|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.12.2008 9:07:10   
Martina*
Pozdrav,
jaz bi se tudi pridružila, vendar ima moja mala 5 mesecev in jo še polno dojim. Bojim se da bi izgubila mleko. Pa sej ga verjetno ne bom. V glavnem z vami sem in tu pa tam bom res potrebovala brco v tazadnjo user posted image .




_____________________________

Martina

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
8.12.2008 12:47:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Martina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.12.2008 16:22:33   
mayy
Živka imam knjigo 90 dnevna ločevalna dieta in notri imaš vse napisano v katero skupino spada kakšno živilo in jedilnike. No jaz se teh jedilnikov ne držim. Držim se samo zaporedje dni, beljakovine, škrob, ogljikovi hidrati, sadje. Upam da sedaj razumeš.

knjiga

http://www.cangura.com/knjigarna/zdravje/zalozba-rina-90-dnevna-locevalna-dieta.php


Pa še tu si preberi
http://www.mojplanet.si/index.php?page=Predstavitev_diete





_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
8.12.2008 16:39:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.12.2008 5:12:15   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Martina*

Pozdrav,
jaz bi se tudi pridružila, vendar ima moja mala 5 mesecev in jo še polno dojim. Bojim se da bi izgubila mleko. Pa sej ga verjetno ne bom. V glavnem z vami sem in tu pa tam bom res potrebovala brco v tazadnjo user posted image .





Poznam enih par, ki so bile na Montiju in izgubile mleko in enih par, ki ga niso. Najbolje je, da poskusiš, pa opazuješ reakcijo. Saj sama prehrana po Montiju je itak koristna, nima kaj škodit, fora je samo v tem, da baje telo v primeru hujšanja začne izvajat varčevalne ukrepe, to se pravi, da ukine vse funkcije, ki niso nujno življenjsko potrebne zanj in zato tudi ukine proizvodnjo mleka. To sem nekje prebrala. Glede same prehrane pa nima kaj škodit, ker ješ samo koristno hrano in nič junk fooda. Poskusi, izgubit nimaš kaj. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: loncica

Čav!

Sem vas malce brala, in moja prva misel je bila: diete so itak brezveze, itak vse dobiš nazaj. Moram priznat, da se v Montignaca nisem nikoli posebej spuščala, zdaj pa sem malce prebrala in vidim, da je zadeva v bistvu zelo pametna. Ločevalna mi je brezveze. Da bi en dan jedla samo to, potem drugo. Montignac pa je v bistvu zdravo prehranjevanje (če sem prav razumela).

Jaz nisem človek, ki bi se držal diet. Pač nisem dovolj močna. Ker se veliko športam, tam pokurim kar nekaj kalorij, ampak 5kg plusa od poroda pa mi ostaja. Če bi povzela vsaj kakšno načelo monitgnaca, bi bilo zelo pametno.

Se vam pridrižujem punce.


Ja, loncica, prav si razumela. Monti je zdravo prehranjevanje, ni dieta. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

sestra snorlax, kjerkoli si ali boš ti, tam sem seveda jaz. hujšam že od januarja 08 pa bom še naprej tako, da pridem pa kaj napišem na tole temo.

aja pa bebjike pazite se me, jaz sem (po)hujšani policaj....tak da
če ga bo katera preveč bixala jo bom kuj v tazadnjo zbrcala...snorlax vam to lahko iz prve roke pove



Res je, huda je kot 100 user posted image . Ampak je tudi uspešna, veliko bolj od mene. Lepo, da si se javila tudi tukaj. Nič bat, tudi pri montignačkah se me ne boste rešile. user posted image

Ja, za vse, ki bi se prehranjevale po Montiju, imate tukaj link, kjer čvekamo samo montignačke.
http://www.ringaraja.net/forum/Montignac/m_821209/tm.htm

Jančika, moja mura, hvala za podporo v tem letu. user posted image






_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Martina*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.12.2008 10:23:28   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

sestra snorlax, kjerkoli si ali boš ti, tam sem seveda jaz. hujšam že od januarja 08 pa bom še naprej tako, da pridem pa kaj napišem na tole temo.

aja pa bebjike pazite se me, jaz sem (po)hujšani policaj....tak da
če ga bo katera preveč bixala jo bom kuj v tazadnjo zbrcala...snorlax vam to lahko iz prve roke pove



Res je, huda je kot 100 user posted image . Ampak je tudi uspešna, veliko bolj od mene. Lepo, da si se javila tudi tukaj. Nič bat, tudi pri montignačkah se me ne boste rešile. user posted image

Ja, za vse, ki bi se prehranjevale po Montiju, imate tukaj link, kjer čvekamo samo montignačke.
http://www.ringaraja.net/forum/Montignac/m_821209/tm.htm

Jančika, moja mura, hvala za podporo v tem letu. user posted image





joj, hvala za pohvalo snorči, pa ne se podcenjevat! tudi ti si zelo uspešna, si pa samo človek (kar sem tudi jaz) in te včasih premami kaka sladka nesnaga user posted image user posted image

sicer pa...tudi tebi hvala za vse poste v letu 2008 - saj veš user posted image , ti si moj vzor! user posted image

torej uspešen štart vsem skupaj v letu 2009!!



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.12.2008 15:53:03   
Nia30
Jaz sem seveda ZA, čeprav ne vem po kateri metodi (saj Monti mi je všeč, sam ko pride PMS požrem vse kar vsebuje sladkor) in kako dolgo bom zdržala. Bi blo pa treba oklestit kakih 6 do 8 kg. Ma ajde, 6 bo dovolj user posted image

Lp
N.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
10.12.2008 8:46:10   
ljiljana
jaz se prijavim, ner bom na dieti, edino vecerje bom crtala. Cilj mi je izgubiti 6 kg. Se slismo 8.1.2009.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
10.12.2008 9:23:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: ljiljana

jaz se prijavim, ner bom na dieti, edino vecerje bom crtala. Cilj mi je izgubiti 6 kg. Se slismo 8.1.2009.


zakaj pa 8.1. ? greš na dopust?user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
10.12.2008 9:59:29   
zmajči25
Jaz sem tudi še vedno tukaj user posted image , tako da kar nadaljujem tudi po novem letu. Vem, da se bom med prazniki pregrešila, upam da ne bodo šli kg gor (okej, toleriram eno kilo user posted image ). Po sedanjem stanju imam še ene dve-tri kile za shujšat, sem skoraj na cilju, juhu!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
10.12.2008 10:02:35   
zmajči25
Aja, še to: Mojamura, si ti kmalu na cilju? Tudi ti si shujšala zavidljivo št. kilogramčkovuser posted image , res pohvalno.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
10.12.2008 21:49:03   
snorlax
IZVIRNO SPOROČILO: Nia30

Jaz sem seveda ZA, čeprav ne vem po kateri metodi (saj Monti mi je všeč, sam ko pride PMS požrem vse kar vsebuje sladkor) in kako dolgo bom zdržala. Bi blo pa treba oklestit kakih 6 do 8 kg. Ma ajde, 6 bo dovolj user posted image

Lp
N.




Te razumem, imam enake probleme. A vse se da. Vse je v glavi. Zdajle ga sicer serjem 100 na uro in bom verjetno pridelala še kako kilo do novega leta. A ko se odločim, me živ bog ne premakne...user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.12.2008 10:35:59   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax


Te razumem, imam enake probleme. A vse se da. Vse je v glavi. Zdajle ga sicer serjem 100 na uro in bom verjetno pridelala še kako kilo do novega leta. A ko se odločim, me živ bog ne premakne...user posted image



tako se govori!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
11.12.2008 17:21:14   
ljiljana
na dopust grem s 24.12. pa do petega, no potem pa je bozic, ma zdaj sem pa itak na 42 dnevnem postu, brez mesa, jajc in mleka, tako da se bom 7 se najedla, nato pa korajzno v boj s kilogrami. Lep pozdrav, l.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
13.12.2008 18:00:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ljiljana)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
14.12.2008 18:57:58   
snorlax
A imajo znižanje v vseh Sparovih trgovinah? Šit, sem bila včeraj, pa nisem pogledala. user posted image

< Sporočilo je popravil snorlax -- 14.12.2008 18:58:15 >


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
14.12.2008 21:55:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu snorlax)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
14.12.2008 22:10:54   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Martina*

Pozdrav,
jaz bi se tudi pridružila, vendar ima moja mala 5 mesecev in jo še polno dojim. Bojim se da bi izgubila mleko. Pa sej ga verjetno ne bom. V glavnem z vami sem in tu pa tam bom res potrebovala brco v tazadnjo user posted image .





evo, s prve roke ti lahko povem, da sem na montyju odkar je imela user posted image 4 mesece. mleko imam še vedno, da bi se mi kaj zmanjšala količina nisem opazla. držala sem se ga 2 meseca in shujšala, mala pa pridno rasla. zdej me matra veseli december, ampak z januarjem pa ponovni zagon. še vedno dojim (zdej ima 6,5 meseca). le pogumnu,  sej ne stradaš, le bolj zdravo hrano ješ

(odgovor članu Martina*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.12.2008 12:23:08   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zmajči25

Aja, še to: Mojamura, si ti kmalu na cilju? Tudi ti si shujšala zavidljivo št. kilogramčkovuser posted image , res pohvalno.



uh nisem še na cilju, me čaka še 19 kg, ki jih moram sklestit...ampak rezultrati tega leta so pa ičitno zelo vidni, saj dežujejo same pohvale, no vmes se najde tudi kakšen ki me vpraša če sem bolana, da sem tolko shujšala user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.12.2008 19:28:28   
snorlax
Pridna si, murček. user posted image

Jaz sem shujšala letos 27 kg, pa se od jeseni do zdaj zapustila in se zredila nazaj 5 kg. Drugo leto jih moram oklestit vsaj še 20-25 kg, da bom nekje približno zadovoljna.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.12.2008 21:37:39   
Bong
Evo jaz bi šla zraven.

Zdaj sem imela poskušnje, zdaj ker pa je december čas rojstnih dnevov in praznikov nima več smisla se nekaj držat. Pa tudi časa za telovadbo nimam v decembru.

Zato sem se odločla da začnme januarja z telovadbo in zmanjšajem hrane. Ne bom hujšala po Montiju.

Letos sem že shujšala za 4 kg, ampak sem se nazaj zredila, zaradi potovanjauser posted image .

No rada bi shujšala na skoraj idealno težo, potem pa bomo videlo. Moj cilj: -10kg, do junija, ,max. konec julija. Pa enkrat na teden bom imela normalno prehrano, ampak brez pretiravanja.

user posted image user posted image lp.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
15.12.2008 21:51:21   
lily975
jaz se tudi pridružujem!!Bom pa začela z ločevalno 5. januarja.Sem ze pred dvema letoma tud z njo shujšala 15 kg in sem  uspešno  držala to težo .Potem sem zanosila  in sedaj po 7 mesecih imam kr neki kg dol sklestit, mal mi je ščitnica ponagajala in dodala par kg.Če jih dam 15 dol bo čist OK..Lp

(odgovor članu Bong)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.12.2008 17:40:28   
snorlax
Super, da se nas je že toliko pofočkalo.

Razpredelnic ne bi delale, ker smo letos v začetku leta na veliko začele, na koncu pa nas je ostalo bore malo. Po moje je bolje, da tu debatiramo, se vzpodbujamo, meni lahko daste kako brco v rit, mirne duše, če se vam bo zazdelo potrebno...user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu lily975)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.12.2008 20:34:03   
sesil
ko sem jaz začela na septembrkah, je bla totalna gužva, kar naenktar sem ostala sama...user posted image (pol je pa še meni motivacija padla)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
16.12.2008 20:45:26   
blemma
Živjo,
se vam še jaz pridružim. 1.1.  bo kar pravi datum. Ker po sedmih mesecih dojenja kg ne grejo dol user posted image , moram v resno akcijo. Najprej črtanje čokolade in poznih večerj, več gibanja, mogoče pa preštudiram še montija. Kdaj pa kdaj pa rabim brco v rit (virtualno), pri tem računam na vas user posted image .
Moj cilj pa je -7kg.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?