|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 16:14:29   
Pupka
In kako je zgledalo ko so vama povedali da bo vaša sreča dvojna?

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 16:15:18   
Pupka
Sem vedla da naslednji post gre na novo stran... user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ne vem zakaj sem tak dolgo čakala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 16:21:23   
suncicica
zvvladala je rahla zmeda ker sma pricakovala enega. in ko sem sla na drugi pregled me je zdravnik vprasal kolko otrok vidim na uz. in sem ga vsa zmedena pogledala- in mu pravim ,ja dva ne. on pa meni...nevem ,jaz mislim da so trije.(sem mislila da se heca) in potem sem morala 2t cakat da so malo zrasli da se je videlo koliko jih v bistvu je.user posted image user posted image



_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 16:28:55   
Pupka
u madona... si predstavljaš tri...user posted image

Dobro še dva si komaj ma nekak si že... Ampak tri... Pol bi mogla met skoraj mini vlak da bi jioh peljala na sprehod... Ker voziček za dva je že prav konkreten se mi zdi user posted image

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 16:33:23   
suncicica
ja ,prvo sem sla gledat kaksni so vozicki za 3- in skoraj padla v depresijo. meni se zdijo obupni.
za 2 pa so razlicni en za drugim ali drug ob drugem. jaz se navdosujem za drug ob drugem.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 16:42:38   
suncicica
grem zdaj na predstavitev o zdravi prehrani( za nosecnice jo zelo priporocajo,ker vsebuje vse kar otrok rabi za dober razvoj- omega 3, folna kislina,vitamine in minerale....)

se slisimo poznejeuser posted image


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 16:49:38   
Pupka
Večji je sigurno... Ampak... Marsikdo ti bo fouš... Met dvojčke je posebnost!

Se boš po moje kar hitro navadila!

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 18:12:00   
Pupka
Trezika nisi ti spraševala za telovadbo?? Na tem linku so baje posnetki... Sem klikala mal po forumu pa je bil pripopan tale link in je zraven blo napisano da so posnetki telovadbe baje... Prečekiraj- Jaz nisemuser posted image

www.babyfit.com

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 18:40:18   
trezika
pupka ful vredu stranuser posted image user posted image  hvala, da si se spomnila na meneuser posted image  so filmčki pa slike vaj gor...res fajn zadeva... bom sprobala potemuser posted image

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 18:41:31   
Anonimen
ste pridno čvekale.
mi2 sma pa bla doli pri naših in sma komaj zaj prišla gor. je aneju blo zadosti in sma mogla iti risanke gledatuser posted image
jaz bi pa takoj dvojčka mela-mislim, da sem že enkrat pisala, ampak pri nas ni to v družini pa pri mojem tudi ne. tak, da,..user posted image

(odgovor članu Pupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 18:43:13   
tatly
dvojčke?jaz mam pa veliko sanso..na 3d me je ak sprestraso ..je mislo da imam dvojcka pa je pol ugotovil da je moj mehur ni pa blo prvo nikomur nic jasnouser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 18:45:16   
Pupka
Trezika... Tudi jaz sem rekla: bom kasneje pogledala! user posted image user posted image

Ma ja... mi ostanejo kake take stvari v glavi... in če se da pomagat- zakaj pa ne!

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 18:54:27   
trezika
Kaj ima katera izkušnje z Angel Care oziroma kakšno je vaše mnenje o tem? Zdaj gledam malo po netu in ta zadeva sploh ni poceniuser posted image  

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 19:01:06   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Kaj ima katera izkušnje z Angel Care oziroma kakšno je vaše mnenje o tem? Zdaj gledam malo po netu in ta zadeva sploh ni poceniuser posted image  


jaz ti ne morem pomagat, ga nisem imela. to je tista zadeva, ki te opozarja, da dojenček diha ali ne? mislim, da sem večkrat zasledila, da se je po pomoti vklapljal in je bila panika.
saj praim, kolikor sem pač prebrala. ti bodo tiste ki ga imajo kaj več povedale.

(odgovor članu trezika)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 19:02:09   
Pupka
Angelcare je po moje fajn zadeva... ampak... Kaj če slučajno ne najdeš tistega utripa in ga pol tudi ne slišiš- panika

kaj če so baterije rahlo slabe pa je slišnost spet tak tak- panika...

ne vem- uporabljala n isem, nikoli niti probala... Mogoče je fajn... ampak kot sem dejala jaz tako da bi probala enkrat dvakrat- da bi pa mela doma pa ne... Ker po moje bi me panika slej ko prej

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 19:05:12   
Pupka
ne, to je ona naprava, ki lahko poslušaš bitje otrokovega srca- med nosečnostjo

tisto so pa varuške, deja... jaz te z senzorjem za dihanje tudi nebi mela.... bi pa mela ona ki ma kao kamero...

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 19:07:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Pupka

ne, to je ona naprava, ki lahko poslušaš bitje otrokovega srca- med nosečnostjo

tisto so pa varuške, deja... jaz te z senzorjem za dihanje tudi nebi mela.... bi pa mela ona ki ma kao kamero...


ne ta za poslušanje srčka ned nosečnostjo je angelsound. tak, da ni ista zadevauser posted image

(odgovor članu Pupka)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   [Brisano sporočilo]
18.11.2008 19:58:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 20:09:25   
trezika
angelsound pa angelcare sta dve različni napravi ja...angelsound mam in mi ni žal, da sn si ga kuplauser posted image se ful čuje vsak otrokov gibuser posted image pa utrip sevedauser posted image angelcare je pa tisto za v posteljco...sn prej neki brala o tem in me je zanimalo še vaše mnenje...sam sn zdaj že res toliko zgodbic prebrala o tem, kako so ženske po nepotrebnem paniko zganjala kr se je naprava kr neki vklapljala in piskala...sam js sn itak panik po naravi in bom v vsakem primeru slabo spala...z ali brez te napraviceuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 20:16:43   
ada2
trezika glede angel sound blazine ti bom jaz tak rekla, da bi takrat, ko sem imela nušo bila zelo hvaležna, če bi to imela (takrat še niti približno nisi mogel kaj takega dobiti), sajj je nuša imela probleme z dihanjem in sva zato bile tudi večkrat v bolnici... pa smo vseeno preživeli (smo pač spali tako kot zajci - samo na eno oko in tako kot psi - samo na eno uhouser posted image ) pri adamu pa nisem niti pomislila na to blazino, ker na srečo ni bilo potrebe. glede tega si mislim, če se kje kaj zalomi in ima user posted image kake probleme so take napravice dobrodošle, če pa vse poteka dobro, pa niso nujne... kot so že druge rekle, lahko ti naženejo nepotreben strah v kosti.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 20:48:28   
meta21
trezika, jaz imam angelcare. Najprej sva razmišlajala, če bi ga kupila, pa sva se odločila, da ne bova razmišljala o najhujšem in kupila navadno varuško. Kljub temu pa me je vsake toliko prešinlo: Kaj pa če ..., ker potem si ne bi nikoli oprostila. No in pol sva ga dobila za darilo.

Pa ne vem, kaj si naj mislim. Do zdaj se mi je 2xvklopil pa nisem ziher, če z razlogom. Ko sem prišla gledat je mali spal ampak je dihal. Razen če ga je že alarm zbudil? Je pa fajn videt tisto lučko, ki ponoči utripa in veš, da je vse ok. Ne vem, kaj bi ti rekla. Jaz sem vesela, da ga imam, sem pa slišala, da se vklaplja za brezveze-moraš prav naštimat

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 21:17:52   
trezika
sploh ne vem, kako se naj odločim glede tega ACuser posted image  bi ga mela kr bom pol mogoče bolj brez skrbi, pa ne bi ga mela kr ni glih poceni štos pa še če misli kaj brezveze piskat ga lahk sam skoz okno vržemuser posted image  sicer je še čas, da se odločim...oziroma odločiva...mojemu še nič nisem omenila te zadeve, mislim, da sploh ne ve, da kaj takega obstajauser posted image  pa saj že skoraj vem kaj bo rekel: da naj ne kompliciram tolikouser posted image  saj ma prav po eni strani, sam vseeno...vedno ostaja tisti če...user posted image  
joj, kako težim...

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 21:18:02   
Pupka
Hmmm.... dve različni zadeli torej- slišala sem za obe, kakos eimnjeta mi p ani ostalo v glavi user posted image

Sicer pa veste kaj jaz pravim in bom vedno trdila:


Tehnologija- ravno toliko slabega kot dobrega!

Stvar ki je na baterijo je pa še oliko bolj tvegana... Tudi če kaže koliko je še kao baterije je to bolj tak...

Ampak- vsak se pač odloči kakor sam misli da je prav... Če si nekaj želiš pač sprobaš! Sem brala o vseh možnih zadevah po teh forumih in je vedno tako, da enotnega mnenja ni!

Kar je meni všeč in pri meni deluje ni nujno da bo tudi pri tebi!





_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 21:20:02   
Pupka
V končni fazi če ti stvar ne bo všeč jo pa prodaš.... Vedno znova se kdo odloči kupit! Sigurno! Pač si par evrov na zgubi al j*** ga... Boš pomirjena ker si vsaj probala, če je tako

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
18.11.2008 21:44:37   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

sploh ne vem, kako se naj odločim glede tega ACuser posted image  bi ga mela kr bom pol mogoče bolj brez skrbi, pa ne bi ga mela kr ni glih poceni štos pa še če misli kaj brezveze piskat ga lahk sam skoz okno vržemuser posted image  sicer je še čas, da se odločim...oziroma odločiva...mojemu še nič nisem omenila te zadeve, mislim, da sploh ne ve, da kaj takega obstajauser posted image  pa saj že skoraj vem kaj bo rekel: da naj ne kompliciram tolikouser posted image  saj ma prav po eni strani, sam vseeno...vedno ostaja tisti če...user posted image  
joj, kako težim...


Pri meni je bilo isto in moj je isto rekel. Zdaj je pa kar fajn, da je.

Prvič ko se je vklopil, je mali spal z odprtimi usti in sem ga tak hitro stresla, da nisem niti vidla če diha al ne. Naslednič pa se je vklopil, ko je prvo noč spal v svoji sobi in to 6x. Takrat mi je blo pa jasno, da nekaj ne štima in res, ko sva menjala rjuho sva jogi premalo dol potisnla in se ni zadosti dotikal plošč. Naslednjo noč sva vse še enkrat preverla in zdaj je OK! Fajn je tudi, ker ima nočno lučko, pa na elektriko je, ne na baterije. Baby enota je vedno vklopljena, starševska pa se polni kot mobitel. Mi je zadnjič ponoči začel piskat, da je prazen in sem najprej mislila, da je spet alarm.

Kot vidiš ti naštevam + in -. Nimam pojma, kaj naj ti svetujem. Mogoče ga res kupi in pol prodaj, če ne boš zadovoljna. Čeprav, mislim, da ga ne boš prodala, ravno zaradi tistega: Kaj pa če...user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?