|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 [47] 48   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
27.5.2009 13:03:53   
aleunam
Te zebe? user posted image

Res je čudno vreme. Ne vem kaj bo čez par let, če se bo tak nadaljevalo. Pri nas je včeraj tako delalo, da groza. Na srečo ni bilo toče. Vsaj to.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
27.5.2009 16:19:37   
amy26
da se še jaz malo oglasim
teža mi nikakor ni hotela dol, seveda če sem pa jedla prepovedane stvariuser posted image
tako da sem od včeraj na postu, tako sem včeraj čez dan pila javorjev sirup + 2x kavo, naj je ne bi pila v tej dieti ampak se je ne morem odreči.

včeraj je bila kriza, komaj zdržala, danes je že bolje
vztrajala bom nekaj časa na postu, da se mi telo prepuca ker prebavo imam zelo slabo

držim pesti tudi za ostale, da kile začnejo kopnetiuser posted image  

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
28.5.2009 9:09:46   
mojamura
kaj je to javorjev sirup....sliši se ogabnouser posted image .
upam vsaj da ma dober okus. zakaj pa pomaga?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
28.5.2009 9:24:26   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kaj je to javorjev sirup....sliši se ogabnouser posted image .
upam vsaj da ma dober okus. zakaj pa pomaga?


Javorjrv sirup je naravni sok, ki je zelo sladek in se ga lahko meša z vodo. Men okus ni tako zelo slab, je čisto prebavljiv.
Jaz ponavadi kupim Madal bal, to pa je mešanica javorjevega in palminega soka. To zmešaš z vodo, dodaš sok limone in lahko tudi malo čilija in to piješ ko se postiš. Jaz sem zdržala ene 4 dni in moram reč da sem se počutila super. Niti lačna nisem bila, tako da priporočam. Jaz ponavadi kakšen dan v mesecu pijem samo ta sok, da se telo malo ščisti, bi pa po pravilih ta post moral trajat 10 dni, samo jaz se še v glavi nisem prepričala za kaj takega.user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
28.5.2009 11:42:56   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kaj je to javorjev sirup....sliši se ogabnouser posted image .
upam vsaj da ma dober okus. zakaj pa pomaga?


tudi jaz pijem Madal Bal + limona + voda brez čilija
men je okus kar dober sploh ni ogaben kokr sem mislila da bo

danes vztrajam 3.dan, sploh ni težko
prvi dan je bil najtežji, včeraj že bolje, danes pa itak da sem ok vsaj zaenkrat

Ugotovila sem da težko hujšam počasi, ali preveč jem ali pa najbolje ničuser posted image  ker mi ni treba misliti kaj bom kuhala doma, kaj bom jedla in koliko
Za to dieto sem se pa v prvem odločila ker se res želim spucati in mogoče se mi prebava uredi ker že 10 let je user posted image  po 5 dni ne grem, kar ni normalno, tako da res upam da se organizem malo uredi.

Počutim se pa danes odlično, polna energijeuser posted image  


(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.6.2009 11:37:02   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kaj je to javorjev sirup....sliši se ogabnouser posted image .
upam vsaj da ma dober okus. zakaj pa pomaga?


Javorjrv sirup je naravni sok, ki je zelo sladek in se ga lahko meša z vodo. Men okus ni tako zelo slab, je čisto prebavljiv.
Jaz ponavadi kupim Madal bal, to pa je mešanica javorjevega in palminega soka. To zmešaš z vodo, dodaš sok limone in lahko tudi malo čilija in to piješ ko se postiš. Jaz sem zdržala ene 4 dni in moram reč da sem se počutila super. Niti lačna nisem bila, tako da priporočam. Jaz ponavadi kakšen dan v mesecu pijem samo ta sok, da se telo malo ščisti, bi pa po pravilih ta post moral trajat 10 dni, samo jaz se še v glavi nisem prepričala za kaj takega.user posted image


ok koliko pravega sladkorja je pa notri...pa kje se to da kupit...lekarna?

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.6.2009 13:27:46   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kaj je to javorjev sirup....sliši se ogabnouser posted image .
upam vsaj da ma dober okus. zakaj pa pomaga?


Javorjrv sirup je naravni sok, ki je zelo sladek in se ga lahko meša z vodo. Men okus ni tako zelo slab, je čisto prebavljiv.
Jaz ponavadi kupim Madal bal, to pa je mešanica javorjevega in palminega soka. To zmešaš z vodo, dodaš sok limone in lahko tudi malo čilija in to piješ ko se postiš. Jaz sem zdržala ene 4 dni in moram reč da sem se počutila super. Niti lačna nisem bila, tako da priporočam. Jaz ponavadi kakšen dan v mesecu pijem samo ta sok, da se telo malo ščisti, bi pa po pravilih ta post moral trajat 10 dni, samo jaz se še v glavi nisem prepričala za kaj takega.user posted image


ok koliko pravega sladkorja je pa notri...pa kje se to da kupit...lekarna?

Koliko pravega sladkorja je notri ne vem, samo po moje ga ravno ne bi smelo bit veliko, če ne čisto nič. Na steklenički nič ne piše, tako da ti težko povem.
Kupiš pa ga lahko v DM-u, pa tud drugje mislim da ga imajo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.6.2009 15:13:57   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

kaj je to javorjev sirup....sliši se ogabnouser posted image .
upam vsaj da ma dober okus. zakaj pa pomaga?


Javorjrv sirup je naravni sok, ki je zelo sladek in se ga lahko meša z vodo. Men okus ni tako zelo slab, je čisto prebavljiv.
Jaz ponavadi kupim Madal bal, to pa je mešanica javorjevega in palminega soka. To zmešaš z vodo, dodaš sok limone in lahko tudi malo čilija in to piješ ko se postiš. Jaz sem zdržala ene 4 dni in moram reč da sem se počutila super. Niti lačna nisem bila, tako da priporočam. Jaz ponavadi kakšen dan v mesecu pijem samo ta sok, da se telo malo ščisti, bi pa po pravilih ta post moral trajat 10 dni, samo jaz se še v glavi nisem prepričala za kaj takega.user posted image


ok koliko pravega sladkorja je pa notri...pa kje se to da kupit...lekarna?


kupiš ga lahko tudi v lekarni 1 l imaš za 10 dni cena cca 36 eur, imajo pa tudi po 0,5l ki je za cca 5 dni

javorjev sirup oz. mešanica javorjev+palmin sirup je dober tudi v čaju, pa v palačinkah namesto sladkorja

vztrajam pri postu, danes je 7.danuser posted image  počutje ok, malo sem edino švoh če je treba mal v hrib ali pa dolg sprehod me hitro utrudi. Včeraj sem imela malo krizo, zdržat ni problema brez hrane sam težko je biti zraven ko drugi kaj dobrega jejo, danes je pa super ker sem v službi in sploh ni problem biti brez hrane.

se pa tudi že malo pripravljam kako naprej ko neham s postom ker se ne želim takoj zapacati s hrano

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.6.2009 20:08:43   
luka jan
Amy26, čestitam za 7 dni posta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Še malo, pa boš na koncu. user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.6.2009 12:11:16   
mojamura
amy kapo dol....dobra si, ni kajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.6.2009 12:18:51   
Rožica I
Bravo Amy user posted image !!!

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.6.2009 21:14:55   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

amy kapo dol....dobra si, ni kajuser posted image user posted image user posted image


hvalauser posted image

danes sem se prvič klistirala, mal čudn filing, važno da gre ves strup venuser posted image ki se nabira med postom

počutje še vedno ok, kavbojke ki sem jih nosila pred postom prevelike, mi mojuser posted image  govori da si moram nabaviti ožje ker so mi te vidno prevelike

verjetno bom kar šla do konca, torej še dva dni, ker kar gre, bolj me je res strah kako bo potem, da si ne bo telo začelo delati zaloge ko bom začela spet normalno jesti, vsekakor bom začela z sokovi in sveže izstisnjenimi sadeži in pa komaj čakam zelenjavno juhico mi prav dišiuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.6.2009 8:12:04   
mojamura
ulala amy....si te kar preedstavljam kako imaš tako vitko postavo user posted image user posted image . po postu pa zmerno nazaj začni jest, pa po moje ne bo neke sile. aja pa javi kolko kg ti je uspelo med tem časom sklestit

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.6.2009 10:27:45   
amy26
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

ulala amy....si te kar preedstavljam kako imaš tako vitko postavo user posted image user posted image . po postu pa zmerno nazaj začni jest, pa po moje ne bo neke sile. aja pa javi kolko kg ti je uspelo med tem časom sklestit


še malo pa bom do želene težeuser posted image  mi pa teža zadnja dva dni kar stoji sploh se nič ne pomika dol pa čeprav nič ne jem
no pijem le sirup vendar dnevni vnos kalorij je cca 300.
vsekakor bom sporočila koliko sem šla dol v teh dneh

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
4.6.2009 12:49:40   
amy26
pa sem prišla skoraj do konca, danes je zadnji dan posta 10.danuser posted image
mi je danes še sirupa zmanjkalo tako da pijem samo vodo pa prej eno kavico ker kavi se pa res nisem odrekla
dve spijem na dan

počutje super, pa ful sem ponosna nase da sem šla do konca in sem vztrajala ker ponavadi hitro obupam že na začetku

< Sporočilo je popravil amy26 -- 4.6.2009 12:50:02 >

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
4.6.2009 19:01:36   
RAKICA1
ojla punce evo se spet ponovno jaz malo oglasim user posted image no sedaj sem spet dobila volje za hujšanje in mi zelo dobro uspeva od pondelka user posted image user posted image  se morm kar malo pohvaliti da  sem kar vesela ker mi kar kg dol padajo tko da upam da zdržim do idealne teže kot želim
amy bravo čestitke da si zdržala post jaz vem da nebi mogla
lep pozdrav vsem

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.6.2009 0:11:36   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: amy26

pa sem prišla skoraj do konca, danes je zadnji dan posta 10.danuser posted image
mi je danes še sirupa zmanjkalo tako da pijem samo vodo pa prej eno kavico ker kavi se pa res nisem odrekla
dve spijem na dan

počutje super, pa ful sem ponosna nase da sem šla do konca in sem vztrajala ker ponavadi hitro obupam že na začetku


Kapo dol!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.6.2009 11:16:57   
amy26
Pa je post mimouser posted image  danes sem na sokovih, trenutno nimam možnosti miksati sadja zato pijem sokove čimmanj kalorične, z malo sladkorja in 100% delež sadja.

v 10 dneh je šlo dol cca 4kg, na mojo prvotno težo je zadosti iz 59kg na 55kg
če bi imela več kg. viška sem prepričana da bi šlo več dol

danes mi še pride en svetovalec za Herbalife, sem se odločila da poskusim še te izdelke, baje zdrava hrana bomo videliuser posted image
ker si res želim dolgoročno urediti prehrano in se zdravo prehranjevati da ne dobim nazaj izgubljenih kg.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
5.6.2009 21:15:46   
maja1488
No pa je minilo teh 9 mesecev in spet sem z vami. 20.5. se nam je pridružila Zarja, meni pa je ostalo celih 9 kg do tiste teže, preden sem zanosila.

Mura, kako gre zdaj postopek? Imate še kako tabelco, tko kot smo jo imela prej?

Vidim, da ste ful pridne, nisem pa vas spremljala vmes, tko da nimam pojma kaj se tu dogaja user posted image Sej bom hitro spet na tekočem.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.6.2009 8:57:41   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

No pa je minilo teh 9 mesecev in spet sem z vami. 20.5. se nam je pridružila Zarja,


Čestitam maja1488 za malo Zarjo, tebi pa seveda želim da se znebiš teh parih kilogramov. Skupaj nam bo sigurno uspelo.user posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.6.2009 9:00:39   
amy26
maja1488 a ni malo prehitro da bi začela hujšat? edino če misliš se prehranjevati po montignatu pol pa kar naprejuser posted image

v ponedeljek dobim jedilnik od enega fitnes trenerja, je včeraj spisal moje podatke, mi bo sestavil kaj jesti in kdaj, 5-6x na dan bo treba jestiuser posted image  lahko pričakujem da bo šla kaka kilca gor je rekel, vendar v 3-4 mesecih bom šla sigurno še 3-4kg dol če se bom držala njegovih navodil in začela zdravo jesti.

pa treba bo spet začet malo migat, koža v rokah je prav mlahava, najprej pa v savno, sam da gre user posted image M mimo

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
6.6.2009 13:47:07   
maja1488
Grem naprej po montignacu, ki sem ga med nosečnostjo zapustila.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
8.6.2009 12:19:49   
mojamura
ooooooooj maja čestitke za novo pridobitev v vaši familyuser posted image user posted image user posted image


sem te že kar močno pogrešala...snorlax pa sonjah sta mi pobegnile - sicer nimam pojma kam - ampak hvala bogu nisem sama. tabelice sicer ni. če se pa kera javi, da bi jo delala, pa izvolite.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.6.2009 7:54:45   
amy26
ste že vse na želenih kg da se nobena ne oglasiuser posted image

danes je 1 teden odkar sem začela jesti spet normalno hrano, pridelala sem 0,6kg čez vikend, ta teden od ponedeljka pa teža stoji, kar je ok glede na to da sem začela normalno jesti. Od srede sem na 6 -ih obrokih, torej jem na tri ure, prvi obrok že ob 6.15 uri, shake od herbalifa. Počutim se super, nič lačna saj skos jem k en dojenček na tri ureuser posted image
včeraj sem jedla ob 20.50 uri, zelena solata +konzerva tune brez olja.

Edino migat bi še morala, to pa nič, sploh se ne morem spraviti ob otrocih, varianta je ob 20.30 uri ko jih dam spat vendar takrat sem pa že tok utrujena da se mi ne da, saj vsak dan vstajam ob 5.30 uri s tem da ponoči vstanem še ene 1-2x zaradi tamale.

kako pa kaj ostale? kako je z miganjem a ste tok pridne k jazuser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
12.6.2009 12:07:44   
mojamura
ja sem še kar tukaj, ampak mislim, da jih je že kar nekaj dopustniško vzdušje prevzelo....ker lani je med poletjem tudi bilo zatišje tu gor

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  44 45 46 [47] 48   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  44 45 46 [47] 48   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?