|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
23.12.2008 13:05:44   
mojamura
brve =L brce....malo sem se zatipkala

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
24.12.2008 17:12:39   
snorlax
Naj ti bo. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
25.12.2008 22:43:59   
dalin
Se vam lahko tudi jaz pridružimuser posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006


(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   [Brisano sporočilo]
26.12.2008 12:58:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu dalin)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.12.2008 15:45:22   
Jamina
Tudi jaz začnem s 1.1. nazaj po Montiju. Letos ratalo cca 10 kg, ampak zelo počasi, z veliko kršitev in zdaj decembra itak z niti senco po Montiju. Nujno moram dat dol 10 kg, optimalno pa 20. Ampak če jih letos vsaj 10, bom super zadovoljna.
Imam pa dve tezavi:
1. samo ko sem v sluzbi, se lahko odpovedujem prigrizkom (stalno moram nekaj mlet; saj ko sem po Montiju, so to oreski ali kaj podobnega, ampak seveda ne more it tako hitro dol, ce kar naprej nekaj jes)
2. zaradi nacina zivljenja (obupno zgodnje vstajanje, voznja cez pol SLO do sluzbe, over time job, voznja nazaj in dva majhna otrocka) NIMAM casa za gibanje (vcasih sem pretekla po 15 km na dan, tako da mi zdaj res noro manjka) - tudi zato se kg topijo prepocasi, jaz pa sem skozi crknjena

Torej, ne samo izgubit kile, tudi ta dva problema odpravit. To so moji cilji. Hvala, da sem lahko z vami in med vami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.12.2008 15:49:14   
Anonimen
Jaz grem na 30 dnevno čiščenje s presno hrano. Se že veselim user posted image user posted image

(odgovor članu Jamina)
  Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.12.2008 16:33:32   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Jaz grem na 30 dnevno čiščenje s presno hrano. Se že veselim user posted image user posted image


user posted image user posted image  Vsaka čast! In kako naj bi to zgledalo? MIslim, kaj boš imela na meniju? Jaz sem razmišljala o parih dneh, po 30 bi me verjetno pobralouser posted image

Se pa drugače pridružim1.1. ali pa mogoče 7.1., ko začnem s službo   

< Sporočilo je popravil majra -- 26.12.2008 16:35:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.12.2008 16:45:02   
Anonimen
Kako naj bi to izgledalo?user posted image
Sadje, zelenjava, oreščki..........vse kar ni kuhano.

(odgovor članu majra)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
26.12.2008 17:24:05   
sesil
komaj čakam 3.1.09, ker teh požrtij noče bit konecuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   [Brisano sporočilo]
26.12.2008 17:26:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sesil)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.12.2008 9:23:00   
snorlax
Žal, morrak, nikoli nisem marala muslija, tako da ne vem. Dulcineja ve največ o montiju. Ima celo svojo spletno stran, a je umaknila naslov iz podpisa.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.12.2008 11:16:50   
žigolino
Tudi jaz bi se vam rada pridružila,zgubiti moram 10 kg,ampak pri meni je tako,po porodih sem kr zgubila 20 kg ne vem kako ampak kr padali so.Zdaj sem pa v enem letu in pol počasi pridobivala teh 10 nazaj.Nikoli mi ni bil problem shujšat zdaj pa nikakor noče it dol(mogoče je kriv emšo).Je pa tudi to da ne vem kakšno dieto si naj izberem,kajti moj jedilnik je že leta  in leta isti razen ko sem bla noseča se je spremenil.
7.00kava z mlekom
8.00še ena kava z mlekom pol pa do kosila čisto nič al pa kakšna mandarina ali pa dve kinder čokoladici
14.00juha,meso solata(golaž,makaronovo meso...solata)
18.00kos kruha z poli salamo ali pa jogurt
To je vse.Naj povem da ne jem kruha včasih par dni,zraven mesa ne jem nikoli prilog ker mi enostavno ne pašejo,testenine pa imamo samo enkrat na teden.
Ne pijem kupljenih sokov,gaziranih pijač in alkohola,ampak samo vodo iz pipe.
Enostavno ne vem kaj naj dam stran in kakšne diete se naj primem.
Sem  doma,cel dan delam(nimam sedečega dela)vsedem se samo pri kosilu pa zvečer pri tv.Vsako večer pa še z možem prehodiva 4 km.

Kaj mi svetujete???

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.12.2008 13:31:46   
tinkatonka
Pozdravljene!
 
Evo jaz sem še vedno Ready TO START LOOSING WEIIGHT!
 
Me pa zanima ali boste poleg ločevalne/prehranjevanja po Montingnacu in pd začele tudi kaj migat?? Jaz bi nujno rabila kakšno telovadbo, pa se kr ne morem odločit kaj (aerobika ima nemogoče ure za mene, na fitnesu mi je malo dolgčas, telovadba doma odpade, ker nimam samodiscipline, tečt ne maram oz. ne znam,…..).
 
Aja pa še to. Ko sem šla gledat za knjigo, ki vsebuje Montignacove recepte sem našla tudi to:
http://www.emka.si/artikel/350664/Prehrana-po-Montignacu
 
A katera ve v čem je ta slabša oz. boljša od tiste »Jem torej Hujšam« (http://www.emka.si/artikel/345256/Jem-torej-hujsam).
 
Lp Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   [Brisano sporočilo]
29.12.2008 16:57:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
29.12.2008 20:21:58   
Felicity
Jaz bom tudi začela čez par dni ... user posted image
Izgubila bi rada od 7-9 kg. Knjigo Jem torej hujšam imam doma že vrsto let, pa je nikoli nisem resno jemala. Sedaj gledam tabele z GI in podobno ... samo

še vedno me zanima ... a potem, če hočem ohranit izgubljene kg se moram vedno tega držat, nikoli več "normalne" prehrane ... nikoli več pašte in pice in tortic in podobnegauser posted image KEr to je skoraj nemogoče zame. Ni šans da zdržim.

KAj pa telovadba? KAj boste izbrale in kolikokrat na teden?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 10:09:24   
tinkatonka
Živjo!

Upam, da boste po 1.1. bolj zgovorne na tej temi user posted image .

Jaz se že počasi privajam na Montija. Za zajtrk sem pojedla jabolko, čez 20 minut pa še polnozrnato štručko narezano na tri dele in namazano z Mercatorjevim sadnim namazom zdravo življenje.....mjami....Zdaj pijem kavo, brez sladkorja in mleka. Za kosilo bo po vsej verjetnosti kak kos mesa in solata iz menze, za posladek za malico preden grem domov pa 1,3 jogurt z ovsenimi kosmiči. Večerja pa najbrž polnozrnati makarončki s paradižnikovo polivko.

Najbolj kar me moti pri Monitju oz. pri vseh shujševalnih kurah je odsotnost alkohola. Ker zelo rada spijem kakšen kozarček rdečega vina v prijetni družbi. Ampak sem malo kukala na 2.stopnjo in vidla kako Montignac priporoča pitje, najprej malo pojest, šele nekje na sredi obroka pa počasi srkat kozarček rdečega, takk da ne bom preveč stroga do sebe in si kdja pa kdaj še vedno privoščila.

Se bom pa 1.1. stehtala zjutraj in sporočim kakšen imam začetni ITM in kaj želim doseči.

Telovadba....rada bi se "naučila tečt" moram osvojit še kak tekaški forum, si nabavit kakšen "tekaški mp3", pol pa hop pa gremo tečt.

Lp

Tina

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 15:54:27   
zvesta
Jaz se tudi že psihično pripravlja, da takoj začnem. user posted image

Pa poleg razmišljam, ali naj spet začnem zraven z Reductilom ali ne... user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 16:14:40   
Anonimen
jaz pa ne razmišljam več. me preveč glava boliuser posted image  sicer pa reductil dejansko pomaga. sam mene mal emšo je.be, pa sem večkrat pozabila vzet.user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   [Brisano sporočilo]
30.12.2008 16:37:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 18:37:42   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

jaz pa ne razmišljam več. me preveč glava boliuser posted image  sicer pa reductil dejansko pomaga. sam mene mal emšo je.be, pa sem večkrat pozabila vzet.user posted image


Saj se en gre, da ne bi pomagal. Gre se še najbolj zato, ker ne vem, če sem imela zaradi njega posledično zdaj žalostne težave. Imam pa na voljo recept za 3 škatle.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 19:05:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

jaz pa ne razmišljam več. me preveč glava boliuser posted image  sicer pa reductil dejansko pomaga. sam mene mal emšo je.be, pa sem večkrat pozabila vzet.user posted image


Kaj spet začneva? Očitno sva pravi "upam, da ne večni" povratniciuser posted image



user posted image user posted image  joj morrak, et tu?user posted image user posted image
jaz NE bom začela NIČ, ker potem samo razmišljam kaj ne smem. tisto o večnosti pa ne vem če bi komentirala. skoraj sem postala večni študent. na srečo mi je le uspelo diplomirat po xx letihuser posted image  da mi uspe še shujšatuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 19:06:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

jaz pa ne razmišljam več. me preveč glava boliuser posted image  sicer pa reductil dejansko pomaga. sam mene mal emšo je.be, pa sem večkrat pozabila vzet.user posted image


Saj se en gre, da ne bi pomagal. Gre se še najbolj zato, ker ne vem, če sem imela zaradi njega posledično zdaj žalostne težave. Imam pa na voljo recept za 3 škatle.


veš, da sem na to tudi jaz pomislila, ko sem prebralauser posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 19:18:49   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

jaz pa ne razmišljam več. me preveč glava boliuser posted image  sicer pa reductil dejansko pomaga. sam mene mal emšo je.be, pa sem večkrat pozabila vzet.user posted image


Saj se en gre, da ne bi pomagal. Gre se še najbolj zato, ker ne vem, če sem imela zaradi njega posledično zdaj žalostne težave. Imam pa na voljo recept za 3 škatle.


veš, da sem na to tudi jaz pomislila, ko sem prebralauser posted image


ja, čeprav sem jih prenehala jest cela pol meseca prej, kot je bil dan D...

bom se jutri na pregledu pozanimala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 19:51:10   
sesil
tinkatonka zdej ni časa za čvekat, zdej jemouser posted image .... čvekale bomo ko začnemo hujšatuser posted image

< Sporočilo je popravil sesil -- 30.12.2008 19:52:12 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
30.12.2008 21:43:13   
amy26
še jaz bi se vam pridružilauser posted image  in sicer že 1.1.09

hujšati mislim po ločevalni dieti, enkrat sem že uspešno spravila dol 7 kg, monti je seveda bolj zdrav vendar sem že parkrat poskusila hujšati po montiju pa mi ni ratalo
tako da kile gredo kar gor, po porodih sem hitro zgubila kile, pol pa ko sem nehala tamalo dojiti pri 12m sem se pa kar začela rediti
shujšala bi pa rada cca 7-8 kg, in upam da mi bo tokrat ratalo

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?