jim zdi, da so že prvemu vso daleuser posted image .... saj veste kaj mislim, ne?

mi npr. imamo v družini eno žensko, ki je tak sveto prepričana v to, da svojega drugega otroka, ne bi mogla rada imeti, ker je čisto zaljubljena v prvega, da so se odločili, da bo pač edinec, pa ne pomaga nič... ne prošnje malega, da bi rad imel bratca ali sestrico, ne prošnje njenega moža, da bi imel več otrok, ne dejstvo, da imajo vsega dovolj, veliko hišo s krasnim velikim vrtom, dobre dohodke, še zelo vitalno babico oddaljeno le 2 hiši vstran, ki je pripravljena vskočit na pomoč kadarkoli le rečejo....

sicer pa.... ja, bomo stave pobiraleuser posted image


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 9:47:50   
ada2
Max vse najboljše!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 17:58:34   
petarda
VSE NAJBOLJŠE, MAX LUKA!
 
 
user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 18:06:03   
petarda
 

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

user posted image user posted image user posted image
mogoče pa razmišlja, če bo premogla toliko ljubezni še za enega otroka.... saj veš, ko včasih mame skrbi kadar imajo enega, pa potem zanosijo in si ne morejo predstavljat, da bi našle še toliko ljubezni za drugega, ker se jim zdi, da so že prvemu vso daleuser posted image .... saj veste kaj mislim, ne?

mi npr. imamo v družini eno žensko, ki je tak sveto prepričana v to, da svojega drugega otroka, ne bi mogla rada imeti, ker je čisto zaljubljena v prvega, da so se odločili, da bo pač edinec, pa ne pomaga nič... ne prošnje malega, da bi rad imel bratca ali sestrico, ne prošnje njenega moža, da bi imel več otrok, ne dejstvo, da imajo vsega dovolj, veliko hišo s krasnim velikim vrtom, dobre dohodke, še zelo vitalno babico oddaljeno le 2 hiši vstran, ki je pripravljena vskočit na pomoč kadarkoli le rečejo....




kaj pa, če ne upa vprašet, da ne bi bila vsiljiva in si misli, da boš itak sama povedala, če boš želela?


Hvala vama obema za tolažbo...žal ne drži ne eno ne drugo user posted image ...to bi bil še najmanši problem, ki bi ga tako mimogrede rešili user posted image .... Sama sebi sem obljubila, da takoj, ko nastopim z dopustom se bom najprej njej posvetila ...ker trenutno je v mojem življenju ona edina....kako bi rekla...edina oseba, za katero me še skrbi, edina, ki ni dobro in ki si ne zna (zmore) sama pomagat user posted image ...ah.... user posted image ....danes je samo še huje, ker bi moj oči praznoval 57 rojstni dan user posted image ...odkar je odšel, nič ni več isto user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 18:08:22   
petarda
Nika je pa res že prava bejba user posted image ...pa še vedno me spominja na Britney Spears user posted image ....teni, ti si pa tudi nekako spremenjena, ne? Ti paše user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 19:24:33   
Teni_
Hi,hi. A na pobrito Britney?user posted image  Ali na zdaj polepšano?

Ja, jaz sem nazaj na svoji barvi las, pa enih 14 kg lažjauser posted image .

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 19:35:06   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Hi,hi. A na pobrito Britney?user posted image  Ali na zdaj polepšano?

Ja, jaz sem nazaj na svoji barvi las, pa enih 14 kg lažjauser posted image .


Na dolgolaso Britney user posted image user posted image ....tebi pa čestitke user posted image ...zdaj pa lahko mirno na user posted image  delate, da vse nazaj pobereš user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 19:56:00   
Teni_
Aha, pa me v službi zabrišejo direkt na cesto. Bova še počakala do koenc marca, da vidim, kaj bo, ko mi pogodba poteče. Pa dol bi še tudi rada spravla vsaj 10 kg pred novo nosečnostjo.

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 19:58:33   
NinaŠ
MaxLuka vse najboljše user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 19:59:01   
NinaŠ
Petarda user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Novembrke 2005 - 4.del
10.11.2008 20:01:21   
NinaŠ
Luna pa že danes seka user posted image user posted image user posted image user posted image ... ... povsod je nekaj v zraku - doma in v službi user posted image ... sita sem vseh user posted image user posted image   ...aaaaaaaaaa kaj bo šele čez 2 dni user posted image user posted image

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?