|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 15:27:18   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

ronja je pa itak ena mati cirila kle na rr


A ti si pa Gorči user posted image user posted image user posted image user posted image


Tako dobro se pa že dolgo nisem nasmejala....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 18:09:15   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

vse je to lepo in prav, ampak skos me obsojate ker se pač ne strinjam z vami. sm pač čudn tip, ti bi full stvari lubiju oprostila, full stvari razumeš kot samoumevne, jaz sem pa pač živela drugače in sem drugačnega vajena. nevem pa, zakaj bi se morala strinjat z prevaro, oprostitvijo, kur*anjem, psihologi/psihoterapevti,... pa sam še neki. jaz te še NIKOLI nisem uzalila in te sploh ne berem, nevem zakaj ti mene, če sva si itak na jasnem da si nisva ušeč


Na to boš očitno še morala čakati. In ful rada bi te slišala za deset, dvajset let. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 18:11:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

To je hec. Poglej, kaj vse sem že tanikii napisala, pa je vedno vedela, da je hec in se ni sekirala.
Nihče te ne sili, da bereš romane, eni majo pač rajši stripe (tudi za tiste poskrbimouser posted image ). Odgovarjam pa na vse, kar se mi zdi pač dobro komentirat - ne glede na to, ali se strinjam ali ne.



A s tem misliš na avatar?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 18:13:41   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Ronja. Vse tvoje znanje in vsa tvoja dobronamernost je mladimamici španska vas. Zaverovana je vase in svojo družino, svoje življenje in svojo službo, svoje navade in svoje okolje. Nad ostalimi stvarmi se ihtavo zgraža in poskuša dopovedati ostalim, da so v zmoti.

Mladamamica. Mislim, da imaš v sebi ogromno zagrenjenosti in jeze. Blatenje drugih ti ne bo pomagalo k reševanju svojih miselnih vzorcev, niti ne boš zaradi tega boljša oseba.

Konstruktiven konflikt je vedno dobrodošel, vendar draga moja mladamamica, v tvojem pisanju je čutiti samo ofenzivo in bevskanje.



Izražam globoko strinjanje.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 18:22:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
mene tudi ni še nihče prevaral

A si ziher? user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 18:30:01   
Anonimen
lej, jst sam pravm, da je zalostno, da se fu*ara z porocenim moskim.


Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.

Meni je zalostno edino to, da ljudje ostajamo v takih jeb**odnosih, to mi je zalostno.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 18:30:59   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA
mene tudi ni še nihče prevaral

A si ziher? user posted image



Ja, glih to sem mislila napisat. Ta punca bo nekega dne tak fino telebnila na trda tla, da bo joj.
Pa s tem ne mislim, da jo bo kdo prevaral. Mislim na to, da bo nekega dne zgubila ali nekje pozabila rožnata očala. Uf, bo to boleče.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 18:47:36   
Maleal
nekje pozabila rožnata očala.


user posted image user posted image user posted image ...in svet je v barvah lepši.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 19:51:49   
Akil
Ah, imam občutek, da bom tole mogla it brat.  Sem postala radovedna.
A se mi splača????user posted image   A si naj grem kokice pečt????user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 20:04:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II



Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.




HAAHAHA dobra user posted image

Itak je pa tko. Če se na službeni poti poje*eš, ga doma naje*beš, zakon zaje*eš in v končni fazi sam sebe je*eš, ker je bil seks na službeni poti itak za en k**c, zarad žganice se dedca niti ne spomneš dobr, seksa pa še manj user posted image  Kr dost je*anja ane user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 20:13:00   
kamilija
Meni gre samo to po glavi, da ne sodi, ker ti bo sojeno..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 20:19:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.

Meni je zalostno edino to, da ljudje ostajamo v takih jeb**odnosih, to mi je zalostno.


Se strinjam.user posted image  

anonimna 1 (avtorica teme)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 20:44:47   
nadya
No na tej tazadnji strani se jaz z večino strinjam user posted image .

Mi je pa zanimiv slišat, ko nekdo reče, da njemu se pa kej tazga ne more zgodituser posted image . A res ne? Madona jaz včasih še vase nisem 100% prepričana, pa tudi za svojga moža ne dam roke v ogenj, čeprav lahko rečem da mu zaupam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 20:54:10   
Akil
Madonca, celo vrečo kokic sem pojedla, da sem se prebila do konca!!!
Mnenje:
Vedno morata biti dva za stvar. Nikoli ni samo on/ona kriv(a). Nihče ne more moškega prisilit v sex (žensko že, samo ni o tem govora), zato je nesmiselno govorjenje : Ona mi ga je ukradla.....  Mislimuser posted image
Kaj še???
Mah, sej je vseen. Na splošno se strinjam z Ronjo, AnjoPH  in pa eno, ki je rekla da bo puža enkrat izgubila svoja rožnata očala user posted image . Za njo bo to katastrofalno!!!!!

Jaz svojemu možu zaupam, ne bi pa dala roke v ogenj zanj. Za sebe pa tudi ne user posted image


_____________________________

Živi vsak dan, kot da je zadnji. Enkrat boš imel prav!

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 21:22:07   
RayBan
Ja zanimivo kako drugače dojemamo.

Jaz sem rožnata očala na tem forumu opazila samo pri eni. Tisti, ki ji bo mož povedal ko bo zasračkal, ker sta tako zmenjena.
In ki ji bo najbrž že prej v tej smeri kaj namignil, ker je ful pošten, ampak ga ne bo slišala ker bo ravno pralni stroj centrifugo laufal.

(odgovor članu Akil)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: seks na službeni poti
16.12.2008 21:23:36   
Mariposy
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

Ja zanimivo kako drugače dojemamo.

Jaz sem rožnata očala na tem forumu opazila samo pri eni. Tisti, ki ji bo mož povedal ko bo zasračkal, ker sta tako zmenjena.
In ki ji bo najbrž že prej v tej smeri kaj namignil, ker je ful pošten, ampak ga ne bo slišala ker bo ravno pralni stroj centrifugo laufal.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 6:50:33   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: nadya
No na tej tazadnji strani se jaz z večino strinjam user posted image .

Mi je pa zanimiv slišat, ko nekdo reče, da njemu se pa kej tazga ne more zgodituser posted image . A res ne? Madona jaz včasih še vase nisem 100% prepričana, pa tudi za svojga moža ne dam roke v ogenj, čeprav lahko rečem da mu zaupam.


nisem rekla, da se to ne more zgodit, sam vem da nebi oprostila.

(odgovor članu nadya)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 6:51:43   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: RayBan

Ja zanimivo kako drugače dojemamo.

Jaz sem rožnata očala na tem forumu opazila samo pri eni. Tisti, ki ji bo mož povedal ko bo zasračkal, ker sta tako zmenjena.
In ki ji bo najbrž že prej v tej smeri kaj namignil, ker je ful pošten, ampak ga ne bo slišala ker bo ravno pralni stroj centrifugo laufal.


haha, ja ja mati cirila user posted image

(odgovor članu RayBan)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 8:29:11   
Lalica1
user posted image  user posted image  user posted image
Končno nekaj pametnega, da ne bomo samo kakšne 4 tu. Tako kot pravi nadya: še sebi včasih ne zaupam, kaj šele, da bi drugim.
In kot sem že nekajkrat pisala, nikoli ni kriv en sam. Za stvar morata biti dva!
Kar pa se tiče odpuščanja po "opravljeni storitvi": mislim, da je lahko reči, jaz pa tega nikoli ne bi odpustila! Po moje je realna situacija čisto drugačna. Vseeno svojega partnerja še vedno ljubiš in vajini načrti verjetno ostajajo isti. Za trenutek se sicer vse podre, ampak potem ko začneš razmišljati,...Ne vem no. Verjetno je odvisno kaj je kdo naredil in kakšno je njegovo razmišljanje za naprej...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:06:38   
ronja
kerensa, jaz nisem ziher zanjo (tudi zase ne, ampak glede na tale citat pa zanjo precej manj kot zaseuser posted image ):

mlada mamica, daj mi potem razloži tole: kako te tale fant ni varal:
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

No, naj ti ob tem povem svojo zgodbo: s fantom sem hodila dve leti in pol. skos je bil s prijatelji, ki so bili samski celo na pocitnice je sel, ne da bi mi povedal. ko sva bla sama, je blo vse v redu, je bil najbolj ljubec, ko pa je srecal kakega priajtelja, je pozabil da obstajam. vso najino planiranje je slo po gobe.
no, ko sem pa mela vsega dost in sem se razjezla, zrihtala, spedenala, itd itd, sla z njim na kavo in mu povedala vse kar mislim in sla. bilo mi je sicer zal in sem ga poklicala drug dan (kar je bilo napacno) mi je pa reku: sej si ti hotla it narazen. no, dva meseca kasneje (aja, govoril mi je da je mlad in da se ni za resno vezo - jst pa BUDALA upala, da se bo spremenil), no cez dva meseca se je pa porocil z zensko, ki je bila z njim noseca ster mesece - hallooooo pomeni da je pa bil za resno zvezo, ampak ne z mano.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:12:28   
Lalica1
Joj ronja. Si me prehitela. Tudi jaz sem našla tole, vendar nisem imela jajc dati gor. Samo še eno pametovalno sporočilo je manjkalo, pa bi dala tudi jaz gor.
Ampak zdaj smo pa res nesramne. Imam kar slabo vest.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:24:08   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
A s tem misliš na avatar?user posted image

hehe, ne, ne, tvoja ritka je prav seksiuser posted image , čisto resno.

Ah, ves kaj, en seks na sluzbeni poti naredi neprimerljivo manjso skodo kot vsakodnevno jeb** v glavo doma.

mič, kako ti rata vedno v 1 stavku povedat vse, za kar jaz rabim pol straniuser posted image ...

Jaz sem rožnata očala na tem forumu opazila samo pri eni. Tisti, ki ji bo mož povedal ko bo zasračkal, ker sta tako zmenjena.
In ki ji bo najbrž že prej v tej smeri kaj namignil, ker je ful pošten, ampak ga ne bo slišala ker bo ravno pralni stroj centrifugo laufal.

Do zdaj sva si vse take stvari povedala, bil je vedno fer, bolj kot jaz - zakaj mu ne bi zaupala? NImam nobenega razloga - nimam slabih izkušenj z moškimi, ne s fanti, ne z očetom, ne z bratom... Zakaj bi mislila, da oni nimajo vesti? Pač mislim, da bi ga pekla vest in ker itak ve, da ga zato ne bi pustila, ne vem, zakaj mi ne bi povedal.

Glede namigov pa sem tudi prepričana, da ljudje ne trpimo tiho - nekak že damo vedet, da nam nekaj ni prav... Če hočem to videt ali pa bo lubija preglasila ne vem kira mašina, pa je moja odločitev... Ne, ne verjemem, da bi rekel, "čuj, lubi, če se tole ne zrihta, te bom prevaral." Sem pa 100%, da bi pokazal, da je nesrečen. pa saj živiva skup, za božjo voljo!, valjda ga preberem! In to je namig, to da je nesrečen, ne to, da ti bo šel rečt, da bo po* sodelavko, če bosta vidva hladna en do drugega...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:25:17   
ronja
Tudi jaz sem našla tole, vendar nisem imela jajc dati gor. Samo še eno pametovalno sporočilo je manjkalo, pa bi dala tudi jaz gor.

ma, klinc, kaj bom uvidevna, če nekdo laže. Jajc mi pa res nikoli ni manjkalo, hehe.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:36:39   
Lalica1
Zdaj je pa ne bo več na forum....user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: seks na službeni poti
17.12.2008 12:40:14   
MLADAMAMICA
o ja sem še vedno tu... jaz nisem bila prevarana tako, da bi mu oprostila, kot bi ve oprostile. sploh pa sem rekla adijo še preden sem vedela za njegovo babo. in to kar je ko si fant/punca me nič ne moti, ker nobeni na rr ju nisem rekla naj ne vara fanta/punce, za moza je pa drugo.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?