|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nezaupanje
10.12.2008 18:03:41   
kalbo
oh ti moški
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Ja RONJA res je...vse sem mu nardila kuhala,prala,otroka pazila,zadnjič mu nisem palačink namazala sem rekla kar sam si jih namaži pa me je tko čudno pogledal...pepelnike si tud sam prazni jaz mu jih ne bom več......oh ti moški .Danes sva se spičla pri kosilu je reku zmeraj k jemo se spričkava sem rekla če te pa drugače ni doma pa je bil tiho.Potem je šel v kurilnico in se odpeljal pa napiše mesič grem v trgovino i nna kavo do kdaj?BOMO VIDELI.Danes sem mu tri mesiče pisala in zgleda k so na kavi mu piska in pravi kaj mu skoz pišem a nimam drugega dela joj bi mu talar v glavo vrgla s kosilom vred,Sem rekla a ni prav da tebi pišem(nič takega nisem pisala da ne bi mogel odpisat)a bolj da drugim pišem pa je bil spet tiho.Malo se naj zamisli jaz pa sem odločena da se bom drugače obnašal in če ne izvem kam je šlo toliko denarja GREM!!!!!!!!!!!


Napaka, draga moja..ne oh ti moški, ampak oh moj moški, viš to pa mene razkuri. Če maš doma pokveko od deca, ki te ni sposoben spoštovat in mu ti zneseš vse k riti, ne obešaj tega na celotno populacijo moških, lepo te prosim.

A palačinke si mu do zdaj ti mazala al kajuser posted image . Pri nas jih jest pečem, maže si jih pa še 3 in pol letnik skoraj sam. Toliko o moških in toliko o tvoji pokveki.


< Sporočilo je popravil kalbo -- 10.12.2008 18:05:38 >

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: nezaupanje
10.12.2008 18:05:37   
Čriček
Kalbo oprosti,če te je to prizadelo piše že tako oh ti moški ti pa povem,da s tem niti slučajno ne mečem vse v en koš ,oprostite,če sem še katero užalila naslednjič še enkrat preberem

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: nezaupanje
10.12.2008 22:01:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Malo se naj zamisli jaz pa sem odločena da se bom drugače obnašal in če ne izvem kam je šlo toliko denarja GREM!!!!!!!!!!!


Še pet minut počakam in če ga čez pol ure ne bo, čez eno uro grem....

Kako gre že tista o svizcu?

(odgovor članu Čriček)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: nezaupanje
10.12.2008 22:54:38   
ronja
Napaka, draga moja..ne oh ti moški, ampak oh moj moški, viš to pa mene razkuri. Če maš doma pokveko od deca, ki te ni sposoben spoštovat in mu ti zneseš vse k riti, ne obešaj tega na celotno populacijo moških, lepo te prosim.

Kalbo, se strinjam, meni se zdi, da je vaša populacija super!user posted image
NO, moj lubi je tudi danes zjutraj za zajtrk spekel palačinke tamali, pa še zame jih je ostalouser posted image . No, namazala sem si jih pa res samauser posted image , da ne boste rekli, kaka semuser posted image .

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: nezaupanje
10.12.2008 23:58:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Malo se naj zamisli jaz pa sem odločena da se bom drugače obnašal in če ne izvem kam je šlo toliko denarja GREM!!!!!!!!!!!


Še pet minut počakam in če ga čez pol ure ne bo, čez eno uro grem....

Kako gre že tista o svizcu?



nataša....tako rada te beremuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: nezaupanje
11.12.2008 6:26:58   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Kakor sam razumem partnersko zvezo temu ni tako. Se pravi, da bi tvoj mož prodal, al pa konec koncev na loto zadel in bi denar sfučkal bi blo tebi gladko vseeno al kaj?


Ja, če bi bil tak odkar sem ga spoznala in bi se torej odločila za takega, potem bi to sprejela. Sicer si ga ne bi niti izbrala.
Vsak človek ima pravico, da tako razmišlja, njegov partner pa, če se je odločil, da bo njegov partner, mora to sprejeti. In mu niti v sanjah brskat po denarnici, gledat z očitajočimi, objokanimi in oteklimi očmi od hudega in držat nos dva meseca.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: nezaupanje
11.12.2008 8:47:25   
kalbo
To se pa strinjam.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: nezaupanje
11.12.2008 8:49:17   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Kalbo oprosti,če te je to prizadelo piše že tako oh ti moški ti pa povem,da s tem niti slučajno ne mečem vse v en koš ,oprostite,če sem še katero užalila naslednjič še enkrat preberem


Ne, mene nisi užalila niti pod razno. Hočem ti samo rečt, da se že nehaj tolažit s tem, da so itak vsi moški taki, ker nismo in ti takšnega obnašanja niti slučajno ne rabiš prenašat.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: nezaupanje
11.12.2008 12:32:53   
blazka
"Kalbo:
A palačinke si mu do zdaj ti mazala al kajuser posted image . Pri nas jih jest pečem, maže si jih pa še 3 in pol letnik skoraj sam. Toliko o moških in toliko o tvoji pokveki. "


Sam lubi, zdej jih pa že dolg nisi peku.


Drugače pa ja, se strinjam s Kalbotom, niso vsi moški za v isti koš, tako kot niso vse ženske iste, in ne vsi otroci isti. Ene so mamice in kasneje ženkice drugače navadle, ene pa spet drugače user posted image

< Sporočilo je popravil blazka -- 11.12.2008 12:33:12 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: nezaupanje
11.12.2008 13:39:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Malo se naj zamisli jaz pa sem odločena da se bom drugače obnašal in če ne izvem kam je šlo toliko denarja GREM!!!!!!!!!!!


Še pet minut počakam in če ga čez pol ure ne bo, čez eno uro grem....

Kako gre že tista o svizcu?



nataša....tako rada te beremuser posted image


o madoniš, že druga v dveh dneh user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: nezaupanje
11.12.2008 13:43:37   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Malo se naj zamisli jaz pa sem odločena da se bom drugače obnašal in če ne izvem kam je šlo toliko denarja GREM!!!!!!!!!!!


Še pet minut počakam in če ga čez pol ure ne bo, čez eno uro grem....

Kako gre že tista o svizcu?



nataša....tako rada te beremuser posted image


o madoniš, že druga v dveh dneh user posted image


a res?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: nezaupanje
11.12.2008 22:10:34   
Talibetun_tewhidi
se opravičujem ker se nisem prej javila. z mojim sporočilom nisem mislila da nej mu bo sluga, kakor ste me komentirale, ampak v tem je modrost. velikokrat je uspešno, je pa res da pri cepcih ne uspeuser posted image . zato sem ji svetovala da se ne utika v ta denar in ne sprašuje preveč, dobro bi blo pozabit,... ker tako so samo novi prepiri. se pa moraš vprašat. sva midva za skupaj ali ne?  hočem biti z njim ali ne? če hočeš nadeljevat vezo, se potrudi, pa bo to sigurno opazil, razen če ni kakšen cepec.
jaz osebno rade volje se prebudim in svojemu kaj skuham, pa nej bo to 2 ura zjutraj, ampak tudi on mene preseneti, ko sem bolana ali mam krče ob menstruaciji, pa ne morem nč samo ležim, pa mi on kaj pripravi in poskbi za mene.pa tudi nekajkrat se mi ne da nč, pa on rade volje namesto mene:)
"kolikokor dobrega daš toliko dobiš, toliko ljubezni kot daš toliko se ti je vrne...." bodi pozitivna in pomagaj da se zaupanje vrne. namesto kreganja "kam si dal to...? " raje mu reci, da ti lahko vedno zaupa, tudi če je denar zapravil za stave ali v kakšni igralnici, ali pa ga komu posodil,  reci da ne boš nč jezna, moraš poudariti da ti je važna resnica - zaupanje, ne pa denar. denar pride in gre... denar ni vreden kreganja.

sem brala mal od drugih mnenja, sicer mi večina mnenj ni všeč, ampak se zaradi njih nebi prepirala. vsak ima pravico izraziti svoje mnenje. ampak če boš ti "lajala" na njega, kot bi verjetno večina storila, s tem ne boš nič dobrega dosegla.

lp




< Sporočilo je popravil Talibetun_tewhidi -- 11.12.2008 22:13:24 >

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: nezaupanje
12.12.2008 7:10:32   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi
jaz osebno rade volje se prebudim in svojemu kaj skuham, pa nej bo to 2 ura zjutraj, ampak tudi on mene preseneti, ko sem bolana ali mam krče ob menstruaciji, pa ne morem nč samo ležim, pa mi on kaj pripravi in poskbi za mene.pa tudi nekajkrat se mi ne da nč, pa on rade volje namesto mene:)
"kolikokor dobrega daš toliko dobiš, toliko ljubezni kot daš toliko se ti je vrne...." bodi pozitivna in pomagaj da se zaupanje vrne. namesto kreganja "kam si dal to...? " raje mu reci, da ti lahko vedno zaupa, tudi če je denar zapravil za stave ali v kakšni igralnici, ali pa ga komu posodil,  reci da ne boš nč jezna, moraš poudariti da ti je važna resnica - zaupanje, ne pa denar. denar pride in gre... denar ni vreden kreganja.


FULL lepo se strinjam z vsem user posted image

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: nezaupanje
12.12.2008 12:29:47   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: zinkazi

mogoče pa te bo presenetil s kakšno veselo novico, poskusi brez prepira, povej mu, da se želiš pogovorit, ker te to obremenjuje.


ja ce bo lepo presenecenje se pa lahko laze... seveda... vse odpusceno... user posted image user posted image

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: nezaupanje
12.12.2008 12:31:13   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi
jaz osebno rade volje se prebudim in svojemu kaj skuham, pa nej bo to 2 ura zjutraj, ampak tudi on mene preseneti, ko sem bolana ali mam krče ob menstruaciji, pa ne morem nč samo ležim, pa mi on kaj pripravi in poskbi za mene.pa tudi nekajkrat se mi ne da nč, pa on rade volje namesto mene:)
"kolikokor dobrega daš toliko dobiš, toliko ljubezni kot daš toliko se ti je vrne...." bodi pozitivna in pomagaj da se zaupanje vrne. namesto kreganja "kam si dal to...? " raje mu reci, da ti lahko vedno zaupa, tudi če je denar zapravil za stave ali v kakšni igralnici, ali pa ga komu posodil,  reci da ne boš nč jezna, moraš poudariti da ti je važna resnica - zaupanje, ne pa denar. denar pride in gre... denar ni vreden kreganja.


FULL lepo se strinjam z vsem user posted image


Definitivno.user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: nezaupanje
12.12.2008 12:39:12   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Ja res je tako se govori sam enmu to ni jasno...pišuka sej se ne gre za 700 evrov ampak je še ena ničla prisotna.Ko bo kaj novega poročam.Sam pomoje se bo treba prej skragat.user posted image


Pa sej nima veze znesek sploh no... jao! Vsak ma finance po svoje poslihtan ane!?

Glede vajine veze pa sploh nebi komentirala... dizastr!

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: nezaupanje
12.12.2008 12:42:30   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mogoče zato, ker živita skupaj?


In?
Če je stanovanje njegovo in je bilo njegovo še preden sta se spoznala (verjetno nista niti poročena), ima vso pravico, da z denarjem naredi točno to kar mu paše. Bi bilo pa lepo, da to jasno in glasno pove.


Moj mož se je priselil v moje stanovanje. In zdaj je to najino stanovanje. Moj denar je njegov, njegov moj. Ko tega več ne bo, tudi najinega zakona več ne bo. Tak pač razmišljam jaz. In na srečo tudi on. In ko bom jaz ali pa on naredila/naredil z denarjem točno to, kar mi/mu paše, bova bivša zakonca.


No to je pač tvoje mnenje do katerega imaš pravico. Moje je nasprotno. Do česar imam tudi pravico.
Kar sem imela pred poroko, je moje, in kar ustvarim v življenju kasneje, je tudi moje. S tem počnem točno in natanko to, kar sama želim. Enako vsi ljudje, ki me obdajajo. Niti v sanjah si ne bi dovolila, da bi komu brskala po denarnici in zahtevala polaganje računov. Niti v sanjah si ne predstavljam, da bi morala za vsake gate, ki si jih kupim, razlagati, zakaj sem si jih kupila.
Z možem lahko živim v sožitju tudi z ločenim računom in brez veta na razpolaganje z denarjem. Mogoče pa prav zaradi tega v takem sožitju!


bumerang bravo!user posted image  najslabsa mozna opcija (zame) je, da bi mogla imet njegov lajf pod kontrolo... user posted image  in da bi se se s tem obremenjevala!? in da vem za vsak njegov korak in za vsako njegovo dejanje?? khm...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:09:45   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Nekatere mate pa res visok prag tolerance.


To je pa ja splosno pravilo v zivljenju!!?? Ne le glede partnerja, ampak vseh... za svoje dobro! In ko enkrat v lajfu to dosezes, ti ej prec mnogo mnogo stvari lazjih v zivljenju... Kar pa seveda ne pomeni, da same sebi dovolimo, da drugi pometajo z nami! Te stvari se med sabo totalno razlikuejo in nimajo NIC skupnega!! Mogoce ene tega ne locite... ampak ce sami sebi zelimo MIR in lepo in srecno zivljenje, delamo z drugimi tocno tako, kot bi zeleli sami za sebe da drugi delajo z nami... vecji pa imas prag tolerance, vec je tudi dobis... in ce sta s partnerjem glede tega na istem nivoju, potem ne more bit lepse!! Ce je kej zame osebno groznega, je pa neko postavljanje mej in nekaj pricakovati od partnerja... se posebno pa neko namerno metanje polen pod noge, laganje itd itd. Itak gre potem za totalno nezaupanje, cesar pa si nihce ne zeli...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:12:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Nisem mu pekla meska in krompirčka tok nora pa spet nisemsamo salamo sem dala iz hladilnika pa sir....še to ne bom več


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:14:16   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Ja tko sm ga navadla da ma vse postreženo budala sem res!!!!!1


ja in potem se se cudiz da je taksen kakrsen je!? hmm... jaz bi najprej sebe korenito spremenila in potem se bo mogoce spremenil tudi odnos partnerja... drugac sploh ni sans! ampak jaz mam odkrito povedano filing, da je pri vama ze prepozno... da sta totalno zavozila...

kot opisujes, si ti rescnicno njemu druga mama!!!

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:15:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Nisem mu pekla meska in krompirčka tok nora pa spet nisemsamo salamo sem dala iz hladilnika pa sir....še to ne bom več


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj sm glih odprla k sm vidla da si ti komentirala baguška, pa mi je skor ušlo k sm to prebralauser posted image
Za crkntuser posted image

To kar mata itak ni veza. Pa ne zarad dnarja. Ampk to je kar neki. Sploh ne štekam kako lahko tako živite. On more skrivat kaj z dnarjem počne, ti pa brskaš. Katastrofa.
No.....sam glavno da je sir pa salama na miziuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:20:04   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Lalica1

Sploh ni važno, če je prodal svojo nepremičnino. Pravico imaš vedeti kam je šel denar. Očitno nič ne pomaga, zato bodi hladna do njega in mu vračaj na isti način. Verjemi mi, ne splača se biti potrpežljiv in nekoga razumeti, razumeti,... Ti si zaslužiš boljše. In če on to ne more/zna biti, si lahko tudi sama, dokler ne pride mimo kdor drug. Saj od njega očitno nimaš nič preveč, razen dvomov in skrbi. Tako pa delaš samo sebi škodo.

Želim ti vso srečo in bori se zase!



user posted image  glede pravic bom kr molcala... ker sploh ne vem o kaksnih pravicah se govori... o odnosu hladnosti se manj, ker res nikol nisem razumela v cemu je fora tega...

tudi ON si zasluzi boljse in ne se ene mame, ki mu bo dihala za ovratnik!!!

in ko bo enkrat prisel mimo nekdo drug, bo spet ista zgodba... ker ona mora najprej SEBE spremenit, da bo potem kej drugace...

ona si sama dela dvome in skrbi... sama ga vzpodbuja k temu!! prej bo odprla oci, boljse bo!! ze v samem startu je priznala, da se tud sama laze kdaj pa kdaj... priznala je, da ga je takega naucila, da mu postreze takrat ko se mu zahoce... vam je to normalen odnos in vam se vendo ni jasno kje je zaupanje!? ne vem no..

tud jaz ji zelim vso sreco pri svoji vojni!

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:25:13   
baguSka
ne ampak res... dej predstavlji si no... pocaka ga da pride domov, da mu postreze hrano iz hladilnika!!!?? omg res!!! in potem kao da ga bo 'dala na hladno' brez besed oddide spat... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:30:20   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne ampak res... dej predstavlji si no... pocaka ga da pride domov, da mu postreze hrano iz hladilnika!!!?? omg res!!! in potem kao da ga bo 'dala na hladno' brez besed oddide spat... user posted image user posted image user posted image


Čuden pristop, kaj češuser posted image

Drugače pa - če bi bilo tle kaj zaupanja, bi ji on sam med pogovorom omenil - ti, danes sem pa zapravil ****€ za to pa to...bla bla bla...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: nezaupanje
12.12.2008 13:32:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ne ampak res... dej predstavlji si no... pocaka ga da pride domov, da mu postreze hrano iz hladilnika!!!?? omg res!!! in potem kao da ga bo 'dala na hladno' brez besed oddide spat... user posted image user posted image user posted image


Sej verjetno ni smešno, sam men jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?