|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 20:08:27   
24.teden
Se vidi, kako pomagajo pozitivne željeuser posted image , Maša je na 40% kisika, saturacijo ima 92 in brez padcev. Počasi ji bodo odstranili dušik in upamo, da bo tako nadaljevala, tudi trebušček je zaenkrat vreduuser posted image user posted image user posted image , je pa še nekaj, je velik, velik dobrovoljček, neprestano se smeji, ko je budna, drugače pa spi. Upamo, da bo tako nadaljevala, da bom lahko sporočila še kakšno dobro novico. Vam pa iskrena hvala, z vami je vse veliko lažje, veliko berem stvari, ki so na forumu tudi za nazaj in vam povem, da ste vsi pravi carji, veliko ste prestali, eni tako, drugi drugače. Želim vam veliko sončnih in še naprej srečnih dni, pa seveda si pišemo. To pa je za vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 20:21:55   
twixy
24.teden user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Mašo!!!
Sem vas od začetka spremljala in je res prava borka!!
Le tako naprejuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 20:29:25   
Janeja
Juhuuu, bravo Maša! user posted image
Sem tako vesela, kot sem bila vesela dobrih novičk, ko je tam ležala naša Lea. Prav res - kar solzne oči sem dobila, ko sem tole prebrala. Si kar predstavljam, kako si morala biti ponosna in vesela, ko so ti povedali, koliko kisika še potrebuje. Pa ko se ti ta mali sonček nasmeji... user posted image Evo, mi že solze tečejo. Pa naj jih bo veliko tudi pri vas - solzic sreče namreč. user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 20:37:59   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: 24.teden

.......Maša je na 40% kisika, saturacijo ima 92 in brez padcev. Počasi ji bodo odstranili dušik in upamo, da bo tako nadaljevala, tudi trebušček je zaenkrat vreduuser posted image user posted image user posted image .....


Vau, pa to je SUPER. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 20:41:13   
sonček33
Bravo Maša. Le tako pozitivno naprej!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 20:48:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

IZVIRNO SPOROČILO: 24.teden

.......Maša je na 40% kisika, saturacijo ima 92 in brez padcev. Počasi ji bodo odstranili dušik in upamo, da bo tako nadaljevala, tudi trebušček je zaenkrat vreduuser posted image user posted image user posted image .....


Bravo Maša, le tako naprej

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 20:50:29   
sasi13
user posted image   super novica user posted image

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 23:37:06   
* Mateja *
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  MAŠA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 23:42:27   
gloria
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...bravo Maša pa ati pa mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   [Brisano sporočilo]
11.1.2009 23:37:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gloria)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: rojeni v 24. tednu
11.1.2009 23:48:25   
pikicai
berem tole temo na katero sem čist slučajn zašla, ker mi mamo doma Anejčka ki se je odloču da bo v trebuščku celo čez rok....me pa fuluser posted image boli ko berem kolk morjo vaši sončki pa vi skos dat.....ampak normalno vse za naše otroke....vsem želim čimboljše napredovanje in lepih dni.....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: rojeni v 24. tednu
12.1.2009 11:14:52   
biba 78
Joj kak sem vesela za Mašo, kar solzne očke imam, ko to berem....ti naši otročki znajo res lepo presenetit....in še vedno mi odmevajo v glavi besede dr. Cerarjeve...." to so otroci posebnega Boga" .......

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: rojeni v 24. tednu
12.1.2009 12:07:18   
Sonnja
oh kako lepo, tudi jaz vama pošiljam obilo pozitivnih misli in želim vama vsak dan kakšno dobro novičko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: rojeni v 24. tednu
13.1.2009 8:08:51   
24.teden
Lep pozdrav, ..." to so otroci posebnega Boga" .......resnično, ti naši otroci, so posebni...vsi so pravi pravcati BORCI. Toliko energije, ki jo imajo, tudi takrat, ko smo mi starši na dnu, se oni borijo. Vsak dan nam vračajo ljubezen preprosto samo s tem, da SO. Ti otroci, ki rastejo in zorijo, se borijo v inkubatorjih,  dajejo tudi nam staršem prav posebno moč in neskončno brezpogojno ljubezen. Veliko nas naučijo, predvsem to, kako biti in ostati močan, kako ljubiti, se na nek način žrtvovati in hkrati s tem, ko vse to dajemo, dobivamo nazaj. Verjetno je prav to tisti krog, ki pravi: kolikor daš, toliko dobiš...Vsi vemo, da tako v življenju pač je- vse je samo dajanje in sprejemanje. A pri teh naših otrocih je to še toliko bolj očitno.    Zato razmišljam, tudi vi, ki ste mi na tem forumu pisali vse spodbudne besede, ste mi na nek način zelo pomagali in se sprašujem, kako bom lahko to povrnila vam, verjetno že samo s tem, da na tem forumu sodelujem in tako lahko nekomu s preprosto besedo HVALA, povem da sem vam hvaležna.
Verjetno pa ve mamice same veste, ker ste vse to že občutile, jokale in trepetale hkrati pa doživljale neskončno srečo že samo s pogledom na svoje male otročke.
Zato imam samo eno željo, da bi bili ti naši otročki zdravi. In srčno upam, da bo to željo ta POSEBNI BOG, tudi uresničil...samo ena želja za vse otročke- preprosto mora delovati...user posted image .

Maša se drži in je res pridna, sedaj gremo počasi naprej in bodo opazovali njen trebušček, počasi bomo šli na hranjenje s flaško in srčno upam, da bo njen trebušček vredu.

Imejte se lepo in veliiiiiiikooooo cartanja vsem mamicam in atekom. 


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: rojeni v 24. tednu
13.1.2009 10:16:43   
biba 78
24. teden, to si pa tako zelo lepo napisala........Veš, tudi sama sem se spraševala, kako se zahvaliti vsem mamicam, ki so mi pomagale v tistih težkih trenutkih....ampak več kot hvala, ne moreš rečt....je pa res, da sem zelo vesela, da s svojimi izkušnjami lahko pomagam drugim mamicam, ki so v isti situaciji, jih vspodbujam s kakšno pozitivno besedo, lepo željo.....in vam vsem skupaj vse forumke damo vedet, da niste same...

Ostani tako pozitivna še naprej!!!!!!user posted image

Poljubček Maši....

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: rojeni v 24. tednu
14.1.2009 13:42:32   
Andromeda
24.teden - vesele novičke o Mašinem stanju mi polepšajo dan! Le tako naprej! user posted image

Spodbudne besede, držanje pesti in pošiljanje user posted image za Mašo pa je najmanj kar lahko storimo za vas!


(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: rojeni v 24. tednu
15.1.2009 19:11:01   
24.teden
LP,
Mašino dihanje je zaenkrat v redu, vendar njen trebušček ni in bo morala naslednji teden na kirurgijo v LJ, takrat bomo videli, kaj bodo uspeli rešiti. Operacija je zanjo zelo tvegana, tako, da upam, da se bodo odločili drugače.
Sem kar malo na trnih, a bomo morali prebroditi tudi to...saj je naša Maša borka in verjamem, da ji bo uspelouser posted image


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: rojeni v 24. tednu
15.1.2009 19:24:15   
anajmad
Ajej,upam da se bo dobro izšlo. Pa ,ker je že velika babnica,mislim da bo to tudi dala skozi.
Srčno upam,da bo že enkrat vse v redu.Kaj pa je narobe s trebuščkom?

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: rojeni v 24. tednu
15.1.2009 20:51:18   
Gina
Mislimo na Mašo, na mamico in na očka, pa celo družinico in vam želimo, da bi Maša čim prej ozdravela, pa da bi bilo dihanje ok, pa trebušček ok, skratka, vse ok! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: rojeni v 24. tednu
15.1.2009 22:18:37   
24.teden
Pri Maši sumijo na hirchsprungovo bolezen- zoženje debelega črevesja- vendar še ne vedo ali je samo eno ali več. Kirurgi niso navdušeni nad operacijo, ampak jo morajo vseeno še enkrat pregledati. user posted image  

_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: rojeni v 24. tednu
15.1.2009 22:55:46   
Andromeda
Ajoj, upamo skupaj z vami, da se bo vse dobro izteklo! Verjetno bi zdravniki radi počakali, da "še malo zraste". Kako pa je drugače z njeno prebavo?

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: rojeni v 24. tednu
16.1.2009 9:25:25   
Sonnja
držim pesti, da bo vse vredu!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: rojeni v 24. tednu
16.1.2009 11:18:17   
biba 78
ojoj, še ena operacija...pa saj bo tudi to ok...Maša je tako ali tako že dokazala, da je prava borka...držite se...user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: rojeni v 24. tednu
16.1.2009 11:54:37   
Janeja
Maša, tudi to operacijo boš uspešno prestala! V to sem prepričana. user posted image

Mamica in ati, veliko poguma in optimizma.  Vsak dan mislim na vas vse in držim pesti za Mašo. user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: rojeni v 24. tednu
16.1.2009 21:28:18   
24.teden
user posted image Superca ste....
Mašina prebava je pač takšna, da ima skoz drisko, njeno črevo je prehodno, vendar počasnejše, ker ima zožano črevo, se takoj za zožanjem naredi nekakšen žepek, kjer se nabira hrana in dobesedno nekako gnije oz. se tam rasorbira, šele potem gre naprej. Zato se napenja in ima res velik trebuh, sedaj je sicer mehak, bil pa je že popolnoma trd.
Drugače pa je šla danes na CPAP aparat s traheostomo in ima 27% kisika, pije tudi lepo po flaški- sicer še ne vse obroke, a ji lepo gre. Je pa kar živahna deklica...
Ma, ja tudi to bomo prestali, saj je res prava borka ta naša Mašauser posted image , verjetno enako, kot so vaši sončki....


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




OTROŠKA SPLETNA TRGOVINA Z OBLAČILI


ali kupujete otroška oblačila preko spletnih trgovin, in ali zakaj ne?

ne, ker so številke različne in je nakup lahko neuspešen (18%)

ni dobro založenih slovenskih spletnih trgovin (4%)

ja (26%)

rok dobave je predolg (2%)

raje kupim v trgovini, si material ogledam (34%)

cene so previsoke (16%)


Število vseh glasov: 119

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!