|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: štajerke decembra II
4.12.2008 12:50:53   
ROmama
Ojla, da se še jaz vpišem sem. Ravno včeraj sem dobila user posted image , tako da greva z mojim user posted image  3. krog in user posted image  pričakujeva 31.12. Drugače pa imam doma user posted image , ki je ravno 1. dec. dopolnil eno leto. Tako hitro sva se odločila za novega user posted image  malo zaradi let malo pa zato, da bosta otročka rastla skupaj.

DOaisy pri prvem sem testke uporabljala in mi je enkrat pokazal čisto rahlo črtico, izgleda da je bilo to to, ker sem takoj zanosila. Zdaj sem imela še dva testa od takrat, ampak mi ni nobenkrat pokazal. Zadnji mesec sem imela prcej močan izcedek in sem si milila, da je bila to O., ampak z možem sva user posted image , dva dni pred tem, pozneje pa ne. Če imaš malega user posted image , pa da je še bolanček, ni več toliko časa za delanje otrok.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: štajerke decembra II
4.12.2008 17:44:59   
D0aisy
Dobrodošla ROmama! Hvala za odgovore.
Tudi jaz sem včeraj dobila user posted image , tako da grem končno v 2. krog. user posted image pa pričakujem nekje v začetku januarja. Ful si jih želim videti!!!
Štajerke ste že kaj pod vplivom veselega decembra? Pri nas v službi že padajo butelke...
Kako je pa s tabo baby1978, že imaš kaj znakov?

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: štajerke decembra II
4.12.2008 18:41:27   
baby1978
ojla..

Moji znaki. hm kdo bi vedel kaki znaki so to, po moje PMS al pa se mi je res nasmehnila sreča. Nisem še bila nikoli user posted image , zato nevem kakšni znaki bi lahko bili tisti 100%.
JA TUDI PRI NAS PADAJO BUTELKE, BONBONJERE,fajn kalororije. Če bo kaj novega pr meni vam javim.

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: štajerke decembra II
4.12.2008 21:52:04   
nincika
DOasyuser posted image user posted image user posted image , zdaj pa se hitro znebit user posted image  in potem v nove boje.

Hja, veseli december...zame glede službe prava nočna mora. Pomagam v večjih trgovskih centrih polnit stojala z darilnimi vrečkami, potem si predstavljate, kako to izgleda zdaj decembra...user posted image
Drugače pa zdaj prihaja moj najljubši čas v letu, povsod je veselo, vse diši po cimetu, nasmejani obrazi, družina je skupaj in tiste iskrive otroške oči, ko odpirajo darilcauser posted image , ki so jih prinesli dobri možje...čarobno

Upam, da bodo tudi za nas letošnji prazniki res nekaj posebnega, da zagledamouser posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: štajerke decembra II
10.12.2008 13:51:57   
D0aisy
Kje ste štajerke!

Ima katera že kakšne nosečniške znake?! Midva sva komaj dobro začela, pa sem jaz že morala iti na šivanje. Šivali so me na kolku, zato naju je strah user posted image , da ne bi česa poškodovala. Ti šment! user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: štajerke decembra II
10.12.2008 19:46:34   
baby1978
Zgleda je res nenkšno zatišje na tem štajerskm koncu. Pri meni še nč novega, nekaj se najavlja, upam da ni tečkauser posted image . Nevem malo mi je slabo, malo me spet glava boli. Hja nič novega. 

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: štajerke decembra II
10.12.2008 20:27:43   
zarja1
pa ni zatišja, samo malo smo razmetane po temah.....
- ene štajerke smo v Ambulanta Mb,
- druge pri Klomifenkah,
- tretje pri ivf7icsi........
- nova borba, E zmagovalke........

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: štajerke decembra II
10.12.2008 21:25:03   
nincika
Hja, saj bo, samo prebudit nas je treba vsake tolikouser posted image user posted image
Tudi pri meni nič novega, čakamo na ta magični 20.12, da vidimo, kaj bo prinesel. Mi je pa malo čudno, v ponedeljek sem v spodnjem delu trebuha začutila bolečino, ki pa ni podobna menstrualnim krčem, tudi med user posted image  je bilo boleče, zdaj pa se počasi polega. Danes pa, sicer samo tu in tam, krči, ki najavljajo prihod user posted image
Tako, da sploh ne vem, kaj naj si mislim, najbolje da se čimbolj zaposlim še teh nekaj dni, da bomo končno vedeli, pri čem smo.

Kako ste kaj ostale? DOasy čimprej se pozdravi in potem v akcijo, tako bolj nežnouser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: štajerke decembra II
12.12.2008 11:30:33   
baby1978
Moja tecka je prisla, vcerajuser posted image user posted image user posted image . Hja kaj cemo, rahlo sem razocarana, saj sem mislila da tokrat pa bo, pa je bil samo doooooooooollllllllllllllggggggggggggiiiiiiiiii PMS.
Kakor hitro se konca tecka, ze stojim pri ginekologu, mi je rekel, da mi bo nekaj dal, ce do decembra ne bo nic.
lp




(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: štajerke decembra II
12.12.2008 12:01:35   
D0aisy
Baby1978 ful mi te žal. user posted image Sem navijala zate, ampak očitno ne dovolj. Vsekakor pa ne obupa! Zanima me kaj ti bo dal ginekolog.
Moja rane se ne celi lepo zato morem čimbolj mirovat user posted image user posted image
Kako si kaj ti nincika?

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: štajerke decembra II
12.12.2008 15:14:25   
nincika
Baby1978user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz upam, da bo tvoja tečka čimprej mimo in potem hitro h ginekologu. Kot je rekla Doasy: samo ne obupat. Vam povem, tudi naš čas bo enkrat napočil...
Jaz se trenutno ukvarjam s tem, kako se po najkrajši možni poti znebit močnega prehlada, ki se me je lotil user posted image . Tablet ne upam jemat, je vedno nekje v podzavesti tisti kaj pa če... Drugače pa se mi zdi, da se tudi mene loteva PMS, danes so se spet pojavili tisti značilni krči. Če že mora priti user posted image , naj pride čimprej, da gremo potem hitro v nove boje.

Za vse, ki še čakate user posted image  močno navijam, Doasy ti pa le miruj, vse rabi svoj čas.

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: štajerke decembra II
13.12.2008 13:29:13   
baby1978
Hello bejbike
DOaisy- ja res je Rana rabi pocitek in veliko tekocine in vitaminov.
Nincika- ce si prehlajena vzemo Lekadol C ali pa pojej kaksen surov cesen, too ti je vse dovoljeno.
Moja tecka smotka, pa je zelo zelo boleca in trebuscek se mi je tako napel, kot da sem pojedla slona HEHEHE. Vam javim kaj mi bo dal ginekolog.
Lep vikend.
Navijam za vse, da bo cimprej.

(odgovor članu nincika)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: štajerke decembra II
14.12.2008 11:39:34   
Upsss
Hojla punce,
javlja se nosečkauser posted image
nisem pozabila na vas, še vedno močno navijam, da vam čimprej uspe user posted image  nič sekirat, če ni takoj, pri meni trajalo nekaj mesecev. user posted image  boste pa zagledale ravno takrat, da se bo vse lepo "poklapalo"user posted image

V torek sem bila na prvem pregledu pri G. Najprej šok, da se prvi UZ dela šele v 11.-14. tednu (helou, jaz pa živčna, če vse ok). POtem sem nekak preprosla ta prvi UZ, da je G sploh videla, če je v maternici - no, videla sem že svojo pikico, ki ji je bil srček user posted image  sem bila tako vesela! G je pa ugotovila, da je plodek zelo majhen, v bistvu bi na dan pregleda morala biti noseča (računano po ZM) že čez 7t, sem pa bila takrat šele 6 2/7 t. Tako da sem danes točno 7 t (to računanje mi ni čisto nič jasno)user posted image  

Drugače se nič kaj ne počutim nosečo.. občasno me napade kakšna slabost, ampak bruhala še nisem. Prsi povečane, boleče, bradavičke tudi.

Je pa res težko napovedat že pred izostankom user posted image , če je nosečnost tu ali ne.. ene veste, da je meni bilo slabo že pred izostankomuser posted image , kar se mi je zdelo zeeeelo čudno (in to celo bolj slabo, kot mi je občasno sedaj).

Vsekakor držim pesti za vas in močno navijam user posted image user posted image user posted image

Pozdravček vsem, upsss


(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: štajerke decembra II
18.12.2008 9:52:41   
baby1978
Hello bejbe...

Ja tako kot veste, sem šla k ginekologu, da mi da nekaj. Dobila sem Duphaston tbl.
No pa bomo videli kako dalje.

(odgovor članu Upsss)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: štajerke decembra II
18.12.2008 11:22:42   
baby1978
ODPLA SEM NOVO TEMO.....
ŠTAJERKE JANUAR II, UPAM DA SE MI PRIDRUŽITE.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Zaupate medicini?
willma



popolnoma (31%)

delno (60%)

ne (9%)


Število vseh glasov: 136

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!