|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 10:29:14   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

mene pa zanima ..če so vam prepovedal user posted image ?
ker če je z nosečnostjo vse ok..sploh ni tolk panike..moram rečt da midva sva že celo user posted image zelo aktivna..tko,da moj vsekakor ni nič prikrajšan..
bo pa tistih 6 tednov po porodu...je že zdej neki jamral..user posted image

ja jaz sem imela prepovedano do nekje 15t


aja pol pa štekam...upam,da je zdej vse ok


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 10:32:16   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

mene pa zanima ..če so vam prepovedal user posted image ?
ker če je z nosečnostjo vse ok..sploh ni tolk panike..moram rečt da midva sva že celo user posted image zelo aktivna..tko,da moj vsekakor ni nič prikrajšan..
bo pa tistih 6 tednov po porodu...je že zdej neki jamral..user posted image

ja jaz sem imela prepovedano do nekje 15t


aja pol pa štekam...upam,da je zdej vse ok

ja (trkam na les)sedaj je vse oki doki,veselo slončkamo kadar se nam dauser posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 10:41:02   
štorkljica
A še vedno slončkate? Babe čisto ste ponoreleuser posted image

Joj jutri pa spet vikend, men je bil tale teden ful naporen in vem, da še bo, vsaj do nedelje.
Spet sem sama doma, moj je danes v goricah z očetom, popoldne spet dela.
Jaz se pa spet dolgočasim, ker sem doma že vse spedenala in se bom zato zdaj posvetila filmu The curious case of Benjamin Button (Brad Pitt), sem si ga že predvčerajšnjim vzela v videoteki, pa ga še nisem mela cajta pogledat.

Pa še vedno ne vem kaj naj kupim mami za RD, ki ga ma v nedeljouser posted image  Sem čist zgublena...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 11:03:14   
mlavla
kaj boste pa danes kuhale..jst sem še brez ideje?

_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 11:57:39   
nmag
Dobro jutro,joj kaj je touser posted image tudi pri nas je suša ,sva samo dvakrat pa še to bolj tako,v prejšnjih nosečnostih to ni bil problem tokrat pa je pa bo že zdržal,sem ga vprašala če mu kupim take bolj močne podložene gate,da mu bodo držale polna j.....pa se je samo smejal,ja pol pa nič bomo že nadoknadili,sicer pa naju tako malo hecajo,da naj bova raje malo manj strasna,ker potem vedno rata kak baby,se bova šla pa po tem oba zašit pol bo pa loh akcija v polno brez posledic.Moram pa priznat,da mogoče lih zaradi nenehnih težav meni user posted image sploh ne paše,trenutno,bova poskusila po 37 tednu,če bo šla potem lažje ven.
Juhu še en dan in marec bo tu,samo kaj ko je tako doooolg,mogoče nam bo hitreje minil,če bo zunaj tako lepo.

_____________________________

Moji sončki Nejc...Matic...Ana...Gregor...prišla je pa še Karolina

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 12:29:44   
sonček85
štorkljica:ka pa kak bom za kopanje in masaža
http://www.otroski-vozicki.si/narocilo.php 

a ste videle ta voziček,super je ,poceni in še hvalijo ga full.Če nebi imela brevija že na strani bi vzela tega,sam sem se v brevija zaljubla ne grem na drucauser posted image user posted image je pa dober za pogledat


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 13:52:19   
sonček85
evo punce naj vam malo lušte naredim.ja sej vem sem nesramna ,

jaz že jem pecivo ,mmmmmmmmmm je dobro

user posted image

danes sem pa res tko vesela.Sem se po dolgem času čula s kolegico,ker ne živi v SLO  in koda bi vedela sem jo vprašala če ima kako novičko zame in jo je imela-noseča je že 19t,prej je imela pa že 1ss ,tko sem bila vesela zanjo da so se mi solze ulile od sreče


< Sporočilo je popravil sonček85 -- 27.2.2009 14:01:52 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 15:12:50   
*Junona*
Grrr...sem jezna, 4 poste sem že napisala pa mi nobenega ne objavi.

Aha, zdaj pa bo.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 15:16:34   
*Junona*
Ja, ni me še izučil, da morem kopirat...sem spet mela cel roman pa me je vn vrgl......

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 17:55:34   
sonček85
ja danes že od 13h nekaj nagaja.grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 18:40:14   
*Junona*
Dan, kako smo? Zunaj je lepo vreme, edino neki je pihat začel.
Js sem pa danes utrujena, me križ boli. Sem se šele zdle mela čas mal usedit, sem bila pridna danes. Najprej sem generalno pospravila stanovanje, nato zlikala 3 stroje, skuhala 2 različna kosila. Zdaj pa čakam, da dragi pride domov, da ga nahranim. Ups, je že tolk ura, šibam dat omakco gret.

Sonček,
njamiiiiii.
Nmag, kje pa prodajajo te podložene gate?
Detelja, bogi tvoj, je čist polaman.

To sem že prej napisala in sem dala copy... zdej pa da vidmo, če bo objavl.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 18:40:50   
*Junona*
Juuupiiiiii.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 18:50:25   
*Junona*
Danes je pa res zatišje tukaj gor... bomo spet zvečer čist ponorele...user posted image user posted image user posted image
Je pa res, da je petek, vikendi so ponavadi bolj žalostni tukaj gor.
Js se grem zdle še mal učit, čez dan nisem mela časa.
Popoldan sem bila pa zunaj na sončku, je bilo tako fajn.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:16:43   
brigita23
halo punce

Sem že danes enkrat napisala cel roman tako kot ti junonca pa me je skenslal.......sem bla tok jezna, da nisem niti šla še enkrat vsega pisatuser posted image .

No da mal poročam, sem se naužila svežega lufta, sem naredila kar par km dolgi sprehod. Vmes sem se še ustavila pri prjatljci ki ma rok marca, tko da sma mal podebatirali in se posladkaliuser posted image .
Sonček zdej sem pa preveč zmatrana, da bi dans v bikini skočla pa na dragegauser posted image , mam pa jst muskofiber, pa kolki me bolijouser posted image .
Ja dejte no mal pisat da pridemo hitro do 3. delauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Junonca- pridna si bla tri stroje si zlikala.....svaka čast, pa še generalno.

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:17:39   
sonček85
Res se vidi da je petek k je vedno zatišjeuser posted image

pa še lepo vreme je in so vse zunaj,no potem pa še rr ne dela  par uruser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:18:43   
sonček85
brigita:KAJ BEREM KAJ NE BO ČAS ZA BIKINI,SEVEDA BO S TEM BOŠ MUSKOFIBER ODPRAVLAuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:21:05   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

brigita:KAJ BEREM KAJ NE BO ČAS ZA BIKINI,SEVEDA BO S TEM BOŠ MUSKOFIBER ODPRAVLAuser posted image user posted image user posted image user posted image


joooooo pa veš kok sem zmatrana jst danesuser posted image , pride v poštev še sam kaka masažauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:21:56   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Res se vidi da je petek k je vedno zatišjeuser posted image

pa še lepo vreme je in so vse zunaj,no potem pa še rr ne dela  par uruser posted image user posted image



jst sem pa mislila da je sam mene zaj..............., pa res kje ste punce???

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:24:08   
detelja
Junona veš cel dan moj lubi jamra je res ves "polomljen"user posted image user posted image user posted image  čudno, da ga tam spodaj kaj ne boli ali pa da nima žuljev ali česa takegauser posted image user posted image  sem vpr. danes, če bova mal, da ga bo nehalo bolet pa je rekel "neeeeee"...se mi zdi, da bom spet dolgo na suhemuser posted image user posted image user posted image  danes smo bili pri njegovih starših na kosilu...pol sem doma mal okrasila vejice z jajčki pol pa sem pol urce zadremala pred tv...jutri napovedujejo spet ful lepo vreme...že komaj čakam, da dam zimsko garderobo stran...sam pol pa pride pomlad, poletje pa bom še vedno ful "zalita" pol pa bom žalostna, da si nič ne morem oblečtuser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:32:16   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Junona veš cel dan moj lubi jamra je res ves "polomljen"user posted image user posted image user posted image  čudno, da ga tam spodaj kaj ne boli ali pa da nima žuljev ali česa takegauser posted image user posted image  sem vpr. danes, če bova mal, da ga bo nehalo bolet pa je rekel "neeeeee"...se mi zdi, da bom spet dolgo na suhemuser posted image user posted image user posted image  danes smo bili pri njegovih starših na kosilu...pol sem doma mal okrasila vejice z jajčki pol pa sem pol urce zadremala pred tv...jutri napovedujejo spet ful lepo vreme...že komaj čakam, da dam zimsko garderobo stran...sam pol pa pride pomlad, poletje pa bom še vedno ful "zalita" pol pa bom žalostna, da si nič ne morem oblečtuser posted image user posted image


A neeeeee je rekel?user posted image user posted image user posted image user posted image Si misli, joj kakšna nasilna nosečnica je moja.user posted image user posted image user posted image
Si bla pa pridna, da si že ustvarjala za veliko noč.
Js tudi komaj čakam tople dneve, kaj bom pa poleti oblekla se pa tudi sprašujem...do takrat bom že taka kot Michelin.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:37:25   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

Junona veš cel dan moj lubi jamra je res ves "polomljen"user posted image user posted image user posted image  čudno, da ga tam spodaj kaj ne boli ali pa da nima žuljev ali česa takegauser posted image user posted image  sem vpr. danes, če bova mal, da ga bo nehalo bolet pa je rekel "neeeeee"...se mi zdi, da bom spet dolgo na suhemuser posted image user posted image user posted image  danes smo bili pri njegovih starših na kosilu...pol sem doma mal okrasila vejice z jajčki pol pa sem pol urce zadremala pred tv...jutri napovedujejo spet ful lepo vreme...že komaj čakam, da dam zimsko garderobo stran...sam pol pa pride pomlad, poletje pa bom še vedno ful "zalita" pol pa bom žalostna, da si nič ne morem oblečtuser posted image user posted image


A neeeeee je rekel?user posted image user posted image user posted image user posted image Si misli, joj kakšna nasilna nosečnica je moja.user posted image user posted image user posted image
Si bla pa pridna, da si že ustvarjala za veliko noč.
Js tudi komaj čakam tople dneve, kaj bom pa poleti oblekla se pa tudi sprašujem...do takrat bom že taka kot Michelin.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ja, ne je rekeluser posted image user posted image  jaz pa sem rekla zdaj pa si priznal, da ti ni všeč sedaj z mano seksatuser posted image  pol pa sem seveda smotka itd...sicer bom pa dalje težilauser posted image user posted image  enkrat bo že popustiluser posted image user posted image  če ne ga pa ponoči napademuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ko bo pa za njega suša (saj mislim, da je tudi zdaj samo se pač boji, da bi bebiju kaj narediluser posted image ), mislim bolj čas ko ne bom jaz mogla bo pa tak revček, bo pa tolk težiluser posted image


pa nisem nič kaj ekstra krasila...na vejice sem dala plastična jajčka tako, da bomo imeli saj malo okrašenouser posted image  sicer pa mi čakamo na velikonočni petek našega user posted image ...danes smo dopolnili 34 t....še 2 tedna pa začnem s porodniško....zdaj pa res hitro gre čas...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:40:56   
sonček85
tudi jaz komaj čakam jutri,saj greva k moji mamicii in se bova z Aleksom naužila svežega zrakauser posted image user posted image user posted image user posted image malo bom pogledala po regratu,no letos sem ga že jedla sam ne iz naših koncevuser posted image user posted image user posted image user posted image mmmmmmmmm je bil dober

ja čas gre pa res hitro ,kot bi mignil bomo že na vrstiuser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:42:11   
NinaMM
Ej, punce!

Res je bil full lep dan danes! Mi smo se z mojimi doma zmenili, da bomo jutri kar žar otvorili user posted image  Jedli bomo sicer verjetno še notri, ampak se full veselim. Za večerjo sem pa jedla regrat! JAAAM! Mi ga je babika nabrala. user posted image

Midva pa že celo nosečnost čist normalno slončkava user posted image  Zdaj je sicer buši že malo v napoto, ampak meni je prav super, relaksira user posted image  Danes sem sicer sama doma, ker moj dela. Spet.

Bom pa še skutino pito danes pekla. Ampak zdajle najprej bom še melono jedla. Mhm.

_____________________________

14. 4. 09 se je rodila najina Zarja.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:47:40   
detelja
glih razmišljam, da vse pišete o lepem vremenu itd....zdaj bo pa nastal problem...pomlad se je začela prebujat, naši hormončki (user posted image ) nam že itak delujejo prekomernouser posted image , dragi stojijo "na zavori"...nas bo pa začel še bolj razganjat...se mi zdi, da bodo naši dragi še bolj ogroženiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu NinaMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Aprilčice 2009-II.del
27.2.2009 19:48:17   
sonček85
nina:joj kako bi bila na tvojem mestu,jaz bi tudi že zunaj peklauser posted image user posted image user posted image user posted image regrat .njami ,juter pogledam za njim če ga je že kaj in ga nabrem če jeuser posted image user posted image user posted image

a ti si ta teden tudi sama ponoč s svojo pikico,jaz tudi.user posted image no še danes pa bo konec za 14 dni,user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu NinaMM)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?