|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 8:11:36   
koala
pikica36user posted image user posted image user posted image , pa močno držim pesti da ni PMS.
Glupe komentarje pa resliši, čeprav vem da je težko.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 8:22:35   
mausikaa
pikica36 nisi edina v službi, tudi jaz sem v službi, doma me pa čaka še polno dela z božično večerjo. Če ne bom pohitela domov iz službe, bo Jezušček pri nas prišel šele ju3 user posted image user posted image  

torej tiste ki ste v službi: naj vam delovnik čimhitreje mine, potem pa veselo domov k svoji dragim in čimlepše praznovanje user posted image   aja, pa ne se z leti obremenjevati - so dvajsetletnice ki so "starejše" od nas!


(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 8:31:14   
pikica36
ooo koalauser posted image user posted image user posted image tebe pa že full dolgo nisem zasledilauser posted image user posted image , najbolj se te spomnim iz bambinauser posted image . pa pol sem te še nekaj časa sledila , pa sem te nazadnje "izgubila" oz. sem jaz tud zeloo malo bila na RR.
kako se cartljate z vašimuser posted image ? ( zdaj že skoraj ni več dojenček , ampak pravi korenjak)

ja s tem, da so ene 20-letnice starejše od nas se pa user posted image  strinjamuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 9:46:16   
Grethy
Tudi tako pridne kot ste ve morajo bit ... mi smo sicer že prosti, baje da smo čez leto teko pridno delali, da so nas kr na dopust dali ... itak  ... ma ja ... upam da bo drugo leto še kaj z adelat, da nam ne bo recesija dela vzela ...

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 10:37:13   
gigi1
Helou konzervice user posted image
 
Pikica sem na istem...
Smrekco bomo po pravilih šele danes popoldan okrasili. Darila pa imam HB že prištimana. Za večerjico bo pa piška (ne vem še na kakšen način, si bom sprot zmislila user posted image ). Najbolj me skrbi, ker moram še v nabavo druge hrane (meso že nabavila) za čez praznike. Tale gužva mi pa kar živce kravžlja user posted image

Meni so razložili, da do SS pride zaradi kromosomske napake. Ta naj bi bila v poznejših letih bolj verjetna in pogosta zaradi starejše zaloge jajčec, ki so v vsem našem življenju dala že marsikaj skozi. Sem pa prepričana v to, da je še kar nekaj jačec dobrih in le ta še čakajo, da se razvijejo v prelepe user posted image

Gretka imaš že vse prištimano?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 12:13:42   
ledenka
drage moje 40+ user posted image  

želim vam lepo praznovanje... in spomnite božička, da vas mora najkasneje za naslednji božič čakat pod smreko kaj takega...

user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 19:16:24   
dajamaja
No, še ena konzerva se je prikotalila iz službe ... in se odločila, da vaš še tule mal pozdravi in zaželi prijetne praznike!

Mausika jaz sem pa 1 mesec po abraziji. Ena naša generacija mi je rekla, da je njena G odobrila nov poskus že po 1 mescu.

Gigi bo pa zdaj v borbi, sam kuro še speče user posted image .

Kruce, ste že piškali?

Gretka kaj pečeš?

BBpikica kdaj ti štartaš? Se mi je mal zmjeglil spomin po žurki.

Neodkrita vsako telo je svet za sebe. Se pa da tudi kaj pomagat k vitalnosti - kar nekaj nas papca razne dodatke in drži dieto priporočljivih živil. 

Upam, da nisem katero konzervo falila! Uživajte! 


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
24.12.2008 20:02:49   
Kruce Fiks
user posted image user posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
25.12.2008 8:14:23   
barbara b
Lepe praznike! user posted image
Upam, da vam se v letu 2009 posreči user posted image

PS: tudi za mene je bilo user posted image pod smrekico - ferrero rocher bomboni user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
25.12.2008 10:17:50   
bbpikica
Dan.

Najprej lep Božični dan vsem konzervam in navijačicam. Se opravičujem ker sem vas mal zanemarjala ampak dva dni sploh nisem uspela do računalnika pridt.

Dajamaja mi štartamo 5.1.2009 če ne bo user posted image kaj prehitevalauser posted image , tko da če je kdo tam gor upamo da bo drugo leto pod dreveščkom kakšno darilo več, vsaj enouser posted image  

vsem ostalim 40+ pa ne se obremenjevat z leti, dokler telo funkcionira v to smer je vse mogoče. Moja tašča je zanosila pri 54 pa prej tud dvajset let ni mogla po prvem otroku. Je srečno donosila in je fant danes čist normalen moški. Pa tud moje mami se je to pripetilo sam je zdravnik svetoval splav zaradi njenega zdravstvenega stanja. Tko da upanje ostaja dokler proizvajamo jajčeca!

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
25.12.2008 13:17:04   
zarja1
drage moje najljubše 40+.......
želim vam nepozabne praznične dni in eksplozivni baby ++++++++ štart v 2009.
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 8:47:15   
Bety11
Pozdravljene!user posted image

Končno sem našla en forum, kjer lahko tudi jaz klepetam..user posted image ...In kar težko sem se prijavila na RR, ker so bila vsa imena zasedena...user posted image

Jaz sem 43.letnica in poskušam ustvariti čudež, ki joče...user posted image ....

Ali me sprejmete v svoje vrste?

Lepe praznike vama želim...

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 8:52:50   
barbara b
IZVIRNO SPOROČILO: Bety11

Jaz sem 43.letnica in poskušam ustvariti čudež, ki joče...user posted image ....



Za ves tu gori: držim pesti, da vam uspe user posted image


_____________________________

Ne sprašuj in ne bodo ti lagali.

(odgovor članu Bety11)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 9:10:58   
dajamaja
Vedno več konzerv nas je user posted image user posted image  A ni luštno punce, ko ugotoviš, da nisi osamljen čudak user posted image  

In že imamo dve borki po planu:

Gigi začne 29.12.
BB pikica 5.1.

Dajamaja februar 2009

Da mal pokomentiram za novo pridružene članice... me 3 hodimo v postopke OBMP in imamo bolj urejen urnik user posted image . Ve ste pe itak carice, ki vam še v spontanem postopku uspe. Pa da ne bo pomote, tudi me se spontancev ne branimo. Mi imamo ravno za novo leto priliko user posted image . A bomo mal datume gor napopale, da bo lažje navijat!?

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 12:02:52   
aqua77
Ljubice moje konzervaste vsem skupaj nam želim, da se nam v letu 2009 izpolni največja želja!
 
Imeti čudež pod srčkom!!!


user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 14:14:20   
Grethy
Nizki štart:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Gigi               29.12. 2008


BB pikica       05.01. 2009
Dajamaja      februar 2009

_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 15:29:08   
bbpikica
Pozdravček vsem.

Vidim da nas je kar nekaj takih ki se mučijo po starem in takih ki se po novem. Važn da nam rata pa vseen kako. Za vse ki poskušate naravno obilo užitkov pri tem vsem ki pa se trudite s pomočjo medicine pa veliko potrpljenja. pa naj leto 2009 vsem prinese velike +.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 16:29:12   
mausikaa

IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Vedno več konzerv nas je user posted image user posted image  A ni luštno punce, ko ugotoviš, da nisi osamljen čudak user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se podpišem pod to!


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 19:54:19   
dajamaja
Vidm, da Kruce tule ni objavil, pa ga bom jaz zatožila - plusek so nalulal user posted image user posted image user posted image ! Tko, jst sem ga kr sem privlekla, da se mal nalezemo user posted image .

bbpikica, mi delamo tud po klasiki (sicer je na robu znanstvene fantastike), smo interdisciplinarni do februarja, ko prestopimo med medicinske čudeže.

Gretka, sej seznamček ni mišljen le za medicinke - tule bomo morale imet eno kombinacijo datumov postopkov, user posted image , testov, UZ, NSjev, rojstev user posted image user posted image user posted image  - zato se le dopiši dragica!

Mausikaa, no pa povej, koliko prijateljic te res razume. Jst mam mal starejše od sebe in že počasi postajajo babice.... tko da se o teh stvareh pogovarjam z redkimi in hvala bogu lahko tule mal dušo pozdravim.

Aquaa77 hvala! Tudi tebi vse dobro in vsekakor drobceno bitjece, ki ti bo polepšalo življenje! 

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 20:27:30   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja
Vidm, da Kruce tule ni objavil, pa ga bom jaz zatožila - plusek so nalulal user posted image user posted image user posted image ! Tko, jst sem ga kr sem privlekla, da se mal nalezemo user posted image .


Se opravičujem!
Nisem hotel še tu smetiti, ko pa sem že na IVF z mojim + zasedel 3 straniuser posted image .
Ja res je! Po mislim da 4 letih user posted image naju je G. napotil na IVF k "ateju", ki nama je moram reči totalno zbil moralo in vsakršno upanje na še eno dete!
No, po pomoč in nasvete sem se zatekel med Vas - utrjene in z vašo pomočjo nama je uspelo!
Po treh od predpisanih štirih krogov  Klomifena sva na Božično jutro ugledala ta magični plusek! Upam da nama uspe priti do konca in da nama namenjen postopek v januarju osreči katero od Vas!

IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

Nizki štart:


Gigi               29.12. 2008


BB pikica       05.01. 2009
Dajamaja      februar 2009


Podpis!


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
26.12.2008 20:30:47   
mausikaa
Dajamaja ko sem zanosila me je prijateljica vprašala če bom obdržala user posted image druga mi je pa čestitala, tretji sem povedala po SS in me je tudi vprašala če bi obdržala...hmm, ne vem zakaj ne bi? aja, zato ker sem ravnokar dopolnila 40 let? user posted image user posted image sej vem da ni smešno, ampak meni je smešno kako ljudje postavijajo meje, kako nas predalčkajo...pa saj sem dovolj stara, da se sama odločim če bi željo uresničila...in to ni želja ki bi se v meni pojavila včeraj...
zato sem pa tudi jaz vesela da obstaja ta tema, kjer vem, da me ne bo nihče postrani gledal ker sem malo starejša user posted image in prav luštno mi je čvekati z vami!



p.s. mogoče bi pa morale organizirati kakšno srečanje 40+ ??

čaki, a ni Kruce pod tisto sliko z konzervami napisal da so videli pluska? hmm, ali je to podpis, ki se je pojavil kasneje??




(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
27.12.2008 13:18:18   
Kruce Fiks


Nekje sem prebral;
kar ena je napisal/a:

Lep pozdrav:tudi midva greva v spontani postopek v MB in nama je zdravnica rekla da stane okoli 2000.Jaz sem že krepko čez mejo 43 in si morava plačat sama.Sicer imam vse izvide v redu razen neprehodnih jajcevodov in cisto na jajčnikih,ki pa mora do takrat izginit.Vsem želim čimprej + saj nam bo uspelo.


No pa me zanima kaj pravzaprav je spontan postopek? Po zgoraj napisanem 40 + ni tak problem če je €...user posted image


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
27.12.2008 13:32:43   
zarja1
Kruce jaz tud prvič čujem za spontan postopek v Mb za 2000EUR...pa sem vse živo prevohljala preden sva štartala......user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
27.12.2008 13:44:55   
ledenka
spontan postopek pomeni samo, da pri ženski ni stimulacije - torej odpade strošek zdravil. še vedno pa ostaja punkcija, transfer in vsi UZji.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 14:49:18   
gigi1
Helou konzervice in navijačice

Kruce še tukaj user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Btw hvala za recept za piško. Sem jo kar z rožmarinom in slanino, pa izdatno zalila s pivom user posted image . Je šla za med user posted image

Bety11 dobrodošla in seveda te sprejmemo user posted image

Dajči piško sem spekla, pa še marsikaj drugega user posted image  user posted image  user posted image .
Moram se pohvalit, da sva prejšnji teden uspela ujeti O in imam kar mickeno upanja, da se mi na začetku postopka pojavi kakšen N plusek user posted image . Nikoli ne veš. Morda je bil pa tale Božiček tudi do naju radodaren. Če user posted image  ne bo bomo lulali 06.01. na Sv. 3. Kralje. Morda pa meni povejo, da sem srečka user posted image  user posted image .
Če ne gremo pa z vso municijo v novo borbo user posted image

Gretka kdaj jo pa ti (ne)pričakuješ? Počasi bomo oblikovale seznam. Se mi zdi, da zaenkrat niti ne vemo točno katere smo konzerve in katere navijačice user posted image

Lubice drage in Kruce. Upam, da ste lepo preživeli praznike in da nam Novo leto prinese same lepe stvari user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?