|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: konec je.
13.11.2008 12:50:06   
anabanana
Mater jaz umrem od straha ko preberem kaj takega user posted image

Fuuul je grozno, dala skozi, sicer sva bila dosti manj časa skupaj kot vidva... trpela sem kot žival in mislila, da ne bo šlo NIKOLI mimo .. pa gre VEDNO VEDNO mimo, čeprav je to v teh trenutkih težko verjeti.

Zdaj sem srečno zaljubljena in poročena z drugim in SREČNA kot z njim nebi bila nikoli.

In ful verjamem, da mi je bilo vse to pač tako namenjeno!!!!

Na koncu se boš ti smejala boš videla.



_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: konec je.
13.11.2008 12:50:57   
karmy
No čeprav nimam dosti izkušenj s tem, vem da po več letih postane partnerstvo taka rutina, kjer se eni ali drugi naveliča, če je vsake toliko ne popestri s kakšnim podvigom ali nepremišljenem dejanju - npr. nenačrtovane počitnice, v neznani kraj - tunizija, karibi user posted image ah pobožne sanje za prihodnost ... :) ali ene zelo sexy spodnje perilo, svilnata majčka za "spati", pripomočki, novi položaji, izpovedat si spolne fantazije, pa če imata partnerja dovolj "jajc" da jih izpopolneta user posted image , drugače pa it v kakšn hud hotel z 5* za kakšen vikend, ne mislit na stroške, samo uživat na polno... user posted image Ne govorim ti to, da ZDAJ to delaj, ker je on zgleda odločen da hoče biti z drugo. To so samo predlogi kako popestrit po več letih partnerstva, če postane rutina.... moškim je zelo všeč če se njihova žena obleče v kakšno služkinjo, medicinsko sestro ( kostimi seveda user posted image ) uff mam dons nore ideje user posted image


Najbolj pomembno je da se ne ponižuješ ker je to najhuje kar lahko narediš.

Srečno

< Sporočilo je popravil karmy -- 13.11.2008 12:55:43 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu annya)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: konec je.
13.11.2008 17:23:35   
kamilija
Tudi jaz mislim, da je bolje, da si zapolneš čas s čim drugim. So pa seveda vsi predlogi odveč, saj ti trenutno ne bo nič pomagalo. Ti pa svetujem, da ga daš na IGNORE. Mogoče ga bo zanimalo zakaj. Če boš hodila za njim, bo sam še bolj bežal stran od tebe.
Vso srečo ti želim in, da čimprej prebrodiš vse skupaj. Držim pesti.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: konec je.
13.11.2008 17:26:57   
lencka1
Ja, pa se ti zdi, da se ti je podrl svet. Bila v tvoji koži, vem ... no ni bilo 20 let, je pa 11 tudi dovolj, pa še 20 dni staro deklico mi je pustil ... A kaj kmalu spoznaš, da se da tudi brez njega, čeprav ubija misel, da ga druga objema oz. da on vso svojo ljubezen daje drugi. Boli, vem ... a verjemi, da se bo slejkoprej "zbudi" in prišel prosit nazaj. Takrat pa bo vse hudo že za tabo, saj boš vedela, da si bolj samostojna in samozavestna brez njega. Pa še to ... jaz bi na tvojem mestu prestavila sestanek za petek na kak drug dan z izgovorom, da nimaš časa, ker greš nekam, izmisli si nek pameten in zavidljiv razlog, no,lahko greš res na kako masažo ... samo ne pusti se več poniževat in naj kdaj tudi on tebe kaj prosi.
Drugače pa, bolečina bo popustila, kaj bo pa čas prinesel pa nikoli ne vemo. Tudi jaz ne vem, ali sem se prav odločila ... ko je prijokal ... user posted image
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: konec je.
13.11.2008 17:31:39   
malabela
samo svaka vam čast, punce!!

(odgovor članu lencka1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: konec je.
13.11.2008 17:51:47   
Anonimen
Pravkar si spoznala, da si vse svoje življenje podredila njemu. Namesto da se žreš, ker se ti zdi, da brez njega ne bi znala živeti, ubogaj raje nasvete deklet tukaj na forumu.


Se strinjam.

Verjetno si stara okrog 35, ne? In verjetno imas tudi ze nekaj zivljenjskih izkusenj, da ves, da gre zivljenje vedno naprej. Tako da zjokaj se, potem pa v SVOJ lajf. Lahko si pa tudi "suznja" nekomu in ga milostno prosis, da pride nazaj. Samo verjemi, da bo prej sam prisel, ce bo videl, kako se imas sama fajn kot da ga prosis in jokas in kr kaj...

(odgovor članu Vijoličarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: konec je.
13.11.2008 18:14:17   
čaki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako si? kako se držiš??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: konec je.
13.11.2008 19:42:12   
cukr07
.hmm. oglasi se kaj, ker tudi mene zanima kako se držiš. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: konec je.
13.11.2008 19:44:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

vendar prva ljubezen ne zdrži...


no nouser posted image


jaz sem že tudi hotela komentiratuser posted image  ampak raje ne bom prevečuser posted image

No lahko samo rečem da smo si ljudje različni, nekateri pari so skupaj že od najstniških let in se tudi postarajo skupaj, drugi pa se spoznajo pri 35ih in se po 10. letih razidejo. Nikoli ne veš kaj se ti lahko v življenju zgodi, leta gor al dol...

.hmm. zate pauser posted image user posted image  Kot so ti že druge napisale, nekoč ko boš najmanj pričakovala bo sonček posijal tudi zate, držim pestiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: konec je.
13.11.2008 21:21:00   
ronja
Pripravljena bi ga bila vzeti nazaj. Ne vem, zakaj?

Zaradi 20 let in zato, ker ga imaš še rada.
Nič ne čutiš zato, ker si v šoku. tudi fizične bolečine ne čutimo, ko smo v šoku. Ker takrat je najbolj važno, da se lahko branimo, bežimo,... boli potem, ko smo na varnem...

Kako naprej? za začetek si najdi prijatelje. Ni treba, da so popolni, ni treba, da se na enega nalepiš kot klop, ampak pojdi v družbo, delaj to, kar si si mogoče kdaj želela (zdaj si seveda ne, ker si v šoku in apatična in si ne želiš nič drugega kot se zbudit iz te more, ampak probaj se spomnit, kaj si si nekoč želela počet, naučit, prebrat...) in to naredi. Da se ti začne nekaj dogajat. Da ne boš ves čas sama s svojimi mislimi. Ker se ti lahko zrola od njih in od vseh zakajev... Kadar si sama doma, pa si nabij glasbo, pleši, kuhaj in JOKAJ, divjaj, razbijaj krožnike, karkoli, samo daj čustva ven! (ko bo prišlo za tabo - ker verjemi, da bo...)

Sem pa dobila tudi jaz isto asociacijo - da bi jaz verjetno takole reagirala, če bi umrl... ne vem, kako bi naprej, vem pa, da bi si poiskala pomoč (strokovno), to sem si obljubila zarado moje punčke (oz. punčk), ker niti pod razno ne vem, kako naj bi se stem spopadla... če bi me zapustil, mi je malo bolj jasno, čeprav bi po moje bila najprej tudi ravnotako paf kot ti zdaj...

Saj vem, da ga ne bi smela klicati. Ne bi se smela plaziti za njim. Ampak zdelo se mi je, da lahko še kaj naredim in rešim zadevo. Nikoli mi ni bilo težko poklekniti, če je bilo smiselno.

Po moje si ravnala prav - poslušala si srce. če ga ne bi, bi si očitala, da nisi naredila vsega, kar bi lahko. In se spraševala, če bi šlo, če bi takrat pogoltnila svoj ponos. in to je še hujše kot pa če veš, da si naredil vse, pa se je pač tako izteklo...

kaj mu je dala ona, česar ti nisi? MOgoče adrenalin - popolnost je včasih monotona, vse že veš, kako bo, ekr je tako kot ti je najbolj všeč... včasih znamo cenit to, drugič se nam strga in bi vse skup nekam zagnali... Verjetno se je tvoj ljubi znašel v drugi fazi in je pač takrat ravno prišla ona mimo...

Sicer pa: še malo, pa bo petek in ga boš lahko vse to vprašala. Hudo vama bo, obema, ampak ti bo pomagalo.

Se pa strinjam, da zaživi spet svoje življenje, res si očitno vse podredila odnosu, sicer je po 20 letih to precej normalno, da je pač vse prepredeno, ampak vseeno (midva sva šele na polovici, pa imava tudi v gl. skupne prijatelje, skupne načrte, skupne počitnice, skupne vikende... ampak še vedno bi imela kaj počet brez njega, čeprav bi ga pogrešala...)

Pa še to: ne laži sodelavkam ali kolegicam, da je vse ok, ko te bojo vprašale, kako si oz. kaj je narobe. Povej jim, to je začetek prijatejstva. Ne boj se zaupat, saj ljudje v osnovi nismo tako hudobni! Zaupaj in se odpri tudi resničnim ljudem, boš videla, da boš našla ljudi, ki ti bodo napolnili praznino, ki je nastala, ko je odšel on...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: konec je.
13.11.2008 22:04:32   
pupika27
tudi miva z fantom sva se razšla po11 letih in dveh otrokih nisem jokala sem pa čutila neizmerno jezo in ljubosumje!!!a po parih dneh ko sem se sprijaznila z nastalo situacijo sem si postavla dejstvo da se vsaka stvar zgodi z razlogom in tega se zavedam še zdaj in sem srečna

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: konec je.
13.11.2008 22:51:14   
Anonimen
Minil je prvi dan. Prvih 24 ur. V tem času sem jokala, bila jezna, se spraševala, zakaj itd. Apetita nimam nobenega. To je idealno za shujševalno kuro. Včeraj 2 kg dol. Danes tudi najbrž ena. 
Ker včeraj nisem nič spala, si nocoj želim vsaj malo spanca. Najbrž se bom spravila k branju kakšne knjige, da bo glava postala utrujena.

Kako bo jutri? Morda se niti ne bom javila na njegov obljubljeni klic na večerjo. Mogoče je še prezgodaj za to soočenje.

Hvala za nasvete.

(odgovor članu pupika27)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: konec je.
13.11.2008 22:55:14   
Anonimen
In dobila sem njegov mini mail z naslednjo vsebino:
"Meni je žal in se slabo počutim. Kako si ti?"

Seveda na to nisem niti odgovorila. Se bo moral pa malo bolj potruditi, če bo želel kaj od mene.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: konec je.
13.11.2008 22:56:09   
mafi
Drži seuser posted image hmm

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: konec je.
13.11.2008 23:25:48   
r1ta
user posted image

Drži se punca!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 23:42:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu r1ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: konec je.
14.11.2008 6:37:19   
Anonimen
Celo noč sem prespala. Vesela sem.
Sedaj bo treba samo še nekaj spraviti v želodec. Nič mi ne diši. kar sita sem.

Če se ne bom počutila dovolj močno danes za večerjo, jo bom odpovedala. Nisva v enakovrednem položaju. On se je na ta korak pripravljal že najmanj 3 tedne. Jaz pa sem še v šoku. Dan in pol. To ni nič.
Nočem mu pokazati solz, panike, ihtenja, ponižnega prepričevanja, klečeplazenja, mu očitati to, kar je naredil na lastno željo. Ne.
Pred njim moram biti močna. Lady like. Ohraniti moram svoje dostojanstvo. Svoj obraz. Tudi če mi bo povedal zelo nizke stvari. Ne smem se prepustiti toku.

Vikend bom morala skrbno načrtovati. Edino tako bom zapolnila ta čas.
Vsekakor pa moram ves čas odganjati njegov obraz in vse, kar je povezano z njim (da nje niti ne omenjam) iz moje glave. Ne smem se smiliti sama sebi. Sedaj moram misliti NASE. Nihče drug ne bo. Preživeti moram ta šok in se pobrati.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: konec je.
14.11.2008 7:29:39   
ejša1
Bravo hmm., tako se dela. Ne znam si niti predstavljati, kako ti je težko, ampak po enem dnevu in pol od šoka takšna trezna glava user posted image . Upam, da ti bo danes uspelo prestaviti srečanje in da se boš čimbolj zaposlila čez vikend. Pa vedi, da nas je tukaj en kup babnic, ki "navijamo" zate in ti moralno stojimo ob strani.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: konec je.
14.11.2008 7:52:16   
nanč
user posted image držim pesti!Hudo bo en čas,res,vendar vse 1x mine,verjemi vase in vedi,da je lažje pri vama vsaj to,da nimata otrok,ker pol bi bilo še težje.Pogumno naprej!user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu ejša1)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: konec je.
14.11.2008 8:36:00   
Anonimen
lep pozrav!

ko tole berem se spolnim na svojega prvega, bilo je skoraj isto sam sva bila manj časa skupaj, na koncu vglavnem je prišlo tako daleč da me je hotel ubit, ker ga nisem hotela nazaj!

ne bom razlagala o tem, ker je to za mano, zdaj sem pročena z drugim  že štiri leta in sem presrečna, me pa še vedno zaboli ko berem kaj takega!

HMM: drži se, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . in verjemi bolečina pojenja. zapolni si pa to, za noben denar ga ne vzemi nazaj, ker če te je prvič prevaral te bo tudi drugič, tretjič.....
saj vem boli........... ampak tudi to neha........... danes bodi močna in mu daj vedit da si možna živet brez njega.............. vso srečouser posted image

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: konec je.
14.11.2008 8:37:42   
Volga
Na tvojem mestu jaz danes tudi ne bi hodila na date, ker res ni fer od njega, on je imel čas, da se pripravi, ti pa si vržena v morje in moraš plavat.

veš kaj bi jaz naredila na tvojem mestu danes? Poklicala bi prijateljico in šla žurat. Upam, da imaš kakšno tako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: konec je.
14.11.2008 9:31:13   
cukr07
Lepo je slišati da se držiš primerno dani situaciji in si začela tudi že realno razmišljati.
Današnji sestanek pa če se le da prestavi, kajti po mojem si imela premalo časa za trezen razmislek. Tako kot sama praviš je imel on tri tedne, ti pa le dober dan. Pomembno je da se nanj dobro pripraviš, da boš trdna in močno, predvsem pa mu ne popuščaj in ne pokaži koliko te je prizadel. Boš videla, da vse se bo uredilo, saj veš kako pravijo da čas celi rane.
user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: konec je.
14.11.2008 11:53:42   
pokica_
hmm... drži seuser posted image user posted image user posted image , večerjo z njim pa le prestavi, pravilna odločitev! Zapolni si vikend, kakorkoli najbolj bo možno.
Vidiš, da vse mislimo nateuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: konec je.
14.11.2008 12:59:28   
sončica1
No da še jest povem svojo zgodbo.... tudi jest sem bila zapuščena zaradi tega ker je mož našel drugo... od tega je zdej 6mesecev...
Pri meni se je začelo dogajati nekje po novem letu, marca sem pa zvedela da ima drugo, imava pa leto in pol starega otroka, torej se je vse začelo dogajati ko je mela mala 7mesecev... po vrhu vsega pa ima tudi ona otroka, ki je približno enako star kot je najina...tko da...
zelo, zelo, zelo....boli, najbolj me boli zaradi otroka, ker sem si vedno želela urejeno družinsko življenje. Da bi razlagala vso situacijo bi napisala cel roman, lahko pa povem, da je bilo vse zelo grdo iz njegove strani....celo ven iz stanovanja naju je hotel izgnat, svojo ljubico je pripeljal v hiso na kavo v času prvomajskih praznikov(mene ni bilo doma oz. sem prišla ko sta bila še tam) in še in še bi lahko naštevala...sem pol sama šla ker sem bila preveč psihično uničena, dobro da sem imela kej iti....
Pa še to, dan po tem, ko sva se medve izselile iz hiše je prišla njegova tanova s svojim otrokom....res GROZA.
Skupaj sva bila 8let, od tega sva 6.let poročena.
Vsaka ki je dala to skozi ve kakšna bolečina je to.... se jo ne da opisat jo pa ne privoščim nobenemu. BOLI pa še vedno zelo.POčasi se pobiram in vrjamem da bo tudi zame enkrat posijalo sonce.Najbolj me pokonci drži moj sonček, ki je moja največja sreča in sem zelo hvaležna da jo imam

Kaj naj ti rečem.... drži se, zjokaj se , najdi si hobije, delaj stvari ki te usrečujejo....

SREČNO

veliko sreče

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: konec je.
14.11.2008 13:08:24   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: sončica1

No da še jest povem svojo zgodbo.... tudi jest sem bila zapuščena zaradi tega ker je mož našel drugo... od tega je zdej 6mesecev...
Pri meni se je začelo dogajati nekje po novem letu, marca sem pa zvedela da ima drugo, imava pa leto in pol starega otroka, torej se je vse začelo dogajati ko je mela mala 7mesecev... po vrhu vsega pa ima tudi ona otroka, ki je približno enako star kot je najina...tko da...
zelo, zelo, zelo....boli, najbolj me boli zaradi otroka, ker sem si vedno želela urejeno družinsko življenje. Da bi razlagala vso situacijo bi napisala cel roman, lahko pa povem, da je bilo vse zelo grdo iz njegove strani....celo ven iz stanovanja naju je hotel izgnat, svojo ljubico je pripeljal v hiso na kavo v času prvomajskih praznikov(mene ni bilo doma oz. sem prišla ko sta bila še tam) in še in še bi lahko naštevala...sem pol sama šla ker sem bila preveč psihično uničena, dobro da sem imela kej iti....
Pa še to, dan po tem, ko sva se medve izselile iz hiše je prišla njegova tanova s svojim otrokom....res GROZA.
Skupaj sva bila 8let, od tega sva 6.let poročena.
Vsaka ki je dala to skozi ve kakšna bolečina je to.... se jo ne da opisat jo pa ne privoščim nobenemu. BOLI pa še vedno zelo.POčasi se pobiram in vrjamem da bo tudi zame enkrat posijalo sonce.Najbolj me pokonci drži moj sonček, ki je moja največja sreča in sem zelo hvaležna da jo imam

Kaj naj ti rečem.... drži se, zjokaj se , najdi si hobije, delaj stvari ki te usrečujejo....

SREČNO

veliko sreče


Oprosti, ampak za tvojega pa lahko brez slabe vesti rečem, da je en čisto navaden prasec vrh prascev user posted image

(odgovor članu sončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?