|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 17:19:21   
Naska
ej prav imaš fidolina - jaz kar za druge včasih še vedno v glavi govorim in mislim - saj vem, da imajo svoje stvari pa da se itak ne ukvarjajo s temi zadevami, kdo tja hodi - samo včasih malo pozabim. drugače je pa lep in naporen njihov poklic tam - sem jim zadnjič tudi rekla...

babe, kako je z alkoholom in špikanjem? brezer en - može al ne?

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 17:21:45   
Naska
hvala za delfinčka!!!

(odgovor članu Naska)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 19:00:41   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Lana je pa slepa user posted image user posted image user posted image  Lana je pa slepa, bo šla k okulistu po očala.

Ajde srce malo poglej, kaj sem ti jaz prilepila user posted image



aja user posted image  khm, hm user posted image ...ki so pa hajni peki???

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 19:05:06   
Fidolina

IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Lana je pa slepa user posted image user posted image user posted image  Lana je pa slepa, bo šla k okulistu po očala.

Ajde srce malo poglej, kaj sem ti jaz prilepila user posted image



aja user posted image  khm, hm user posted image ...ki so pa hajni peki???










Joj Lana, ti si pa preresno vzela tole  Martinovanje! Žug žug!

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 21:59:07   
gigi1
Naska navijam za jutri user posted image  user posted image  user posted image , da bo čimboljši vmesni rezultat.
In ja, mene so na GK s tem FSHjam skoz morili. Reš me je pa takoj poslal po nov izvid in je FSH občutno padel. Pol mi je pa skoz govoril, da sem pridna user posted image  user posted image  user posted image  (kao dober fsh, dobro reagirala na terapijo, dost celic pridelala, nič jamrala na punkciji user posted image )
Mi je pri njemu glede tega 100x boljš. Res pa je, da ko prideš na 1. razgovor reče, da je zaradi let zelo malo možnosti. Ampak ti pol tega ne nabija na nos in se iskreno veseli vsakega dobrega rezultata.

Lanči hja tale tvoj stimulans nima ravno siks pekov user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:11:25   
gigi1
Miša mirno rokco pri stopki user posted image . Kdo je pa taprvi v seriji stimulacij? Sem mal zadremala pa bolj slab vidim user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:15:28   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miša mirno rokco pri stopki user posted image . Kdo je pa taprvi v seriji stimulacij? Sem mal zadremala pa bolj slab vidim user posted image


Stopka padla user posted image user posted image
prvi v seriji stimulacij je pa Vincent Perez, vem da je eni všeč, ne vem pa točno kateri

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:16:39   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miša mirno rokco pri stopki user posted image . Kdo je pa taprvi v seriji stimulacij? Sem mal zadremala pa bolj slab vidim user posted image


Stopka padla user posted image user posted image
prvi v seriji stimulacij je pa Vincent Perez, vem da je eni všeč, ne vem pa točno kateri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:20:36   
Fidolina
Gigi helou. Sem žličnike naredila, pa še mal kvaska za tvoje folikelčke v vaš konc poslala. Da vzhajajo.
Lana - prosim prevod. Kaj to tebe neki matra?

O, dons se še lahko zgovarjam na PC. Jutri bo pa treba delaaaaat. Zares.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:25:23   
gigi1
Fida hvala ti draga user posted image
Lano pa matra, da un njen stimulans nima 6packov (hajnipackov user posted image  - včasih smo rekli radiatorčkov) na sliki in ga ni spoznala user posted image
A je s kišto zdej kej boljš?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:28:18   
Fidolina
Mismis stopka padla. Zdaj pa se bo treba 9 mesecov zadržat. Boš samo še slikice lahko gledala.Ker pri nas, ki imamo težave z zanositvijo, ne priporočajo veliko slončkanja. Zato si nabavi velike količine robčkov (za slinjenje).

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:38:09   
gigi1
IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Mismis stopka padla. Zdaj pa se bo treba 9 mesecov zadržat. Boš samo še slikice lahko gledala.Ker pri nas, ki imamo težave z zanositvijo, ne priporočajo veliko slončkanja. Zato si nabavi velike količine robčkov (za slinjenje).


Me bomo pa sledile njenemu nasvetu iz podpisa user posted image  user posted image  user posted image  hihihihihi. Kaj ji bomo pol Butlerja popale, da se bo slinla user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 22:54:26   
Fidolina
Nočko vsem. Grem pančat. Pa se bom najbrž še zdaj v postelji, pa ponoči, če se bom zbudila, hehljala ob teh vaših lepih besedah. Kot bi me kdo poujčkau pa pocartav. Nočko user posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
11.11.2009 23:03:06   
Fidolina
Lahko noč in lepo spanje tudi tebi Grethy user posted image

(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 7:59:45   
mausikaa
dobro jutro, kofi time

user posted image

naj bo dan lep...kljub megli...včerajšnja stimulacija user posted image  
sej bi nalimala link o potresih...hi hi hi hi


(odgovor članu Fidolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 8:26:03   
mismis
Dobro jutro vsem skupaj...


mausiii, hvala za kavico. Potresi?? a se je kje treslo? Pri nas doma ne user posted image


Fidolina, ma kaj pa jaz vem, kako bo naslednjih 9 mesecev z user posted image user posted image , upam da bo vse ok, da bomo lahko, če ne se bom pa tudi jaz pridružila klubu slinavcev. Sem pa vse tisto, kar si napisala in še veliko več. user posted image user posted image user posted image   predvsem v dekolte večuser posted image

Lana70, kaj hajni peki, če jih ni, jih ne morem narisati...Si boš morala pa izbrati drugega stimulansa za pack-e

IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

IZVIRNO SPOROČILO: Fidolina

Mismis stopka padla. Zdaj pa se bo treba 9 mesecov zadržat. Boš samo še slikice lahko gledala.Ker pri nas, ki imamo težave z zanositvijo, ne priporočajo veliko slončkanja. Zato si nabavi velike količine robčkov (za slinjenje).


Me bomo pa sledile njenemu nasvetu iz podpisa user posted image  user posted image  user posted image  hihihihihi. Kaj ji bomo pol Butlerja popale, da se bo slinla user posted image


Sem ga včeraj čakala pa ne dočakala user posted image user posted image user posted image . Če pa bo vse posreči, dobiš pa kmalu tisti njegov film, ki si gledala reklamo zanj. Še malo pa boš imela v zbirki skoraj toliko njegovih filmov kot jaz user posted image


Naska, ti se nič ne sekiraj, tam na GK LJ vidiš ljudi različni starosti in oblik. Ti povem, da ponavadi sploh nimam časa, kaj preveč zijati okoli in ocenjevati ženske, ker imam skoraj vedno kakšno žrtev za klepet. Ljudje pa, saj veš, eni si mislijo  drugih vedno dobro, drugi vedno slabo, resnica je pa nekje vmes. Važno je, da si ti zadovoljna in da veš zakaj to počneš

Miklarom, lepo da nas prideš pozdraviti, kako v službi, a se je tvoja user posted image  že poslovila, pa kaj naravno špekulirate.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 8:57:20   
mausikaa
user posted image Mismis samo in edino zate, ostale zamižat, da se ne bo znucal

user posted image

Lana pa še zate user posted image user posted image user posted image   jaz včasih vzamem stvari dobesedno

user posted image

za "radiatorčke" bo pa tole
user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 9:23:55   
Grethy
Jutrčk bejbe ... jz sem že čist v kuharski ekspediciji ... matr pa kmal bo spet treba it na šiht ... še dons ... pol pa podaljšan vikend ... uh ...

kako so moje zlate akterke ???? Hormoni ožemajo in nažigajo????? Go pupe moje Go !!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Ma vse ostale tut ... user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 10:09:05   
gigi1
Jutrčka

Dans mam pa jutro za user posted image
Navsezgodi tešča in BREZ kave letala naokoli na preiskave. Pa v enem labu niso imeli vsega potrebnega (pred časom sem klicala in so mi rekli, da ni problema, naj se kar en dan zglasim ob 7ih zjutri), me napotijo v drugega, tam se je pa treba naročiti, pa danes tega ne delajo in še za povrh napotnica ni prav napisana user posted image . V glavnem zgubila 2 uri in nekaj denarja za parkirnine, opravila pa njente.
Jaz pa že tko sitna zarad hormonov user posted image . Sem že mojga včeri full ozmerjala.
Zgleda mi ta kombinacija s klomifenom čist na tečnobo seka user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 10:17:51   
mismis
Žižek,....


user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 10:24:20   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Žižek,....


user posted image




še od mene...vem draga kako je to, kadar hudič serje user posted image ....naj bo pa konec dneva boljši

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 10:27:44   
lana70
IZVIRNO SPOROČILO: mausikaa


Lana pa še zate user posted image user posted image user posted image   jaz včasih vzamem stvari dobesedno

user posted image  

 





mausi, havala za hajni pek, mislim, da si ga je ena že prilastila, nimam šans, kadar vidi mismis zeleno je borba zgubljena, a ne...zeleno k te ljubim zeleno user posted image user posted image , drgač pa itak nisem od tega...kadar sem , če sem, sem si privoščila kakšno vodko al pa kakšen dober bambi z refoškom.....sedaj pa abstinenca, za harmony pack....

< Sporočilo je popravil lana70 -- 12.11.2009 10:31:45 >


_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 10:38:48   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Žižek,....


user posted image
lubek moj


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 10:40:15   
mausikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Žižek,....


user posted image


še od mene, mater teli hormončki - tolk majhni pa tolk preglavic z njimi user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
12.11.2009 11:14:20   
Naska
hejla, no dons malo bolje kaže. voglar je sicer(samo) 2-3 foliklčke naštel - ampak vsaj normalne velikosti pa samo v enem jajčniku, v drugem pa nič. glavno da bo kaj v foliklčkih in potem naprej saj veste...  sicer so bili pa prvič štirje uporabni s sštirimi celicami od katerih se je ena razvila in prijela... pri teh letih (hi hi) je stvar v kvaliteti in ne več v kvantiteti, a ne?
tako da so mi pičili cetrotid za tri dni in se grem v nedeljo pokazat...

kako je pol s pijačo - kdaj se lahko pije in kdaj ne - jaz bi se malo sproščala, samo verjetno ne smem...

navijam za jutrišnje borke!!!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?