|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
8.9.2009 18:01:35   
ema111
S pritožbo nimaš kaj izgubit, kvečjemu lahko dobiš. user posted image

Pa sedaj dopolni z dopisom in napiši svoja opažanja, da bo komisija lažje razumela vašo situacijo.

Lahko vprašam na katero komisijo vaš CSD pošilja vloge??

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
13.9.2009 22:58:53   
freha
v maribor!

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
16.9.2009 22:09:24   
ema111

Res, sedaj napiši kaj vse ste in še morate dati skozi in tvoja opažanja z prehrano, kožo, na katera sama vidiš, da je alergija.
Nič ni narobe če se pritožiš in sedaj podrobno razložiš vaso situacijo, kalvarijo, saj to je naša pravica katero daje zakon. In kaj bo bo.

Upam, da vam uspe user posted image

(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
18.9.2009 22:39:39   
freha
hvala ema, sem oddala, napisala tri strani in pol točn tak ko je blo, nč pretiravala. pediatrinja je tud priložila povzetek kartona. kar bo bo, sporočim

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
19.9.2009 22:44:47   
ema111
O, super, da si se tako potrudila, tudi to jim mora nekaj veljat!

user posted image



(odgovor članu freha)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
16.10.2009 18:51:35   
Zmajcica
Mene pa zanima koliko casa pred iztekom porodniske ste zacele urejati za podaljsanje? je potrebno soglasje pediatra ali urejamo samo na CSD?
Nas sincek je star tocno pol leta, vendar ima ze od rojstva probleme s kozo, pri 3 mesecih je dobil diagnozo AD. Kaze se mu po celem telesu, s tem, da je zadnje tedne stanje po telesu stabilno, po obrazu pa ima non-stop ponavljajoce se izbruhe + okuzbe s Stafilokokom (kljub izkljucnemu dojenju od rojstva in moji dieti brez KML in jajc).
Krvni in kožni testi so pokazali alergijo na jajca (zaenkrat je bilo potestirano samo KML in jajca). Zaradi hudih izbruhov smo po nasvetu alergologinje zaceli uvajati Aptamil ADC.
Prav ne predstavljam si, da bi ob taksnem stanju (nega in dojenje) morala v sluzbo, skrbi pa me tudi, da je alergija na jajca le vrh ledene gore.


(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
16.10.2009 19:52:38   
ema111
cca.1,5-1 mesec prej, priložiti pa moraš samo razne izvide, ki jih imaš do tačas in nobeno mnenje Pediatra ni potrebno.
Upam, da se vam stanje čimprej izboljša, da prerastete te težave :)

(odgovor članu Zmajcica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
16.10.2009 20:30:29   
Zmajcica

ema111, hvala!
Ja, tudi jaz si zelim, da bi dali to cimprej cez. Samo alergija na jajca je baje kar trdovratna. Upam na najboljse!

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: prošnja za podaljšanje porodniške
18.10.2009 10:58:08   
freha
zmajcica
toplo vam priporočam bioresonanco, nam je pomagala, če druga ne pojdi vsaj na testiranje in boš videla na kaj je alergičen. Jaz priporočam Rogaško.

(odgovor članu Zmajcica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?