|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 16:35:40   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Gotov so iz iste kolekcije kot tisti ki si jih zanč prpopala user posted image


Ampak une sem potem zdnjič čisto  brez veze kupila, ker zdaj skozi te nosim.

Ma te so bolj iz tvoje, tiste bolj ženstvene kolekcije, se mi zdi.


Ma si potratna. Skor tolk grdi so kot uni zato se mi zdi da je ista kolekcija.


Poglej, sem že napisala,d a se meni zdijo bolj tvoje, ženstvene sorte, A nisi prebrala? Ne smeš samo črk gledat, moraš tudi brat.
Ampak meni so zakon, res, ker so tako udobni. Zdaj da bi jih ti za drek kidat imela, to res ne bi šlo, ker bi potem imela najlonke od dreka, to pa res, ja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 16:46:15   
Anonimen
Teb se marskej zdi.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 17:19:49   
Anonimen
Lepe, lepe....jaz bi črne mela take. Se mi zdi da bi šli najbolj k belim štunfom. K neb rada še štunfu zdej menjavala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 20:38:48   
jakaracman
Jaz imam zlate take, sploh so fini zdaj, k se novoletne fešte začnejo.Imam pa eno vprašanje, sedaj ko je zima si pač ne urejam več nog.Mislim totalno potratno te pedikure, ali je ful narobe, če te čevlje nosim na nespedikirane noge, kože pa toliko, da lahko en fajn ričet naredim.Prosim za vaša cenjena mnenja in pomoč.

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 19.11.2008 20:50:35 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 20:47:35   
blaža
O super, so spredaj odprte, da si ni treba nohtov strižt!user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 20:49:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Jaz imam pa zlate take sploh so fini zdaj, k se novoletne fešte začnejo.Imam pa eno vprašanje, sedaj ko je zima si pač ne urejam več nog.Mislim totalno potratno te pedikure, ali je ful narobe, če te čevlje nosim na nespedikirane noge, kože pa toliko, da lahko en fajn ričet naredim.Prosim za vaša cenjena mnjenja in pomoč.


Pa ne, no, saj tle ene debele bele štrumfe not obuješ, pa se nič ne vidi. ALi pa ene rjave seštrikaj, pa je.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 20:52:47   
jakaracman
Ja a pa misliš, da rjava pa zlata gresta skupaj?Pa to ni tko elegantno, če maš nogavice.Po moje bom kar brez saj je tema na teh večernih eventih.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 20:54:18   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ja a pa misliš, da rjava pa zlata gresta skupaj?Pa to ni tko elegantno, če maš nogavice.Po moje bom kar brez saj je tema na teh večernih eventih.


Fora je v tem, da če boš plesala in ti bo noga švicala, ti bo drselo v njih. PO moje. Tako da je bolje, da ene vpojne štumfe spod obuješ. Sicer pa Mišni najbolje ve, kako in kaj, samo zdaj se je nekam potuhnila. Bogve, če ne seksa spet? user posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 20:57:13   
Anonimen
A so vam všeč?


Seveda.
Za 80+.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 21:03:10   
jakaracman
Ja viš na ples pa nisem pomislila.Res je dobr tuki mal brejnstorminga na RR.Torej definitivno nogavice bom obula pa še sekirala se ne bom zaradi vse te kože in malce daljših nohtov.Pedikura pride tam enkrat po veliki noči spet na vrsto.A nov problem , a ful grdo zgleda, če z nohtom štumf prežagaš?Po moje ni tko grozn.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 21:04:48   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ja viš na ples pa nisem pomislila.Res je dobr tuki mal brejnstorminga na RR.Torej definitivno nogavice bom obula pa še sekirala se ne bom zaradi vse te kože in malce daljših nohtov.Pedikura pride tam enkrat po veliki noči spet na vrsto.A nov problem , a ful grdo zgleda, če z nohtom štumf prežagaš?Po moje ni tko grozn.


Ja, kle se marsikaj naučiš. Za nohte pa, a ma tvoj brusilko? No, naj jih malo pobrusi, pa bo.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 21:10:55   
jakaracman
Ja za brusilko pa ne vem, kaj pa če sem noseča, sem seksala en dan po menstruaciji zdaj sem pa naredila test 14 dni pred menzesom pa se ni nič obarvalo, pa sem šla po novega pa spet nič.Sem se odločila še za enega pa je lekarana zaprta, una dežurna pa predaleč.Torej brusilka ja ali ne?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 21:13:00   
jakaracman
Se pa opravičujem uporabnici Mišni za smetenje, sam ena vprašanja ne morejo počakat.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Lepe in udobne
19.11.2008 22:46:53   
Jagodka*
jakaracman - midve pa mava isto kolekicjo k so moji srebrni. jaz jih nosim na črne štumfe.

Zakaj pa naj ne bi bli ženstveni? Če maš dobro krilo mislim, da ful pokažejo

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 9:05:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Ja za brusilko pa ne vem, kaj pa če sem noseča, sem seksala en dan po menstruaciji zdaj sem pa naredila test 14 dni pred menzesom pa se ni nič obarvalo, pa sem šla po novega pa spet nič.Sem se odločila še za enega pa je lekarana zaprta, una dežurna pa predaleč.Torej brusilka ja ali ne?



Pomoje da si noseča, sploh če si svečo po seksu delala. Verjetno se test moti. Kar pejd po voziček v štacuno.

Brusilko pa jaz neb uporabila. Kaj pa če se pokvari zarad tvojih nohtov.....pol se bo pa mož ločuuser posted image

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 10:34:47   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman

Se pa opravičujem uporabnici Mišni za smetenje, sam ena vprašanja ne morejo počakat.


Ne, ne, nič ne smetiš. Hvala bogu za RR, a ne, da človek izve, kar ga zanima. Ti kar vprašaj, naj ti ne bo nerodno.

Kar se tiče plesa in nogavic in teh čevljev, naj povem, da so enkratni za z nogavico ali brez. Zdaj tiste bolj elegantne (kot je npr. AnjaPH), jih bodo itak z najlonkami nosile, najbrž kakšnimi svetlečimi, ampak za ostale pa velja, da je vseeno, ali je noga bosa ali v nogavici. Nič ne švica.
Zdaj s tisto pedikuro je pa tako, da v bistvu pozimi ni nič narobe če imaš malo zaščite čez, da ni vse dol pobrušeno. Potem pa tudi nogavice ne rabiš, na primer, in če drugega ne, prišparaš.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 10:48:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Zdaj s tisto pedikuro je pa tako, da v bistvu pozimi ni nič narobe če imaš malo zaščite čez, da ni vse dol pobrušeno. Potem pa tudi nogavice ne rabiš, na primer, in če drugega ne, prišparaš.


Aha, potem se lahko še z nohtom zabremzaš, če spodrsne. Zapičič v tla pa je. Res so pripravni tile šulnčki.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 10:59:11   
jakaracman
Joj punce zlate ste, pol grem pa tašči -sicer je zlobna povedat, da sem noseča.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 11:53:54   
helloKitty
Ja pa madona, a bo kera že napisala kje se te čevlji lahko dobijo?!

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 11:58:05   
aiwich
oooo kwa so zakon!
kaj pa kombinacija belih pa štrikani štumfi?
res bi lahk povedala kje se kupjo al jih sam zase šparaš nas pa rajcaš kle???
user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 13:10:15   
Štručka1
Katastrofauser posted image

Pa to ne dam na noge za nič na svetu user posted image

Kriminalne so, sorryuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tako majhna si moja zlata hči, pa mi pomeniš ves svet!

Eno sončiko imam, čakamo na vnovični +!

(odgovor članu aiwich)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 13:11:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Štručka1

Katastrofauser posted image

Pa to ne dam na noge za nič na svetu user posted image

Kriminalne so, sorryuser posted image user posted image user posted image user posted image


Kako žalostno, ljudje so čist brez okusauser posted image
To je pa ja najbolj moderen čevelj trenutno. Nč modne jane ne berete?user posted image

(odgovor članu Štručka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 13:11:49   
Mojca20

Se hecaš? user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 13:13:24   
Štručka1
pa daj ne delajte se norca,....pa če to da kera od vas na noge, ji dam medaljouser posted image

_____________________________

Tako majhna si moja zlata hči, pa mi pomeniš ves svet!

Eno sončiko imam, čakamo na vnovični +!

(odgovor članu Mojca20)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Lepe in udobne
20.11.2008 13:15:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Štručka1

pa daj ne delajte se norca,....pa če to da kera od vas na noge, ji dam medaljouser posted image


Za jurja takoj. Pa še čez prešerca se sprehodmuser posted image

(odgovor članu Štručka1)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?