|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
2.1.2009 13:05:57   
Anonimen
Jest sem 26. izvedela, da sem noseča. Znakov nimam nobenih, si jih pa tud ne želim. Mal sem (no fejst) sitna na momente, križ čutim to je pa vse. In prav vesela sem, da je tko. Grem 11. na službeno pot pa bi blo kar zoprno če bi bruhala po avionu in sestankih.

(odgovor članu malagala)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
4.1.2009 16:43:33   
roth
vidim da ste vse nosečke ok,tudi jas sem ok čeprav sem v štartu paničarila.Ta teden grem na preglet da vidim če že pikica bije in da vidim v katerem tednu sem, pomojem izračunu grem v 7 teden.Joškice bolijo pa spet ne bolijo,imam bol polne pa se mi zdi kakšen dan da so majn polne,bradavičke se mi zdi da so mi malo potremnele,tu pa tam me pot popkom malo spika pa v maternici malo krči ampa to vsak dan enkrat pol pa ok,slabo mi je najbol ponoči od ene zjutraj v presletkih do četrte ure pa potem čez dan spet v presletkih ampak ni prehudo.Zredila sem se 2 kili tko da sem opazila bom morala pazlivo z hrano jedla bi skos najbol mi paše kislo in taka bol močna hrana pasul golaž itd,za kebab z veliko čebule mmmm njamuser posted image .Je pa res da sem pred 2 letoma imela spontani ss,pa dve leti trudili pa klomifen,pa inekcije itd,tko da me je kr fajn strah da nebi bilo kaj narobe spet tokrat.Lepo se imejte nosečke pozitivne misli,pa bo vse ok.PAPA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
4.1.2009 17:05:15   
tejčit
Čestitke zauser posted image .Po kolikem času ste delale test meni zdaj zamuja štiri dni

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
5.1.2009 7:57:23   
roth
Jaz po štirih dneh zamudeuser posted image in pokazal je fuluser posted image ,ker pa nisem verjela sem naredila še tri in vsiuser posted image user posted image user posted image ,user posted image ,znakov pa dobenih user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
5.1.2009 10:35:20   
tejčit
Roth in kako se počutiš.Jst bom šla vrjetn kar danes delat test

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
5.1.2009 16:49:04   
druga
čestitke roth in tejčit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
5.1.2009 17:18:33   
tejčit
Sporičam vam da sm od danes frišnauser posted image .Pred dvema urama sm naredila test CB.
saj ne morem vrjet

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
6.1.2009 20:00:41   
roth
Tejčit,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,zauser posted image ,zdaj pa uživaj v user posted image ,jaz imam preglet v četrtek ob 15h tko pa bomo vidli,napihjen trebuh imam za 5 mesec ne za 7 teden malo me je danes špikalo ampak ni težav,prdim ko velika a jojuser posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
6.1.2009 20:22:35   
tejčit
Rothuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tudi tebi zdravo nosečnost.Maš ti zdaj prvi al drugi pregled

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
6.1.2009 20:25:42   
bubika86
roth user posted image user posted image user posted image  za nosečnost, tudi jaz sem delala test pred enim tednom in je bil pozitiven pa še zdaj ne morem verjeti da je res, v ponedeljek imama 1. pregled pri ginek. in dokler mi še tam na UZ ne potrdi še kar ne morem verjeti. drgač sm pa tudi že kar napihnjena nobene hlače ne morem zapeti, pa isto prdim skoz groza skoz morm na wc hodt. pa tut špika me občasn v trebuhu. tkole je ja......

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
6.1.2009 20:27:43   
tejčit
bubika user posted image user posted image user posted image tudi od mene.Pol smo kar na istem začetnice

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
6.1.2009 21:04:29   
bubika86
tejčit- čestitke tudi tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image !!!!! lepo in zdravo user posted image  ti želim!
jaz pa kr ne morem verjeti da mi je končno po 5 mescih uspelo.

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
6.1.2009 22:26:37   
Anonimen
user posted image
Nove srečke nosečke, kaj če bi se nam ve pridružile v čvekanju v pričakovanju - septembrke
http://www.ringaraja.net/forum/m_3543524/mpage_1/key_/tm.htm

lp

(odgovor članu bubika86)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 14:13:03   
roth
Prvi pregled,ker sem test delala 17,12,08,potem pa tko prazniki itd,tko da jutri imam  pregled bomo vidli kaj bo lepega,že komaj čakam in upam da bo drugače ko pred dvema letoma,ko je prišlo do odmrtja ploda v šestem tednu,smo se sedaj dve leti matrali z polno paro.

(odgovor članu bubika86)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 14:29:45   
Kepica83
ROTH čestitke user posted image user posted image user posted image  čudovito nosečnost ti želim.

(odgovor članu roth)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 15:21:54   
tejčit
Roth čestitke še enkrat lepo nosečnost  ti želim jst mam pa zdej ob petih pregled

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:05:17   
druga
tejčit....poročaj kako je bilo

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:07:54   
tejčit
Ja bom takoj k pridem domov sm mal živčna

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:08:44   
druga
ne bit živčna...to ni vredu za nosečko

saj bo vse ok, boš vidla

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:12:50   
tejčit
Prvi pregled je pa mal je smotano ampak bo.Ok se javim grem pod tuš.
Me zanima kaj bo rekel moj sinček kristjan je star pet let mu nisem še povedala.
po moje bo ful vesel

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:17:15   
druga
iiii....bo dobil bratca ali sestrico....po moje bo zeloooo vesel, da bo lahko starejši bratec

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:20:31   
tejčit
Apri vas mate že kaj

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:23:25   
druga
pri meni??? ne nimava še otrok....zato pa že komaj čakava user posted image

(odgovor članu tejčit)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 16:44:18   
Kepica83
tejčit fajn zrihtaj pri G. pa takoj poročaj ko prideš. Pa kakšno slikco zravn prinesiuser posted image user posted image

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: pozitiven test, nobenih znakov?
7.1.2009 18:32:40   
tejčit
No pa sm nazaj sm v petem tednu sm dobila slikico vrečkico je videt naslednji pregled mam
2.2 takrat bom dala vodo pa kri.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?