|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
7.4.2009 8:25:02   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

natyy čestitam!!! všeč mi je da si bolj trmaSta od vage.

Go girl!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam, da boš vedla tista prava motivacija  pa hočeš nočeš prihaja od tebe.
Najlepše je brati tisto:
leto 2008 -26 kg
leto 2009 -3 kg.
 
Opravljaš dobra dela tudi za nas reveže, ki bi morda že zdavnjaj vrgli puško v koruzi.
 
Bravo zateuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.4.2009 8:34:09   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

natyy čestitam!!! všeč mi je da si bolj trmaSta od vage.

Go girl!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja sam, da boš vedla tista prava motivacija  pa hočeš nočeš prihaja od tebe.
Najlepše je brati tisto:
leto 2008 -26 kg
leto 2009 -3 kg.
 
Opravljaš dobra dela tudi za nas reveže, ki bi morda že zdavnjaj vrgli puško v koruzi.
 
Bravo zateuser posted image user posted image user posted image user posted image



oh hvala user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.4.2009 9:15:08   
RAKICA1
ojla punce no jaz pa bom prosila če me vpišete v razpredilnico in bom z vami začela ponovno hujšati ker tkole negre več naprej je pa res da se nikakor nemorem vzeti v roke bom pa probala trenutno stanje moje je 68,8kguser posted image user posted image user posted image  rada pa bi prilezla na 60kg user posted image user posted image  če mi bo uspelo upam pa da bo tako kot vsem vam ki si to želijo no v pondeljek pa sporočim stanje kakšno je
LUKA JAN  čestitke za izgubljene kg upam da ti uspe shujšati do idealne teže user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.4.2009 9:37:33   
Natyy
Felicity pogrešam tvojo lepo rezpredelnico

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.4.2009 10:31:47   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


LUKA JAN  čestitke za izgubljene kg upam da ti uspe shujšati do idealne teže user posted image user posted image

Rakica 1 dobrodošla! Midve pa že celo večnost hujšava, a ne? Samo s to razliko da tebi uspeva, men pa nekako ne najboljš.user posted image Se še spomnim ko sva bile v enem obdobju na istih težah, sedaj sem se pa spet oddaljila od tega. Moja idelana teža bi bila tvoda sedanja, samo ne vem kdaj mi bo uspelo. Grem sedaj malo na kolo, morda pridem hitreje do cilja.user posted image

POZDRAVČEK TUDI OSTALIM!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.4.2009 12:52:00   
Rožica I
A bi lahko mene vrnili na razpredelnico, prosim user posted image ?

Sem bila teden dni na postu (sadno/zelenjavni sokovi), je bilo fajn, energije na pretek, kg kar letijo s tebe...ampak ko začneš jesti normalno, oz kot prej, pa se ponižno vrnejo user posted image .

Skratka nadaljujem ločevalno/Montinjaški zdrav način prehranjevanja + tek 45 minut/vsak drugi (ali vsaj tretji dan) + vsak dan še slabih 10 minut Tibetanskih vaj navsezgodaj zjutraj user posted image .

Trenutni: ITM 28,6 user posted image  user posted image  user posted image
Željeni (in konec junija 2009 doseženi user posted image ): ITM 24,5 user posted image  user posted image  user posted image
 
Skratka -11 kg, če jih bo pa -15, pa ne bom preveč huda user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.4.2009 12:52:17   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1


LUKA JAN  čestitke za izgubljene kg upam da ti uspe shujšati do idealne teže user posted image user posted image

Rakica 1 dobrodošla! Midve pa že celo večnost hujšava, a ne? Samo s to razliko da tebi uspeva, men pa nekako ne najboljš.user posted image Se še spomnim ko sva bile v enem obdobju na istih težah, sedaj sem se pa spet oddaljila od tega. Moja idelana teža bi bila tvoda sedanja, samo ne vem kdaj mi bo uspelo. Grem sedaj malo na kolo, morda pridem hitreje do cilja.user posted image

POZDRAVČEK TUDI OSTALIM!


OJLA

ja res je da sva bile nekaj časa na isti teži samo jaz sem z seboj do sedaj zadovoljna samo problem je sedaj naprej nikakor se ne morem vzeti v roke pa nimam pojma zakaj ne uspeva mi pridem na 66kg pa poneham pa se nazaj zredim no sedaj pa do poletja upam da mi uspe na 60kg tko kot sem pred samim začetkom hujšanja planirala je pa res da jih je skoraj 22kg za menoj in upam da jih bo še 8kg  sej bo tebi tudi uspelo boš videla jaz pa grem popoldan danes v službo še malo vsem veliko uspeha pri hujšanju

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.4.2009 13:35:59   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

sem pred samim začetkom hujšanja planirala je pa res da jih je skoraj 22kg za menoj in upam da jih bo še 8kg 


Ej punca kapo dol. Shujšat 22 kguser posted image user posted image  user posted image ni mačji kašelj. Če si to boš še teh 8 odvrgla kar mimogrede.

< Sporočilo je popravil Natyy -- 8.4.2009 13:36:37 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 8:23:34   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: Natyy

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

sem pred samim začetkom hujšanja planirala je pa res da jih je skoraj 22kg za menoj in upam da jih bo še 8kg 


Ej punca kapo dol. Shujšat 22 kguser posted image user posted image  user posted image ni mačji kašelj. Če si to boš še teh 8 odvrgla kar mimogrede.


tudi jaz sem istega mnenja....samo obupat ne smeš pa bouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 10:48:52   
Natyy
user posted image user posted image user posted image

Sem dobre volje in počutim se kot še nikoli odkar zbijam kg. Imam energije, kot pravijo za vola ubiti in ogromno volje in trme za razbijanje kg.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 13:06:38   
Felicity
Se samo na hitro javim in dam aprilsko pujsko, če čatera hoče obnavljat seznam. Jaz sem namreč od nedelje obležala, v hrbtu me je usekalo in sem res boga, še obračat v postelji se nisem mogla. Sedaj je že bolje ampak še vedno je najbolje če počivam. Kg nisem kontrolirala, ma verjetno je porazno, ker samo ležim in jem. user posted image

No vidim da gre vam bolje kot meni, kar tako naprej... lepo se imejte.

user posted image

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 13:09:43   
Felicity
user posted image
 


         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,7          24.3.09 
user posted image    tropical          78kg            -17kg                  -0,6          3.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -18          24.3.09
user posted image     amy26            61,4kg         -8kg                   -5,1         9.3.09
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -2,3          17.3.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                 -3             17.3.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg               -5                9.3.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                -6               30.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09
user posted image     Natyy               xx                   xx                 -6,4           30.3.09                   

user posted image user posted image



*** Sej boste znale, ne?
Citirate ta post - zbišete oklepaje [ qoute  ]  - na vrhu in spodaj in bo .... user posted image


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 15:55:34   
Lianna
Ojla. Jaz se že dolgo nisem oglasila. Sem čisto brez časa in zvečer ko pridem domov samo padem v pojsteljo. Od aprila sem na ločevalni dieti in se čim bolj držim. No na srečo so sončni dnevi, tako da mi sploh ne paše jest.


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 16:34:34   
Natyy
 
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity

user posted image



         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,7          24.3.09 
user posted image    tropical          78kg            -17kg                  -0,6          3.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -18          24.3.09
user posted image     amy26            61,4kg         -8kg                   -5,1         9.3.09
user posted image    luka jan           78kg            -10kg              -3          6.4.2009
user posted image    valči                63,4             - ?kg                 -3             17.3.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg               -5                9.3.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                -6               30.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09
user posted image     Natyy               xx                   xx             -7,5          7.4.2009
                   

user posted image user posted image



*** Sej boste znale, ne?
Citirate ta post - zbišete oklepaje [ qoute  ]  - na vrhu in spodaj in bo .... user posted image


Evo takole sem malo popravila tabelco. V kolikor je še katera, s spremenjenimi kg naj se javi.


Felicity tebi pa želim, da se čimprej pozdraviš, da so bolečine čimmanj boleče in, da se čimprej vrneš na form in prevzameš svojo tabelco spet v svoje roke.user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Natyy -- 9.4.2009 16:35:37 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 19:18:23   
RAKICA1
ojla punce no se še jaz malo oglasim najprej se vsem hvala za čestitke ja upam da mi bo uspelo še teh 8kg dol spravit
Punce a me daste še mene v razpredilnico hujšati z vamiuser posted image user posted image user posted image user posted image ker bi res rada še malo shujšala no danes sem bila kar pridna in kmalu sedaj grem še malo na rekreacijo na odbojko user posted image  kako pa van gre

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
9.4.2009 20:15:42   
Natyy
user posted image



         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,7          24.3.09 
user posted image    tropical          78kg            -17kg                  -0,6          3.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -18          24.3.09
user posted image     amy26            61,4kg         -8kg                   -5,1         9.3.09
user posted image    luka jan           78kg            -10kg              -3          6.4.2009
user posted image    valči                63,4             - ?kg                 -3             17.3.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg               -5                9.3.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                -6               30.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09
user posted image     Natyy               xx                   xx             -7,5          7.4.2009
user posted image      Rožica I       ITM 28,6        -11 kg
 user posted image     Rakica 1                               - 8       

user posted image user posted image

 
 
Evo dodala sem Rožica I tebe in Rakica 1 tebe.  Vsem želim veliko uspeha in veliko veliko gibanja na svežem zraku.
 
Sem danes dala ven kolo in kolesarila 16 km (me boli zadnica user posted image user posted image ) no potem pa še s psičkom na 1 urni sprehod. Tako da, ja danes sem naredila nekaj koristnega zase.
Jutri zjutraja pa imam namen jo mahnit na najbljižji hrib. Smo namreč doma - posledica recesije. Ja popoldne pa bom potico pekla, Fuj, Fuj jo ne jem user posted image  user posted image . Pa mora biti zaradi domačih.
 
 
 
 


(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
10.4.2009 8:18:11   
mojamura
pogled na tabelco je pa iz dneva v dan lepši....tak se dela punce!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
10.4.2009 11:18:18   
luka jan
Punce na hitro vas vse pozdravim, potem pa šibam na sonček in pa v šoping po novo kolo. Je moj videl da sem kar zagrizena kolesarka in se je odločil da mi kupi novega.user posted image user posted image user posted image Da pa si slučajno ne premisli šibava kar danes ponj.
Lepo bodite in lepe praznike vam želim vsem.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.4.2009 21:27:05   
kepa*
Dober večer!

Kako ste preživele veliko noč? Jaz sem kar precej grešila, ves teden nisem bila na dieti. Danes pa je bil zadnji dan grešenja, tako da sem od jutri spet back on the track!user posted image


Jutri imam sicer še čisto off day, gremo v Zagreb, a se bom že striktno držala diete.

Še 14 dni do Francije! Jeeeee!


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.4.2009 22:04:45   
tropical
user posted image



         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,7          24.3.09 
user posted image    tropical          79kg            -17kg                  -0            12.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -18          24.3.09
user posted image     amy26            61,4kg         -8kg                   -5,1         9.3.09
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -2,3          17.3.09
user posted image    valči                63,4             - ?kg                 -3             17.3.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg               -5                9.3.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                -6               30.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09
user posted image     Natyy               xx                   xx                 -6,4           30.3.09                   
user posted image    RožicaI          ITM28,6        -11kg             
user posted image     RakicaI                                 -8
user posted image user posted image





< Sporočilo je popravil tropical -- 12.4.2009 22:11:58 >

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
13.4.2009 11:00:50   
luka jan
Evo, prazniki so za nami, kar pomeni da bo potrebno spet začet ločevat.user posted image user posted image user posted image
Jaz se ta teden ne bom vagala, ker bi mi verjetno vsa motivacija padla, javim kile naslednji teden.

Lep preostanek dneva vam še želim.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
13.4.2009 19:35:19   
Rožica I
Velika noč zame ni kaj posebnega v smislu nažiranja, tako je bilo tudi letos. Smo pa bili kar doma, in sem lahko kuhala lepo v miru, same specialitete, jedla pa kar normalno (razen tu in tam je padel kak ostanek sladoleda od tamalega user posted image ).
Smo pa vsak dan dosti kolesarili, dvakrat sem šla sama tečt zjutraj, igrali odbojko in badminton... Skratka bila precej fizično aktivna.
Kg pa zaenkrat ostajajo na istem.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
14.4.2009 6:28:54   
Natyy
ZVIRNO SPOROČILO: tropical

user posted image



         Nick                 kg               želje                 --kg       tehtanje




user posted image    Felicity          68kg              -8kg                  -3,7          24.3.09 
user posted image    tropical          79kg            -17kg                  -0            12.3.09 
user posted image    kepa*              xxkg          -25kg                  -18          24.3.09
user posted image     amy26            61,4kg         -8kg                   -5,1         9.3.09
user posted image    luka jan           78kg            -10kg               -3          6.4.2009
user posted image    valči                63,4             - ?kg                 -3             17.3.09
user posted image    marjetica23    88kg           -20kg               -5                9.3.09 
user posted image    vanj               
88kg           -10kg                -6               30.3.09
user posted image     fraa                                                                                2.3.09
user posted image     Natyy            xx                   xx             -7,5     7.4.2009                   
user posted image    RožicaI          ITM28,6        -11kg             
user posted image     RakicaI                                 -8
user posted image user posted image






Malo sem popravila tabelco, ker si spustila tehtanje v 15 tednu. Mi je pa tak pogled na tabelco veliko bolj všeč. user posted image  user posted image  user posted image . Pa brez zamere.

< Sporočilo je popravil Natyy -- 14.4.2009 6:31:04 >

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
14.4.2009 6:36:26   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Natyy
Evo dodala sem Rožica I tebe in Rakica 1 tebe.  Vsem želim veliko uspeha in veliko veliko gibanja na svežem zraku.
------------------
O, hvala user posted image !


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Natyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
14.4.2009 7:12:02   
Natyy
Da še na hitro pokomentiram moje izgubljanje telesne teže. V tem tednu sem na popolnoma istih kilogramih. Sem se pa veliko gibala na svežem zraku. Hodila po hribih, kolesarila (v hrib tudi malo tiščala kolouser posted image ), tako, da sem prav žalostna, da se cifre na tehnici niso prav nič spremenile. Grešila nisem skoraj nič. Naredila sem si samo dva beljakovinska dneva (eden bi moral biti sadni). Pa zajtrk je bil tudi. Sam sem 1000 %, da je šel po 3 urnem kolesarjenu ves ven.

Kljub temu, da je teža enaka se ne dam. Dnevi so čudoviti in koliko mi bo čas dopuščal bom zunaj na svežem zraku migala in topila maščobne obloge in pa seveda pazila pri prehrani.
Tako, da jaz grem dalje in upam, da ve tudi ...user posted image  user posted image   user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?