
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
Kakec s koščki jabolka...?! 4.4.2005 19:49:09
|
|
|
|
Jančika_
|
Ne, kje pa:)-. Pri nas smo našli že kos cajteng papirja v kakcu, pa tud kako jabko. Mogoče bo pa dečva zdej bolj rada kakala?
|
|
|
|
|
Kakec s koščki jabolka...?! 4.4.2005 20:06:38
|
|
|
|
HuAnita
|
Upam. Je pa tako smrdelo v avtu, da sem opazila, da bo treba osvežilec zamenjat:)- Aja, poglej čez nekaj minut, bom dala gor Pinko v bazenu, pa kako je potem omagala, ko sva prišli s sprehoda - poscana pa fuuuul, zato pa je bila tako sitna...;)
|
|
|
|
|
Kakec s koščki jabolka...?! 6.4.2005 15:22:30
|
|
|
|
Anonimen
|
nič nenavadnega :) moja še zdej pri skoraj 9. mesecih pokaka celo korenje v koških pa tut spasiranga sploh če je surov. lp, lara
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiDojenček in poletje: 5 nasvetovVročina lahko "zdela" tudi dojenčka, zaradi česar se mu lahko podre njegov ritem. V poletnih mesecih zato bodite čim b...
Plavanje z dojenčkomKdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Zadnje s foruma
VrednoteawwaKatera od naštetih vrednot vam je najpomembnejša in jo v življenju postavljate na najvišjo stopničko?zdravje (
69%)

ljubezen (
24%)

mir (
3%)

prijateljstvo (
2%)

delo (posledično denar) (
0%)

šport (
1%)
Število vseh glasov: 220Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!