|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:35:15   
larisa
Skorpija, BREZ TELEVIZIJE??????????:zmeden::zmeden:
matr sem odvisna k si sploh ne predstavljam da bi bla brez. Pa ne da jo tolk gledam ampak pred spanjem pa če je samo 5 min. jo pa prov rabim....:zmeden:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   Dobro jutro...
7.4.2005 11:59:59   
biba77
Jaz pa zelo redko gledam TV, samo Parckanje pa redno. Mi je vsec...
Pac pa z dragim dostikrat gledava kake filme preko racunalnika. Nisem pa na tekocem o dogodkih, vremenu,... to potem vse naspednji dan v sluzbi izvem... :)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:01:02   
pupika
Joj punce ste mi prav lušte naredile, jaz bisedaj najraje kar odšla na morje nekam v tople kraje, me tako vabi tale peščena plaža. Zdej se je pa še sonček skril, pa je tako turobno vreme zunaj.

Aja Astra midva sva bila lani v Tuniziji-Djerba in sva bila navdušena, tako da bi letos najraje ponovila.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:06:38   
biba77
Jaz bom letos morje samo po globusu dosegla, verjetno. Misliva zacet zidat z :love: - ce bo vse stimalo... :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:06:50   
anadejka
No OK k glih vidim da se pogovarjate o počitnicah,dejte mi dat kšne predloge za medene tedne,pas tko da ne bi bilo preveč drago,k sej veste že sama poroka full stane,midva pa še zidava zraven.
Sam jest vseen hočem nekam it,k vem da če zdej ne bova šla,ne bova šla nikol.Sej veste pol so že druge skrbi in stroški;).

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:08:25   
biba77
JAR, na Rt dobre nade. Je bajno, baje. Jaz cisto na jugu nisem bila, ampak mi je bila afrika vseeno zelo vsec.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:09:19   
Skye
andrejka morda najdeš kaj na tem linku;)

http://najporoka.com/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=19&TopicID=106&PagePosition=1

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:09:45   
Skorpija
Ja, jaz sem brez TV že 4 leta. Na začetku je bila groooozaaaa, zdaj mi je pa tako fajn... Veliko berem in radio poslušam, moj se mi pa zvečer ne more pred TV zabubit. Sicer sem zdaj mogla popustit in v roku meseca ali dveh bova kupila TV, DVD in kaj jaz vem kaj še... Ampak sva podpisala najin skrivni dogovor o gledanju TV in sveto prisegla, da nama ne bo kradla skupni čas - midva se vidiva povprečno 3 ure na dan + ko spiva. Sam kakšnega dobrega filma se pa tudi jaz že veselim:)

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:11:02   
Skye
skorpija 4 leta brez TV:zmeden:

kako to?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:12:02   
Skorpija
Letos bosta imela poceni povsod kjer je bil cunami. Grozno, ampak tako je - je pa res, da če greš tja jim vsaj prineseš delo in denar, ki ga zdaj zelo rabijo... Če bi midva kam šla, bi šla tja!

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:13:31   
Skorpija
ko sem bila še podnajemnica je pač nikjer ni bilo, še antene ne, meni se pa ni dalo s tem zezat. zdaj sva pa glih šla na svoje, je bilo pa več drugih pomembnih stroškov.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:14:09   
pupika
Astra saj tudi midva letos po vsej verjetnosti ne bova vidla morja, ker bova tudi midva začela zidat. Ampak vseeno pa imam še imam malo upanja, da mogoče pa bova le vidla morje.

Zgleda da se tolažim malo s tem.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:17:31   
biba77
A mi zaupas, kje bosta zidala? Midva greva v smeri proti Juriju...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:18:18   
anadejka
Oooo Skye full hvala,ampak veš na tem forumu pa jest že neki časa sodelujem,pa sem si to že prebrala.
Sm mislila da mogoče kera ve za kšno ugodno a luštno varijanto.
Na Cunami se pa ne upam.Tam še zmeri neki trese.
Nak sm pa rajš doma.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:19:32   
biba77
Doma in z nami...:)-:)-:bravo::)-:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:20:08   
anadejka
Uuuuu zgleda da se bomo letos vse v malti kopale:)-

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:20:53   
biba77
Punce, jaz se poslavljam - zapuscam delo za racunalnikom (bom samo vsake toliko lahko malo prisla pospegat). Jutri se beremo...
Izkoristite dan!!:rozica:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:21:21   
biba77
Andrejka, vidva tudi???:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:22:34   
tinkamiška
Ku-ku:)

Andrejka, se mi zdi, da sem že tebi enkrat napisala, pa sej je vseeno:) midva sva bla na Santoriniju in sva se cele dneve drajsala s skuterjem in iskala take skrivne plažice, sva bla julija, ko je glavna sezona, pa sva vseeno našla take kotičke, kjer sva se šla nagca:)-

nama je blo super, sprejemljiva cena(sploh glede na kake Maldive in sfari variante) in tudi imela malo pustolivščine, pa še na sveže poročena, se mi kr smeji, ko se spomnem:)

Tinka

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:22:58   
emaa
midva sva bla eno leto po poroki na Šri lanki, super, res sva posebej šparala, ker po poroki, z adaptacijo kleti ni blo denarja. Bova šla še kdaj, morva še tolk stvari pogledat.:bravo:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:28:03   
Skorpija
Čau Astra, lepo se imej, pa čimprej jo zbriši na kakšen sprehod in daleč od službe...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   Dobro jutro...
7.4.2005 12:29:06   
pupika
Astra midva bova zidala v Pesnici-Gačnik. Mislim, da smo kar blizu.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Dobro jutro...
7.4.2005 13:03:36   
pupika
Andrejka76, glede medenih tednov, kaj pa Afrika - Tunija, Egipt. Egipt je baje zelo lep, imaš zelo lep podvodni svet.

Kot sem že omenila sva midva šla v Tunijo-Djerbo in sva uživala.

Kaj si želiš na medenih tednih, ali bi rada videla vse znamenitosti ali bi rajši kaki dan šla na izlet in malo poležavala na plaži, ter si sama ogledala mesto npr. z taxijem.

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   Dobro jutro...
7.4.2005 14:02:18   
bambi
Jaz sem bila lani na poročnem potovanju v Egiptu, 1 teden križarjenja (božansko 9nebesa) in 1 teden uživanja ob Rdečem morju, kjer lahko greš "snorčkat" in vidiš res prekrasen podvodni svet. Midva sva bila julija in so vsi rekli, da sva nora, ker je tam 40 stopinj, pa je bilo meni zelo fajn, ker je čisto drugačna vročina in je bolj znosna kot pri nas..... Nama je bilo prekrasno....9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   Dobro jutro...
7.4.2005 15:40:55   
Gea1
Sri Lanka in Maldivi so zakon. Jaz sem bila lani tam in je bilo božansko. Sri Lanka je še kot pravi neodkriti biser. Je poceni in lepo. Maldivi so pa itak brez besed. Kot da bi bil v nebesih.
Pa še zanosila sem tam! :bravo:
Samo zdaj ti cunamiji, ne vem... :(
Punce pa kje najdete denar za zidavo hiše, jaz še stanovanja nimam čisto do konca opremljenega, kaj šele, da bi lastno hišo imela. :zmeden:
Je pa res, da midva kar rada uživama in veliko okrog hodima, ampak vseeno???

Pozdravček še preden grem domov! :kuza:

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?