|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
27.10.2009 20:31:34   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_Jes

Aja, Mišmiš nisem vedla...user posted image ...


kako nisi vedela, saj veš, da je treba pred vsakim UZ-jem urediti spodnjo frizuro user posted image


ja ...to bom jest jutr rabila...user posted image user posted image user posted image user posted image da moje drede mal skrajšam user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 2:26:05   
Grethy
Matr tistle vozek od Fidolince mi je pa naredu dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lanin je pa lep lep ... mučo dopade !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 7:14:30   
miklarom
jutro

user posted image  


_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 8:16:53   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj...


kako smo kaj na tale meglen dan?







_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 8:25:12   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dobro jutro vsem skupaj...


kako smo kaj na tale meglen dan?




megleno in v težkem pričakovanju petka...sita sem že tega tedna, sita sem user posted image  , sita sem sama sebe user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 8:29:05   
mausikaa
no ampak da vam in seveda tudi sebi polepšam jutro in dan....

http://www.youtube.com/watch?v=hs93LiKk0KQ&feature=related

se mi je zazdelo da je posijal sonček

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 9:13:23   
miklarom
mismis - jutro nazajuser posted image pri nas ni nobene megle, in lepo že sije sonček, drugače smo vredu, jaz še malo doma v ponedeljek pa ponovno na šihtuser posted image , mi prav nič ni všečuser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4382
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 9:19:32   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dobro jutro vsem skupaj...


kako smo kaj na tale meglen dan?




megleno in v težkem pričakovanju petka...sita sem že tega tedna, sita sem user posted image  , sita sem sama sebe user posted image


Dobro jutro vsem skupaj.

Mausikaa, ja kaj pa jaz tole berem? A ni nič salv smeha in vzklikou čez steno slišat? A ne bi ti zdele mal na fitnes šla pogledat? A si že preverla? A tepih je na mestu? user posted image

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4383
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 9:23:39   
mausikaa
Barbi brez skrbi, bodo spet salve smeha, samo da se sestavim nazaj-danes sem malček podrta...

za tepih pa še ne vem, nisem mogla preverit bi bilo moje buljenje preveč očitno...in pri moji sreči bi me ziher zalotil kako buljim in jaz bi se posledično stopila od sramu...bom poskusila danes preverit, mogoče ga nahecam da bova skupaj naredila kakšen kilometerček na tekaški progi user posted image


kako si ti? madoniš prav manjkaš pri jutranjem sestanku


(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4384
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 9:47:18   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa

Barbi brez skrbi, bodo spet salve smeha, samo da se sestavim nazaj-danes sem malček podrta...

za tepih pa še ne vem, nisem mogla preverit bi bilo moje buljenje preveč očitno...in pri moji sreči bi me ziher zalotil kako buljim in jaz bi se posledično stopila od sramu...bom poskusila danes preverit, mogoče ga nahecam da bova skupaj naredila kakšen kilometerček na tekaški progi user posted image


kako si ti? madoniš prav manjkaš pri jutranjem sestanku




Dons sem k rožca v primerjavi s prejšnjimi dnevi, ko sem imela 39 vročine. user posted image Drgač pa sem dons začela z Gonalom. No sej, fitnes sem ti predlagala, da ti un mladič pomaga se sestavt skupi. Pa dragi? Je še tolk hudo z nogo?

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4385
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 10:58:23   
lana70
en lep sončen daaaaaan...user posted image user posted image user posted image  fidolina, tisti tvoj ferrari je bil pri meni do nedavnega skoz na uporabi, user posted image user posted image  okrog hiše , da ne bo pomote   user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4386
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 11:46:04   
gigi1
Dan user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4387
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 12:44:21   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Dan user posted image


Žižek, dober dan...

včeraj si nam falila na uni drugi temi user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4388
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 17:44:07   
Tanja_Jes
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Dobro jutro vsem skupaj...


kako smo kaj na tale meglen dan?








A si ti šele zdej vstala...na Gorenjskem je že nočuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Jutri je nov dan, pa če ustaneš al pa ne!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4389
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.10.2009 22:25:25   
gigi1
Oj srčice.

Danes je bil težek dan. Nisem hotla prej težit... Nekaj se mi je na dojki pojavilo in sem šla na UZ. HB je vse v redu. Mal me je pa iztirilo...tik pred postopkom user posted image . Danes smo tudi pokopali dobrega prijatelja... Ah.. z mojim sva imela pol debato o tem kako premalo časa si vzamemo za prijatelje in sem mogla prit vam povedat, da vas imam rada  user posted image
Zdej sem že dobra. Se je izkazalo, da je tisto na dojki hormonskega izvora in pomeni, da je dobro obdobje za user posted image  delat user posted image  user posted image  user posted image . V vsakem slabem je nekaj dobrega user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Tanja_Jes)
Neposredna povezava do sporočila: 4390
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 7:58:52   
BarbiG

Gigi user posted image user posted image user posted image . Ja, je pa res, da si vzamemo res premalo časa za prijatelje, pa verjetno še za koga drugega. Drugače me pa veseli, da ti že na dojkah piše, da je primeren čas za nardit enga ornk cort user posted image . user posted image user posted image user posted image

aja, pa dobro juro vsem skupaj.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4391
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 8:28:46   
gigi1
Jutrčka user posted image

user posted image

...in dober tek user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 4392
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 8:29:44   
gigi1
Barbi user posted image . Hvala. Upam, da bo res user posted image . Kako se ti počutiš? Si boljša?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4393
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 8:47:13   
mismis
Dobro jutro moje konzerve in konzervansi user posted image user posted image user posted image


Žižek, hvala za zajtrk, kaj pa kakšnega takšnega samomulativnega? to zmeraj tekne
Še enkrat moje sožalje ob izgubi prijatelja, bemti smo čisto premladi, da bi hodili po pogrebih. Še dobro, da si me vzamemo čas za naša srečanja.

BarbiG, kako napredujejo špike, pa zdravje, se ti je popravilo?

Tanja_Jes, ja ja vstava, oprava, kaj sem pa v rok država user posted image user posted image user posted image

mausikaa, kako je danes počutje, kaj bolje glede na včerajšnji dan?

Lana70, sem ti že skoraj napisala, da lahko prideš tisti lep rdeči ferrari okoli moje bajte gont (bi ti bil moj zelo hvaležen), pa sem se spomnila, da sedaj ne smeš (kot da jaz kaj pozabim)

Miklarom, ponedeljek že šiht, verjamem da ti ne diši, se človek čisto odvadi službe, ko je nekaj časa doma

no kje ste pa ostale: Grethy, Kruce, bbpikica, Aqua, BEBIII, Fidolina, Neodkrita,.... dajmo dajom



_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4394
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 9:08:24   
BarbiG

Hojla.

Mismis in Gigi hvala. Zdravje je mnogo bolje, sam še kašlam tko kot da mi bojo vsak cajt pljuča ven padla. Ko se to uredi bomo na konju. Sicer imam pa še vedno glavobole, ampak je to mačji kašelj v primerjavi z vročino in tem peklenskim kašljem. user posted image Mam pa že tud posledice Gonala - vetrovi, pa driska. user posted image Ampak se ne damo.

Mausikaa, kje pa dans tičiš? Si kaj bolje? user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4395
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 9:08:48   
neodkrita
Ku ku, tukaj sem. Danes mi je en tečen dan zeelooo (kot bi rekel un v nadaljevanki). Komaj čakam na vikend.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4396
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 10:36:34   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Oj srčice.

Danes je bil težek dan. Nisem hotla prej težit... Nekaj se mi je na dojki pojavilo in sem šla na UZ. HB je vse v redu. Mal me je pa iztirilo...tik pred postopkom user posted image . Danes smo tudi pokopali dobrega prijatelja... Ah.. z mojim sva imela pol debato o tem kako premalo časa si vzamemo za prijatelje in sem mogla prit vam povedat, da vas imam rada  user posted image
Zdej sem že dobra. Se je izkazalo, da je tisto na dojki hormonskega izvora in pomeni, da je dobro obdobje za user posted image  delat user posted image  user posted image  user posted image . V vsakem slabem je nekaj dobrega user posted image




user posted image  to je pa res, prepuščeni smo tempu življenja, ki je prav ubijalski...in to ugotovimo ponavadi, ko je že prepozno...

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4397
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 13:44:52   
Fidolina
O, Gigiuser posted image , hvala bogu, da so hormončki user posted image user posted image user posted image .
Takole, se človek kar prestraši. Še tega nam je treba.

Sožalje za prijatelja. Je hudo.

Na žalost, pa moram ugotoviti, da ko smo enkrat 40+, se  začnejo dogajti tudi takšne stvari (nekaterim, žal še prej). Jaz sem  že izgubila nekaj sošolcev, moj tudi, pa nekaj sosedov. Zdaj  počasi odhajajo tudi naši starši. Vsakih toliko časa, od nekoga poznanega, pokopljemo(pokopljejo) starša.
Zdaj je sploh tak čas, da o tem več razmišljamo. user posted image

Časa za vse pa res ne more biti. Sploh, ko se enkrat prijatelji razselijo vsepovsod. Ko si bil v šoli, na faksu, si srečal vse naenkrat, isto v službi, na kakšni žurki. Potem pa  ne znese več - kakorkoli obrneš user posted image .
Ampak tudi kakšen telefonček lahko veliko noter prinese. Tolk, da veš, da nekoga maš, ki misli nate. To daje dober občutek.

Joj, moram nehat zamarat.






(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4398
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 15:17:06   
miklarom
sem nazaj iz pregleda. Čakala sem od 8.00 pa tja do 11.00 , da sem prišla na vrsto, totalna gužva, vmes pa je G. še 2x šel ven in smo spet čakaliuser posted image
vse je vredu, se pravi bp. user posted image  mi naj bi prišla vsak čas, ker se že neki nakazuje. Tak, da hvala bogu je vsaj to vredu, da lahk zopet štartamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4399
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.10.2009 19:16:01   
lana70
fidolina in gretka, vračam vama tončka, jaz sem se danes stimulirala z enim drugim: Jim Caviezel...mismis, a dobim kmalu kakšno fotko user posted image user posted image

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  174 175 [176] 177 178   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?