|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 11:39:24   
giotti
Katka, mi lahko samo prosim poveš, kateri krog sta bila?
cmokec

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1726
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 13:11:35   
katka11
oooo giottka, hvala...
ja vidis, tkole se obrne...
res sem se nekako vdala v usodo, uzivala z mojim skratkom, nobenih znakov, nic, nic.
potem pa sem vceri kupila test, tko, k je danes ze 42 dan cikla. in zjutri +!!!!
ja bil je pa to...5 krog...
hvala se enkrat za lepe zelje!!!
sevda cestitke tudi vsem ostalim noseckam in peeeeeestiiiiiii za vse vas, ki se cakate.
kdor caka docaka!!!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1727
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 13:18:22   
giotti
Aja, peti. No, to si pa v bisvtu še zeeeelooo hitro zanosila. Malo zgodaj za obupat, se ti ne zdi user posted image Super, res. Mejte se kar se da lepo v povečani družinici user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1728
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 13:18:59   
Anonimen
dan!
evo mene od dohtarce no prvo je bila viroza sedaj je že neko vnetje pljuč tko da ful fajn sm pa še zmeri brez antibiotikov pa strogo ležanje in pitje čajčka sam če bi bilo men mal manj slabo po čaju tud ne bi mela proti,vmes sm šefico poklicala in povedala da me ne bo in mi je rekla da naj prinesem bolniško če želim met kej plačan tko da sm mogla še to tja nest in obup vam rečem,k sm ji dala bolniško ji rečem če je še kaj kar morm vedet pa mi reče ja kva bi pa ti še rada?mislim pa kak odnos je to user posted image v glavnem čez sem dala tko da zdej sem še na bolniškiuser posted image
katka čestitke za plusekuser posted image user posted image
giotti ne smete obupat sej lahk vidiš kako se je pri Tanči zgodil čudež ker kao ni šans da bi zanosila in evo glej zdej k je srečka nosečka,verjemi tudi zate bo zasijal sonček če ne celo dva!

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 1729
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 13:30:04   
katka11
ja res je kr zgodaj za obupat, ampak malo sem obremenjena z leti, pa ne mislim tko na splosno, ampak v povezavi z otrockom. pa seveda cisto drugace sem gledala na to zdej drugic, kot prvic. tud ce bi se slo zdej za prvo nosecnost bi zadeve cisto drugace sprejemala.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1730
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 13:45:09   
giotti

Larilu, hvala, verjamem! Ravno Tane mi daje ful vero, res skrajni čas, da se je eni izmed nas, ki smo imele splav in odstranitev pregrade in smo že nekaj let čez trideset, to zgodilo!!! In prav, da se je najprej njej, ker je najstarejša user posted image zgleda pa najmlajša, veš, prava smrkljica je user posted image

(odgovor članu katka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1731
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 15:23:49   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu

Hey babikeuser posted image !!!!
Samo da vam povem da me je obiskala user posted image in da se selim v februar!! Hvala vam za podporo!!!!Za vse ki še (ne) čakate user posted image držim pesti da je ne bo in bo user posted image !!!!
pa**pa



kaj tečka je prišla? Ne no user posted image . Zdaj si me pa samo pustila. user posted image  Jaz še vedno M nisem dobila. Tak da še nevem na čem sem. Danes je torej 34 dan.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1732
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 15:35:59   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu

Hey babikeuser posted image !!!!
Samo da vam povem da me je obiskala user posted image in da se selim v februar!! Hvala vam za podporo!!!!Za vse ki še (ne) čakate user posted image držim pesti da je ne bo in bo user posted image !!!!
pa**pa



kaj tečka je prišla? Ne no user posted image . Zdaj si me pa samo pustila. user posted image  Jaz še vedno M nisem dobila. Tak da še nevem na čem sem. Danes je torej 34 dan.

Pa sej veš da navijamo da tvoje tečke ne bo. user posted image user posted image user posted image
Čakamo še tebe da bo januar popolen.
Ene smo se pa že v februar preselile.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1733
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 16:34:17   
tane
katka11, iskrene čestitke in vse najlepše!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1734
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 16:42:41   
Tiki55
Tančiiiiiiiiii pa to je noro! Ne morem verjet, no zdaj si mi pa solzice priklicala - ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Zdaj pa šcšc z negativnimi mislimi in VERJEMI, da boš čez 8 mesecev k sebi stisnila zdravegauser posted image in točno to se bo zgodilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1735
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 16:45:45   
tane
Tikiiiiiiii končno si prišla pogledat...sem te čakala, da prebereš in komentiraš, pa držiš pesti zame da bo res vse ok.
kaj pa ti že kaj izvedela v neplodnostni...vsekakor držim pesti zate in komaj čakam tudi na tvoj+, ki je pred vratiuser posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 1736
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 16:54:09   
Tiki55
Oj Tančica, res si mi polepšala danuser posted image Punca, veš da ti držim pesti!user posted image user posted image user posted image

Ja, včeraj sem bila na HSG-ju, pa sem danes doma... En jajcevod je ok, drugi pa slabše prehoden, verjetno sem imela vnetje... G je omenila, da bi bila smiselna operacija, da se tudi tega usposobi. Ampak na enega lahko zanosim, je pa seveda manj možnosti. Zdaj moram počakati na marec, ko bomo pogledali tudi rezultate od mojegauser posted image , potem pa dalje.

(odgovor članu tane)
Neposredna povezava do sporočila: 1737
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 17:01:21   
LUNA83
ojla punce za vse ki ste zagledale + iskrene čestitke.

Pri meni se dogajajo čudne stvari, danes je komaj 22 dan cikla in me že ful bolijo prsa in jajčniki špikajo. Ponavadi mi user posted image  zamuja in me nikoli toliko prej ne boli!Ne verjamem , da bo glih ta mesec prišla prej? Še nikoli ni!  Ne vem vem, da so simptomi ful podobni ampak,... jojjj še 7 dni moram počakat da lahko nardim test. Joojjjuser posted image

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 1738
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 17:04:15   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: U

IZVIRNO SPOROČILO: miniko

IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu

Hey babikeuser posted image !!!!
Samo da vam povem da me je obiskala user posted image in da se selim v februar!! Hvala vam za podporo!!!!Za vse ki še (ne) čakate user posted image držim pesti da je ne bo in bo user posted image !!!!
pa**pa



kaj tečka je prišla? Ne no user posted image . Zdaj si me pa samo pustila. user posted image  Jaz še vedno M nisem dobila. Tak da še nevem na čem sem. Danes je torej 34 dan.

Pa sej veš da navijamo da tvoje tečke ne bo. user posted image user posted image user posted image
Čakamo še tebe da bo januar popolen.
Ene smo se pa že v februar preselile.


hvala, ker navijate zame. user posted image  Jaz bom test delala v nedeljo. Upam da me nebo firbec premagaluser posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1739
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 17:10:27   
Kliki
No upam da zagledaš magičen + oz.user posted image .
Pa obvezno poročanje.user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 1740
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 17:14:13   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: U

No upam da zagledaš magičen + oz.user posted image .
Pa obvezno poročanje.user posted image


hvala. Poročanje pa tako ali tako. Ve boste prve zvedele. Res vsem hvala za pozitivne misli in energijo. user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1741
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 17:25:26   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Tiki55

Oj Tančica, res si mi polepšala danuser posted image Punca, veš da ti držim pesti!user posted image user posted image user posted image

Ja, včeraj sem bila na HSG-ju, pa sem danes doma... En jajcevod je ok, drugi pa slabše prehoden, verjetno sem imela vnetje... G je omenila, da bi bila smiselna operacija, da se tudi tega usposobi. Ampak na enega lahko zanosim, je pa seveda manj možnosti. Zdaj moram počakati na marec, ko bomo pogledali tudi rezultate od mojegauser posted image , potem pa dalje.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Tiki55)
Neposredna povezava do sporočila: 1742
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 17:29:55   
ursa30
tiki, super, da si se javila...jst sm te že pogrešala. super, da je več ali manj vse ok s tabo..držim pesti, da bo s tvojim tut vse vredu user posted image

TANE, jaz skos visim tukaj in čekiram, če je že kaj novega, pa še nič user posted image , sej veš kaj mislim a ne user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 1743
   RE: || pričakujemo Januarja 09
30.1.2009 18:43:50   
tinkara 2
Katka 11 in Tane iskrene čestitke!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Vsem ostalim pa želim user posted image  oziroma user posted image  že v februarju.

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 1744
   RE: || pričakujemo Januarja 09
31.1.2009 0:09:05   
limonita
Pozdravljene!

Vem, da vam ne pišem veliko in da samo čakam na to, da nekega dne ne bo prišla user posted image , vendar se vam tokrat moram malce izpovedati... Upala sem in verjela, da bo ta mesec končno moj mesec - nekako sem čutila, da je to to... pa so mi plani zopet padli v vodo. Zopet ni tako zelo željenega pluska, zopet je prišla ta zoprna in boleča user posted image , ki me vsak mesec bolj in bolj boli - pa sem pila krvomočnico in vitamin E - a brez efekta :( Tako zelo sem žalostna in tega ne morem  povedati nikomur - razen vam. Še dobro da je moj user posted image sedaj v službi, ker se jokam kot že dolgo ne. Zakaj mi enkrat v življenju ne more iti vse po maslu, zakaj, zakaj, zakaj....
Včasih sem govorila da ne bom nikoli imela otroka, ker me je tako zelo strah poroda... sedaj bi pa dala vse, da bi lahko imela v rokah mojo malo štručko. Ojoj, kako sem lahko bila tako neumna.
Sicer pa sploh ne vem, kako naj štejem mesece v katerih se trudiva za malo bebico... ali naj štejem zraven mesece, ko sem bila v študentu in sva user posted image samo med vikendi ali naj štejem od takrat ko sem prišla domov. Ali še naj čakam na pregled ali naj grem takoj, spoh glede na to, da imam 3-4 dni pred menstruacijo krvavkast izcedek in da sem imela pred leti vnetje in operacijo slepiča, ki lahko povzroči zamašitev jajcevodov. Kaj naj storim...? Kako se naj potolažim? Kako naj najdem upanje za naslednji krog?
Res sem tako zelo žalostna....



< Sporočilo je popravil limonita -- 31.1.2009 0:10:43 >

(odgovor članu tinkara 2)
Neposredna povezava do sporočila: 1745
   RE: || pričakujemo Januarja 09
31.1.2009 2:00:06   
dysan
limonita - ne obupat, vem ,da ni lahko iz meseca v mesec treptati in čakati ta plusek, pa vedno znova in znova čutit bolečino ob minusi.
Ampak vedi, da enkrat te bo sreča obiskala, in boš ponosna nosečnica in mamica. Lej če te lahk potolaži to,da jaz tud čakam na ta magični plus že okoli 7 let, pa še vedno nisem obupala, res sem ga imela srečo zagledat dvakrat vendar mi ni uspelo prit do konca in povit to malo bitje, pa ni lahko je precej boleče, zelo hudo prit do petega meseca in potem se poslovit od svojega sončka ,ki sm pet mesecev za njega treptala. Ampak lej še vedno vstrajam in bom dokler to malo štručko enkrat nebom imela v rokah.
Ne jokat, ne bit žalostna, ne glej nazaj-glej naprej.
UPANJE ZADNJE UMRE

_____________________________

dva koraka naprej, en nazaj.....
počasi pa le gre.....

(odgovor članu limonita)
Neposredna povezava do sporočila: 1746
   RE: || pričakujemo Januarja 09
31.1.2009 6:57:00   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: LUNA83

ojla punce za vse ki ste zagledale + iskrene čestitke.

Pri meni se dogajajo čudne stvari, danes je komaj 22 dan cikla in me že ful bolijo prsa in jajčniki špikajo. Ponavadi mi user posted image  zamuja in me nikoli toliko prej ne boli!Ne verjamem , da bo glih ta mesec prišla prej? Še nikoli ni!  Ne vem vem, da so simptomi ful podobni ampak,... jojjj še 7 dni moram počakat da lahko nardim test. Joojjjuser posted image


Takole je izgledalo pri meni, samo da se je začelo 21. dan. Isti občutki, ko da se bo M vsak čas ulila....no nekaj dni po pozi tivnem testu so pa izginili user posted image . Tako, da navijam dalje, da tečke ne bouser posted image user posted image

(odgovor članu LUNA83)
Neposredna povezava do sporočila: 1747
   RE: || pričakujemo Januarja 09
31.1.2009 6:58:16   
cori
Katka11 čestitkeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 1748
   RE: || pričakujemo Januarja 09
31.1.2009 7:08:48   
cori
limonita, jaz te povsem razumem, ker sem isto doživljala prvo nosečnost. Ni in ni šlo....razočaranja so bila velika...vsak mesec znova. Tako huda, da sem se  v sebi sprijaznila, da pač ne morem imeti otrok. Sicer ne vem kako mi je uspelo, ampak naslednji mesec res nisem več mislila na plodne dneve itd.....in še vedela nisem da mi M zamuja....in potem plusek. Ne pravim, da je vse samo psiha, pri meni je bila prevelika želja res faktor, ki me je oddaljeval od babya. Pa še napačno razmišljanje,...sem vedno misila, ker so govorili o nezaželenih nosečnostih in podobno,....da baby rata že prvi mesec....joj še vedela nisem koliko punc se bori mesece in leta za svoje otročke....tako da kar pogumno naprej!!!!!

Mislim, da OP slepiča ne more vplivati na prehodnost jajcevodov....samo moje mnenje.

Kako šteti mesece? Če sta takrat intenzivno delala na babyu, redno user posted image , potem bi štela zraven, drugače ne....

En user posted image user posted image user posted image zate....

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 1749
   RE: || pričakujemo Januarja 09
31.1.2009 7:23:45   
cori
larilu, super da si uredila to z bolniškouser posted image user posted image user posted image . Joj, ti šefi user posted image . pri nas je neposredni vodja še ok....samo kolektiv je ojej....odnosi obupni...se včasih vprašam, ma kaj je s temi ljudmi. Sem pa znotraj tega kolektiva spoznala zares dobro kolegico user posted image ...tako da je v vsem tem vsaj nekaj dobregauser posted image

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 1750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  68 69 [70] 71 72   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?