|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:41:02   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Tally...ali kaj v Fructala hodiš v Kamnik?


Nič ne hodim sploh ne vem kje je ?


Ko se pelješ iz Mengša proti Kamniku, je malo pred Kamnikom tabla za Vodice levo proti Podgorju.Tam kjer je Jata in Stol, če ti je kaj bolje poznano.Sem mislila iti malo pofirbcat, koliko so frutki in sokovi


Tilči: kaj imajo tudi frutke tam v tisti prodajalni?
Sem bila že kar velikokrat tam, ko smo sokove nabavljali, sam nisem nikoli pogledala za frutke. Nazadnje sem bila  tam nekje po novem letu letos. Pa se kar splača, če vzameš malo več. Za samo liter al pa dva se seveda ne splača vozi tja, vsaj meni ne.

Imajo tudi frutke.Sicer me že dolgo ni bilo tam, nazadnje, ko sva bila z Nejcem še sama,ampak bom šla malo pogledat, samo da do avta pridemuser posted image .Ja, ponavadi je ceneje, če vzameš cel paket

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:41:55   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem pa eno dobroo novico zvedla. pri nas v naši vasi bodo v vrtcu odprli tudi oddelek jasli. je tak baby bum. sem prav razmišljala, če bi našo tudi vpisala.



Punca, ti jo samo vpiši, če maš možnost.
Jaz sem v petek klicala v naš vrtec, da se pozanimam kako in kaj. Pa so mi rekli, da je vpis šele aprila, vzamejo jih pa s 1.9. user posted image  Ampak da je vsako leto (zadnjih 5 let) ful preveč otrok vpisanih, tako da če bom po porodniški dobila šiht, sploh ne vem kaj bomo naredili z Mančinim varstvom user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:43:22   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Tally...ali kaj v Fructala hodiš v Kamnik?


Nič ne hodim sploh ne vem kje je ?


Ko se pelješ iz Mengša proti Kamniku, je malo pred Kamnikom tabla za Vodice levo proti Podgorju.Tam kjer je Jata in Stol, če ti je kaj bolje poznano.Sem mislila iti malo pofirbcat, koliko so frutki in sokovi


Tilči: kaj imajo tudi frutke tam v tisti prodajalni?
Sem bila že kar velikokrat tam, ko smo sokove nabavljali, sam nisem nikoli pogledala za frutke. Nazadnje sem bila  tam nekje po novem letu letos. Pa se kar splača, če vzameš malo več. Za samo liter al pa dva se seveda ne splača vozi tja, vsaj meni ne.

Imajo tudi frutke.Sicer me že dolgo ni bilo tam, nazadnje, ko sva bila z Nejcem še sama,ampak bom šla malo pogledat, samo da do avta pridemuser posted image .Ja, ponavadi je ceneje, če vzameš cel paket


No dej ko boš prišla do avta user posted image  se zapelji pogledat po kolko majo kej frutke, pa mi sporoči, velja?!
Hvala user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:43:30   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem pa eno dobroo novico zvedla. pri nas v naši vasi bodo v vrtcu odprli tudi oddelek jasli. je tak baby bum. sem prav razmišljala, če bi našo tudi vpisala.



Punca, ti jo samo vpiši, če maš možnost.
Jaz sem v petek klicala v naš vrtec, da se pozanimam kako in kaj. Pa so mi rekli, da je vpis šele aprila, vzamejo jih pa s 1.9. user posted image  Ampak da je vsako leto (zadnjih 5 let) ful preveč otrok vpisanih, tako da če bom po porodniški dobila šiht, sploh ne vem kaj bomo naredili z Mančinim varstvom user posted image user posted image

A pa ne moreš nič prej vloge oddat? Jaz sem jo za Tilna nesla že oktobra.Plac bomo dobili, bodo že tako zrihtali, itak ga imajo namen povečatiuser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:44:27   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Tally...ali kaj v Fructala hodiš v Kamnik?


Nič ne hodim sploh ne vem kje je ?


Ko se pelješ iz Mengša proti Kamniku, je malo pred Kamnikom tabla za Vodice levo proti Podgorju.Tam kjer je Jata in Stol, če ti je kaj bolje poznano.Sem mislila iti malo pofirbcat, koliko so frutki in sokovi


Tilči: kaj imajo tudi frutke tam v tisti prodajalni?
Sem bila že kar velikokrat tam, ko smo sokove nabavljali, sam nisem nikoli pogledala za frutke. Nazadnje sem bila  tam nekje po novem letu letos. Pa se kar splača, če vzameš malo več. Za samo liter al pa dva se seveda ne splača vozi tja, vsaj meni ne.

Imajo tudi frutke.Sicer me že dolgo ni bilo tam, nazadnje, ko sva bila z Nejcem še sama,ampak bom šla malo pogledat, samo da do avta pridemuser posted image .Ja, ponavadi je ceneje, če vzameš cel paket


No dej ko boš prišla do avta user posted image  se zapelji pogledat po kolko majo kej frutke, pa mi sporoči, velja?!
Hvala user posted image

Bom, bom. A mogoče veš, koliko so po drugih trgovinah?

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:44:28   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: ****



V prenesenem pomenu... pumpam pumpam... sam bolj mal napumpam... samo tam okrog 250 ml na dan...glih za pocrkljat 2x....user posted image user posted image


**** ne moreš pomagat, jaz sem si tudi pumpala in je bilo tam nekje do 3-eh mesecev dosti pol se je kolicina mleka zmanjšala in ni pomagalo bolj pogosto črpanje,  nič. Ko sem si pa v celem dnevu načrpala za manj kot en obrok pa sem nehala. Mi je bilo hudo vem pa da sem se maksimalno potrudila in ti si se tudi, res kapo dol.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:47:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina ti si me pa dons čist ignorirala user posted image ...


Kje sem te ingnorirala?? A sem spet kaj spregledalauser posted image

BRAVO ZA ŽANKOTAuser posted image user posted image user posted image

Anja pa je danes začela: maaaaamaaaaaauser posted image



Sm te nekje vmes vprašala, če si že prooobala tisto uno user posted image user posted image user posted image ????

user posted image user posted image  za Anjo, a si bla kej ponosna, ko si slišalauser posted image ?




jooj oprosti, ja sevda un je sprobano in je palilouser posted image user posted image user posted image samo zdaj moram skit vsaj za kak teden, da bom imela mirrrr.

Drugače pa ja sem bila vsa blažena, samo je bilo samo 1x tako lepo razločno, zdaj prakticira mmmmmmmammmmmmmmmmmmauser posted image user posted image user posted image


No pa sveda DOBRO JUTROuser posted image

Danes je natanko eno leto, od kar sva z mojim mižičkom izrekla usodni DA, tako da DRAGI MOJ PRIMOŽ RADA TE IMAMuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:48:41   
Anonimen
Še eno vprašanjeuser posted image pa ne se smejat: glede na to, da obstajajo tabletke za pridobitev mleka, a obstajajo tudi za kontra učinekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:49:03   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: kasso



Jaz pa se moram pohvalit, ker sva včeraj z Varjo vzdržali od 10:00 pa vse do večera brez dojenja user posted image . od mleka je vmes spila 120 ml Novalaca. Bom poskušala tudi danes ne dojit.



Super upam da bo odstavljanje čimlažje za obe. Pa za Varjo še mal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:50:06   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Danes je natanko eno leto, od kar sva z mojim mižičkom izrekla usodni DA, tako da DRAGI MOJ PRIMOŽ RADA TE IMAMuser posted image user posted image user posted image


Čestitke ob vajini obletnici!
 
 
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:50:14   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še eno vprašanjeuser posted image pa ne se smejat: glede na to, da obstajajo tabletke za pridobitev mleka, a obstajajo tudi za kontra učinekuser posted image


Hmm mislim da ja samo ne vem kje se jih dobi.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:50:18   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Tally...ali kaj v Fructala hodiš v Kamnik?


Nič ne hodim sploh ne vem kje je ?


Ko se pelješ iz Mengša proti Kamniku, je malo pred Kamnikom tabla za Vodice levo proti Podgorju.Tam kjer je Jata in Stol, če ti je kaj bolje poznano.Sem mislila iti malo pofirbcat, koliko so frutki in sokovi


Tilči: kaj imajo tudi frutke tam v tisti prodajalni?
Sem bila že kar velikokrat tam, ko smo sokove nabavljali, sam nisem nikoli pogledala za frutke. Nazadnje sem bila  tam nekje po novem letu letos. Pa se kar splača, če vzameš malo več. Za samo liter al pa dva se seveda ne splača vozi tja, vsaj meni ne.

Imajo tudi frutke.Sicer me že dolgo ni bilo tam, nazadnje, ko sva bila z Nejcem še sama,ampak bom šla malo pogledat, samo da do avta pridemuser posted image .Ja, ponavadi je ceneje, če vzameš cel paket


No dej ko boš prišla do avta user posted image  se zapelji pogledat po kolko majo kej frutke, pa mi sporoči, velja?!
Hvala user posted image

Bom, bom. A mogoče veš, koliko so po drugih trgovinah?


Mislim, da so taveliki v MEčkatorju trenutno tam okoli 0,90-1€, samo se mi zdi da so v akciji. Bom jutri pogledala v trgovini

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:50:59   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

edina ti si me pa dons čist ignorirala user posted image ...


Kje sem te ingnorirala?? A sem spet kaj spregledalauser posted image

BRAVO ZA ŽANKOTAuser posted image user posted image user posted image

Anja pa je danes začela: maaaaamaaaaaauser posted image



Sm te nekje vmes vprašala, če si že prooobala tisto uno user posted image user posted image user posted image ????

user posted image user posted image  za Anjo, a si bla kej ponosna, ko si slišalauser posted image ?




jooj oprosti, ja sevda un je sprobano in je palilouser posted image user posted image user posted image samo zdaj moram skit vsaj za kak teden, da bom imela mirrrr.

Drugače pa ja sem bila vsa blažena, samo je bilo samo 1x tako lepo razločno, zdaj prakticira mmmmmmmammmmmmmmmmmmauser posted image user posted image user posted image


No pa sveda DOBRO JUTROuser posted image

Danes je natanko eno leto, od kar sva z mojim mižičkom izrekla usodni DA, tako da DRAGI MOJ PRIMOŽ RADA TE IMAMuser posted image user posted image user posted image



user posted image ČESTITKE ZA PRVO OBLETNICO!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:51:07   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še eno vprašanjeuser posted image pa ne se smejat: glede na to, da obstajajo tabletke za pridobitev mleka, a obstajajo tudi za kontra učinekuser posted image

Mislim, da pomaga žajbljev čaj in peteršilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:52:26   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

jaz sem pa eno dobroo novico zvedla. pri nas v naši vasi bodo v vrtcu odprli tudi oddelek jasli. je tak baby bum. sem prav razmišljala, če bi našo tudi vpisala.



Punca, ti jo samo vpiši, če maš možnost.
Jaz sem v petek klicala v naš vrtec, da se pozanimam kako in kaj. Pa so mi rekli, da je vpis šele aprila, vzamejo jih pa s 1.9. user posted image  Ampak da je vsako leto (zadnjih 5 let) ful preveč otrok vpisanih, tako da če bom po porodniški dobila šiht, sploh ne vem kaj bomo naredili z Mančinim varstvom user posted image user posted image

A pa ne moreš nič prej vloge oddat? Jaz sem jo za Tilna nesla že oktobra.Plac bomo dobili, bodo že tako zrihtali, itak ga imajo namen povečatiuser posted image


Ne, ne morem vloge prej oddat user posted image  Aprila in gotovo! user posted image
Pa že tko mi je dala vedet da ful težko doš vrtec user posted image
Pa ne vem zakaj ga ne povečajo, če je tak naval otrok na vrtec?

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:53:42   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


Danes je natanko eno leto, od kar sva z mojim mižičkom izrekla usodni DA, tako da DRAGI MOJ PRIMOŽ RADA TE IMAMuser posted image user posted image user posted image



iiiiiiiiiiiiiiiii kako lepo, love is in the air
 
Čestitke!!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:53:52   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še eno vprašanjeuser posted image pa ne se smejat: glede na to, da obstajajo tabletke za pridobitev mleka, a obstajajo tudi za kontra učinekuser posted image


Hmm mislim da ja samo ne vem kje se jih dobi.



Pojdi k svoji zdravnici, da ti da injekcijo!!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:54:04   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


Danes je natanko eno leto, od kar sva z mojim mižičkom izrekla usodni DA, tako da DRAGI MOJ PRIMOŽ RADA TE IMAMuser posted image user posted image user posted image



Ooo čestitke ob vajini obletnici !!!!

           user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:55:27   
Soncnica Sandra ***
Zdej pa grem mal na sobno kolo kalorije kurit, oziroma po domače povedano rit razmigavat in manjšat user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:55:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še eno vprašanjeuser posted image pa ne se smejat: glede na to, da obstajajo tabletke za pridobitev mleka, a obstajajo tudi za kontra učinekuser posted image


Hmm mislim da ja samo ne vem kje se jih dobi.



Pojdi k svoji zdravnici, da ti da injekcijo!!


ja valda saj se hecaš? Kako injekcijo?????

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:57:43   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Naty, ja, ampak, če boš dojila ponoči, boš mogla biti še vedno na dieti?



Ja res je... sej bom tud to počas nehala, ampak ne upam preveč na hitr, ker vidim, da mu manjka dojenje. Ponoč je ponavad duda pomagala, zdej se more pa obvezno priklopit, da zaspi. Najprej bova dnevno dojenje poštimala, pol pa še nočno. Nekak upam, da se bo itak manj zbujal, ko bo orng sit. user posted image  eh...takle mamo.

**** ja sej sm razmišljala, da pri vas je še hujš, k mu ne morš zize dat user posted image . Sam bom tud js očitno na tem, glede na to, da se bova nehala dojit. Sedenje je pa super ja... no js še nism probala, kako je, ko me  ni v sobi, ampak zaenkrat še niti ne upam. Sicer čist lepo sedi, ampak bo zihr enkrat padel in zdele na začetku sm rajš skoz zraven.

Estrella kazga smajlija pa js dobim???? user posted image  Midva bova šla ven, sam zdele se je dal na off user posted image ... ko se zbudi pa šibava. Kdaj gremo okol Skirce?
današnji datum ....user posted image  go Estrella, go Estrella!!!!! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

user posted image user posted image user posted image user posted image za Žana.
Tudi pri nas je šlo tako: iz danes na jutri.
Čkovek kar ne more verjet, kajne?


Ja ful gre na hitro user posted image ! To je po moje zrihtal zato, da bo lahko Manco iz oči v oči gledal na naslednjem čveku user posted image . Verjetn mu je bla všeč, pa ni hotu izpast "un k se sam po tleh plazi" user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

A je katera imela občutek kaj nosi ko je bilauser posted image ????



Jaz sem si po pravici povedano ful želela imeti punčko v prvo, pa moj dragi tudi. Sem se kar bala, da po poba ven pršu, ker si tolk želim punčko user posted image  Ma če sedaj pomislim, ne bi bilo važno kaj bi Manca bila, fantek ali punčka, ravno tako bi bila deležna vse moje ljubezni.


Ja js sm mela občutek... pa sm se zmotla user posted image user posted image ! Tko da ne verjamem v to, ker maš itak fifti fifti možnosti, da te občutek ni varal user posted image .
ss veš je pa res tko, da je na koncu vseeno user posted image . Midva sva si želela punčko, ampak že med nosečnostjo sm se tolk navezala na "fantka", da če bi mi pri porodu rekl, da je punčka, bi se razjokala. Zdej ga pa sploh ne bi menjala za deset punčk user posted image ! In najbolj hecno je, da bi človk pričakoval, da bova za naslednjič ful držala pesti, da bi bla punčka. No sej bi blo fajn, ampak je zadnč moj reku... a veš, da bi blo glih tko fajn, če bi bil še en fantek user posted image .

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:58:37   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Še eno vprašanjeuser posted image pa ne se smejat: glede na to, da obstajajo tabletke za pridobitev mleka, a obstajajo tudi za kontra učinekuser posted image


Hmm mislim da ja samo ne vem kje se jih dobi.



Pojdi k svoji zdravnici, da ti da injekcijo!!


ja valda saj se hecaš? Kako injekcijo?????



Da ti zaustavi laktacijo. Pokliči in vprašaj. To ti naredijo v P, če ne želiš dojit al pa mamicam, ki so morale prekinit dojenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 9:58:39   
Anonimen
Hvala, hvala za čestitke. Kako hitro je 1 leto na okrog.

Saj sva oba pozabila, mi je kuma poslala SMS, da danes baje častiva večerjo, pa sem razmišljala za kaj, no pa sem se spominlauser posted image user posted image user posted image

Tako zdaj nimava kaj, gremo na večejouser posted image user posted image user posted image user posted image samo ne vem še kaj s tamlouser posted image verjetno bo šla kar z nami, saj lansko leto je na ta ta dan tudi bila z namauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 10:00:11   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Z enodnevno zamudo, pa vseeno:


user posted image

user posted image


Se pridružujem čestitkam!!!!


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Majski hroščki 2008 - 5.del
17.11.2008 10:00:43   
eole
Dober dan,

mi smo imeli danes P in dobili smo tretjo pikico. Naša punca je hrabro prenesla, ni niti zajokcala. user posted image

Še podatki za seznamček: teža 8.080, velikost 69, obseg glavice 46,5. Pravi naša P, da je kar konkretna punca.
Svetovala nam je, da kar začnemo takoj z uvajanjem, glede na naše zbujanje.. tako, da bomo danes ali jutri poskusili s korenčkom.

Vidim, da ste načvekale orto, v teh dveh dneh .. ne bom niti brala za nazaj, ker ne utegnem.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?