|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: višavski terier
9.12.2008 16:50:04   
Laubica
Mislim da ne bo jezna ker se je zagrela za  coton de tulear

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: višavski terier
9.12.2008 17:06:46   
Nia30
je tud luštn user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: višavski terier
10.12.2008 16:50:53   
ROŽICI
ja res jeuser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: višavski terier
11.12.2008 7:36:19   
Natty5284
Arwenko, eno vprašanje...S čim hraniš svojega kužka?

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: višavski terier
11.12.2008 8:36:10   
Arwenko
Naše...vse štiri in mladičke hranimo z Eukanubo, plus po pravici povedano kaj pade z mize. user posted image

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: višavski terier
11.12.2008 10:26:00   
Amoss
Arwenko a potem hranite z Eukanubo prav za višace?

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: višavski terier
11.12.2008 10:36:50   
Arwenko
Niti ne, čeprav če bi imela samo enega bi hranla s tisto za višavce, ker so jo zelo radi jedli. Nažalost pa je nimajo v večjih pakiranjih in mi na mesec porabimo skoraj 15kg, tak da se nam to finančno ne izide, ker je velika vreča pol ceneje. Mi kupujemo klasično za odrasle in delno še vedno za mladiče, kljub temu da so že vsi odrasli, ampak so tak suhci, da lahko jejo tudi bolj kalorično. Vsake toliko vmes pa kupimo kakšno vrečo lososa, da malo spremenijo okus in se ne naveličajo prehitro.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: višavski terier
11.12.2008 13:36:45   
Natty5284
No sprašujem namreč zato, ker imava višavca tudi sama...ampak je taki suhec da joj...hraniva ga z briketi royal canin, včasih preklopimo na nutrience, v glavnem kupujeva mu več ali manj hrano v višjem cenovnem rangu ker bi baje naj bila najboljša...pa se mi zdi, da je naš malček skoz lačen, včasih se briketov ne dotakne tudi po 2-3 dni ne...je pa problem...karkoli drugega mu dava za jest, vse zbruha...in zdaj ne vem..ali bi bilo bolje da bi mu kaj skuhala doma še zraven briketov?ampak ne vem kaj...rada bi ga pa malo poredila...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: višavski terier
11.12.2008 14:54:26   
Arwenko
Moja najstarejša psica je taka huda prekla, pa ni pomagalo nič, nobeno sikiranje, nobeno kuhanje, nič, dokler je nismo začeli ignorirat in ji pustili da pač je ko je lačna, brikete ima pa na voljo skoz, pa po sistemu še noben pes ni umrl od lakote pri polni skledi in pol se je stvar umirla. Lahko pa kupuješ brikete za mladiče, so bolj kalorični pri enaki količini, mogoče bo pa malo pomagalo.

(odgovor članu Natty5284)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: višavski terier
12.12.2008 8:18:56   
Amoss
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Niti ne, čeprav če bi imela samo enega bi hranla s tisto za višavce, ker so jo zelo radi jedli. Nažalost pa je nimajo v večjih pakiranjih in mi na mesec porabimo skoraj 15kg, tak da se nam to finančno ne izide, ker je velika vreča pol ceneje. Mi kupujemo klasično za odrasle in delno še vedno za mladiče, kljub temu da so že vsi odrasli, ampak so tak suhci, da lahko jejo tudi bolj kalorično. Vsake toliko vmes pa kupimo kakšno vrečo lososa, da malo spremenijo okus in se ne naveličajo prehitro.


Aha, a pol nimaš nič rumenih psov?
Eukanuba vsebuje karotin ki barva bele pse, zato sem vprašala če kupuješ za Višace posebej.Je pa res da je odvisno tudi koliko pigmenta ima pes sam že v dlaki in koliko je občutljiv na to, očitno tvoji niso občutljivi.Je pa veliko belih psov ki jih eukanuba grdo pobarva.
Drugače pa Royal Canin je specializiran za male pasme in bele pse, je pa problem če so alergični na piščanca, ker potem ni nobenega substituta.

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: višavski terier
12.12.2008 9:12:34   
Arwenko
Pravzaprav ne več...kakšne 3 leta nazaj je Eukanuba spremenila sestavo in ni več karotena noter, tak da res ni problema. Vem pa iz prve roke, ker mi je isto psico pred tem barvalo, pol smo vmes jedli vse žive druge hrane, ki naj nebi barvale in so jo vseeno barvale, zdaj pa nimam nič pobarvanih psov, tak da sigurno ne barva.

Z Royal Caninom na drugi strani pa smo mi imeli strašne težave, praktično je v 3 mesecih uporabe našima (takrat smo imeli 2) uničil dlako, ki se je čisto razcepila, stanjšala, zgubila lesk, tako da ga ne mislim več uporabljat. Pa tudi glede Rc-jeve hiperalergenosti zadnje čase ne slišim nič dobrega, čeprav to so samo govorice, ker jaz pač nimam težav z alergijami psov, ker jih pač nimajo in se na to ne rabim ozirat, zato teh hipoalergenih hran sama ne uporabljam.

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: višavski terier
18.12.2008 19:23:53   
*pupika_*
zdravo.js mam tut višavskiga terierja pa use dokler je jedu eukanuba je mel težave s prebavo zdj kar je pa veterinarske Hills je pa use kul.je pa res d so pa ful drageuser posted image

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: višavski terier
19.12.2008 9:56:12   
Arwenko
http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid=1686699&id=767422655

Ne znam drugače prilepit slikice, novoletna čestitka z našimi višavčki. :)
Tak da vidite kakšno veliko bando jih imamo.

(odgovor članu *pupika_*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: višavski terier
19.12.2008 19:40:05   
Laubica
 Slika je prevelika.

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 8.1.2009 14:44:11 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: višavski terier
19.12.2008 19:40:32   
Laubica
Kajjjj Tino in Janeza imateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: višavski terier
19.12.2008 19:56:32   
Arwenko
user posted image user posted image user posted image

Ti se hecaš ne, ampak midva sva pa bla enkrat na sprehodu z našimi, pa srečava en par z maltežanko in tista seveda za našimi psi šiba, ker je bila spuščena, pa ona ženska "Tina, Tina, ne tam hodit, pridi sem". Jaz sem mislila da bom sredi potke dol padla od smeha ne.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: višavski terier
19.12.2008 21:41:31   
Laubica
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

user posted image user posted image user posted image

Ti se hecaš ne, ampak midva sva pa bla enkrat na sprehodu z našimi, pa srečava en par z maltežanko in tista seveda za našimi psi šiba, ker je bila spuščena, pa ona ženska "Tina, Tina, ne tam hodit, pridi sem". Jaz sem mislila da bom sredi potke dol padla od smeha ne.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: višavski terier
8.1.2009 13:25:27   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Saj zato sem pa jaz mojo dala sterilizirat-in ni bilo nobenih takih travm


Nisem videla prej. Saj niso travme, saj je prav fletna. Saj če ji vzameš "mladička" in ga pospraviš, potem nič več ne ve zanj.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: višavski terier
8.1.2009 13:31:31   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko
Z Royal Caninom na drugi strani pa smo mi imeli strašne težave, praktično je v 3 mesecih uporabe našima (takrat smo imeli 2) uničil dlako, ki se je čisto razcepila, stanjšala, zgubila lesk, tako da ga ne mislim več uporabljat. Pa tudi glede Rc-jeve hiperalergenosti zadnje čase ne slišim nič dobrega, čeprav to so samo govorice, ker jaz pač nimam težav z alergijami psov, ker jih pač nimajo in se na to ne rabim ozirat, zato teh hipoalergenih hran sama ne uporabljam.


A res? Pri nas pa čisto nobenih težav nimamo z dlako, pa ne glede na to, katere brikete je. Tudi Royal Canin sem ji že kupovala, pa ni bilo nobene spremembe.
So pa višavci menda na splošno bolj neješči psi, moja, če ima brikete, gre tudi na 2 do tri dni kao jest, ravno toliko, da preživi. Ostalo hrano pa kakor katero. Tud ne je vsega, daleč od tega. Včasih ji naštimam, pa gre do sklede, povoha, zaviha nos in odkoraka proč. Tipično višavsko.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: višavski terier
8.1.2009 13:35:52   
Mišni
Evo še mojo manekenkouser posted image :




< Sporočilo je popravil Admin -- 8.1.2009 21:14:09 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: višavski terier
8.1.2009 13:37:07   
Mišni
Ojo, kaj pa je zdaj ratalo. Moraš rečt Ribici, da naj zbirše.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: višavski terier
17.1.2009 23:30:03   
* Mateja *
Naš višavc ima ravno sedaj eno krizo. Sosedova psica se goni in naš nam skouli in lahaj in joče po stanovanju, pa stalno sili ven, pa voha in nori okrog. jesti itak noče nič. Še pije ne veliko. je prav out!

Sicer je pa en telebanček . rad ima samo mene. Stalno teka za mano, tamalga še porajta, če ga čoha, če ne ne. Na moža je pa alergičen. je pa ful vesel, ko prideš od kje. To skače po meni da je groza. Pa ga normalno pbožaš, pocartaš, pa mu nikoli ni dovolj. Je pa izredno neješč, zamerljiv, ljubosumen. Pa ne uboga me najbolje. Zdej ko ima manevre pa sploh ne. MI je že dvakrat se strgal z vrvice in jo pobekal po ulici. Sreča da ni prometa. Čisto je s faze. Upam, da bo gonitev hitro minila.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: višavski terier
19.1.2009 21:40:20   
cina
Hej,

odštevam dneve, ko se nama bo pridružila majcena višavka. user posted image

Dajte prosim predlagat kakšno ime. hvala user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: višavski terier
19.1.2009 21:45:32   
Arwenko
*Mateja* resno razmisli o kastraciji :)

(odgovor članu cina)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: višavski terier
21.1.2009 21:50:53   
cina
Bi katera pomagala izbrat ime moji višavki? user posted image

Kako vam je všeč Tara, Teri, Niki, Ajša, Lajka...?

lp

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?